Hizmet Ver
Veteriner

3 Bursa Nilüfer Veteriner Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 10 Veteriner hizmet vermeye hazır.

Nilüfer Veteriner için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 10 Veteriner, Nilüfer içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan, Nilüfer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Nilüfer içinde yazılan 17 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 177 kişi Nilüfer Veteriner için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Veteriner

Ervin A. photo

Ervin A.

14.11.2018

Veteriner · Nilüfer, Bursa

Minik dostlarımız tüm sevgimiz güncel tedavi metodları ve son teknoloji cihazlarımız ile emin ellerde.

Uludağ Veteriner Kliniği photo

Uludağ Veteriner Kliniği

02.09.2021

Veteriner · Nilüfer, Bursa

Uludağ Veteriner Kliniği olarak "Hayatınıza değer katanlar için" sloganıyla yola çıktığımız andan itibaren can dostlarınız için çalışıyoruz. Haftanın 7 günü saat fark etmeksizin arayabileceğiniz danışma ve randevu hattımız, evde aşı ve koruyucu hekimlik hizmetlerimizin yanı sıra can dostlarınızın...

Celal Y. photo

Celal Y.

25.09.2021

Veteriner · Nilüfer, Bursa

Kariyerinin 42’inci yılında olan Veteriner Hekim Celal YILDIZ, Bursa Setbaşı Veteriner Kliniğinde oluşturduğu genç ve dinamik kadrosuyla 4 Veteriner Hekim 2 Veteriner Teknikeri ile hizmet vermektedir. Teşhis, Tedavi, Önleyici Hekimlik, Aşılama, Ultrasonografi, Dijital CR Röntgen, Hemogram Kan...

Hasan M. photo

Hasan M.

07.09.2021

Veteriner · Nilüfer, Bursa

Merhaba, gerekli kontrolleri yapılıp (tam kan sayımı,röntgen ve genel muayene) hazır hale geldikten sonra operasyonunu yapabiliriz. Yukarıda verilen ücret toplam ücret olup yapılacak işlemler buna dahildir. kliniğimizi arayabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Veteriner talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Veteriner için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Veteriner talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Veteriner taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Veteriner talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Veteriner için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Veteriner hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl