En İyi 10 Ordu Alçı Ustası | Armut

En İyi 10 Ordu Alçı Ustası

4 Alçı Ustası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Han Yapı Dekarasyon

Han Yapı Dekarasyon

Alçı Ustası · Altınordu, Ordu
Verecegımız hızmetlerın arkasında duran guclu ekıbıyle.ordu ve cevresınde hızmet sunmaktan onur duyarız.tum ıslerınız cıddıyet ve tıtızlık ıcerısınde saygın bıreylerle yapılmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Hakki Ayyildiz
Alçı Ustası   01/08/2019

Ahmet bey işi aldı sözleşmemizi yaptık ne konuştuysak ne iş anlaştıysak yerinde yaptı dediği tarihten önce işi bitirdi teslim etti düzgün işçiliği var temiz çalışıyor kendisine çok teşekkür ederiz bir daki işlerimizde görüşmek dileğiyle

         
Vedat Kara
Alçı Ustası   21/07/2019

Zamanında ve temiz işçilik ellerinize sağlık ustam. İşi verdikten sonra ne zaman, nasıl olacak diye düşünmek istemiyorsanız tavsiye ederim. Usta işine sadık işin takibinde.

         
Yiğit Can Karul
Alçı Ustası   10/07/2019

Her iş elinden geliyor. Alçı dışındaki boya vs işlerimize de yardımcı oldu. Düşünmeden her işinizi yaptırabilirsiniz. Herkese tavsiye ederim. 10 yıldız.

         
İsmail Bayar
Alçı Ustası   03/07/2019

Fatih usta her konuda yardımcı oldu.Geldi ilgilendi fikir alışverişinde bulunduk.Ailenin içine evinin içine rahatlıkla sokabileceğiniz bir usta. Fiyatları diğer görüştüğüm ustalara göre en uygun olanı.İşi yaptırmayı bizden kaynaklanan sebeplerden dolayı biraz erteledik. Herkese tavsiye edebileceğim bir usta.

         
Neşe Karslıoğlu
Alçı Ustası   13/01/2019

Benim için önemli olan karşılıklı olarak yapılacak projede tüm detayları konuştuktan sonra konuşulan detayları ile uygulanabilmesi idi,.Necati usta bu konuda gayet titiz ve temkinli idi. İçine sinmeyen bir yer olduğunda benım müdahil olmama gerek kalmadan olmadı diyip yeniden yaptı. işinde gayet özverili saygılı ve temiz çalıştı.Ben çok memnun kaldım . Böyle çalışkan ve dürüst insanların yolu her zaman açık olsun ...

         
Ertan Yıldırım
Alçı Ustası   19/08/2018

Seyfettin ustan işinin ehli işini gayet düzgün yapan sizin istekleriniz dogrultusun da hariket eden ve kendi yenilikci fikirleriylede evinize renk katan bir kardeşimiz Teşekkürler kazançlı yapi.

         
Tuğrul Kaynak
Alçı Ustası   27/12/2017

Hizmet ve kalite süper. Malzeme ve efekt boyalar süper uydu. 2 günde temiz iş. Kesinlikle tavsiye ederim!

         
Demis İçmimarlık
Alçı Ustası   13/11/2017

Osman Usta dan aldığımız hizmetten çok memnun kaldık,işini gayet bilen birisi herkese tavsiye ederiz.

Alçı Ustası hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz