Hizmet Ver
Ev Öğretmeni

4 Bursa Osmangazi Ev Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Osmangazi civarında 84 Ev Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Osmangazi Ev Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 84 Ev Öğretmeni, Osmangazi içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,9 puan, Osmangazi içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Osmangazi içinde yazılan 135 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 18 kişi Osmangazi Ev Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Osmangazi Bursa Ev Öğretmeni

Tuba D. photo

Tuba D.

24.12.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

İşimi tüm kalbimle inanarak ve severek yapıyorum öğrencilerimle aramdaki bagı onlara olan sonsuz sevgim ve inancımla kurduğuma inanıyorum.Başarının öncelikle akademik likten ziyade güven ve sevgi duygusunun bileşimi olduğu kanısındayım.Küçük dehalarımın güvenle başarıyı daha çabuk bulduğunu...

Merve D. photo

Merve D.

22.01.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

İlkokul tüm derslere yardım Rusça özel ders Yabancı uyruklu çocuklara Türkçe dersi Eğitsel Aktiviteler

Berrin Ş. photo

Berrin Ş.

04.12.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Mebde 7yıldır özel eğitim öğretmenliği yapmaktayım. Çocukları çok seven,aşırı sabırlı,işinde sorumluluk sahibi,titiz,mükemmeliyetçi,çocuklarla birlikte vakit geçirmekten büyük bir haz alan eğitimciyim.

Atilla K. photo

Atilla K.

18.09.2023

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Sınıf Öğretmeniyim.30 yıl öğretmenlik yaptım.Emekli oldum.İnsanlara faydalı olmak istiyorum.ilkokuma yazma,ilkokul türkçe,matematik,fen bilimleri,özel ders ve ödev yapmalarına yardımcı olabilirim.

Yasemin B. photo

Yasemin B.

27.09.2023

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Merhaba ben Yasemin. Çocuk gelişimi mezunuyum. Şu anda bir rehabilitasyon merkezinde Uzman öğretici olarak çalışıyorum. Özel öğrenme güçlüğüne sahip bireylere okuma yazma ve matematik dersleri; ilkokul düzeyindeki öğrencilere ödev desteği ve konu anlatımı yapabilirim. Ayrıca başlangıç seviyesinde...

Ece T. photo

Ece T.

14.06.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Ankara Üniversitesi'nden mezun oldum. 2 yıllık öğretmenlik ve 1 yıllık online özel ders tecrübem var. Eğlenerek öğrenmeyi esas alarak dersleri planlıyorum. Eksikleri tespit ederek var olan potansiyeli geliştirmeyi hedefleyen derslerimizde öğrencinin okul ile paralel gelişimde eğitim danışmanlığı...

Kübra Ö. photo

Kübra Ö.

19.03.2023

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Anadolu üniversitesinde pedagojik formasyon alıyorum. Üniversite mezunuyum. Özel ders deneyimim var 6 7 8. Sınıflara matematik alanında ders verdim. Ama başka derslerde de yardımcı olabilirim.

Hilal C. photo

Hilal C.

28.09.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Geleceğin umutlari olan yavrularımin eksik olduğu konularda onlari tamamlamak ve onlarin yeteneklerini ve isteklerini kesfederek onlari hayata hazirlamak oncelikli gayemdir

Zülal Ö. photo

Zülal Ö.

21.08.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Matematik konusunda kendimi geliştirmekteyim üniversite öğrencisiyim çocuklarla olan iletişimimin iyi olduğunu düşünüyorum onlara matematiği sevdirmek için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Eğlenceli örneklerle öğretmeye çalışıyorum.

Filiz H. photo

Filiz H.

24.04.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Haftada 3 veya fazla 1-1,30 saat sabah veya akşamları özel ders verilir. Öğrenci benim evime gelmeli bütün covid-19 kurallarına uyulur. Öğrencinin kapasitesine göre dersi anlatırım çocuk sıkılmadan kendi evindeki gibi rahat olabilir. Çocuk ders konusunda zorlanmasın diye başarısına göre kolay-orta...

Yunus D. photo

Yunus D.

13.09.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilgisi öğretmenliği bölümünden mezunum. LGS'ye yönelik özel ders vermekteyim. Fen bilgisinde öğrencilerim için hedefimiz 20de 20.

Veysel Y. photo

Veysel Y.

26.10.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Merhaba; Bursa Uludağ üniversitesi felsefe bölümü 4. sınıf öğrencisiyim, gülmeyi eğlenmeyi seviyorum bunu yaparken de hayatınıza bir şeyler katacağıma inanıyorum.

Gülçin S. photo

Gülçin S.

11.07.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Lisans eğitimim boyunca başarıyla tamamladığım teknik ve mesleki derslerimle birlikte yaptığım staj ve gönüllü çalışmalarımla donanım kazandım. Bu süreç içerisinde katıldığım kurslar ile kişisel gelişimime katkı sağladım. Öğretmekten keyif alan, öğrencide ki bireysel farklılıkları dikkate alan, bu...

Rezeddin Ç. photo

Rezeddin Ç.

10.09.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

25 yıllık tecrübemi özel dersle geleceğimizin teminatı yuvrularımızın yetişmesi için kullanmak istiyorum. Sorgulayan, eleştiren, özgüvenli, ailesi vatanı için yararlı bir nesil için .

Hasret G. photo

Hasret G.

06.10.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Çocuklarımızın daha güzel bir geleceğe hazırlanması ve güzel bir gelecek hazırlaması için elimden gelen desteği onlara sağlamak için buradayım.

Zehra D. photo

Zehra D.

18.02.2024

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Alanım din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenliği 7 yıldır öğretmenlik yapıyorum,ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik Türkçe derslerinden özel ders verdim bununla beraber ödevleri konusunda yardımcı oldum ilkokul seviyesindeki öğrencilere ödev ve okumaya yönelik alıştırmalarda yardımcı olmayı...

Edanur K. photo

Edanur K.

20.04.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Asıl mesleğim mimarlık. Daha önce 5 kardeş olan bi ailenin çocuklarına okul dönemimde 3 sene özel eğitim verdim. Eğitimin her zaman temelde olduğuna inanırım. En korkulan ve en önemli olan ders her zaman matematiktir. Üzerine ne kadar gidilir ve beyinde formüllerle basitleştirilirse başarı...

Büşra G. photo

Büşra G.

08.02.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. İngilizce dışında tüm ilkokul derslerinden özel ders veriyorum. Haftaiçi tüm saatler uygunum.

Aylin Ö. photo

Aylin Ö.

29.11.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

İktisat fakültesi mezunuyum.Pedagojik formasyon sertifikasına sahibim.Malta EC dil okulunda 6 ay eğitim gördüm .Eğitim koçluğu sertifikasına sahibim .Ayrıca İstanbul Ünv. Çocuk gelişimi öğrencisiyim .5 senedir ilköğretim öğrencilerine okuma-yazma ve tüm derslerden özel ders veriyorum .Halk eğitim...

Mihriban A. photo

Mihriban A.

16.06.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Süleyman Demirel Üniversitesi felsefe bölümü mezunuyum. Staj dahil 2 yıllık deneyimim var küçük bebeğim olduğu için bu dönemde saatlik öğrencilere yardımcı olmayı düşünüyorum.

Pınar T. photo

Pınar T.

13.10.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Merhaba, Felsefe ve Rehber Öğretmenlik bölümü mezunuyum. Pedagojik Formasyon belgesine sahibim. Liseden “Yabancı Dil” alanında mezun oldum. İlk ve orta okul düzeyinde derslere destek olmak amacıyla özel ders vermekteyim.

Kader A. photo

Kader A.

22.09.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

4 yıllık üniversite mezunuyum aynı zamanda şuanda ikinci üniversite ön lisans öğrencisiyim . Çocuklarla olan iletişimim iyidir ve bilgi aktarımımında yeterli seviyede olduğunu düşünüyorum.Ders çalışmayı keyifli hale getirdikten sonra bütün eksikliklerin giderileceği düşüncesindeyim .

Çağla Ö. photo

Çağla Ö.

14.04.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Gstronomi bölümü öğrencisiyim. alanım sözel. genel olarak derslere yardımcı olabilirim ve özellikle Türkçe konusunda yeterli bilgim var.

Ceyda T. photo

Ceyda T.

24.05.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Merhabalar, Uludağ Üniversitesi İngilizce Kimya bölümü mezunuyum üniversite okurken 3 farklı kursta fen bilgisi öğretmenliği, kimya öğretmenliği ve etüt öğretmenligi pozisyonlarında görev aldım.

Hakan E. photo

Hakan E.

04.11.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

İlkokul tüm dersler, ortaokul Türkçe, Sosyal Bilgiler, lise sözel derslerde öğrencilerimizin gerekli kazanımları alması için buradayım.

Melek E. photo

Melek E.

06.07.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunuyum. Sosyal becerilerim güçlü ve etkili iletişim hakkında egitimlerim mevcuttur. Çocuklarla diyolog kurma konusunda başarılı olduğum için ailelerin tercihi olarak özel ders vermeye devam ediyorum.

Ali K. photo

Ali K.

21.09.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Orta okul Lise düzeyi ödevler yapılır yazılır En gec 1 2gün 1 hafta da teslim ücrt Yarısı peşin yarısı iş bitince yazım güzeldir Not ortalamasın üstünde alırsınız

Nil Ceren Ç. photo

Nil Ceren Ç.

18.10.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1. sınıf öğrencisiyim. Ek gelir için İngilizce ve matematik dersleri veriyorum.

Fatma B. photo

Fatma B.

15.11.2023

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Türkçe Eğitimi Ana Bilim Dalı Türkçe Öğretmenliği Bölümü mezunuyum. Lisans eğitimimde birçok alanda kendimi geliştirme adına faaliyetlerde ve projelerde bulundum. Öğrencinin öğrenmelerini geleneksel yöntemlerle dayalı olan öğretim modeliyle değil daha çağdaş olan...

Aslı K. photo

Aslı K.

26.08.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Farklı ve etkili öğretim yöntem ve teknikleriyle öğrencilerimi hedeflerine ulaşmaları için rehberlik ediyorum.

Gizem K. photo

Gizem K.

30.11.2021

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği lisans mezunuyum. 3 senedir aktif olarak ilkokul ortaokul düzeyinde özel ders veriyorum.

Okan G. photo

Okan G.

15.06.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Özel okulda Psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti veriyorum. Üniversite felsefe psikoloji ve sosyoloji eğitimlerimi tamamladım. İnsanların akademik, kültürel ve sosyal alandaki yönelim ve tercihlerine başarıya yönelmelerinde eşlik ediyorum.

Fevziye K. photo

Fevziye K.

01.03.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Akıl zeka oyunları, kodlama ve ilkokul seviyesinde özel ders vermekteyim. Çeşitli özel okullarda hem eğitmen hemde idari birimlerde yönetici olarak görev yaptım. (Medicana MBA Okulları, Asal Koleji, Yediiklim Anaokulu ve ilkokul, Kozalak Anaokulu) branş dersleri ve özel ders olarak çalışmalarıma...

Sevda A. photo

Sevda A.

21.06.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Matematik ve diğer ilkokul derslerinde iyi ve uzmanım uygun fiyata ders veriyorum çocuklara yardımcı oluyorum

Duygu P. photo

Duygu P.

26.02.2023

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Güzel bir motive ile her çocuğun öğreneceği bir dil vardır. Tanışıp iletişim kurabildiğim takdirde online ya da her iki tarafa da uygun olursa yerinde; ilkokul, ortaokul düzeyinde özel ders verip öğrenim sürecinde yanında olabilirim.

Sare A. photo

Sare A.

22.02.2023

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Üniversiteye giriş sınavında iyi bir başarı elde ederek okulumda %100 ingilizce bilgisayar mühendisliği öğrencisi olmaya hak kazandım. Üniversitede 3.yılımdayım ve deneyimlerimi, bildiklerimi sizlere aktarmak için çok hevesli ve istekliyim. Öğretmeyi küçüklüğümden beri çok seviyorum ve karşımdaki...

Edanur A. photo

Edanur A.

07.12.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Sınıf öğretmenliği bölümümü iyi bir ortalama ile başarılı bir şekilde tamamladım.İs tecrübem vardır .Genç ,dinamik , enerjisi hiç bitmeyen,çocukları seven onlara öğretmenligin yanı sıra kişisel gelişimleri içinde destek olabilecek bir egitimciyim.Her zaman kendimi geliştirmenin daha fazlasını...

Merve G. photo

Merve G.

31.05.2024

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Tecrübeli öğretmenim , ilkokul orta okul tüm derslerde ve ödevlerde yardımcı olurum .

Emine A. photo

Emine A.

24.09.2022

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Merhaba. Ben Emine Askoldamca. Celal Bayar Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezunum. Runway Akademi’den Öğrenci Koçluğu eğitimi ve Yaratıcı Drama eğitimi almış bulunmaktayım. Aynı zamanda yerel bir gazetede köşe yazısı yazmaktayım. Mesleğimdeki ilkem; öğrencilerime olabildiğim kadar...

Tuğçe B. photo

Tuğçe B.

08.02.2024

Ev Öğretmeni · Osmangazi, Bursa

Merhaba, ben Tuğçe. Rehberlik ve psikolojik danışmanlık mezunuyum ve gerek staj süreçlerimde gerekse mezun olduktan sonra ilkokul öğrencileriyle eğlenceli bir şekilde özel dersler yürüttüm. Çocuklarla olan etkileşimim oldukça güçlüdür ve aslında beni bu mesleği seçmeye iten temel motivasyon da...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Osmangazi Ev Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Osmangazi Ev Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Ev Öğretmeni talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Ev Öğretmeni için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Ev Öğretmeni talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Ev Öğretmeni taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ev Öğretmeni talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Ev Öğretmeni için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Ev Öğretmeni hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bursa Osmangazi Ev Öğretmeni fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bursa Osmangazi Ev Öğretmeni fiyatları, talep detayına göre 200 TL ile 550 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl