Hizmet Ver
Ortaokul Matematik Özel Ders

4 Bursa Osmangazi Ortaokul Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Osmangazi civarında 95 Ortaokul Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Osmangazi Ortaokul Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Ortaokul Matematik Özel Ders için Osmangazi içinde toplam 95 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 108 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Osmangazi içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 274 kişi Osmangazi Ortaokul Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Ortaokul Matematik Öğretmeni

Önder Kaya photo

Önder Kaya

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

13 yıllık öğretmenim bu sürede birçok öğrencime yardımcı oldum ve olumlu dönütler aldım. Farklı ve eğlenceli bir ders dinlemek, en ayrıntılı şekilde konulara hakim olmak isterseniz sizede yardımcı olmak isterim. İlköğretim her kademeye, lise 9 ve 10. Sınıflara ve kpss dgs vb sınavlara hazırlanan...

Mehmet Şah Ari photo

Mehmet Şah Ari

18.06.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

4,5,6,7 ve 8. sınıflara ve lgs sınavına matematik özel ders veriyorum. Her öğrencinin seviyesine göre ve kendi hızında ilerlemesine katkı sağlıyorum. Matematik dersinin severek ve anlayarak çalışmasına yardımcı olmak

Serkan Yakut photo

Serkan Yakut

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Matematiği sevmek öğretmeni sevmekle başlar. Bu yolda birlikte ilerleyerek önce matematiği sevip sonra başarıyı elde edeceğimize inanıyorum. 7 yıldır devlette görev yapıyorum. Bunun dışında 9 yıldır özel ders sektöründe aktif olarak yer alıyorum.

Cüneyt Gündü photo

Cüneyt Gündü

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

ÇİFT LİSANSA SAHİBİM(MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ VE ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ)15 YİLDİR MATEMATİK ÖZEL DERSİ VERİYORUM. OGRENCİNİN ANLAYAMADİGİ VEYA ASAMADİGİ KONULARDA KARARLİ VE ETKİLİ BİR SEKİLDE USTESİNDEN NASIL GELİNEBİLECEGİNİ GÖSTERİYORUM.BEN ÖĞRENCİYE KONU ANLATIMI DEĞİL SORULARI NASIL YORUMLAMASI...

Emir Okumuş photo

Emir Okumuş

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

10 Yıllık öğretmenlik tecrübesine sahibim. İstanbulda farklı özel okul ve dersanelerde zümre başkanı olarak çalıştım. Fen ve matematik alanında özel ders veriyorum. Öğrenci Koçluğu alanında sertifikam var. Bu alanda da öğrenciler ile takip -takviye-hedef-motivasyon çalışmaları yapabilirim. Ayrıca...

Rukiye Ülkü photo

Rukiye Ülkü

09.06.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

8.sınıfa kadar olan ilköğretim öğrencilerine matematik dersi verebilirim .Daha önce 5,6,7 .sinif birçok öğrenciye matematik dersi verdim anlatımım iyidir

Mükremin Akcan photo

Mükremin Akcan

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

4,5,6,7 ve 8.sınıf Fen bilgisi ve Matematik online ya da yüzyüze özel ders verilir. Alanımda tecrübeliyim. 10 yıllık öğretmenim. İşimi özveriyle yapar öğrencime her konuda yardımcı olmaya çalışırım.

Hilal Kayrak photo

Hilal Kayrak

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

Özel bir kurumda 3 yıldır matematik öğretmenliği yapmaktayım. Ilköğretim matematik öğretmenliği mezunuyum. 5-6-7-8. Sınıflar için özel ders vermekteyim. Lgs hazırlık dersleri vermekteyim.

Meltem Hanım photo

Meltem Hanım

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

18 yıllık tecrübeli öğretmenden ilköğretim matematik dersinden özel ders , koçluk ve rehberlik . Unutmayın önemli olan bilmenin yanında iyi bir iletişimle en fazla bilgiyi öğrenciye aktarmaktır.

Deniz Alkan photo

Deniz Alkan

17.03.2022

Ortaokul Matematik Özel Ders · Osmangazi, Bursa

12 yıllık tecrübeli kolej öğretmeniyim 5,6,7. Sınıf derslere takviye ve 8.sınıf LGS'ye hazırlık dersleri için iletişime geçiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Osmangazi Ortaokul Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Osmangazi Ortaokul Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Ortaokul Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Ortaokul Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Ortaokul Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Ortaokul Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ortaokul Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Ortaokul Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Ortaokul Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Bursa Osmangazi Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Bursa Osmangazi Ortaokul Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 80 TL ile 150 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl