En İyi 10 Osmaniye Asansörlü Nakliyat Firması

4 Asansörlü Nakliyat Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Huseyin O.

Huseyin O.

Asansörlü Nakliyat · Osmaniye, Osmaniye
Osmaniye merkez.de ikamet ediyorum Aracım isuzu npr tentelı ahşap kapalı kasa şehir içi ve şehirler arası ev eşya ve nakliye işi yapıyorum ihtiyaç duyulması halinde irtibat telefon
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Raif Kaya
Asansörlü Nakliyat   21/10/2019

Son derece memnun kaldım. Anlaştığımız şartlara harfiyen uydular. Eşyalarımda kırılma, çizilme herhangi bir sorun olmadı. piyasaya göre de uygun fiyata gerçekleştirdiler nakliye işimi.

         
Murat Öztürk
Asansörlü Nakliyat   09/09/2019

çok güzel taşınma oldu. ellerine sağlık Alper Bey ve ekibinin. Hiç bir eşyam ne kırıldı ne bir şeye zarar verildi. Çok güzeldi. Bizim için çok rahat taşınma oldu. 5 yıldız.

         
Kenan Mehmetzade
Asansörlü Nakliyat   23/07/2019

Harika bir ekip... Çok titiz ve hızlı bir şekilde taşıma işini yaptılar Fiyat performans olarak bence takdir edilir.... Bir sonraki taşımalarımda tercih sebebimdir...

         
Bilgen Kumova
Asansörlü Nakliyat   10/07/2019

Sanki firma çalışanı değilde ailemden birileri gibiydiler. Titiz işini bilen güler yüzlü pozitif yönleriyle nasıl taşındığını anlamadım bile. Hepsinin ellerine sağlık çok teşekkürler. Bir tane bile eşyama zarar gelmedi. Pratik ve hızlı olmalarına ben bile hayran kaldım.Beş yıldız az bile olur saygılarımla. İyiki Elban taşımacılığı tercih etmişim diyorum.Bilgen Kumova

         
Nilüfer Safran
Asansörlü Nakliyat   26/02/2019

Dikkatli hızlı şekilde paketleme yaptılar. Ayrıca dikkat edilmesi gereken eşyalara özen gösteriyorlar. Çok memnun kaldım.

         
Gökçe Hanım
Asansörlü Nakliyat   04/01/2019

Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık,Mahir Bey ve bütün ekibine verdikleri pratik ve kusursuz hizmet için teşekkür ederiz. Taşınma işlerinizle ilgili her türlü ihtiyacınız için güvenle tercih edebilirsiniz.

         
Ahmet Öznur Öznur
Asansörlü Nakliyat   27/10/2018

Reform nakl.mukemmel iş çıkardı beklemiyordum doğrusu ama çok memnun oldum.hizmet ve personel iyiydi taşıma temiz ve tertemiz oldu.tesekkurler Ahmet bey.

         
İlker İlker
Asansörlü Nakliyat   06/09/2018

Taşımacı arkadaşların ellerine sağlık. Bana göre çok zor görünen işi beni hiç üzmeden kolaylıkla halletiler sağolsunlar. Mobilyalarımın çok ağır olmasından dolayı birkaçında ufak çizikler oldu. Ama beklediğimden daha az. Problem yaratacak şeyler değil. Ben memnun kaldım. Tavsiye ederim.

Asansörlü Nakliyat hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz