4 Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.860 Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Oyun Ablası

Selen B.

Selen B.

2 üniversite okuyorum son sınıf öğrencisiyim. Aynı zamanda sosyal hizmetler okuduğum için çocuklar ve yaşlılarla bol bol vakit geçiriyorum bu yüzden onlarla iyi anlaştığımı düşünüyorum boş zamanlarımızı onlarla birlikte güzelleştirebileceğimize inanıyorum.
Banu Avcı

Banu Avcı

Çocuklarla anlasabilmek benim için çok önemli bir durum. Çünkü onlar gibi düşünüp onlar gibi anlayabildigime eminim. Bu sayede iletişimimin çok kuvvetli olduğuna inanıyorum. Şu zamana kadar anlasamadigim çocuk hemen hemen hiç yok. Hem oyun oynayıp hem verimli zaman geçirebilecek birini arıyorsanız, buradayım.
Yaren  Yıldız

Yaren Yıldız

Merhabalar , Yaren ben çocuk gelişimi mezunuyum, okul öncesi eğitiminde tecrübeye sahibim 3 4 yas ve 4 5 yaş aralığında öğretmenlik yaptım şuan haftanın belli gün ve saatlerinde okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine özel ders vermekte ve oyun ablalıgı yapmaktayım .çocukların yaş gruplarına göre onlarla birlikte oyun oynuyor aktivite yapıyoruz. Bu süreçte çocukların ezberci eğitim ile değilde eğlenerek ve kendi el becerilerini , yeteneklerini keşfederek öğrenmelerini destekliyoru
Şevval  Bulum

Şevval Bulum

Merhaba, ben Şevval. Mühendislik öğrencisiyim. Bu süreçte ailemin yanında İstanbul’dayım. Geçirdiğimiz zorlayıcı süreçte, online eğitimde zorlanan çocuklara özel ders ve ödev-oyun ablalığı hizmeti vermekteyim.
Didem Özbek

Didem Özbek

İngiliz dili ve edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Çocuklar ile nasıl iletişim kurulması gerektiği ile ilgili gerekli dersleri almış, bu konuda kendimi geliştirmiş bulunmaktayım :)
Reyhan Y.

Reyhan Y.

İstanbul Aydın Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan sonra bir süre özel anaokullarda görev yaptım. Öğretmenlik kariyerim boyunca aldığım eğitim ve devam ettiğim eğitimlerimde öğrencilerime hayat boyu öğrenmenin önemini modelleştirmeyi amaçlıyorum. Çocukların birbiriyle rekabet etmek yerine, birbirlerine saygı duyarak, yardımlaşarak dengeli bir biçimde ve çok yönlü olarak gelişmelerini amaçlıyorum.
Zelal Karasungur

Zelal Karasungur

Okul öncesi öğretmenliği 2013 mezunuyum ve yurt içinde 3 yıl, yurt dışında da (Norveç/Oslo’da) kimi zaman LEGO firmasının bünyesinde ya da bireysel olarak ‘oyun arkadaşlığı’ ve anaokulunda part time pedagog olarak 4 yıllık deneyimim de mevcuttur. Şu an Pamukkale Üniversitesi’nde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü birinci sınıf öğrencisiyim. Pediatrik rehabilitasyon üzerinden ilerleme hedefindeyim.
Gizem Kapar

Gizem Kapar

Merhaba ben Gizem. Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi bölümü mezunuyum. Bir çok okulda görev yaptım. Güler yüzlü, sevecen biriyim. Çocuklarla hızlı ve rahat iletişim kurabilen, onlarla sıkılmadan ilgilenebilen, eksiklikleri beraber tamamlayacağımız, oyun odaklı öğretme odaklıyım. Kişisel bakımıma özen gösteren biriyim, temiz ve düzenliyim. Herhangi bir sağlık problemim yok. Sabır bu işin en önemli değeri. Sabırlı ve hoşgörülüyüm.
Melike Öztürk

Melike Öztürk

Okul öncesi öğretmenliği lisans programında eğitimini sürdüren bir birey olarak, yarınlarımız olan miniklerimizle daha fazla vakit geçirmeyi hedefliyorum. Bu sebeple tekliflere açığım.
Aze Demirel

Aze Demirel

DEÜ Gsf Oyunculuk bölümünde son sınıf öğrencisiyim, tez aşamasındayım. Yetenek sınavına öğrenci hazırlıyorum. Yaratıcı drama eğitimleri üzerine çalışıyorum. Yaratıcı drama, hareket ve dans dersi veriyorum çocuklar için. Bazı dersleri İngilizce işleyebilirim.
Ceren Bingül

Ceren Bingül

Anadolu Üniversitesi 3. sınıf Sınıf Öğretmenliği bölümünde okuyorum. Çocukları çok seviyorum. Eğlenirken öğretebilirim. :)
Nesli Yücel

Nesli Yücel

Merhaba,Akdeniz Üniversitesi sınıf öğretmenliği sonsınıf öğrencisiyim.Pedogojik formasyon eğitimimi tamamlamaktayım.Daha önceden özel ders verdim ve oyun ablası pozisyonlarında çalıştım.İletişimim oldukça kuvvettlidir.Çocuğunuz için hem oyun ablası hem de derslere destek verebilirim.
Sena Edizarslan

Sena Edizarslan

Merhaba. Psikoloji yandal ile birlikte çocuk gelişimi okudum. Daha önce oyun ablalığı ve oyun grubu deneyimim var.
Yağmur Damla

Yağmur Damla

Merhaba.Dokuz Eylül Üniversitesinde öğrenciyim.Daha önce bir aileyle 1.5 yıl düzenli olarak çalıştım.Çocuklara ödev ve sınavlarında yardımcı oluyorum.Aynı zamanda ileri seviye ingilizcem var dil gelişimlerinede katkıda bulunabilirim.Özellikle online eğitim sürecinde cocuklar için çok verimli olabilceğimi düşünüyorum.
Eda Nur Maral

Eda Nur Maral

Eda Nur Maral 20 yaşındayım Liseden Çocuk Gelişimi mezunuyum Şuanda Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi Çocuk Gelişimi ögrencisiyim Tecrübeli olduğum bölümler / Anaokul öğretmenliği Oyun ablalığı Çocuk Bakımı Özel ders ( İlkokul / Tüm dersler ) (Ayt Tyt Ortaokul / Türkçe Dersi ) iletişim instgaram / edanurmarall
Eda Helvacı

Eda Helvacı

Merhaba ben Eda Helvacı. 23 yaşındayım Marmara Üniversitesi Maliye bölümü mezunuyum. Bahçelievler de yaşıyorum.Öğrenciliğimde çalışmış olduğum çocuk alanında iki yıllık bir tecrübem var etkinliklerde yardımcı olmaya ve oyun oynamaya dair. Çocuklarla iletişimim iyidir :)
Sevdenur Arslan

Sevdenur Arslan

Boğaziçi psikoloji öğrencisiyim, çocuklarla çok iyi anlaşırım. Çocuğunuza oyunlarla eğlenceli bir şekilde İngilizce öğretebilirim ve ya gelişimini destekleyecek etkinlikler yapabilirim. Gönüllü olarak çocuklarla çalışıyorum
Sümeyya Nur  MAR

Sümeyya Nur MAR

Ben Psk. Danışman & Ev Rehberi Sümeyya Nur Mar. Bölümüm gereği çocuklarla ve ailelerle nasıl iletişim kurulacağını biliyorum. Daha önce oyun ablası olarak çalıştım. Aynı zamanda çeşitli vakıflarda çocuklara gönüllü oyun ablalığı yaptım ve bir anaokulunda bir sene boyunca Drama öğretmeni olarak çalıştım. Geçtiğimiz yaz Kahire/ Mısır'da proje kapsamında dezavantajlı bir anaokulunda bir buçuk ay boyunca gönüllü olarak yardımcı öğretmenlik yaptım. Dilerseniz Linkedln hesabımı inceleyebilirsiniz: ht
Ödev Oyun Ablası

Ödev Oyun Ablası

Çocuklarımız en kıymetli varlıklarımızdır. Bizler de bu bilinçte işini yapan, çocuklarınıza kaliteli ve verimli zaman geçirmeleri konusunda destek olan bir ekibiz.  Günümüzde, yoğun iş temposu ve şehir hayatı sebebiyle anne babalar çocuklarına gereken zamanı ayıramıyor. ​ Özellikle çocuğu okul çağında olan ebeveynler, ev ödevleriyle uğraşmak durumunda kalarak hem yoruluyor hem de çocuğuyla yeterli zamanı geçiremiyor. ​ Biz çocuklarınızla ödevlerin takibini eğlenceli bir biçimde yaparken size d
Cansel Fırat

Cansel Fırat

Çocuğun alışkın olduğu oyun ortamı, çocuk yaşadıklarını ve duygularını ifade etmeyi kolaylaştırır. Davranışlarını etkileyen kızgınlıklarını, korkularını, üzüntülerini, hayal kırıklıklarını anlayabilmek oyunlar sayesinde mümkün olur.
Fatma Tütüncü

Fatma Tütüncü

Biruni üniversitesinden önlisans mezun oldum. Lisansımı İstanbul Üniversitesinde tamamlamaktayım.Alanım çocuk gelisimi ve özel egitim 3 yıldır ögretmenim . Gölge ögretmenlik ve saatlik özel ders veriyorum. Bir çocugun alması gereken becerileri çalıstırıyorum. Anaokul planı sanat etkinligi fen ve doga etkinligi müzik etkinligi oyun etkinligi ve çocugun mutlu oldugu ilgi duydugu aktivitelere yogunlaşarak birebir ihtiyaçları ve eksiklerine yönelik çalışıyorum
Birgül Güler

Birgül Güler

Yaratıcı Drama atölyeleriyle, etkinlikleriyle keyifli, eğlenceli ve öğretici oyunlar oynarak öğrenciye çeşitli kazanımlar sağlamak, Öğrencinin hem hayata hem de çevresine alışması için çalışmalarda bulunmak severek yaptığım bir iş.
Seçil Yıldız

Seçil Yıldız

Merhabalar ; Seçil ben,çocuklarla vakit geçirmeye bayılıyorumm :) onların dünyasına inebilmek hangi yaşta olursak olalım içimizdeki çocuğun var olması büyük ayrıcalık. Okul öncesi eğitiminde tecrübeye sahibim 4-5 yaş ve 3-4 yaş aralığında öğretmenlik yaptım. Yakın zamanda akıl ve zeka oyunları satranç eğitmenliği eğitimi aldım. Çocukların ezberci eğitim ile değilde eğlenerek ve kendi el becerilerini, yeteneklerini keşfederek öğrenmelerini destekliyorum. Almış olduğum akıl ve zeka oyunları eği
Zekiye Nur Bicer

Zekiye Nur Bicer

Çcuk gelişimi mezunuyum daha önce 2 yıl lise öğretmenimin çocuğuna baktım tecrübeliyim çocukları çok seviyorum severek bu işi yaparım
Pelin  İnci

Pelin İnci

BKM Mutfak Çocuk Tiyatrosunda tiyatro oyunculuğu ve drama eğitmenliği yaptım. Şu anda oyunkampta drama eğitmen kadrosunda görev alıyorum. Oyun ablalığı ve Yaratıcı Drama Eğitmenliği yapmaktayım. Ek olarak İngilizce etkinlikler ve sanat etkinlikleri yaptırıyorum. Birlikte çalışmak dileği ile, Sevgiler Pelin
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Oktay A.
Oyun Ablası   23/02/2021

Neşe hanım gayet ilgili ve bilgili. Çocuğum kendisini çok sevdi. Kendisini şiddetle tavsiye ediyoruz. Böyle işini severek yapan tecrübeli insanlar zor bulunur. Her şey için çok teşekkür ediyoruz.

         
Semra U.
Oyun Ablası   17/02/2021

Aradığımız öğretmenimizi bulduk. Çok çok mutlu kızım sultan ablasıyla hem eğlenceli hem eğitici vakit geçiriyoruz. Sultan hanım sevgi dolu ilgili ve iyi donanımlı biri her şey için teşekkür ediyoruz her defasında gelmesini hevesle bekliyoruz 😄

         
Gizem D.
Oyun Ablası   26/01/2021

Çok beğendim çocuklarla iletişimi harikaydi. Hem ders hem oyun konusunda çok destekleyici oldu teşekkür ediyorum.

         
Bilge E.
Oyun Ablası   15/12/2020

Esma hanım kızımla çok ilgilendi. Yanında birçok etkinlik de getirmişti çok hazırlıklıydı. Tam saatinde geldi, her zaman evimizde yeri hazır.

         
Deniz U.
Oyun Ablası   15/12/2020

Çok memnun kaldık, kızım oyun ablasına bayılıyor. Hiç sıkılmadan kızımızla istediği oyunları oynuyor.

         
Sevtap E.
Oyun Ablası   30/11/2020

Niyetim sadece pandemi döneminde sıkılan kızım değişik bir iki saat geçirsin idi ama İlayda çıtayı o kadar yükseltti ki. Duygu öğretmeler, sorumluluk kazanımı için konuşmalar, çabalamalar. Geri dönüşler. Kızım ise aşık kendisine 💚

         
Pelin L.
Oyun Ablası   19/11/2020

İşinin ehli ve çocuklarla çok güzel vakit geçirip gelişimlerini destekleyen bir psikolog. Biz memnun kaldık fakat pandemi sebebi ile devam edemedik.

         
Ebru U.
Oyun Ablası   12/11/2020

Vesile hanıma çabucak ısındık oğlum ve ben. Terbiyeli, aklı başında. Size de kendisine de çok teşekkür ederim

Diğer Bilgiler
Oyun Ablası hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz