Hizmet Ver
Oyun Ablası

4 Oyun Ablası Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,193 Oyun Ablası hizmet vermeye hazır.

Oyun Ablası için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 1,193 Oyun Ablası en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.6 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 705 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 13,533 kişi Oyun Ablası için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Oyun Ablası

Buse S. photo

Buse S.

10.02.2022

Oyun Ablası · Bodrum, Muğla

Laborant ve Veteriner saglik mezunuyum. Daha önce de çok tecrübem oldu.Kendi evinizde de kedi bakabilirim

Derya T. photo

Derya T.

09.12.2022

Oyun Ablası · Bornova, İzmir

15 yıllık özel okul ,dersane ve özel ders tecrubesine sahibim. Tum yaş gurupları ve sınıf seviyeleri için Türkçe öğrenimi adına faydalar sağlayabilirim.Ayrica ilk okul okuma yazma ve temel matematik çalışmaları yaptırabilir akıl oyunları ile dikkat arttırmayı eğlenceli hâle getirenilirim.Sevgi,...

Melike Ö. photo

Melike Ö.

31.07.2020

Oyun Ablası · Beykoz, İstanbul

Okul öncesi öğretmenliği lisans programında eğitimini sürdüren bir birey olarak, geleceğimizin geleceği olan miniklerimize katkı sağlamayı hedefliyorum.

Mücella B. photo

Mücella B.

07.07.2022

Oyun Ablası · Odunpazarı, Eskişehir

Özel eğitim bölümü öğrencisiyim . Çocukları çok seviyorum. Onlarla ilgilenip tüm gelişim alanlarını desteklemek isterim. Staj yaptım. Özel gereksinimli öğrencileri gözlemle fırsatım oldu. İyi bir eğitim verebileceğimi düşünüyorum.

Mensure A. photo

Mensure A.

20.09.2022

Oyun Ablası · Bakırköy, İstanbul

Nitelikli oyun ablalığı yapmaktayım çocuk yada bebeğinizin gelişimine uygun değerlendirme yapılır ve değerlendirmek sonucuna göre oyun oynanır. Özel gereksimli çocuk yada bebeklerle de çalışmaktayım. Doğum yapıcak annelere rehberlik yapılır. Amerikada doğum yapmak isteyenler için danışmanlık...

Zübeyde G. photo

Zübeyde G.

10.08.2022

Oyun Ablası · Fatih, İstanbul

Çcuklarla çok iyi anlaşan ve güzel vakit geçiren birisiyim. istek doğrultusunda ingilizce ve arapça egitimi de oyunla birlikte verebilirim.

Gizem K. photo

Gizem K.

05.10.2022

Oyun Ablası · Çekmeköy, İstanbul

Merhabalar Ben Gizem Kapar. Üsküdar Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunuyum. Bir çok okulda görev yaptım. 2 yıldır Armut uygulamasından hizmet vermekteyim. Güler yüzlü , sevecen biriyim. Çocuklarla hızlı ve rahat iletişim kuran, onlarla sıkılmadan ilgilenen , eksiklerini beraber...

Ayşenur D. photo

Ayşenur D.

13.07.2022

Oyun Ablası · Arnavutköy, İstanbul

Merhaba, 3-6 yaş çocuk eğitimi sertifikasına sahibim ve daha önce iki yıla yakın anaokulu öğretmenliği yaptım. Halen çocuklarla özel ders ve oyun ablalığı yapmaya devam ediyorum aynı zamanda yüksek lisans öğrencisiyim.

Buse Y. photo

Buse Y.

20.10.2022

Oyun Ablası · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba. Yıldız teknik üniversitesinde okumaktayım. İlk 100k okulu kazandım. Derslerimde gayet başarılıyım ve şuan arta kalan zamanlarda iş aramaktayım.

Elif C. photo

Elif C.

22.02.2022

Oyun Ablası · Mudanya, Bursa

Merhaba.Etrafımda her zaman çocuklar vardı ve onlarla vakit geçirmek hep çok eğlenceli.Onlarla oyun oynamak, şarkı söylemek , kitap okumak vb yapacağımız tüm aktivitelerin onlar içinde benim içinde geliştirici olacağını düşünüyorum.

Füsun B. photo

Füsun B.

23.08.2022

Oyun Ablası · Yenimahalle, Ankara

Gazi Üniversitesi Görsel Sanatlar Öğretmenliği mezunuyum. Tiyatral kabiliyetimin iyi seviyede olması sebebiyle çocuklarla iletişimim çok kuvvetli. Kendi çocuklarımı da telefon ve tablet bağımlılığından uzak montessori etkinlikleri ve oyunlarla büyüttüm. *Akıl ve Zeka oyunları Eğitmenliği...

Melike T. photo

Melike T.

23.11.2022

Oyun Ablası · Beykoz, İstanbul

Çocuk gelişimi mezunuyum. Devlet okulunda üç sene ücretli öğretmenlik yaptım (özel eğitim alanında).

Kübra K. photo

Kübra K.

01.12.2022

Oyun Ablası · Mezitli, Mersin

Merhaba, ben Matematik Öğretmeni Kübra Küçükkeskin. Mersin Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi mezunuyum. Mersin Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 4 yıldır özel ders veriyorum. Matematiğin sadece formül ezberlemekten ibaret olmadığının bilincinde olarak öğrencilerimin okuduğunu...

Süveybe T. photo

Süveybe T.

10.12.2022

Oyun Ablası · Serdivan, Sakarya

Merhabalar, ben Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeniyim. Kendi alanımda ve okul derslerine yardımcı öğretmenlikte tecrübe sahibiyim. İl değişikliği sebebiyle ara vermiştim ama artık hazırım :)

Seren Y. photo

Seren Y.

03.07.2022

Oyun Ablası · Atakum, Samsun

Ondokuz Mayıs Üniversitesi psikoloji 4.sınıf öğrencisiyim. Psikoloji bölümünü okumamın yanında Sosyalben Vakfı (7-13 yaş), TEGV (5-6 yaş) , Bambu Eğitim (6-12yaş) gibi kurum ve platformlarda üç yıl belirli yaş grupları ile çalışarak kişisel gelişimimi ileriye taşıdığımı söyleyebilirim. Pandemi...

Müzeyyen A. photo

Müzeyyen A.

01.10.2020

Oyun Ablası · Çukurova, Adana

Deneyimli üniversite ingilizce öğretmenliği öğrencisinden özel ders ve okula yardımcı abla

Ruveyda E. photo

Ruveyda E.

04.09.2022

Oyun Ablası · Kartal, İstanbul

Okul öncesi eğitim mezunuyum . Çocuklarımla daha çok vakit geçirebilmek için bu şekilde çalışmayı tercih ediyorum .Kendisectigim yardımcı kaynaklarla ilkokul çocuklarına ders veriyorum ve saatlik oyun ablaligi da yapıyorum .

Selin U. photo

Selin U.

14.11.2021

Oyun Ablası · Kadıköy, İstanbul

Merhaba ben Selin,psikoloji 4.sınıf öğrencisiyim.Çocuklarla vakit geçirmeyi çok seviyorum.Bu yüzden de çocuk ve ergen psikolojisi alanında ilerliyorum. 3 yıldır çocuklarla çalışmaktayım.Lisans ve staj hayatımda edindiğim ergen ve çocuk gelişimi,öğrenme süreçleri,oyun terapileri ve yaratıcı drama...

Pelin İ. photo

Pelin İ.

26.09.2020

Oyun Ablası · Bornova, İzmir

Merhaba, Oyun ablalığı, Yaratıcı Drama Eğitmenliği, İngilizce Eğitmenliği yapmaktayım. Çalışma kapsamımda; Çocuk yogası, duyu bütünleme etkinlikleri, sanat etkinlikleri, resim, stone art, driftwood art, ingilizce kelime, puzzle, lego, evcilik oyunları, role play oyunları, doğaçlama tiyatro ve...

Sema Ö. photo

Sema Ö.

24.06.2022

Oyun Ablası · Karşıyaka, İzmir

Selamlar.Anneyim ve üniversite mezunuyum. Donanımlı ve tecrübeli destek ihtiyacınız olduğunda ulaşabilirsiniz.Teşekkürler

Ezgi K. photo

Ezgi K.

19.09.2019

Oyun Ablası · Küçükçekmece, İstanbul

Özel Eğitim Öğretmenliği bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. 6 ay otizm spektrum bozukluğu olan bir çocuğa oyun ablalığı yaptım. Çocukları ve onlarla ilgilenmeyi çok seviyorum.

Selen B. photo

Selen B.

15.12.2020

Oyun Ablası · Kozlu, Zonguldak

2 üniversite mezunuyum şuanda yüksek lisans yapıyorum. Aynı zamanda sosyal hizmetler okuduğum için çocuklar ve yaşlılarla bol bol vakit geçiriyorum bu yüzden onlarla iyi anlaştığımı düşünüyorum boş zamanlarımızı onlarla birlikte güzelleştirebileceğimize inanıyorum.

Hasibe Ç. photo

Hasibe Ç.

17.09.2022

Oyun Ablası · Tuzla, İstanbul

Okul öncesi öğretmenliği, özel eğitim öğretmenliği deneymim var. İlk ve ortaokul çocuklarına özel ders verdim. Okula yardımcı oldum, ödev kontrolü yapıp başarılı olmalarına destek sağladım. Oyun ablalığı deneyimim var. 2-15 yaşlardaki çocuklarla iletişimim çok iyidir ve dikkat eksikliği ve...

Ezgi K. photo

Ezgi K.

16.08.2022

Oyun Ablası · Serdivan, Sakarya

Merhaba, 4 yıllık okul öncesi öğretmeni mezunuyum. 3 yıllık iş tecrübem bulunmaktadır. Çocuklarla iletişimim kolay ve eğlencelidir. Oyun ablası olarak veya saatlik çocuklarla ilgilenme tekliflerine açığımdır. İletişime geçilirse daha iyi kendimi ifade edebilirim.

Sedanur İ. photo

Sedanur İ.

22.08.2022

Oyun Ablası · Tepebaşı, Eskişehir

Çocuklarla iletişimim kuvvetlidir, genellikle onlara sevgi ve sempatiyle yaklaştığım için sevilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Oyun Ablası Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Oyun Ablası ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Oyun Ablası talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Oyun Ablası için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Oyun Ablası talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Oyun Ablası taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Oyun Ablası talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Oyun Ablası için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Oyun Ablası hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Oyun Ablası fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Oyun Ablası fiyatları, talep detayına göre 70 TL ile 5500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl