Hizmet Ver

4 Pendik Gitar Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 209 Gitar Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Gitar Dersi

En İyi 10 Pendik Gitar Dersi Öğretmeni

Cem Yıldızhan photo

Cem Yıldızhan

05.01.2019

Gitar Dersi · Pendik, İstanbul

2005 Yılından bu yana sahnede bulunduğum solistlik ve müzisyenlik hayatımla paralel olarak, iyi bir müzisyen olmanın, gitar çalabilmenin ve bunun ötesinde iyi bir gitarist olmanın, notaları kullanmanın inceliklerini aktardığım bir çok öğrencim oldu. MÜZSAN üyesi olarak sahne hayatıma devam ederken,...

Erdican Hakarar photo

Erdican Hakarar

26.08.2021

Gitar Dersi · Pendik, İstanbul

6 yıldır gitaristlik yapmaktayım. İstanbul içindeki bir çok mekanda sahne aldım halen müzisyenlik hayatıma devam etmekteyim. Profesyonel bir grupta da halen gitaristlik yapmaktayım. Başlangıç ve orta seviyeler için ders almak isteyen arkadaşları bekliyorum. Dersler öğrencinin belirlediği gün ve...

Ali Can Toprak photo

Ali Can Toprak

21.06.2021

Gitar Dersi · Pendik, İstanbul

7 yıldır gitar ve bas gitar çalmaktayım. Çeşitli gruplarda sahne ve kayıt tecrübelerim oldu. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar gitar ve bas gitar dersi veriyorum. gitarın yapısı ve orkestradaki yeri, tarzlar, çalım teknikleri, nota bilgisi, nota değerleri ve armoni konusunda ders...

Ece Gül photo

Ece Gül

18.09.2021

Gitar Dersi · Pendik, İstanbul

10 senedir klasik müzik eğitimi, 4 senedir caz eğitimi almaktayım. Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi mezunuyum, şu anda da YTÜ caz gitar bölümünde öğrenciyim. Üç senedir elektro gitar ve müzik teorisi eğitimi veriyorum. Çaldığım ve öğrettiğim türler: caz, blues, rock, metal, pop.

Tayfun Umur Evren photo

Tayfun Umur Evren

23.04.2021

Gitar Dersi · Pendik, İstanbul

İstanbul Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun oldum. 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda Gitar Anasanat dalında okumaya başladım. Hala eğitimime orada devam etmekteyim. Aynı zamanda 2018'den beri Kadıköy Belediyesi'nde "Gitar Eğitmenliği" yapmaktayım. Bu süreçlerde...

Mehmet Şahinöz photo

Mehmet Şahinöz

01.06.2018

Gitar Dersi · Pendik, İstanbul

Merhabalar, İsmim Mehmet Şahinoz, Sabancı Üniversitesi Ekonomi bölümünden yılında mezun oldum, şu anda Aldem Çelik firmasında çalışıyorum ve Gebze Teknik Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Dokuz senedir aktif olarak gitar ve müzikle uğraşıyorum....

Ahmet Pekmezci photo

Ahmet Pekmezci

13.09.2019

Gitar Dersi · Pendik, İstanbul

4 yıldır Bulutsuzluk Özlemi grubunun bas gitaristiyim.13 yıldır devam eden Profesyonel müzik sürecimde birçok sahne ve stüdyo çalışmalarında yer aldım. Klasik gitar ve bas gitar dersleri veriyorum.

Murat Han photo

Murat Han

09.08.2018

Gitar Dersi · Pendik, İstanbul

7. sınıftan bugüne dek gitar ile uğraşmaktayım. Elektrik-elektronik mühendisiyim. Gitar çalmak gerçekten çok hoşuma gidiyor. Ben de çalmak isteyenlere öğretmek istiyorum.

Ömer Çiçek photo

Ömer Çiçek

30.06.2019

Gitar Dersi · Pendik, İstanbul

2012den beri gitar çalmaktayım 1992 doğumluyum dersleri süre ile kısıtlı halde yapmıyorum aksine eğlenceli ve kolay öğretici pratikler ile şarkı örnekleri eşliğinde çalışıyoruz.

Furkan Çakır photo

Furkan Çakır

16.02.2019

Gitar Dersi · Pendik, İstanbul

Gitara yeni başlayan , kendini geliştirmek isteyen arkadaşlarımıza ( 7-14 yaş arası ) özel gitar dersi verilir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Pendik Gitar Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Pendik Gitar Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Pendik Gitar Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Gitar Dersi için Pendik içinde toplam 209 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 217 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Pendik içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,396 kişi Pendik Gitar Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl