En İyi 10 Pendik İstanbul Parke Sistre Cila

4 Parke Sistre Cila Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik civarında 23 Parke Sistre Cila Ustası hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Kardeşler Parke

Kardeşler Parke

Parke Sistre Cila · Pendik, İstanbul
25 yıllık tecrübe ile Hizmetlerimiz Profesyonel ve Sanatkâr ustalarımıza güvenebilirsiniz.PARKE SANATTIR… Masif Parke ve Masif Parke Çeşitleri uygulamasında malzeme kalitesi kadar Parke Ustası da önemlidir. MASİF PARKE | MASİF PARKE ÇEŞİTLERİ | MASİF PARKE BAKIMI | MASİF PARKE LAMİNE PARKE MARKÜTERİ PARKE VE MACAR Parke cilalama VE Yağlama işleriniz de kesinlikle toz probleminiz olmaz. PROFESYONEL TOZSUZ SİSTRE CİLA Sistre Cila Parke yüzeyi zaman ile yıpranır ve dış görüntüsü bozulur. SİSTRE C
Engin Yavas

Engin Yavas

Parke Sistre Cila · Pendik, İstanbul
27 yıllık tecrübe ile Sistre cila yapmaktayım ayrıca kendinden yayılan self levelinğ şap hizmeti vermekteyim deneyimli kadrom ile siz degerli müşterimize yardımcı olmak için burdayım
Özkan Parke

Özkan Parke

Parke Sistre Cila · Sultanbeyli, İstanbul
2004 bu yana 3 kişilik ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm İstanbul bölgesine hizmet verebiliyoruz. Ahşap parke, Laminant, boya badana , sistre cilalama hizmetlerimiz. Kaliteli malzemeler ve profesyonel ekipler ile çalışmaktayız. Temiz titiz bir şekilde çalışılır ve zamanında teslim edilir. Önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Tarık Gül

Tarık Gül

Parke Sistre Cila · Pendik, İstanbul
Lambiri sistre cila ve laminant parke işleriniz titizlikle 35 yıllık tecrübenin buluşmasıyla daha kolay ve pratik işimiz hizmet hedefimiz memnuniyet
Musa Gul Gul

Musa Gul Gul

Parke Sistre Cila · Pendik, İstanbul
2000yılından bu yana parke ustasıyım ahsap parke ustalıgı yapıyorum cıraklıgını yapmadıgın bır ısın ustalıgını yapamazsın sıstre cıla avrupa cıla yerlı su bazlı cıla olarak degısır lamıne parke dosenır ısınızı ustanıza yaptırın
Kaya  Demirtaş

Kaya Demirtaş

Parke Sistre Cila · Pendik, İstanbul
Ben Kaya DEMİRTAŞ yaklaşık 20-25 yıldır bu mesleği severek yapmaktayım. Bu kadar sene içerisinde küçük büyük bir çok iş yaptım. İstanbul un çoğu semtinde çalıştım. Türkiyenin bir kaç farklı ilinde de iş yaptım. Bunların çoğu daire site olmasının yanında bir çok cafe, spor salonu gibi farklı projelerde de çalıştım. Son teknoloji makinalar ve temiz işçilik ile çalışıyorum. Sistre , cila ve laminant döşeme ustasıyım.
Mustafa  Kıyak

Mustafa Kıyak

Parke Sistre Cila · Pendik, İstanbul
Laminat Parke Döşemesi, Lamine Parke Döşemesi, Ahşap-Lamine Parke Döşeme, Ağaç Parke Döşemesi, Ağaç-Lamine Parke Sistre-Cila işleriniz itina ile yapılır.
İsmail Doruk

İsmail Doruk

Parke Sistre Cila · Pendik, İstanbul
30 yıllık tecrübe ile işimi başarılı ve severek yapmaktayım. Hizmet bölgem İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasıdır. İş ahlâkı ; 1 metre de iştir. 1000 metre de iştir.
Lokman Solakoğlu

Lokman Solakoğlu

Parke Sistre Cila · Pendik, İstanbul
Laminant, ağaç parke döşeme sistre, cila ve süpürkelik işleriniz 25 yıllık deneyimimim ile bizzat tek başıma uygun fiyata yapılır.
0.5.3.9.4.7.6.7.4.1.0. Ustaparkeahşap 0.5.3.9.4.7.6.7.4.1.0

0.5.3.9.4.7.6.7.4.1.0. Ustaparkeahşap 0.5.3.9.4.7.6.7.4.1.0

Parke Sistre Cila · Pendik, İstanbul
Usta parke ahşap parkeleri nizi silmesi cilalamasi vernikleme zımparalamasi ara boşlukları mahcumlamasi yapılır Antalyasistrecom
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Alper K.
Parke Sistre Cila   26/02/2021

Mustafa bey işinde son derece bilgili ve titizlik ile çalışan bir insan. çoğu kişi tarafından kurtarılamaz denen zemini onardı ve ilk günkü gibi pırıl pırıl patlattı. kendisini bundan sonraki işlerimde özellikle tercih edeceğim.

         
Kıvanç A.
Parke Sistre Cila   29/01/2021

Şükrü Usta dediği saatte gelip, söz verdiği saatte bitirdi. İşini doğru yapan ve güvenebileceğiniz bir ustadır. Teşekkürler çıkardığın güzel ve temiz iş için.

         
Ayse S.
Parke Sistre Cila   11/11/2020

Temiz ve itinalı bir işçilikti. Mustafa bey her konuda bize çok yardımcı oldu. Tekrar kendilerine çok teşekkür ederiz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz:)

         
Burcu İ.
Parke Sistre Cila   27/09/2020

Söylenilen zamanda hizmetin gerçekleşmesi, yapılan hizmetin işçiliği, müşteri iletişimi süper. Çok teşekkürler, ellerinize sağlık.

         
Esra E.
Parke Sistre Cila   03/08/2020

Işin başından sonuna kadar oldukça ilgiliydi. Çok hızlı ve temiz bir işçilikle, kaliteli bir hizmet aldım. Çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Elcin U.
Parke Sistre Cila   18/06/2020

Sadece telefonla irtbat kurarak müthiş bir işçilik çıkardılar. Gözümüzü arkada bıraktırmayan bir hizmet için teşekkürler

         
Erdem Y.
Parke Sistre Cila   08/06/2020

Kendisi gerçekten işinin ehli profesyonel bir insan. İletişim becerisi iş ahlakıyla örnek bir usta herkese tavsiye ederim.

         
Koray E.
Parke Sistre Cila   02/06/2020

Söz verdikleri her şeyi yaptılar. Temiz ve özenli çalıştılar. İşini bilen, iyi niyetli insanlar. Herkese tavsiye ederim.

Popüler Parke Sistre Cila Bölgeleri
Parke Sistre Cila hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz