En İyi 10 Pendik Web Site Yapımı | Armut

En İyi 10 Pendik İstanbul Web Site Yapımı

4 Web Site Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik bölgesinde 116 Web Site Yapımı Uzmanı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y.

Web Site Yapımı · Pendik, İstanbul
Merhaba, Küçük yaştan beri web site tasarımı ve yazılıma merak sardım. Şuanda şirketlere Freelance olarak kurumsal tasarım ve SEO hizmeti vermekteyim. Müşterilerimin ihtiyacını istedikleri şekilde karşılıyorum. Yaptığım çalışmalar WordPress altyapısı ile yapılmaktadır. Neden WordPress derseniz; Altyapı güçlüğü, güvenliği ve Responsive olması. Yaptığım tüm çalışmalarda hediye olarak başlangıç seviye SEO çalışması hediye ediyorum.
Ercan S.

Ercan S.

Web Site Yapımı · Pendik, İstanbul
PiQuery 2,5 sene üzerinde uğraşarak geliştirmiş olduğumuz bir içerik yönetim sistemidir. Üzerine hiti çok yüksek sistemler inşaa edebilme kabiliyetine sahiptir. Sınırsız lisan ekleme ve bu lisanları çok kolay bir şekilde yönetme imkanına sahiptir. piQuery ile e-Ticaret`ten Haber yazılımına, Kurumsal web sitelerinden Sosyal Medya sitelerine kadar bir çok uygulama inşaa edilebilir. Güncel teknolojiyi takip ederek geliştirmiş olduğumuz piQuery İçerik Yönetim sistemi versiyon 2 olduğunda yurt dışın
Yazılım Mühendisi Murat Tarakcı

Yazılım Mühendisi Murat Tarakcı

Web Site Yapımı · Pendik, İstanbul
Merhabalar, 2 yıldır armut.com sitesi ile çalışıyorum. Toplam 57 iş tamamladım 1 kişi hariç herkes memnun kaldı ve 5 yıldız verip güzel yorumlar yaptı. Başarımdan dolayı armut.com sitesinin sosyal medya hesaplarında paylaştığı 2018 yeni yıl videosunda web tasarım kategorisinde ben oynadım. Yüksek Yazılım Mühendisi olarak Türkiyenin en saygın sağlık grubundan yazılım uzmanı olarak çalışmaktayım. Şuana kadar freelancer işler ile 15 e-ticaret sitesi 75 tane kurumsal şirket sitesi yaptım ve h
Neslihan E.

Neslihan E.

Web Site Yapımı · Pendik, İstanbul
Herkese Merhaba. Web site tasarımı, SEO çalışması, Google Adwords yönetimi, Google Analytics, Sosyal medya yönetimi, Grafik tasarım çalışmaları, Dijital pazarlama konularında hizmet vermekteyim.
ADEM A.

ADEM A.

Web Site Yapımı · Pendik, İstanbul
Web site tasarımı için profesyonel çözümler HTML VE PHP ortak çalışması ile internet ortamında tanılabilirliğinizi arttırıyoruz.
Motive A.

Motive A.

Web Site Yapımı · Pendik, İstanbul
Heyecan ile yapılmayan işler başarıya ulaşmaz. Biz web tasarımı seviyoruz. 100 den fazla kurumsal firmaya hizmet verdik. Sizinde firmanızın web sitesini güncel teknolojilerde tasarlayalım ve kısa sürede yayınlayalım. Sektördeki farkımızı sadece hizmet alırken değil, aldıktan sonra fark edeceksiniz.
Dilek Ç.

Dilek Ç.

Web Site Yapımı · Pendik, İstanbul
Mooi Tasarım ekibi olarak; web tasarım projeleri üzerine profesyonel hizmet vermekteyiz. Sadece görsellik değil, içerikte olması gereken tüm detay, bilgi, foto, video gibi metaryelleri de sizler adına araştırıp analiz ederek, firmanızın web dünyasındaki danışmanı olmaktayız. Mooi tasarım dan web tasarım ve sosyal medya hizmetlerine sahip olmak artık çok kolay. Birbirinden farklı tasarım seçeneklerimizden birini seçerek firmamızdan ücretsiz sunum talebinde bulunabilirsiniz.Sizler için hazırladı
Leader Informatıcs

Leader Informatıcs

Web Site Yapımı · Pendik, İstanbul
15 yıllık tecrübe ile profesyonel danışmanlık hizmetleri verilir. İnternet Danışmanlığı, E-Ticaret, Sosyal Medya, Kurumsal Kimlik, Ticaret Danışmanlığı, Takip ve Analiz Hizmetlerimiz vardır.
Volkan S.

Volkan S.

Web Site Yapımı · Pendik, İstanbul
Merhaba n11,hepsiburada ve gittigidiyor da 5 yıllık tecrübem vardır. Entegrasyon, xml ürün yükleme ve manuel ürün girişi yapabilirim. Ayrıca mevcut web sitenize de ürün ekleme, banner yapımı vb diğer işleri yapabilirim.
Penta Yazılım Ve Ajans Hizmetleri

Penta Yazılım Ve Ajans Hizmetleri

Web Site Yapımı · Pendik, İstanbul
“Kullanıcı dostu tasarım, gerçek yazılım, doğru imaj ve sürekli kazanç için Penta Yazılım yalnızca bir tık uzağınızda.”
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Gülsen Belek
Web Site Yapımı   04/11/2018

Tüm beklentilerimize, sorularımıza hiç bıkmadan cevap veren, sitemizin tüm ayrıntılarıyla hala daha iletişim de olduğumuz Gökhan Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. İstediğimiz şekilde ve tüm profesyonel deneyimlerini aktararak sitemiz artık yayında 😊 Kesinlikle tercih edilecek bir hizmet , şüpheniz olmasın.

         
Adem Kotan
Web Site Yapımı   04/09/2018

Sami Bey ile Armut.com üzerinden çok kısa sürede iletişime geçtik. Ve isteğim doğrultusunda da sayfamı hazırlamaya başladı. Kendisine teşekkür ederim.

         
Begüm Şenolur
Web Site Yapımı   27/08/2018

İlk websitesi kurma girişimim olduğu için açıkçası çekincelerim vardı. Gökhan bey ve ekibi güvenimi boşa çıkarmadı. Tecrübesizliğime rağmen isteklerime oldukça ilgili, detaylı dönüşler yapıldı. Çok içime sinen bir iş oldu. Çok ama çok memnum kaldım. Çok teşekkür ediyorum.

         
Ahmet Salih Şimşek
Web Site Yapımı   09/07/2018

Esnek ve hızlı çalışıyorlar. Süreç içerisinde gelişen taleplerimle yakından ilgilendiler ve benlentilerimi karşıladılar. Genç ve dinamik bir ekip. asalihsimsek.net artık yayında Teşekkürler!

         
Uğur Ceran
Web Site Yapımı   22/03/2018

Samimi ve çözüm odaklı çalışıldı zamanında ve hızlı çözüm üretildi her konuda her dakka ulaşabiliceğiniz ve güvenebileceğiniz bir ekip ile karşılaşacağınızı unutmayın. sonuna kadar hak ediyorlar

         
Burak YILDIRIM
Web Site Yapımı   13/01/2018

Mükemmelsiniz arkadaşlar 3 4 saat gibi kısa bir sürede bizim isteklerimizin fazlasını karşıladınız. Bundan sonra tüm işlerde ilk tercihimiz siz olacaksınız. Başarılarınızın devamını dilerim.

         
Web Site Yapımı   25/12/2017

Kafamizdaki projeyi hayata gecirme firsati verdiler. Cok tesekkurler. Gercekten profesyonelce istediklerimizi dinleyerek aradigimizi bize sundular.

         
Abdullah Can
Web Site Yapımı   17/12/2017

Kısa sürede talep ettiğim tasarıma alternatifler sunarak daha iyisini yaptı . İşini hakkıyla yapan birisi. Tesekkurler

İlçe İlçe Web Site Yapımı
Web Site Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz