En İyi 10 Pendik Web Tasarım | Armut

En İyi 10 Pendik İstanbul Web Tasarım

4 Web Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik bölgesinde 100 Web Tasarım Firmaları hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tuğçe T.

Tuğçe T.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Herkesin göz kamaştırıcı bir sitesi olması gerektiğine inanıyoruz. Küçük işletme sahipleri, tasarımcılar, müzisyenler, fotoğrafçılar, sanatçılar, girişimciler, sanal mağazalar kurmaya hazırız.
Murat Ş.

Murat Ş.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Marka Atölyesi (www.markaatolyesi.net) Butik ajans olarak faaliyet gösteren atölyemiz, sorumluluğunun bilincinde olarak sizlerin ihtiyaç duyabileceği, hizmet ve ürün tanıtımında, fikirleri renklerin ahengiyle işleyerek kaliteli, hızlı ve akılda kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemiştir. Reklamda amaç hedef kitleye ulaşmaktır. Atölyemizle, uzman ekibimizle işlenen fikirler, sizleri hedef kitlenize, yenilikçi ve rekabetçi bir firma olarak ulaştırmaktadır. Sektöründe öncü olan ulusal ve uluslarar
Aytaç Ö.

Aytaç Ö.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Çalışma hayatım açtığınız pozisyonun gerektirdiği altyapıyı ve tecrübeyi edinmemi sağladı. Çalışma sürecim içerisinde araştırma, öğrenme ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Öz geçmişimde de görebileceğiniz gibi farklı sektörlerde farklı firmalarda çalıştım. Neden ben? Bir Grafik Tasarımcısı, Bir Web Tasarımcısı, Bir Fotoğrafçı, Bir Video Kurgucu, Bir Fikir Üstadı. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile katkı sağlayabileceğim noktasında şüph
Hd Tasarım

Hd Tasarım

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Paranızı çöpe atacak kadar zengin değilseniz dikkat edin. Arama motorlarının istediği kalite, kodlama, performansı sağlayalım erişilebilir olun. Size özel tasarımlarla, hızlı bir site için kodlanmış tasarımlarımızla sitenizi çabucak oluşturalım.
Ergün Y.

Ergün Y.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Reklam Ajans Hizmetleri Olarak Müşterilerimize Daima En İyi Hizmeti En Uygun Fiyata Sağlamayı Prensip Edindik. Bize Danışmadan İş Yaptırmayın.
Duble Creatıve Medıa

Duble Creatıve Medıa

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Farklılığı arayan tasarımlara “Fikir Üretim Merkezi” Duble Creative Media, markaları tüketicisi ile buluşturan tutarlı ve anlaşılabilir tasarımlar üretir. Ürün özelliğini, kurumsal yapınızı, pazarlama stratejilerinizi bir araya toplayarak sizin adınıza düşünür, başarıya odaklı sonuçlar sunar. Bunların dışında her zaman yeni teknolojilere yönelik araştırmalar yapar, sektörleri kendi süzgecinden geçirir, proje olarak altyapısını hazırlar ve hedef kitleyle buluşturur. Sizin için ürettiğim
Bcreative

Bcreative

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
4 yıldır grafik işleri ile uğraşmaktayım Kurumsalınızın ihtiyaclarını veya web tasarım ihtiyaclarınızı karşılıyabilirim
Burak G.

Burak G.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
9+ yıldır kurumsal firmaların web sitesi, kurumsal kimlik, logo, katalog, dergi tasarımı gibi pek çok konuda hem tasarım hem baskı tarafında yardımcı olmaktayım. Portfolyom için: https://www.behance.net/burakgulnar
Yunus A.

Yunus A.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Web siteniz için en doğru hedefi belirleyerek, en doğru teknoloji ve altyapı ile üretimini gerçekleştiriyoruz. İnteraktif olduğu kadar bilgiye de kolay ulaşılabilen, arama motorları ile uyumlu, yeni teknolojiler ile donatılmış bir web sitesi sunuyoruz.
İstplay

İstplay

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Biz İstPlay olarak sektörde freelance olarak başlayıp artık profesyonel hizmet anlayışına ulaşan alanlarında uzman olan üç genç girişimci olarak İstanbul Pendikte kurulduk.En temel amacımız her firmaya uygun kaliteli profesyonel hizmet sunmaktır.Yaptığımız tüm işlerin teslim sonrasında da teknik desteğimizi kesmen çözüm ortaklığı sunmaktayız.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Aslı Bilge
Web Tasarım   15/10/2018

Gökhan Bey’le armut üzerinden tanıştık ve yıllardır web sitesi yaptırma hayallerim tanışmamızla kısa bir süre içerisinde son buldu. İstediğim tüm detayları iyi analiz ederek hem logo çalışması hem de web sitesimin tasarımını tam hayalimdeki gibi yaptı. Güçlü iletişimi, konuya vakıf oluşu ve profesyonelliği kendisini tercih etme sebebim oldu. Gökhan Bey’le çalışırsanız emin ellerdesiniz demektir. Kendisine bir kez daha buradan teşekkür etmek istiyorum. Elinize sağlık. Çok teşekkürler🙏🏻

         
Dekorasyon İstanbul
Web Tasarım   04/08/2018

Siarem.net firması çok profesyonel ve kaliteli firma. Fiyat teklifi çok makuldü ilk başta tereddüt ettim ama kaliteyi gördüğümde çok şaşırdım.Bu fiyata bu kalite pes doğrusu armut.com u tebrik ederim artık hep kullanacağım.daha önce 2 defa site yaptırmıştım parayı ödedikten sonra kimseye ulaşamıyoruz. Ama siaremnet hep ulaşılır ne isteğim olursa olsun ikiletmeden yerine getirdiler. Çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum. Herşey için emeğinize sağlık. Herkes çok beğendi.

         
Recep Özkan
Web Tasarım   01/06/2018

Web tanıtım sitemizi beklediğimizden daha güzel ve hızlı yaptılar. En önemlisi güvenim boşa çıkmadı. Her zaman destek olacaklarını belirttiler. Taylan beye teşekkürler. Başarılar. İnş yine çalışacağız.

         
Web Tasarım   28/05/2018

+5 yıldız daha toplam 10 yıldız veriyorum. Ramazan olmasına rağmen gece gündüz demeden siteyi hazırlayıp olası bütün aksaklıkları hızla gideren Arslan Alan a teşekkür ederim.

         
Sadri Haşimoğlu
Web Tasarım   08/05/2018

Açıkçası başlangıçta o kadar da umutlu değildim. Çünkü yıllar önce başlattığım web sitem, bunca zamana kadar bir türlü istediğim gibi olmamıştı. Ha bugün, ha yarın deyip paramı alıp beni oyaladılar. Son bir kez şansımı deneyeyim dedim. İyi ki de demişim. Sedat Bey, işe hemen başladı. Benim ile sürekli iletişim içinde oldu. Ne istediğimi çok iyi anladı. Bir dediğimi iki etmedi. Çok kısa zamanda beklediğimden de iyisini yaptı. Aldığı parayı da fazlasıyla hakketti. Çünkü işini iyi biliyor.

         
Murat Bilinmez
Web Tasarım   09/04/2018

Kastabala Yazılım ilçemizdeki tek yazılım firması olarak. Armut.com üzerinden tanıştık. Müşteri odaklı çalışıyorlar. İlçemizde böyle bir firmanın olmasına sevindim.

Web Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz