En İyi 10 Pendik Web Tasarım | Armut

En İyi 10 Pendik İstanbul Web Tasarım

4 Web Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik bölgesinde 122 Web Tasarım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Tuğçe T.

Tuğçe T.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Herkesin göz kamaştırıcı bir sitesi olması gerektiğine inanıyoruz. Küçük işletme sahipleri, tasarımcılar, müzisyenler, fotoğrafçılar, sanatçılar, girişimciler, sanal mağazalar kurmaya hazırız.
Volkan S.

Volkan S.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Merhaba Kurumsal ve kişisel web sitenizi sorunsuz bir şekilde hazırlayıp, yayına geçirebilirim. Arama motorlarına kayıt ve seo hizmetim de vardır.
Doğa  Y.

Doğa Y.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Website Tasarım ve Yazılım Doğa Yazılım ile Kurumsal Web Sitesi Tasarımı, Logo Tasarımı, Katalog Afiş Tasarımı. Kolayca güncellenebilir web siteleri. Twitter, facebook, gibi sosyal medyada yerinizi hazırlıyoruz. Sosyal Medya Reklamları Kullanıcı sayısı yüksek sitelere reklam vermek isteyenlere ekonomik ve yenilikci alternatifler sunuyoruz. İçerik Geliştirme ve Danışmanlık İhtiyaçınız olan tüm web platformlarında profesyonel içerik yazımı ve sürekli güncelleme desteği sunuyoruz. Ar
Murat Ş.

Murat Ş.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Marka Atölyesi (www.markaatolyesi.net) Butik ajans olarak faaliyet gösteren atölyemiz, sorumluluğunun bilincinde olarak sizlerin ihtiyaç duyabileceği, hizmet ve ürün tanıtımında, fikirleri renklerin ahengiyle işleyerek kaliteli, hızlı ve akılda kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemiştir. Reklamda amaç hedef kitleye ulaşmaktır. Atölyemizle, uzman ekibimizle işlenen fikirler, sizleri hedef kitlenize, yenilikçi ve rekabetçi bir firma olarak ulaştırmaktadır. Sektöründe öncü olan ulusal ve uluslarar
Anıl Ü.

Anıl Ü.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Seçkin ve köklü firmalarda profesyonel web&grafik tasarım çalışmalarıma 2006 yılında adobe dan aldığım yeterlilik sertifikası ile başladım ve başarılı şekilde devam etmekteyim.
Ergün Y.

Ergün Y.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Reklam Ajans Hizmetleri Olarak Müşterilerimize Daima En İyi Hizmeti En Uygun Fiyata Sağlamayı Prensip Edindik. Bize Danışmadan İş Yaptırmayın.
Aysenur Samet G.

Aysenur Samet G.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
WEB TASARIM SOSYAL MEDYA YÖNETİCİLİĞİ TANITIM VİDEOLARI ANİMASYON VİDEOLARI LOGO KARTVİZİT TASARIMLARI YAPIYORUM
Cihan D.

Cihan D.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Taban eğitim olarak Elektronik mezunu olmak ile beraber, “BilgeAdam Bilişim Hizmetleri’nden” aldığım -Microsoft Certified Solution Expert – (MCSE) Eğitimi ile, tam manasıyla Bilişim’e adım atmış oldum. Bu eğitimi bitirdikten sonra “Bilgi işlem” departmanında çalışmaya devam ettim. Ayrıca Hosting sektörünün önde gelen firmasında “Sistem Destek Uzmanı” olarak, Web sitelerinin ve Sunucuların desteğini verdim. Bunun yanı sıra website grafik ve tasarım yapmakta, siteleri ayakta ve aktif tutan SEO iş
Medyaco

Medyaco

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Medyaco, 2013 yılında bugüne yüzlerce markaya dijital pazarlama, web tasarım, video prodüksiyon alanlarında hizmet vermiştir.
İbrahim B.

İbrahim B.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Merhabalar; 3+ yıllık iş hayatı grafik tasarım deneyimine sahibim. Sizler için en iyi, kaliteli ve modern, web, grafik, katalog, kartvizit, broşür, afiş , sosyal medya görselleri tasarlayabilirim. Hizmet verdiğim konuları detaylı anlatmak gerekirse; Web tasarım : Moder ihtiyaçları karşılayan mobil uyumlu, trendleri takip ederek günümüz tasarım modellerine uyumlu kreatif tasarımlar. Katalog : Kurumsal kimliğinize uygun, kaliteli, etkili, tasarımlar. Sosyal Medya : Güncel, modern, ilgi
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Erkut Gokergil
Web Tasarım   24/10/2018

Sürecin başından finaline kadar çok ilgili ve harika bir iş çıkarttık. Ogre firmasına teşekkür ediyoruz.

         
Dekorasyon İstanbul
Web Tasarım   04/08/2018

Siarem.net firması çok profesyonel ve kaliteli firma. Fiyat teklifi çok makuldü ilk başta tereddüt ettim ama kaliteyi gördüğümde çok şaşırdım.Bu fiyata bu kalite pes doğrusu armut.com u tebrik ederim artık hep kullanacağım.daha önce 2 defa site yaptırmıştım parayı ödedikten sonra kimseye ulaşamıyoruz. Ama siaremnet hep ulaşılır ne isteğim olursa olsun ikiletmeden yerine getirdiler. Çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum. Herşey için emeğinize sağlık. Herkes çok beğendi.

         
Web Tasarım   28/05/2018

+5 yıldız daha toplam 10 yıldız veriyorum. Ramazan olmasına rağmen gece gündüz demeden siteyi hazırlayıp olası bütün aksaklıkları hızla gideren Arslan Alan a teşekkür ederim.

         
Sadri Haşimoğlu
Web Tasarım   08/05/2018

Açıkçası başlangıçta o kadar da umutlu değildim. Çünkü yıllar önce başlattığım web sitem, bunca zamana kadar bir türlü istediğim gibi olmamıştı. Ha bugün, ha yarın deyip paramı alıp beni oyaladılar. Son bir kez şansımı deneyeyim dedim. İyi ki de demişim. Sedat Bey, işe hemen başladı. Benim ile sürekli iletişim içinde oldu. Ne istediğimi çok iyi anladı. Bir dediğimi iki etmedi. Çok kısa zamanda beklediğimden de iyisini yaptı. Aldığı parayı da fazlasıyla hakketti. Çünkü işini iyi biliyor.

         
Saniye Özbay
Web Tasarım   27/02/2018

Soner Bey ve ekibi, yaptığı işe son derece hakim ve titiz bir çalışma prensibine sahipler. Gerek verdiği hizmet açısından, gerekse çözümleyici ve sonuç odaklı yaklaşımıyla bizlerden tam not aldı. Müteakip işlerimizde tereddütsüz, tek seçimimiz.

         
Göknur Ersin
Web Tasarım   30/01/2018

Sözünde duran, işinin ehli, başarılı bir tasarımcı ile bizi bir araya getirdiğiniz için armut.com a teşekkür ederiz.

         
İlknur Çetindağ
Web Tasarım   20/12/2017

Kendisiyle web sitesi için anlaşma sağlanmıştır, oldukça ilgili ve işinde profesyonel bir arkadaş, site yapımına başladı bitirdiğinde bakalım nasıl bir iş çıkacak ortaya

         
Web Tasarım   14/11/2017

İsteklerimi zamanında yaptılar. Fiyat konusunda gayet makul ücretlerle çalışıyorlar. Grafik arayüz konusunda da kurum olarak takdirimizi kazandılar. Yolunuz açık olsun. Tekrar teşekkür ederiz

Web Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz