En İyi 10 Pendik Web Tasarım | Armut

En İyi 10 Pendik İstanbul Web Tasarım

4 Web Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Pendik bölgesinde 86 Web Tasarım Firmaları hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Burak G.

Burak G.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
9+ yıldır kurumsal firmaların web sitesi, kurumsal kimlik, logo, katalog, dergi tasarımı gibi pek çok konuda hem tasarım hem baskı tarafında yardımcı olmaktayım. Portfolyom için: https://www.behance.net/burakgulnar
Cihan D.

Cihan D.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Taban eğitim olarak Elektronik mezunu olmak ile beraber, “BilgeAdam Bilişim Hizmetleri’nden” aldığım -Microsoft Certified Solution Expert – (MCSE) Eğitimi ile, tam manasıyla Bilişim’e adım atmış oldum. Bu eğitimi bitirdikten sonra “Bilgi işlem” departmanında çalışmaya devam ettim. Ayrıca Hosting sektörünün önde gelen firmasında “Sistem Destek Uzmanı” olarak, Web sitelerinin ve Sunucuların desteğini verdim. Bunun yanı sıra website grafik ve tasarım yapmakta, siteleri ayakta ve aktif tutan SEO iş
Emre  D.

Emre D.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Hızlı ve yakışıklı bir siteye ihtiyaciniz var ise dogru adrestesiniz çünkü sizin için uygun fiyatlar ile en hızlı şekilde web site sahibi olmanızı ve en güzel şekilde kendinizi yada firmanızı temsil etmenizi istiyorum.
Burak S.

Burak S.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Yaklaşık olarak 11 senedir düzenli olarak yaptığım bir iş olmakta olup aynı zamanda Bilgisayar Mühendisi mezunu ve özel bir bankada İT departmanında çalışmaktayım. Şuana kadar 100 kadar siteye hem kodlama hemde sistemsel destekte bulundum.
Doğa  Y.

Doğa Y.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Website Tasarım ve Yazılım Doğa Yazılım ile Kurumsal Web Sitesi Tasarımı, Logo Tasarımı, Katalog Afiş Tasarımı. Kolayca güncellenebilir web siteleri. Twitter, facebook, gibi sosyal medyada yerinizi hazırlıyoruz. Sosyal Medya Reklamları Kullanıcı sayısı yüksek sitelere reklam vermek isteyenlere ekonomik ve yenilikci alternatifler sunuyoruz. İçerik Geliştirme ve Danışmanlık İhtiyaçınız olan tüm web platformlarında profesyonel içerik yazımı ve sürekli güncelleme desteği sunuyoruz. Ar
Aytaç Ö.

Aytaç Ö.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Çalışma hayatım açtığınız pozisyonun gerektirdiği altyapıyı ve tecrübeyi edinmemi sağladı. Çalışma sürecim içerisinde araştırma, öğrenme ve farklı yetenekler edinme noktasında kendimi geliştirdim. Öz geçmişimde de görebileceğiniz gibi farklı sektörlerde farklı firmalarda çalıştım. Neden ben? Bir Grafik Tasarımcısı, Bir Web Tasarımcısı, Bir Fotoğrafçı, Bir Video Kurgucu, Bir Fikir Üstadı. Bu nedenle size yeteneklerim ve çalışma disiplinim ile katkı sağlayabileceğim noktasında şüph
Anıl Ü.

Anıl Ü.

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Seçkin ve köklü firmalarda profesyonel web&grafik tasarım çalışmalarıma 2006 yılında adobe dan aldığım yeterlilik sertifikası ile başladım ve başarılı şekilde devam etmekteyim.
Hd Tasarım

Hd Tasarım

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Paranızı çöpe atacak kadar zengin değilseniz dikkat edin. Arama motorlarının istediği kalite, kodlama, performansı sağlayalım erişilebilir olun. Size özel tasarımlarla, hızlı bir site için kodlanmış tasarımlarımızla sitenizi çabucak oluşturalım.
Çizgi-tech Yazılım Teknolojileria.ş

Çizgi-tech Yazılım Teknolojileria.ş

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Çizgi-Tech Yazılım Teknolojileri A.Ş , güncel teknolojilere hakim ,dinamik ve güçlü çalışan kadrosuyla bilişim sektöründe tüm Türkiye ye hizmet vermektedir.
Duble Creatıve Medıa

Duble Creatıve Medıa

Web Tasarım · Pendik, İstanbul
Farklılığı arayan tasarımlara “Fikir Üretim Merkezi” Duble Creative Media, markaları tüketicisi ile buluşturan tutarlı ve anlaşılabilir tasarımlar üretir. Ürün özelliğini, kurumsal yapınızı, pazarlama stratejilerinizi bir araya toplayarak sizin adınıza düşünür, başarıya odaklı sonuçlar sunar. Bunların dışında her zaman yeni teknolojilere yönelik araştırmalar yapar, sektörleri kendi süzgecinden geçirir, proje olarak altyapısını hazırlar ve hedef kitleyle buluşturur. Sizin için ürettiğim
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Recep Özkan
Web Tasarım   01/06/2018

Web tanıtım sitemizi beklediğimizden daha güzel ve hızlı yaptılar. En önemlisi güvenim boşa çıkmadı. Her zaman destek olacaklarını belirttiler. Taylan beye teşekkürler. Başarılar. İnş yine çalışacağız.

         
Web Tasarım   28/05/2018

+5 yıldız daha toplam 10 yıldız veriyorum. Ramazan olmasına rağmen gece gündüz demeden siteyi hazırlayıp olası bütün aksaklıkları hızla gideren Arslan Alan a teşekkür ederim.

         
Sadri Haşimoğlu
Web Tasarım   08/05/2018

Açıkçası başlangıçta o kadar da umutlu değildim. Çünkü yıllar önce başlattığım web sitem, bunca zamana kadar bir türlü istediğim gibi olmamıştı. Ha bugün, ha yarın deyip paramı alıp beni oyaladılar. Son bir kez şansımı deneyeyim dedim. İyi ki de demişim. Sedat Bey, işe hemen başladı. Benim ile sürekli iletişim içinde oldu. Ne istediğimi çok iyi anladı. Bir dediğimi iki etmedi. Çok kısa zamanda beklediğimden de iyisini yaptı. Aldığı parayı da fazlasıyla hakketti. Çünkü işini iyi biliyor.

         
Murat Bilinmez
Web Tasarım   09/04/2018

Kastabala Yazılım ilçemizdeki tek yazılım firması olarak. Armut.com üzerinden tanıştık. Müşteri odaklı çalışıyorlar. İlçemizde böyle bir firmanın olmasına sevindim.

         
Ali Bezirkan
Web Tasarım   29/03/2018

Yasemin Çicekleri Anaokulu olarak Siarem.net Onur beyle tanismis olmakdan calismis olmakdan kurum olarak cok memnun kaldik farkli firmalar ile calismadan evvel tanismanizi tavsiye ederiz.

         
Saniye Özbay
Web Tasarım   27/02/2018

Soner Bey ve ekibi, yaptığı işe son derece hakim ve titiz bir çalışma prensibine sahipler. Gerek verdiği hizmet açısından, gerekse çözümleyici ve sonuç odaklı yaklaşımıyla bizlerden tam not aldı. Müteakip işlerimizde tereddütsüz, tek seçimimiz.

Web Tasarım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz