Hizmet Ver
Pikap Nakliye

5 Pikap Nakliye Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1.488 Pikap Nakliyeci hizmet vermeye hazır.

Pikap Nakliye için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 1.488 Pikap Nakliyeci en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Yazılan 107.400 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 699 kişi Pikap Nakliye için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Pikap Nakliyeci

Rıza A. photo

Rıza A.

17.08.2026

Pikap Nakliye · İzmit, Kocaeli

Değerli müşterilerimiz alacağınız hizmet için üstün gayret ve azami dikkatle çalıştığımızı bilmenizi isterim. Anlaştığımız her müşterimizin ürünü teslim süresine kadar şahsım sorumluluğundadır.Belirttiğimiz zaman ve süre içerisinde nakliyenin sonuçlanması sizlerin memnuniyeti kadar bizim de iş...

Abdullah U. D. photo

Abdullah U. D.

20.08.2026

Pikap Nakliye · Mezitli, Mersin

Mersin genelinde uygun fiyatlı şehir içi nakliye hizmeti sunuyorum. Brandalı Transit aracımla parça eşya, palet, mobilya, beyaz eşya, iş yeri malzemeleri ve çeşitli yüklerinizi güvenle taşıyorum. Zamanında teslimat, özenli taşıma ve müşteri memnuniyeti önceliğimdir. Hızlı dönüş ve uygun fiyat için...

Mert K. photo

Mert K.

06.09.2026

Pikap Nakliye · Konyaaltı, Antalya

5 Yıldır aktif olarak acil sağlık hizmetlerinde hizmet vermekteyim. Binlerce hastaya ilk müdahalede bulundum. C1 seviyesinde ingilizce biliyorum. Sağlık alanında her konuda yardımcı olabilirim. I have been actively working in emergency medical services for the past five years. During this time, I...

Mücahit K. photo

Mücahit K.

18.07.2024

Pikap Nakliye · Selçuklu, Konya

Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.SEHİR İCİ SEHİR DİSİ NAKLİYE İSLERİNİZ İTİNA VE TİTİZLİK İCERİSİNDE YAPİLİR .

Ramazan A. photo

Ramazan A.

24.08.2025

Pikap Nakliye · Yenişehir, Mersin

İşimizin önceliği sevgi saygı çerçevesinde güleryüzlü bir şekilde hizmet vermektir Dikkatli özenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirmeye özen göstermekteyiz Elimizden gelen her türlü yardımı göstermemizdeki neden İnsan gönlü kazanmanın paha biçilimez olduğunu bilmemizden kaynaklanmasıdır

Mahmut A. photo

Mahmut A.

10.05.2025

Pikap Nakliye · Ortahisar, Trabzon

Her zaman zamanında ve profesyonel hizmet. Eşyalarınızın güvenli ve hasarsız taşınması. Ekip olarak saygılı ve ilgili bir yaklaşım. Müşteri beklentilerini anlamak ve karşılamak. Her müşteri için özel bir nakliye planı oluşturmak. Müşteri memnuniyetini önemsemek.

Ümit A. photo

Ümit A.

19.05.2024

Pikap Nakliye · Battalgazi, Malatya

Ben şehir içi ve şehirler arası pikap arcimla istediğiniz eşyaları tasiya bilirim

Nuri D. A. photo

Nuri D. A.

07.10.2025

Pikap Nakliye · İzmit, Kocaeli

Kocaeli'de profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunarak eşyalarınızı güvenle zamanında ve uygun fiyatlarla taşıyoruz. Taşınma talebinizin ardından ekibimiz evinize gelerek ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyor. Mobilyalarınızdan beyaz eşyalarınıza koltuklardan yataklara kadar tüm eşyalarınız için...

Ersin Y. photo

Ersin Y.

24.06.2026

Pikap Nakliye · Gazipaşa, Antalya

URS Nakliyat, Antalya çıkışlı şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta güvenilir çözüm ortağınızdır. Sigortalı ve takipli taşıma hizmetimiz sayesinde eşyalarınız yolculuğun her aşamasında güvendedir. Profesyonel paketleme, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla...

Şimşek Nakliyat Kurulum photo

Şimşek Nakliyat Kurulum

10.04.2023

Pikap Nakliye · Ortahisar, Trabzon

Mobilya dekorasyon mezunuyum meslek lisesi 18 yıldır mobılya imalat montaj ve taşima sektörünün içinde Aktıf olarak çalişmaktayız ekip halinde mobilya ya dair her turlu hizmet vermekteyiz

Seyfettin Y. photo

Seyfettin Y.

10.08.2026

Pikap Nakliye · Çerkezköy, Tekirdağ

GÜVENİLİR VE ÖZENLİ NAKLİYE HİZMETİ Eşyalarınızı güvenle, zamanında ve özenle taşıyoruz. Evden eve nakliyat Şehir içi / şehirler arası taşıma Eşya taşıma ve parça eşya nakliyesi Mobilya ve beyaz eşya taşıma Ambalajlama ve eşyaların özenli taşınması Uygun fiyat, kaliteli hizmet Eşyalarınız bizim...

Ahmet V. Ö. photo

Ahmet V. Ö.

09.10.2026

Pikap Nakliye · Karabağlar, İzmir

Eşim ve ben emekli devlet memuruyuz, dacia logan marka aracımızın arkasında takılı bulunan (2,40x1,30) ebatlarında römork ile eşimle birlikte uygun olan tüm nakliye işlerini yapıyoruz.

Ahmet F. A. photo

Ahmet F. A.

25.09.2026

Pikap Nakliye · Kütahya, Kütahya

Mobilya montajı, kurulum, sökme ve farklı adrese yeniden kurulum hizmetlerinde deneyimli ekibimizle profesyonel ve özenli hizmet sunuyoruz. Kendi aracımızla nakliye, parça eşya taşıma ve evden eve taşıma işlerinde de güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Eşyalarınıza kendi eşyamız gibi özen...

Temel Y. photo

Temel Y.

21.09.2024

Pikap Nakliye · Hopa, Artvin

14 yıllık lojistik ve nakliye sektöründe siz değerli müşterilerimizin daima yanında olmaktan gurur duyuyoruz

Emre G. photo

Emre G.

10.07.2026

Pikap Nakliye · Sancaktepe, İstanbul

Merhabalar İstanbul Anadolu yakasında hizmet vermekteyiz İşimizi severek ve titizlikle yapmaktayız İlk önceliğimiz müşteri memnuniyeti Evde eve şehir içi şehirler arası ev ofis taşımacılığı Depo antrepo paletli yük taşımacılı Her türlü yükü olan müşterilerimize hizmet vermekteyiz

Emrah K. photo

Emrah K.

12.08.2022

Pikap Nakliye · Esenler, İstanbul

Kaptan Taşımacılık. * Kaptan taşımacılık olarak ekibimizle birlikte eşyalarınızı özenle yaşıyoruz. * Sizin belirlediğiniz şekilde sadece taşıma , paketlemeli taşıma, demonte ve montaj şeklinde taşıma olarak hizmet veriyoruz. * İstediğiniz taktirde canlı konum ile eşyalarınız taşınırken takibini...

Emrah Ç. photo

Emrah Ç.

28.03.2026

Pikap Nakliye · Yenişehir, Mersin

Şehir içi Şehirlerarası her türlü nakliye ve amelelik kaliteli işçilikle hassasiyet ve itina ile yapılır

Demirhan Nakliyat photo

Demirhan Nakliyat

27.08.2025

Pikap Nakliye · Pamukkale, Denizli

Demirhan nakliyat DEMIRHAN NAKLIYAT BUYUK KUCUK ARAC SEHIR ICI ILCELER SEHIR DISI ACIK KAPALI TONAJLI ARABA ELEMAN HAMAL TEMINIn

Mustafa A. photo

Mustafa A.

17.09.2026

Pikap Nakliye · Alanya, Antalya

güven kalite işçilik dürüstlük herşeyden önce gelir yaptıgımız işin arkasındayız müşteri bize elinize sağlık helal olsun demezse o paranın bize gereği yok.

Hüseyin B. photo

Hüseyin B.

26.07.2022

Pikap Nakliye · Şehitkamil, Gaziantep

Şehir içi ve şehirler arası uygun fiyat garantisi ile kaliteli bir hizmet vermekteyiz. ( Aracımız karayolu taşıma yetki belgesine sahiptir.) ( Taşıyıcınız SRC ve Pisikoteknik belgelerine sahipdir.)

Bilal A. photo

Bilal A.

09.08.2026

Pikap Nakliye · Çorum, Çorum

Atılgan Nakliyat olarak Çorum ve Türkiye genelinde güvenilir ve zamanında nakliye hizmeti sunuyoruz. Ev eşyası, paletli yük, ağır yük ve şehirler arası taşımacılık hizmetleri veriyoruz. Eşyalarınızı özenle taşıyor, işimizi zamanında ve güvenli şekilde tamamlıyoruz. Uygun fiyat, güvenilir hizmet ve...

Eyüp Ö. photo

Eyüp Ö.

10.10.2022

Pikap Nakliye · Bodrum, Muğla

Sağlam güvenilir zamanında iş garantili bodrum ve yakin çevresi mugla aydın denizli İzmir arası

Mehmet K. photo

Mehmet K.

17.12.2023

Pikap Nakliye · Fethiye, Muğla

Her türlü şehir içi şehir dışı nakliyat ıçin gerektiğinde asansörlü eşyalarınız düzgün bir şekilde toplanir aracımiza profesyonel ekibimizle taşıma işleminiz yapar mobilya gardırop dolaplarınızı sökme kurma işleminiz istediğiniz şekilde odalarınıza kurulur uygun fiyata kaliteli düzgün ve garantili...

Metin K. photo

Metin K.

27.01.2026

Pikap Nakliye · Akdeniz, Mersin

Ford custom panelvan aracımla Mersin ve çevre ilçeler (Akdeniz ,Toroslar ,Yenişehir,Tarsus Silifke gibi )Küçük ev eşyaları mobilya kanepe beyaz eşya vb market mağaza ofis eşyaları güvenli uygun fiyatlı bir şekilde. Adresine teslim edilir elimden geldiği kadar yardımcı olurum

Çağdaş H. K. photo

Çağdaş H. K.

23.06.2026

Pikap Nakliye · Maltepe, İstanbul

Yoğun dönemlere özel çözümleri ve esnek çalışma yaklaşımı ile Pera lojistik yanınızda. Şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası olarak hizmet vermekteyiz.

Macit S. A. photo

Macit S. A.

02.09.2026

Pikap Nakliye · Edremit, Balıkesir

AYI Nakliyat, Edremit Körfezi’nde bireysel ve kurumsal müşterilere faturalı, güvenilir ve profesyonel nakliye hizmeti sunar. • Ticari Taşımacılık Paletli ürünler, ticari mallar, mağaza ve firma sevkiyatları ile mikro dağıtım hizmetleri. • Liftli Nakliye Hidrolik liftli aracımız sayesinde yükleme ve...

Murat B. photo

Murat B.

14.07.2026

Pikap Nakliye · Şehitkamil, Gaziantep

.MB NAKLİYAT – Gaziantep Gaziantep’ten Türkiye’nin her yerine 7/24 şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmeti sunuyoruz. Tenteli Ford Transit aracımızla; • Parça yük taşıma • Ev eşyası taşıma • Şehirler arası nakliye • Şehir içi nakliye • Çeyiz ve eşya taşıma • Ticari yük taşıma • Acil yük ve parça...

Yıldıray Ö. photo

Yıldıray Ö.

27.09.2026

Pikap Nakliye · Tepebaşı, Eskişehir

Ford transitim var. Üniversite öğrencisiyim boş zamanlarımda bu işi yaparak harçlığı çıkarma derdindeyim Her türlü eşya vb taşımacılığına yardımcı olurum. Her türlü kolaylığı sağlarım. Teşekkürler

Mevlüt G. photo

Mevlüt G.

01.07.2023

Pikap Nakliye · Kuşadası, Aydın

Güzel Arıcılık Ve Nakliye İşleri Marmara Bölgesi Ağırlıklı Olmak Üzeri Türkiye'nin Her Yerine Kişiye Özel Nakliye İşleri Yapılmaktadır.

Raşit Ü. photo

Raşit Ü.

26.07.2024

Pikap Nakliye · Selçuklu, Konya

Evden eve ilden ile nakliye taşıma demonte monte paketleme işleriniz profesyonel ekibimizle itina ile yapılır. SAYE NAKLİYE TAŞIMACILIK

Halil İ. B. photo

Halil İ. B.

09.09.2026

Pikap Nakliye · Çorum, Çorum

Araç sizden Manuel ve otomatik her türlü araçlar için meb onaylı direksiyon egitmeninden yardım alabilir ve çok kısa zamanda usta sürücü olabilirsiniz

Faruk M. photo

Faruk M.

05.11.2025

Pikap Nakliye · Kütahya, Kütahya

Mobilya taşıma montaj kurulum, odadan odaya yer değiştirme, şehir içi dışı evden eve nakliye ve hertürlü taşıma işlerini itinalı bir şekilde yapmaktayız. Dürüstlük ve güven çerçevesi içinde çalışmaktayız.Ayrıca temiz ve uygun fiyatlarla yapmaya gayret gösteren bir anlayışa sahibiz.

Emrullah Ç. photo

Emrullah Ç.

12.10.2026

Pikap Nakliye · Bağcılar, İstanbul

“Hızlı ve Güvenli Taşımacılık Hizmeti” Eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yeni adresinize taşıyoruz. Deneyimli ekibimizle taşınma sürecinizi stres olmadan tamamlamanızı sağlıyoruz. Bizi tercih etmeniz için: Zamanında ve planlı teslimat Uygun ve şeffaf fiyat Güler yüzlü ve yardımsever ekip...

Abdurrahman G. photo

Abdurrahman G.

26.05.2026

Pikap Nakliye · Keçiören, Ankara

Ankara içi ve şehirler arası küçük parça eşya taşıma ofis taşıma mobilya taşıma parça taşıma işleriniz yapılır. En uygun ve en iyi hizmet anlayışla

Serhat S. photo

Serhat S.

10.01.2021

Pikap Nakliye · Menemen, İzmir

Tüm eşyalarınız itinayla tasinir mobilyalarınız itinayla sökülüp montajı yapılır

İhsan C. photo

İhsan C.

01.08.2022

Pikap Nakliye · Odunpazarı, Eskişehir

Profesyonellik ile taşıma 🚛 Müşteri memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Güvenli ve hızlı teslimat.

Yakup C. photo

Yakup C.

06.08.2026

Pikap Nakliye · Altınordu, Ordu

Güvenilir Taşımacılık | Profesyonel Ekip Mobilya sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle evden eve taşımacılık, mobilya taşıma ve kurulum hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı dikkatli, hızlı ve güvenli şekilde taşıyor; söküm, montaj ve yerleştirme işlemlerini profesyonel olarak yapıyoruz....

Muhammed A. S. photo

Muhammed A. S.

15.03.2023

Pikap Nakliye · Palandöken, Erzurum

Erzurum Sarıkaya nakliye olarak Türkiye'nin 81 iline ve şehir içi her türlü eşya taşıması, asansör ile taşıyıcı eleman ile , isteğe bağlı olarak sadece araç ile hizmette vermekteyiz 7gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Erdal K. photo

Erdal K.

06.04.2026

Pikap Nakliye · Ümraniye, İstanbul

25 yıllık deneyimimizle hizmetinizdeyiz montaj kurulum paketleme dahil parça nakliye ev nakliyesi şehirler arası uzman ekibimizle koşulsuz hizmet vermekteyiz ERDAL NAKLİYAT

Ali A. photo

Ali A.

29.09.2026

Pikap Nakliye · Seyhan, Adana

Çalışkan biriyim saat 19.00 dan sonra ve pazar tam gün olarak hizmet vermekteyimvermekteyim

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Pikap Nakliye Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Pikap Nakliye ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Pikap Nakliye talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Pikap Nakliye için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Pikap Nakliye talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Pikap Nakliye taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Pikap Nakliye talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Pikap Nakliye için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Pikap Nakliye hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Pikap Nakliye fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Pikap Nakliye fiyatları, talep detayına göre 1.500 TL ile 30.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl