4 Psikolojik Danışman Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

2.102 Psikolojik Danışman hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Psikolojik Danışman

Guven P.

Guven P.

18 yıldır Psikolojik Danışmanlik yontemleri ile hayatta yaşadığınız problemlerle baş etme destekgi vermekteyim. Stresle başa çıkma, fobiler, takıntılar vb alanlarda çalışmaktayım. Aile danışmanlığı ve yaşam koçluğu yapmaktayım . Hippnoz ile bilinçaltı temizliği ilgi alanim.Sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunmaktayim. Hacettepe Universitesi Psikolojik Danışmanlık abd mezunuyum.
Ömer K.

Ömer K.

Daha önceleri çalıştığım öğrencilerden çoğu Dikkat eksikliği veya odaklanamama problemleri, En sık görüleni ise Kaygı (Anksiyete)ydi. Bu konularda uzmanlaştımve çalıştığım kişilerin hepsi hedeflerine daha kolay ulaştılar.
Deniz K.

Deniz K.

Farkına Varma Zamanı. Kendin Ol, İyi Ol, Nefes Aldığın Her Saniye İçin Mutlu Ol. Kendine Derin Saygı Duy ve Kucakla. Aşamadığın Yollar, Göremediğin Güzellikler İçin Buradayım.
Hasan Mert T.

Hasan Mert T.

Psikolojik Danışmanlık alanında sizlere profesyonel destek sunmak ve sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.
Talha C.

Talha C.

Sakarya üniversitesi rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü mezunuyum. Gerekli psikolojik alt yapıya sahip profesyonel eğitim ve öğrenci koçlugu yapmaktayım. Kendimi mesleki olarak dinamik ve geliştirmek adına Aile danışmanlığı eğitimi ile diğer eğitimlere ya da seminer-sempozyumlara katılmaya çalışmaktayım.
Nazan K.

Nazan K.

Alanında tecrübeli Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmeni Profesyonel olarak bir kurumda rehber öğretmenliği yapmanın yanı sıra dışarda özel ders vermekteyim. Bu profilden yararlanabilceğiniz hizmetler aşağıda sıralıdır. -Eğitim Koçluğu -Okul başarı rehberliği -Yks-lgs rehberlik desteği - Yks-lgs-Dgs -Kpss gibi birçok sınavda rehberlik hizmeti, -Bütün sınavlar için verimli bir tercih süreci yürütme ve tercih takibi -Sınavda kriz ve stres yönetimi -Yıl boyunca ödevlendirme ve takip
Feyza Nur  Y.

Feyza Nur Y.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. Bakanlık onaylı aile danışmanlığı sertifikasına sahibim. 3 yıldır sektörde aktif olarak çalışıyorum. Bu sertifika bana büro açma yetkisi de kazandırıyor fakat bir kuruma bağlı olarak çalıştığım için özel büromu henüz açmıyorum. Bireysel psikolojik danışmanlık, aile danışmanlığı ve öğrenci/yaşam koçluğu işlerimi özel olarak homeofisimde yapıyorum. Bu şekilde çalışarak bürolara oranla daha uygun fiyatlara
Arzu T.

Arzu T.

Merhaba. Ben Arzu Türker… Profesyonel koçum. Koçluk, Nlp ve diğer koçluk tekniklerine ilişkin almış olduğum eğitimler Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF ve AC (Association For Coaching) e akreditedir ve uluslararası standartlardadır. Bireylerin hayatlarında aradıkları doyumu yakalamaları için kendilerinde var olan potansiyelin farkına varmaları ve kullanmalarına çalışıyorum. Öğrencilere sosyal ve akademik hayatlarında başarıyı ve doyumu yakalamaları için, Ebeveynlere, çocuklarının fiziksel, zi
Bahriye F.

Bahriye F.

Selçuk ün.Aile Danışmanlığı sertifikası ve tezsiz yüksek lisansına sahibim.Meb.özel öğretim ve özel eğitim rehber öğretmenlik sertifikası aldım.Uzun süredir Özel Dem Aile Danışmanlığı ofisimde hizmet vermekteyim.Birey,çift,aile,ergen, yaşlı bakımı ve hakları, parçalanmış aile ve çocukların durumu,aşılamamış problemlerle ilgili danışmanlık hizmeti vermekteyim. randevu tlf. tlf. Meram/Konya
Bed Danışmanlık

Bed Danışmanlık

BED Eğitim Danışmanlık olarak yaklaşık 50 çeşit eğitim veya danışmanlık alanında hizmet vermekteyiz. Bu alanlardan bir tanesi de ÖĞRENCİLER DE SINAV KAYGISINDAN KURTULMA ve HEDEF BELİRLEME dir. NLP uzmanlarımız bilinçaltına yönelik teknikler uygulayarak öğrencilerin başarıya ulaşmalarında kendilerine yardımcı olmaktadır.
Mehmet İ.

Mehmet İ.

ICF ( Uluslararası Koçluk Federasyonu) e bağlı PCC onaylı bir Koç olarak çalışmalarımı yürütmekteyim. Bireysel Yaşam Koçluğu- Öğrenci-Kariyer Koçluğu- Takım ve Yönetici Koçluğu uzmanlık alanlarım. Ayrıca Psikolojik Danışman olarak görev yapmaktayım. NLP Master uygulayıcı olarak Nlp araçlarını kullanma yetkinliği ve becerilerine sahibim. Yaklaşık 300 saatlik koçluk deneyimine, 25 yıllık Psikolojik Danışmanlık deneyimine sahibim.
Orhan  Ö.

Orhan Ö.

Uluslararası Profesyonel Koçluk sertifikası (ICF certificate) sahibi Orhan Özel, Harvard Business Leadership, Massachusetts Institute of Technology Stratejik İnsan Kaynağı Yönetimi eğitimlerini tamamladı. Boğaziçi Üniversitesi "İletişim Açısı" Marmara Üniversitesi "Renklerle İletişim" Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi " Pozitif Psikoloji, Pozitif Bakış Açısı" seminerlerine konuşmacı olarak katıldı.
Cemil A.

Cemil A.

Yaşam Akademisi nde NLP Practitoner, NLP Master ve Koçluk eğitimlerimi aldım. Hepsi belgelidir. Koçluk esnasında sizlerin ihtiyaçlarınıza göre bilinçaltı yönlendirme yapıyorum. İlk seansımız ücretsizdir. Sizlerin durumunu tespit ettikten sonra daha sonra ki seanslarınız düzenliyoruz. Çalışan kişiler için akşam seansları düzenlemekteyiz.
Gokmen C.

Gokmen C.

Her insan ayrı bir dünyadır keşfedilmeyi bekleyen.önce içindeki dünyayı keşfederek başlayabiliriz eğer istersen.
Dilek Ş.

Dilek Ş.

Merhaba. Acını hissettiğin kadar yanar canın,düşlediğin kadar korkarsın.Bilmezsin ama acını ne kadar hissedeceğini sen ayarlarsın.Kimi parmağı kesilince"ah"der,kimi basar çığlığı.Korku da öyle özgürce yaşanır, sen karar verirsin bir böcekten ne kadar korkacağına.Görüyormusun nasıl da güçlü olduğunu😊şimdi bana söyle hâlâ güçsüz olduğunu mu düşünüyorsun.? O zaman senle biraz konuşalım. Dilek Y.ŞENAKTAŞ
Deniz K.

Deniz K.

Merhaba, ben Deniz. ICF akredite profesyonel kocum. Yuksek lisans ve doktora calismalarimla kocluk hizmetimi desteklemekteyim. Bireylerin sahip oldugu potansiyelin farkina varmalari ve hayatlarindaki donusumu saglamalari icin calisiyorum. Bireysel kocluk, ogrenci koclugu, yonetici koclugu, kariyer koclugu ve bosanma koclugu uzmanlik alanlarim. Her insan bir dunyadir ve ben farkli dunyalari tanimaktan onur duyarim.
Meltem  Ç.

Meltem Ç.

Hayallerinize ulasmaniz icin kat etmeniz gereken yolda yalniz degilsiniz. Korkularinizi asmak, degisimlere kucak acmak zor degil. Cunku birlikteyiz, birlikte daha iyiyiz. Gelin beraber hayatinizi daha iyi yapmaya karar verelim. E karar verdikten sonrasi zaten cok kolay. Birlikte yuruyelim, dusmekten korkmayalim, korkmazsak dusmeyiz zaten :)
Bedirhan A.

Bedirhan A.

Bireysel psikolojik danışma, bağımlılık danışmanlığı, mesleki rehberlik ve kariyer danışmanlığı konularında hizmet vermekteyim.
Akademik R.

Akademik R.

Ege Bölgesi icerisinde kişisel gelişim, sınav kaygısı, aile içi iletisim, teknoloji bağımlılığı, ilişki Koçluğu üzerine hizmet vermekteyiz. İllerde bulunan uzman arkadaşlarımız ile dilerseniz yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. Farkımız, sizi anlayan, birlikte hareket eden, güler yüzlü ve kaliteli hizmettir. Ayrıca bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetlerimiz ile krizi fırsata çevirmenize yardımcı oluyoruz. Tanışmak için aramanız yeterlidir.
Neslihan Ağca

Neslihan Ağca

Ruhunuzda, bedeninizde, dolabınızda hangi yükleri taşıyorsunuz? Hangilerini taşımayı siz tercih etmiştiniz? Taşıdıklarınızın size kattığı şey ne? Onları taşımak neye mal oluyor? Neleri taşımaya devam etmek istiyorsunuz? Neleri bırakmak istiyorsunuz? Koçluk size ruhunuzdaki, bedeninizdeki ve etrafınızdaki yükleri bulmanız ve istemediklerinizden kurtulmanız için güçlü bir araç. Yönetici koçluğu, çalışan koçluğu, öğrenci koçluğu, ilişki koçluğu bu yükleri aradığımız ve olmasını istediğiniz h
Adil Emin Ö.

Adil Emin Ö.

Eğer, hemen siz de konuyla alakalı olarak profesyonel bir yardım almak veya aklınızdaki soruları sormak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Havva Ö.

Havva Ö.

Psikolojik Danışmanlık, Dikkat Dağınıklığı ve Hiperaktivite konusunda uzman, Dikkat Geliştirme Uygulamaları ve Davranış Eğitimi konusunda deneyimli, Yaşam ve Öğrenci Koçu
Ali Serdar  S.

Ali Serdar S.

Merhaba,sıra dışı vaka yaklasimlarimla bilinirim. Hayata akışınız değiştirmek, hedeflere açılmak, değişim ve kendini bulmak için benimle çalışabilirsiniz. Tam anlamıyla kişi haklarına riayet ederim. www.yuksekteyken.com @zagortenayleather (instagram hesabim) Ali_SerdarSaran (instagram hesabim)
Murat Ö.

Murat Ö.

Hayatınızın içinde elinizde ki gücü doğru yönlere yönlendirdiğinizi düşünürken bazen geçmişin ağır yükleri ,travmalar bazense tercihleriniz sizi kısır döngü kere sokar, tüketir. Adım attığınız işler, ilişkiler, çözümsüzlüğe gider, maddi ve manevi kayıplar, yaşarsınız ve sonrasın da da hedeflerinizden uzaklaşıp açmaz bir noktada durma noktasına gelirsiniz. Yolumuz burada kesişmeli. İletişim eğitimim sonrasın da aldığım mentor koçluk aile danışmanlığı öğrenci koçluğu ilişki koçluğu kariyer
Sanem  D.

Sanem D.

Uluslararası akreditasyonu olan Livcon Learning Center dan aldığım Yaşam Koçluğu ve NLP sertifikalarım ile 2 yıldır profesyonel olarak bu alanlarda çalışmaktayım. Bireysel seansların yanı sıra oluşturulduğunuz gruplara NLP ve Yaşam Koçluğu eğitimleri vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ümit Ekinci
Psikolojik Danışman   04/11/2019
gallery thumbnail

Ömer Beyden aldığım terapiler sonucu gerçekten hayatımın kalitesini artırdım ve eşimle aram çok çok iyi oldu. Bugün acil bir seans istedim ve teklifimi geri çevirmedi.

         
Ümit Ekinci
Psikolojik Danışman   04/11/2019

Ömer bey ile daha önce Nişantaşından terapi almıştık eşimle ve ilerleyen seanslarla gerçekten ciddi bir düzelme yaşadık kendi çıkmazlarımızdan. Daha sonra şehir değişikliğinden dolayı terapi seanslarını bırakmak zorunda kaldık ama şimdi tekrardan istanbuldayız ve Ömer Beyle tekrardan düzenli seanlara başladık. Gerçekten işini ciddiyetle yapan ve sonuna kadar yanımızda olan bir gerçek bir psikolog. Bunları tüm kalbimle yazdığımı belirtmek isterim.

         
Gizem Kansız
Psikolojik Danışman   24/09/2019

Işıl hanım çok tatlı ve güler yüzlü birisi. Konuşurken çok rahat hissediyorsunuz. Sizinle danışmanınız değilde arkadaşınızmış gibi konuşuyor ve bu da rahat hissetmenizi sağlıyor. Başa çıkmakta zorlandığım konularda fazlasıyla yardımcı oldu ve dahada olacağına inanıyorum.

         
Bekir Demir
Psikolojik Danışman   06/09/2019

Yusuf Bey le bugün tanıştık ve görüşme gerçekleştirdik. Görüşme etkili ve faydalı geçti. Aldığım hizmetten memnun kaldım. Yusuf Bey işini profesyonel yapan bir danışman. Herkese tavsiye ederim

         
Sem Bora
Psikolojik Danışman   23/08/2019

Daha önce gittiğim hiçbi doktor gibi değildi. O kadar iyi ki işinde.. tanıdığım için çok şanslıyım,ne zaman arasanız ulaşıyorsunuz.sorunlarınızı anlıyor ve doğru yaklaşımla sonuca ulaşıyor. İyi ki diyorum !!! Herkese de tavsiye ediyorum....

         
Ayça O.
Psikolojik Danışman   21/08/2019

Kendisi çok kibar, güler yüzlü ve kesinlikle çok deneyimli. Olmak istediğiniz yere gidebilmeniz için harika bir rehber. Mevcut porblemlerin belirlenmesinde ve bu problemlere yönelik gerçekçi çözümler oluşturmanızda size destek oluyor. Kurumsal firmalardaki deneyimi sayesinde iş yaşamındaki problemlerinizde sizi gerçekten anlıyor. Kariyerinizde ve kişisel gelişiminizde size çok yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

         
HALİL İBRAHİM YAVUZ
Psikolojik Danışman   20/08/2019

SERPİL HANIMLA İLETİŞİM KURMAK GERÇEKTEN BENİM İÇİN HARİKA BİR DENEYİMDİ.KENDİSİ SAMİMİ,İÇTEN VE KARŞISINDAKİ KİŞİYE ÖNEM VEREN , SORUNLARIN ÇÖZÜMÜNE DAYALI BİR ANLAYIŞ İÇERİSİNDE. İNANIN ZAMANIN NASIL GEÇTİĞİNE VE İKİLİ DİYALOGDA Kİ SAMİMİYETE İNANAMAYACAKSINIZ. HEREKESE TAVSİYE EDERİM.

         
Selim Akan
Psikolojik Danışman   04/04/2019

Bilal Bey den çok memnun kaldım. Eğer ihtiyacım olursa tekrar listemde ilk sırada kendisi. Çok teşekkür ederim.

Psikolojik Danışman hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz