4 Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

800 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Rusça Özel Ders Öğretmeni

Olga Gürsoy

Olga Gürsoy

Merhaba. Rusça pratik yapman gerekiyor mu? O zaman doğru yerdesiniz. Ben ana dili Rusça olan biriyim. Rusça öğrenmenize yardımcı olabilirim. Birlikte yapabiliriz : -Konuşma ve telaffuzunuzu geliştirin -Kelime bilginizi genişletin -Dilbilginizi düzeltin -Okuma ve yazma pratiği -Ve güvenini arttır Benim Adım Olga. Ben Rusyalıyım. Biraz Türkçe Ve İngilizce konuşuyorum. Saint-Petersburg'da üniversite bitirdim. Yüksek bir ekonomik eğitimim var. 4 yıldır Türkiye'de yaşıyorum ve özel online (Skype) R
Omar Aghayev

Omar Aghayev

Merhaba ben Omar, Rusça birebir, grup olarak veya webcam üzerinden eğitim verebilirim. Anadilim Rusça olmak üzere, İngilizce ve Türkçe dilleriyle birlikte beş dili ileri derecede bilmekteyim. Yabancılara Rusça dil eğitimi diplomasına sahibim ve profesyonel öğretim metodlarına hakimim. Kitap masrafı yapmanıza da gerek yoktur. • Günlük Rusça konuşma. • İş Rusçası. • Sınavlara hazırlama. inst: omaragf
Meryem Avanoğlu

Meryem Avanoğlu

Rusça mütercim tercümanlık son sınıf öğrencisiyim, annem rus ve 2 yıldır rusça özel ders vermekteyim. Derslerimi çeşitli alıştırma ve uygulamalar ile yapmaktayım.
Zarina İplikci

Zarina İplikci

Merhaba. Adım Zarina. Azerbaycan/Bakü Slavyan Universitesi Rus dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Rusça akıcı konuşuyorum. Yurtdışı ve yurtiçinde çeşitli dershanelerde hem özel hem de grup dersleri verdim. Derslerimde kullandığım etkili yöntem ve teknikler sayesinde öğrencilerimin hızlı ve kolay bir şekilde dil öğrenmesini sağlıyorum.
AINAGUL TOBULBAYEVA

AINAGUL TOBULBAYEVA

Rusça ve Kazakça dilleri anadillerim. Dil bölümü mezunu olduğum için her seviyede rusça ve kazakça dilinde ders verebilirim.
Begench Charyyev

Begench Charyyev

•Istanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim •2015 yılında Marmara Üniversitesi Elektrik Enerji bölümü mezunuyum •6 yıldır matematik ve IQ dersi vermekteyim •Ilkokul ve ortaokul seviyelerinde Matematik dersi vermekteyim. •8 yıldır cocuklara ve yetiskinlere Rusça dersi vermekteyim •Bildiğim Diller:Rusça-Inglizce- Türkmence-Türkçe •Ana dilim:Rusça •yabancı öğrenciler için olan YÖS sınavında 8 ay düzenli ders verdiğimde kazanma garantisi sağlıyorum •Instagram sayfamd
Esra Sevinç

Esra Sevinç

Gazi Üniversitesi Rus dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum. Rusça dersi vererek gerek gramer gerek konuşma pratiği yapmak için ihtiyacınıza göre sizlere yardımcı olmak isterim. Amacım çeşitli yöntemlerle Rusça öğrenmenizi daha da kolaylaştırmaktır. Derslerimde Rusça-Türkçe karşılaştırmalı olarak öğreterek Rusçanın ve Türkçenin dil mantığının farkını kavramanızı sağlayarak temelin oturtulmasını hedefliyorum.
Olga Yak

Olga Yak

Merhabalar ben Olga yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de yaşamaktayım.Rusya Saint Petersburg devlet üniversitesi mezunuyum. Anadilim Rusça olduğu için konuları anlayabileceğiz şekilde anlatıyorum.
Güldeniz Aslan

Güldeniz Aslan

Ankara Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdim. 4 senedir bir kolejde rusça öğretmenliği yapmaktayım.
Elif Zeylan

Elif Zeylan

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı 2006 yılı Mezunuyum. İngilizce, Rusça ve Yabancılara Türkçe Eğitimi vermekteyim. Aynı zamanda yurtdışı eğitim danışmanlığı da yapmaktayım. Daha önce Yeditepe, İstanbul Ticaret ve Galatasaray Üniversiteleri nde ders verdim. Şu anda da Okan Üniversitesi nde ders vermeye devam etmekteyim. Eğitim sektöründe 8. yılımı tamamlamış bulunmaktayım.
Elvira ( İnstagramda Elifhuseynoglu) Guseinova

Elvira ( İnstagramda Elifhuseynoglu) Guseinova

2010 St. Petersburg Devlet Üniversitesi pedogoji mezunuyum 2011 Fillandiyada kolay dil öğretme ve geliştirme yüksek lisansını bitirdim 2012 yılından beri türkiyede kolay ve anlaşılır şekilde rusça-türkçe olarak çeşitli yaş gruplarına ders vermekteyim.
Naiba Şayeste

Naiba Şayeste

Anadili RUSÇA olan Rus dili ve edebiyatı mezunu, yüksek lisanlı yaşında bayan öğretmenim. Rusça öğrenmek isteyen yönetici, yönetici adaylarna, şirket çalışanlarına grup ve YDS ye hazırlanan adaylara cd, kitap vs. materyaller ile her yaşa özel ders veriyorum. Halihazırda İLM (İstanbul Lisan Merkezi), Bilkey Eğitim Kurumları, Bilmer Eğitim Kurumları’nda öğretmenlik yapmaktayım. Tel
Nur Aliislam

Nur Aliislam

Rusya da doğup büyüdüm.Egitimi mi Rusya da tamamladım.Yuz yuze dersler için Bursa bölgesin den teklif verilmesi önemle rica olunur.Online dersler için hafta içi ve hafta sonu akşam saatlerim dolu arkadaşlar.hafta içi gündüz saatlerinde ders almak isteyen arkadaşlar ulaşsin lutfen
Şeyda Büşra Atar

Şeyda Büşra Atar

Ukrayna Karazin Devlet Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler Ekonomi bitirdim 6 yıl yaşadım. Akademik seviyede Rusça biliyorum. Ticari,kariyer amaçlı öğrenmek isteyen yetişkinlere ve Üniversite öğrencilerine 3 yıldır özel öğretmenlik yapıyorum.
Fatima Muradova

Fatima Muradova

İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Anadilim rusça olup 7 senedir rusça öğretmenliği yapıyorum ve yüzlerce öğrencim oldu.Birebir özel derslerimizde kişiye özel program belirliyoruz. Başlıklarımız gramer, kelime, pratik üzerine.En önemli kuralım disiplinli çalışma eğer gercekten bu dili öğrenmek istiyorsanız dediklerime uyarsanız size öğrenme ve konuşma garantisi veriyorum.Gerçekten öğrenmek isteyenlere elimden ne gelirse bütün özverimle yanınızda olurum ve bahanelere yerim yo
Svetlana Dindar

Svetlana Dindar

15 yıldır Rusça eğitimi veriyorum. Üniversite mezunuyum. Milletim Rus. Hem okulda hemde birçok eğitim merkezlerinde Rusça öğretmenliği yaptım. Ayrıca birçok kişiye özel ders verdim. İşimi severek yapıyorum. Farklı metodlar kullanarak derslerin verimli ve eğlenceli geçmesini sağlıyorum. 20 Yıldır Türkiyede yaşıyorum. Türkçeyi ileri seviyede biliyorum.
Maria Suçin

Maria Suçin

Diplomalı öğretmenim . 12 yıllık tecrübem var . TED RONESANS okulunda öğretmenim.
Burkay Ö.

Burkay Ö.

Selçuk Üniversitesi Rus dili ve Edebiyatı lisans mezunuyum. Gazi Üniversitesi’nde doktora yapıyorum ve havacılık sektöründe çalışıyorum. Uzun yıllar Rusça tercüme ve özel ders deneyimlerim oldu. Her yaş için grup ve bireysel özel ders verilir.
Maya Aliyev

Maya Aliyev

Merhabalar. Ben Maya ALiyev. Antalya'da 11 yıldan beri özel sektörde hem İngilizce hem Rusça öğremenliği yapıyorum. Eğer gerçekten kaliteli eğitim almak istiyorsanız ve bu dili profesyonelce öğrenmek istiyorsanız, dil öğreniminin en kaliteli halini size sunacağımdan emin olablirsiniz.
Özge  Barut

Özge Barut

Lisans: Gazi Üniversitesi Yüksek Lisans:Puşkin Devlet Dil Enstitüsü Moskova Doktora: Puşkin Devlet Dil Enstitüsü Moskova
Efe Sarıdaş

Efe Sarıdaş

Lisede 2. Dilim rusça olmakla beraber üniversiteyi Ukrayna’da hazırlık dahil 5 yıl Rusça mimarlık bölümü okudum. 2 yıl Rusça-Türkçe rehberliğin yanı sıra yıllardır bu alanda ders vermekteyim. Akılda kalıcı metotlar eşliğinde eğlenerek kısa sürede Rusça konuşma, okuma, yazma becerilerinizi birlikte maksimum seviyeye taşıyabiliriz. Derslik olarak kullandığımız evimizde yazı tahtası, ses ve görüntü bağdaştırıcı, oturma düzeni bulunmaktadır. Aynı zamanda ders molalarında çay, kahve ikramımız, sigar
Kristina Bagranovskaya

Kristina Bagranovskaya

İyi günler. Benim adım Kristina. Belarus Pedagoji Devlet Üniversitesinden mezun oldum. Psikoloji ve pedagoji alanında yüksek lisansımı tamamladım. Ana dilim Rusça ve Rusça özel ders veriyorum. Üç yıldır Istanbul da öğretmenlik yapıyorum. Okumayı ve yazmayı oğrenin. Rusca dilbilgisini kolay ve anlaşılır bir şekilde anlatıyorum. Cağdaş oğrenme yontemlerini kullanıyorum. Dinleme ve videolar izleyerek Rusça nızın ideal seviyeye ulaşmasına yardımcı oluyorum. Ders ücretim 80-100 TL arasında. Alfabe
Menli Nazargulyyeva

Menli Nazargulyyeva

Merhabalar, 4 yıldır Türkiye'deyim. Rusça ana dilim. Konuşkan ve güler yüzlüyümdür. Öğretmeyi severim. iyi derecede Rusça konuşmasını vesile olduğum öğrencilerim var. Görüşmek dileğiyle :)
Svetlana Russart

Svetlana Russart

Ülkemizde son dönemlerde , popülerlik kazanan Rus dili birebir ve grup hizmetleri veren kurslarımızla ,Lomonosof Moskova Devlet Üniversitesinin (MGU - Rusiya Nr.1) "Communicative Approach" programları ve metodları doğrultusunda , temel zanları kavrayarak : günlük hayata dair cümleler kurulumu ile Rusça : anlayabilmek ve anlaşılabilecek seviyesi getirilmektedir . Programlarımız: - " 0" dan Rusça ( 22 ders) - A1-A2, B1-B2, C1-C2 seviyelere hazırlık - Seviye belirleme testleri - Business Rusça ku
Aleks Filippov

Aleks Filippov

Genelde Skype uygulamasıyla öğretiyorum, öğrendiğiniz dilde ilk dersten konuşmaya başlıyoruz. Öğrenci İstanbul'da oturuyorsa yüz yüze ders verebilirim. Kanada üniversitesi yabancı diller öğretmek üzere özel kurs bitirdim. Dili öğrenmek için en hızlı yöntemi kullanıyoruz praktiği. Tabi ki ders kitabı olmadan olamaz, özellikle grameri, kuralları ve kelimeleri öğrenmek için. Fakat ilk hedef yabancı dilde konuşmaktır, bu yüzden praktik edeceğiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Neslihan U.
Rusça Özel Ders   18/11/2020

Gerçekten çok yararlı bi eğitim oldu benim için Rusça ya yeni başlamış olmama rağmen çoğu kursa gidip öğrenebiliceğimden fazlasını öğrendim.Ve hocamız çok ilgili 7/24 aklıma takılan soruları sorabiliyorum.Herkese tavsiye ederim.

         
Arda C.
Rusça Özel Ders   10/11/2020

Ana dili Rusça ve Türkçe olan ve bilgisi ile çok verimli bir egitim sunan biri. konusunu bitirmeden dersini kesinlikle sonlandirmiyor. Kullandığı kitap ile de gayet kaliteli bir eğitim sunduğunu düşünüyorum.

         
Abdullah B.
Rusça Özel Ders   09/11/2020

Yaklaşık iki haftadır online olarak ders alıyorum. Çok ilgili ve her detayına kadar yardımcı olan bir eğitimci. Talep ettiğim yöntemle çalışmamız bana daha çok faydalı oldu. Sabrına ve öğrencisine inancına hayran kaldım.

         
Kubra M.
Rusça Özel Ders   26/10/2020

Zenife hanım isinde cok iyi, sabirli ve disiplinli bir rusca ogretmeni. Ben aldigim dersten cok memnun kaldim ve ekstra dersler alarak devam etmeyi dusunuyorum.

         
Emre K.
Rusça Özel Ders   09/09/2020

Naiba Hoca ile benim programımdan dolayı çok hızlı bir program yürütüyoruz. Bana 1 ay içerisinde her şeyi öğretmeye çalışıyor. Son derece memnunum çünkü yaklaşık 1 ayın sonunda, daha önce en ufak bir bilgim yokken, şimdi Rusça konuşabiliyorum, okuyabiliyorum, ve anlayabiliyorum. Naiba Hoca’ya teşekkürler, çok çok memnunum onu tanıdığım için. Herkese tavsiye ederim.

         
Dicle Ü.
Rusça Özel Ders   18/07/2020

Muhteşem bir iletişim harika bir anlatım gerçekten aldığınız her derste öğrendiğiniz her Bilgi için mutlu oluyorsunuz teşekkür ederim 🙏

         
Aysu N.
Rusça Özel Ders   29/05/2020

Çok nazik ve sıkılmıcağınız bir dilde anlaşılır bir eğitim veriyor. Kendine özel eğitim metodu var. Dersleri süre değil konu odaklı anlattı ve süre bitmiş olsa bile konu anlatmaya devam etti. Ders saatlerini de kendime göre ayarlayabildim. Bu konuda da son derece anlayışlıydı. Ders almak isteyenlere tavsiye ederim.

         
Selçuk S.
Rusça Özel Ders   21/02/2020

Efe hocam sayesinde, Rusça ya karşı olan korkum bir zevke dönüstü ve bu zor dili herkesin öğrenebileceğini bilgisi, eğitim kalitesi ve kişiliği ile göstermiş oldu.

Rusça Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz