4 Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

897 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Rusça Özel Ders Öğretmeni

Naiba Şayeste

Naiba Şayeste

Anadili RUSÇA olan Rus dili ve edebiyatı mezunu, yüksek lisanlı yaşında bayan öğretmenim. Rusça öğrenmek isteyen yönetici, yönetici adaylarna, şirket çalışanlarına grup ve YDS ye hazırlanan adaylara cd, kitap vs. materyaller ile her yaşa özel ders veriyorum. Halihazırda İLM (İstanbul Lisan Merkezi), Bilkey Eğitim Kurumları, Bilmer Eğitim Kurumları’nda öğretmenlik yapmaktayım. Tel
Esra Sevinç

Esra Sevinç

Gazi Üniversitesi Rus dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum. Rusça dersi vererek gerek gramer gerek konuşma pratiği yapmak için ihtiyacınıza göre sizlere yardımcı olmak isterim. Amacım çeşitli yöntemlerle Rusça öğrenmenizi daha da kolaylaştırmaktır. Derslerimde Rusça-Türkçe karşılaştırmalı olarak öğreterek Rusçanın ve Türkçenin dil mantığının farkını kavramanızı sağlayarak temelin oturtulmasını hedefliyorum.
Omar Aghayev

Omar Aghayev

Merhaba ben Omar, Rusça birebir, grup olarak veya webcam üzerinden eğitim verebilirim. Anadilim Rusça olmak üzere, İngilizce ve Türkçe dilleriyle birlikte beş dili ileri derecede bilmekteyim. Yabancılara Rusça dil eğitimi diplomasına sahibim ve profesyonel öğretim metodlarına hakimim. Kitap masrafı yapmanıza da gerek yoktur. • Günlük Rusça konuşma. • İş Rusçası. • Sınavlara hazırlama. inst: omaragf
Meryem Avanoğlu

Meryem Avanoğlu

Rusça mütercim tercümanlık son sınıf öğrencisiyim, annem rus ve 2 yıldır rusça özel ders vermekteyim. Derslerimi çeşitli alıştırma ve uygulamalar ile yapmaktayım.
Jozef Sak

Jozef Sak

İsmim Jozef Sak. Mütercim-Tercümanlık Rusça 3. Sınıf öğrencisiyim ve eğitimim halen devam etmekte. Bu işin Akademik düzeyde eğitimini aldığım için ve öğretebilme kabiliyetine sahip olduğumu düşündüğüm için dil öğrenmeyi mantıklı ve pratik bir yolla size öğretmek ve sizi bu alanda geliştirmek için gerekli her türlü materyal ( dosya, kelimeler, gramer, gerekli notlar, konu anlatımları vb.) desteğinde de bulunarak iyi bir özel ders öğrenimine sizleri davet ediyorum.
Nil  Yağmur

Nil Yağmur

Ilk-orta-lise ve universite egitimimi 2020 yilinda Rusya’da tamamladim. Bitirmis oldugum universite; «Rusya Federasyonu Disisleri Bakanligi Moskova Uluslararasi Iliskiler Devlet Enstitusu, Uluslararasi Karsilastirmali Hukuk Bolumu» Rusca ve Turkce Ana dilim Bu sene Rus Dili ve Edebiyati ogrensici olarak Rusca dil dersleri veriyorum
Fahri Samedov

Fahri Samedov

Hello everybody) Добрый день.)👋👋👋 Kendimden biraz bahsedeyim) - Baküde doğdum büyüdüm, daha sonra okul bittikten sonra üniversite kazandım ve Türkiyeye geldim)🇹🇷 Dilbilime karşı çok merakım var,yurtdışından her gün farklı arkadaşlarla ünsiyet halindeyim) Insanlarla iletişim halinde olmayı,ilginç konulara aydınlık getirmeyi,kitap okumayı,tartışmayı,müzik dinlemeyi,spor,film,dizi veya belgesel seyretmeyi,özellikle seyahat etmeyi✈ ve birçok başka aktiviteleri seviyorum) #Çalıştığım alanlar:
AINAGUL TOBULBAYEVA

AINAGUL TOBULBAYEVA

Rusça ve Kazakça dilleri anadillerim. Dil bölümü mezunu olduğum için her seviyede Rusça ve Kazakça dilinde ders veriyorum. Türkiye Yükseköğretim Kurumu tarafından diploma denkliğim onaylanmıştır. Öğrencilerimin amaçlarına göre dersler veriyorum. (Dil Sınavlarına hazırlık, İş için, meslekler ile ilgili, pratik konuşma, gramer, Rus alfabesi.) Derslerin süresi 1 - 2 saat arasıdır. Öğrencinin isteğine göre de değişebilir. Dersleri genelde online yapıyorum. Zoom programı yada Skype programı kull
Fatima. T Muradova

Fatima. T Muradova

İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Anadilim rusça olup 7 senedir rusça öğretmenliği yapıyorum ve yüzlerce öğrencim oldu.Birebir özel derslerimizde kişiye özel program belirliyoruz. Başlıklarımız gramer, kelime, pratik üzerine.En önemli kuralım disiplinli çalışma eğer gercekten bu dili öğrenmek istiyorsanız dediklerime uyarsanız size öğrenme ve konuşma garantisi veriyorum.Gerçekten öğrenmek isteyenlere elimden ne gelirse bütün özverimle yanınızda olurum ve bahanelere yerim yo
Polat Bazakov

Polat Bazakov

Hi, Adım Polat Bazakov, 23 yaşındayım, Hacettepe'de endüstri mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Rusça ana dilim. 4 yıldır her seviyede Rusça özel dersleri vermekteyim. Dilerseniz onilne dilerseniz Ankara'da yüz yüze.
Aya Unsal

Aya Unsal

Merhaba. Rusça dersleri 5 yıldır vermekteyim. Rus dili ve edebiyatı yabancılar için Universite mezunuyum. Denkliğimi aldim. Başlangıç seviye öğrenciler için rus grameri türkçe anlatıyorum. 3 ay icinde iyi derecede rusca yazma-okuma-konusma oğreneceksiniz. Ofisim Lara da özel dersler için buyurun).
Riana Sharipova

Riana Sharipova

Rusça anadilimdir ve Türkiye’de eğitim fakültesinde okuyorum. Rusça öğrenme konusunda size yardımcı olurum 😊
Yulia Fonareva Tuna

Yulia Fonareva Tuna

18 yıl Türkiye de Her seviye, her yaş gruplara Rusça dersi veriyorum. Rusça anadilim. Çalıştım kurumları: Dil okulları, Üniversiteler öğretim görevlisi, tercüme bürosu.
Yusuf Enes Eşmen

Yusuf Enes Eşmen

Güney Ukrayna KD Ushinskiy Milli Pedagoji Üniversitesi öğretmenlik mezunuyum. 2012 yılından beri her seviye ve her yaş grubu için sıfırdan veya istenilen seviye ve konularda Rusça okuma yazma dilbilgisi konuşma dersleri vermekteyim.
Roza S.

Roza S.

Rusça - ana dilim. Rusya'da Almanca öğretmeni olarak calistim. Türkiye'de 13 yildir Rusça öğretmeni olarak çalışıyorum. Türkçe - ana diline yakın.
Olga Yak

Olga Yak

Merhabalar ben Olga 12 yıldır Türkiye’de yaşamaktayım. Rusya Saint Petersburg üniversitesi mezunuyum. Anadilim Rusça olduğu için konuları anlayabileceğiz şekilde anlatıyorum.
Nur Aliislam

Nur Aliislam

Rusya da doğup büyüdüm.Rusça ana dilim. egitimimi Rusya da tamamladım.Yuz yuze ve online dersler verilir. Yuz yuze dersler için Bursa bölgesin den teklif verilmesi önemle rica olunur.
Güldeniz Aslan

Güldeniz Aslan

Ankara Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdim. 4 senedir bir kolejde rusça öğretmenliği yapmaktayım.
Fahmida Nabiyeva

Fahmida Nabiyeva

Merhaba. Azerbaycanlıyım. Şu an Türkiyede,İstanbulda ikamet ediyorum.Rus lisesinden ve üniversitesinden mezunum. Azerbaycanda ve Gürcistanda yabancı vatandaşlara rusça tercümanlık yaptım. 1 senedir Türkiyede rusça tercümanlık yapıyorum,ayrıca çocuklara rusça özel ders veriyorum. Türkçem ve rusçam ana dili seviyesindedir.
Olga Gürsoy

Olga Gürsoy

Merhaba. Rusça pratik yapman gerekiyor mu? O zaman doğru yerdesiniz. Ben ana dili Rusça olan biriyim. Rusça öğrenmenize yardımcı olabilirim. Birlikte yapabiliriz : -Konuşma ve telaffuzunuzu geliştirin -Kelime bilginizi genişletin -Dilbilginizi düzeltin -Okuma ve yazma pratiği -Ve güvenini arttır Benim Adım Olga. Ben Rusyalıyım. Biraz Türkçe Ve İngilizce konuşuyorum. Saint-Petersburg'da üniversite bitirdim. Yüksek bir ekonomik eğitimim var ve uzaktan ikinci eğitim geçiyorum öğretmen olarak. Ben
Svetlana Russart

Svetlana Russart

Ülkemizde son dönemlerde , popülerlik kazanan Rus dili birebir ve grup hizmetleri veren kurslarımızla ,Lomonosof Moskova Devlet Üniversitesinin (MGU - Rusiya Nr.1) "Communicative Approach" programları ve metodları doğrultusunda , temel zanları kavrayarak : günlük hayata dair cümleler kurulumu ile Rusça : anlayabilmek ve anlaşılabilecek seviyesi getirilmektedir . Programlarımız: - " 0" dan Rusça ( 22 ders) - A1-A2, B1-B2, C1-C2 seviyelere hazırlık - Seviye belirleme testleri - Business Rusça ku
Elvira ( İnstagramda Elifhuseynoglu) Guseinova

Elvira ( İnstagramda Elifhuseynoglu) Guseinova

2010 St. Petersburg Devlet Üniversitesi pedogoji mezunuyum 2011 Fillandiyada kolay dil öğretme ve geliştirme yüksek lisansını bitirdim 2012 yılından beri türkiyede kolay ve anlaşılır şekilde rusça-türkçe olarak çeşitli yaş gruplarına ders vermekteyim.
Victoria Hoca

Victoria Hoca

Merhaba. Ben Victoria. Türkiye'de yaklaşık 10 yıldır yaşıyorum. Burada PhD öğrencisiyim. Akıcı Türkçem var, Rusça anadilim. 5 yıldan fazla her seviyede her yaş grubuna Rusça dersleri veriyorum. Özel dil okulunda çalışmaktayım. Rusça öğretmenliği diplomam var (Moskova Devlet Üniversitesi Uluslararası geçerliliği olan Diploma "Yabancılara Rusça Öğretimi"). Bunun dışında Dilbilim Üniversitesi (Mütercim Tercümanlık Fakültesi) mezunuyum. İngilizce sertifikası C1 (Uluslararası TEFL sertifikası + Genç
Zarina İplikci

Zarina İplikci

Merhaba. Adım Zarina. Azerbaycan/Bakü Slavyan Universitesi Rus dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Rusça akıcı konuşuyorum. Yurtdışı ve yurtiçinde çeşitli dershanelerde hem özel hem de grup dersleri verdim. Derslerimde kullandığım etkili yöntem ve teknikler sayesinde öğrencilerimin hızlı ve kolay bir şekilde dil öğrenmesini sağlıyorum.
Menli Nazargulyyeva

Menli Nazargulyyeva

Merhabalar, 4 yıldır Türkiye'deyim. Rusça ana dilim. Konuşkan ve güler yüzlüyümdür. Öğretmeyi severim. iyi derecede Rusça konuşmasını vesile olduğum öğrencilerim var. Görüşmek dileğiyle :)
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nazlı C.
Rusça Özel Ders   21/02/2021

Maria hanim, ruscayi hem konusma, hem gramer acisindan en guzel sekilde ogrenebileceginiz kisi. Tesekkur ederim :)

         
Mustafa K.
Rusça Özel Ders   28/01/2021

Sabırla,sıkmadan,öğrenmeyi keyifli hale getirerek anlatıyor. Türkçesinin de çok iyi olması artısı. Sizi zamana yada kurallara hapsetmeden merak ettiklerinizi sormanızı sağlayarak gerçekten beklentinizin üzerinde bir kolaylık veriyor. Teşekkürler

         
Aslınur K.
Rusça Özel Ders   25/01/2021

ilgili, kibar, sözünde duran ve kesinlikle kazandığını hak eden biri. geçen yıl ilk dersimi almıştım, hala iletisimdeyim ve kesmeyi de düşünmüyorum 🥳

         
Birsel Y.
Rusça Özel Ders   25/01/2021

Maria ile tanistigimiz icin gercekten cok memnunuz, geri dönüsü gayet hizli sevecen bir ögretmen, herseyden de önemlisi oglumuz da derslere severek katiliyor, cok tesekkur ediyoruz :)

         
Melisa K.
Rusça Özel Ders   20/01/2021

Chinara hoca ile çalışmak çok ama çok keyifli. Çok ilgili, pozitif bir öğretmen. Emekleri için çok teşekkür ederim. Большое спасибо.💞🌸

         
Varol Ö.
Rusça Özel Ders   03/01/2021

Svetlana hanım görsel zenginlikte hazırladığı öğrenciye özel sunumlarıyla anlamayı çok kolaylaştırıyor. Konuları kategorize ediyor ve kendinizi dilde kaybolmuş hissetmeden organize bir şekilde adım adım ilerliyorsunuz. Karmakarışık bir yol izlemeden, her şeyi sırayla anlayarak yapıyorsunuz, ders sonlarında ne kadar anladığınızı görmeniz için eğlenceli metinler oluyor. Tekrar edebilmeniz için işlediğiniz zevkli sunumlar ders sonrası size mail ile iletiliyor. Kendisine çok teşekkür ederim

         
Selen T.
Rusça Özel Ders   24/12/2020

Çok memnun kaldım. Zarina çok iyi bir eğitmen, çok hızlı bir şekilde cümle kurmaya başladım. Eğitim tarzı çok pratik.

         
Zeynep B.
Rusça Özel Ders   23/11/2020

Bilgisi, donanımı ve ilgisi çok iyi bir öğretmen. Konuşma, yazma, okumaya ve dinlemeye önem verdiği için her yönden takviye yaparak konularda o şekilde ilerlemesi iyi oluyor. Çok kısa bir sürede oldukça iyi bir seviye geldik ve YDS’den çok iyi bir puan almamı sağladı(95). Yeni bir dil öğrenmek dersin akıcılığından dolayı eğlenceli bir hale geldi. Herhangi bir soru olunca kısa sürede dönüş yapıyor ve yardımcı oluyor. Şuan da ders almaya devam etmekteyim.

Rusça Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz