4 Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

705 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

BAŞLA

En İyi 25 Rusça Özel Ders Öğretmeni

Güldeniz Aslan

Güldeniz Aslan

Ankara Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdim. 4 senedir bir kolejde rusça öğretmenliği yapmaktayım.
Elif Zeylan

Elif Zeylan

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı 2006 yılı Mezunuyum. İngilizce, Rusça ve Yabancılara Türkçe Eğitimi vermekteyim. Aynı zamanda yurtdışı eğitim danışmanlığı da yapmaktayım. Daha önce Yeditepe, İstanbul Ticaret ve Galatasaray Üniversiteleri nde ders verdim. Şu anda da Okan Üniversitesi nde ders vermeye devam etmekteyim. Eğitim sektöründe 8. yılımı tamamlamış bulunmaktayım.
Omar Aghayev

Omar Aghayev

Merhaba ben Omar, Rusça birebir, grup olarak veya webcam üzerinden eğitim verebilirim. Anadilim Rusça olmak üzere, İngilizce ve Türkçe dilleriyle birlikte beş dili ileri derecede bilmekteyim. Yabancılara Rusça dil eğitimi diplomasına sahibim ve profesyonel öğretim metodlarına hakimim. Kitap masrafı yapmanıza da gerek yoktur. • Günlük Rusça konuşma. • İş Rusçası. • Sınavlara hazırlama.
Begench Charyyev

Begench Charyyev

•Istanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim •2015 yılında Marmara Üniversitesi Elektrik Enerji bölümü mezunuyum •6 yıldır matematik ve IQ dersi vermekteyim •Ilkokul ve ortaokul seviyelerinde Matematik dersi vermekteyim. •8 yıldır cocuklara ve yetiskinlere Rusça dersi vermekteyim •Bildiğim Diller:Rusça-Inglizce- Türkmence-Türkçe •Ana dilim:Rusça •yabancı öğrenciler için olan YÖS sınavında 8 ay düzenli ders verdiğimde kazanma garantisi sağlıyorum •Instagram sayfamd
Nur Aliislam

Nur Aliislam

Rusya da doğup büyüdüm.Egitimi mi Rusya da tamamladım.Bursa bölgesin den teklif verilmesi önemle rica olunur.
Naiba Şayeste

Naiba Şayeste

Anadili RUSÇA olan Rus dili ve edebiyatı mezunu, yüksek lisanlı yaşında bayan öğretmenim. Rusça öğrenmek isteyen yönetici, yönetici adaylarna, şirket çalışanlarına grup ve YDS ye hazırlanan adaylara cd, kitap vs. materyaller ile her yaşa özel ders veriyorum. Halihazırda İLM (İstanbul Lisan Merkezi), Bilkey Eğitim Kurumları, Bilmer Eğitim Kurumları’nda öğretmenlik yapmaktayım. Tel
Efe Sarıdaş

Efe Sarıdaş

Lisede 2. Dilim rusça olmakla beraber üniversiteyi Ukrayna’da hazırlık dahil 5 yıl Rusça mimarlık bölümü okudum. 2 yıl Rusça-Türkçe rehberliğin yanı sıra yıllardır bu alanda ders vermekteyim. Akılda kalıcı metotlar eşliğinde eğlenerek kısa sürede Rusça konuşma, okuma, yazma becerilerinizi birlikte maksimum seviyeye taşıyabiliriz. Derslik olarak kullandığımız evimizde yazı tahtası, ses ve görüntü bağdaştırıcı, oturma düzeni bulunmaktadır. Aynı zamanda ders molalarında çay, kahve ikramımız, sigar
Tijen Fatima Muradova

Tijen Fatima Muradova

İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Anadilim rusça olup 6 senedir rusça öğretmenliği yapıyorum ve yüzlerce öğrencim oldu.Birebir özel derslerimizde kişiye özel program belirliyoruz. Başlıklarımız gramer, kelime, pratik üzerine.En önemli kuralım disiplinli çalışma eğer gercekten bu dili öğrenmek istiyorsanız dediklerime uyarsanız size öğrenme ve konuşma garantisi veriyorum.Gerçekten öğrenmek isteyenlere elimden ne gelirse bütün özverimle yanınızda olurum ve bahanelere yerim yo
Svetlana Dindar

Svetlana Dindar

15 yıldır Rusça eğitimi veriyorum. Üniversite mezunuyum. Milletim Rus. Hem okulda hemde birçok eğitim merkezlerinde Rusça öğretmenliği yaptım. Ayrıca birçok kişiye özel ders verdim. İşimi severek yapıyorum. Farklı metodlar kullanarak derslerin verimli ve eğlenceli geçmesini sağlıyorum. 20 Yıldır Türkiyede yaşıyorum. Türkçeyi ileri seviyede biliyorum.
Olga Capsamun

Olga Capsamun

Merhaba. Moldoviyaliyim . İzmirde Dokuz Eylül Üniversitesi okudum . Ana dilim rusca . Öğrenmek isteyenlere şunu diyebilirim . Rusca çok güzel bir dil,zor değil , rahatça öğrenilebilir . 1 dil 1 insan ))
Olga Yak

Olga Yak

Merhabalar ben Olga yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de yaşamaktayım.Rusya Saint Petersburg devlet üniversitesi mezunuyum. Anadilim Rusça olduğu için konuları anlayabileceğiz şekilde anlatıyorum.
Elvira ( İnstagramda Elifhuseynoglu) Guseinova

Elvira ( İnstagramda Elifhuseynoglu) Guseinova

2010 St. Petersburg Devlet Üniversitesi pedogoji mezunuyum 2011 Fillandiyada kolay dil öğretme ve geliştirme yüksek lisansını bitirdim 2012 yılından beri türkiyede kolay ve anlaşılır şekilde rusça-türkçe olarak çeşitli yaş gruplarına ders vermekteyim.
Kristina Bagranovskaya

Kristina Bagranovskaya

İyi günler. Benim adım Kristina. Belarus Pedagoji Devlet Üniversitesinden mezun oldum. Psikoloji ve pedagoji alanında yüksek lisansımı tamamladım. Ana dilim Rusça ve Rusça özel ders veriyorum. Üç yıldır Istanbul da öğretmenlik yapıyorum. Okumayı ve yazmayı oğrenin. Rusca dilbilgisini kolay ve anlaşılır bir şekilde anlatıyorum. Cağdaş oğrenme yontemlerini kullanıyorum. Dinleme ve videolar izleyerek Rusça nızın ideal seviyeye ulaşmasına yardımcı oluyorum. Ders ücretim 80-100 TL arasında. Alfabe
Dinara Yüceer

Dinara Yüceer

Anadili Rusça tecrübeli öğretmeninden online Rusça ders. ODTÜ mezunuyum. 10 yıldır özel ders vermekteyim. (Skype veya Zoom)
Ekaterina Yılmaz

Ekaterina Yılmaz

Pedagojik üniversite mezunu olarak 10 yıldan fazla çocuklara ve yetişkinlere yabancı dil öğretmekteyim. Disiplinli tecrübeli sabırlı konuları anlayacağınız şekilde açıklayan öğretmenim. Görüşmek üzere.
Aya Unsal

Aya Unsal

Merhaba. Rusça dersleri 5 yıldır vermekteyim. Rus dili ve edebiyatı yabancılar için Universite mezunuyum. Denkliğimi aldim. Başlangıç seviye öğrenciler için rus grameri türkçe anlatıyorum. 3 ay icinde iyi derecede rusca yazma-okuma-konusma oğreneceksiniz. Ofisim Lara da özel dersler için buyurun).
Şeyda Büşra Atar

Şeyda Büşra Atar

Ukrayna Karazin Devlet Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler Ekonomi bitirdim 6 yıl yaşadım. Akademik seviyede Rusça biliyorum. Ticari,kariyer amaçlı öğrenmek isteyen yetişkinlere ve Üniversite öğrencilerine 3 yıldır özel öğretmenlik yapıyorum.
Anna Ayar

Anna Ayar

Bilgiyi paylaşmak için büyük bir arzusu sahip olan bir öğretmeniyim. Onun güzelliği ve zenginliği için anadilimi konuşmayı seviyorum, bu yüzden Rus dilbilgisinin sırlarını açığa çıkarmanıza, fonetik sırlarını öğrenmenize yardımcı olmak istiyorum, size Rusça konuşmayı öğretmek, anlamak ve güzel Rus dilini sevmeyi öğretmek istiyorum
Hubeyb Köse

Hubeyb Köse

10 Yıl Rusya da yaşadım ve Rus milli eğitiminde okudum. Şu anda İstanbul da bir Rus okulunda çalışıyorum. A1, A2 ve B1 düzeylerinde yüz yüze ve uzaktan(skype) )sistematik olarak ders verebilirim.
Svetlana Russart

Svetlana Russart

Ülkemizde son dönemlerde , popülerlik kazanan Rus dili birebir ve grup hizmetleri veren kurslarımızla ,Lomonosof Moskova Devlet Üniversitesinin (MGU - Rusiya Nr.1) "Communicative Approach" programları ve metodları doğrultusunda , temel zanları kavrayarak : günlük hayata dair cümleler kurulumu ile Rusça : anlayabilmek ve anlaşılabilecek seviyesi getirilmektedir . Programlarımız: - " 0" dan Rusça ( 22 ders) - A1-A2, B1-B2, C1-C2 seviyelere hazırlık - Seviye belirleme testleri - Business Rusça ku
Elnur Abbaszade

Elnur Abbaszade

Baküde üniversitede okuduğum zaman üniversitenin desteği ile Rusya'nın St.Petersburg şehrine Rusya'nın en büyük ikinci bankası olan VTB bankasında staj yaptım. Staj yaptığım müddetde şehri gezmek rusların medeniyetlerini öğrenme fırsatı buldum. Onların arasında yaşadığım için onlar hakkında epey bilgi edindim. Ve aksanımıda orda daha da iyileştirdim. Çoçukluktan hep evimizde rusça ikinci dilimiz gibi olmuştur. Rusça filmler muzikler ve kitaplar hep ilgi alanımda olmuştur. Bu yüzden daha kalite
Meryem Avanoğlu

Meryem Avanoğlu

Rusça mütercim tercümanlık son sınıf öğrencisiyim, annem rus ve 2 yıldır rusça özel ders vermekteyim. Derslerimi çeşitli alıştırma ve uygulamalar ile yapmaktayım.
Yusuf Enes Eşmen

Yusuf Enes Eşmen

Güney Ukrayna Milli Pedagoji Üniversitesi öğretmenlik mezunuyum. Her yaş ve seviye için sıfırdan veya istenilen seviye ve konularda Rusça dersi vermekteyim.
Vahap Heybetoglu

Vahap Heybetoglu

Merhaba arkadaşlar ismim Vahap. 2017 Rusya Belgorod devlet üniversitesi Uluslararası ilişkiler siyasal bilgiler fakültesi mezunuyum. Rusça dilini öğrenmek istiyen arkadaşlar için Skype üzerinden ders veriyorum .
Hatice Ferik

Hatice Ferik

Merhaba. Rus Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum Rusça-Türkçe çeviri ve Rusça özel ders için buradayım.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet Kaan Özkan
Rusça Özel Ders   13/09/2020

Derslerimi zoom üzerinden online işliyoruz gayet anlaşılır bir şekilde. Hocamda çok iyi anlatıyor gayet memnunum

         
Emre Karardı
Rusça Özel Ders   09/09/2020

Naiba Hoca ile benim programımdan dolayı çok hızlı bir program yürütüyoruz. Bana 1 ay içerisinde her şeyi öğretmeye çalışıyor. Son derece memnunum çünkü yaklaşık 1 ayın sonunda, daha önce en ufak bir bilgim yokken, şimdi Rusça konuşabiliyorum, okuyabiliyorum, ve anlayabiliyorum. Naiba Hoca’ya teşekkürler, çok çok memnunum onu tanıdığım için. Herkese tavsiye ederim.

         
Ümit Aras
Rusça Özel Ders   22/08/2020

Çok uzun süredir kendisinden ders alıyorum. İnanılmaz anlayışlı, çok bilgili ve çok kibar bir öğretmen. Kendisi sayesinde Rusça'ya olan ilgim katlanarak arttı. Derslere bazen düzenli devam etmememe ve bazen fazla çalışmamama rağmen, kendisinin ilgili ve profesyonel öğretmenliği sayesinde Rusçam çok gelişti. Kesinlikle öneriyorum, harika bir öğretmendir kendisi. Hiç düşünmeden derslere başlayabilirsiniz kendisiyle. Eminim ki memnun kalacaksınız.

         
Sinem Arıkan
Rusça Özel Ders   14/08/2020

Elvira Hocamızla hemen iletişime geçtik. Bilgisi, akademik ve kültürel donanımı, ilgi ve sevecenliği ile kızım ilk dersin sonunda çok mutluydu ve çok daha fazlasını öğrenmek için büyük bir istek duyduğunu söyledi. Dil öğretiminde çok yönlü gelişime önem vererek, konuşma yazma okuma dinleme becerilerine eşit önem vererek keyifle yol alıyor hocamız. İyi ki tanıdık hocamızı.

         
Mehmet Berkant Güngör
Rusça Özel Ders   23/06/2020

Cok hızlı ve teknik bir şekilde ogretiyor hocamız.Gercekten cok şanslıyım hocamızı seçtiğim icin ogrenmek isteyen icin hocamızın ogretmemesi mumkun degil Harika geciyor derslerimiz mutlaka herkese tavsiye ederim

         
Selçuk Sakın
Rusça Özel Ders   21/02/2020

Efe hocam sayesinde, Rusça ya karşı olan korkum bir zevke dönüstü ve bu zor dili herkesin öğrenebileceğini bilgisi, eğitim kalitesi ve kişiliği ile göstermiş oldu.

         
Feyza Gulec
Rusça Özel Ders   30/01/2020

Uzun süredir Naiba hocadan ders almaktayım. Vermiş olduğu eğitimden çok memnunum. Sayesinde Rusçada iyi yol kat ettim ve artık hem Rusça okuma hem de konuşmada çok iyiyim. Hukukçu olduğum için Naiba hocayla derslerimizi daha spesifik olan hukuk diline hakim olabilmem için işlemeye devam ediyoruz. Naiba hocam çok teşekkürler, iyi ki sizle tanıştım!

         
Gökhan Saygı
Rusça Özel Ders   28/01/2020

Eğitimde önemli olan öğrettiğin şeyi bilmek değil nasıl öğretmen gerektiğini bilmektir ve meryem hoca bunu biliyor. Rusça için tavsiye ederim biraz gayretle kısa sürede ilerleme kaydedersiniz.

Rusça Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz