4 Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

616 Rusça Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Rusça Özel Ders Öğretmeni

Omar A.

Omar A.

Merhaba ben Omar, Rusça birebir veya grup olarak eğitim verebilirim. Anadilim Rusça olmak üzere, İngilizce ve Türkçe dilleriyle birlikte beş dili ileri derecede bilmekteyim. Yabancılara Rusça dil eğitimi diplomasına sahibim ve profesyonel öğretim metodlarına hakimim. Kitap masrafı yapmanıza da gerek yoktur. Uzmanlık alanlarım: • Günlük konuşma • İş Rusçası • Genel ve akademik yazma • Fonetik ve telaffuz, aksan azaltma • ders saat WhatsApp/Mobile:
Kristina B.

Kristina B.

İyi günler. Benim adım Kristina. Belarus Pedagoji Devlet Üniversitesinden mezun oldum. Psikoloji ve pedagoji alanında yüksek lisansımı tamamladım. Ana dilim Rusça ve Rusça özel ders veriyorum. Üç yıldır Istanbul da öğretmenlik yapıyorum. Okumayı ve yazmayı oğrenin. Rusca dilbilgisini kolay ve anlaşılır bir şekilde anlatıyorum. Cağdaş oğrenme yontemlerini kullanıyorum. Dinleme ve videolar izleyerek Rusça nızın ideal seviyeye ulaşmasına yardımcı oluyorum. Ders ücretim 80-100 TL arasında. Alfabe
Tijen Fatima M.

Tijen Fatima M.

İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Anadilim rusça olup 6 senedir rusça öğretmenliği yapıyorum ve yüzlerce öğrencim oldu.Birebir özel derslerimizde kişiye özel program belirliyoruz. Başlıklarımız gramer, kelime, pratik üzerine.En önemli kuralım disiplinli çalışma eğer gercekten bu dili öğrenmek istiyorsanız dediklerime uyarsanız size öğrenme ve konuşma garantisi veriyorum.Gerçekten öğrenmek isteyenlere elimden ne gelirse bütün özverimle yanınızda olurum ve bahanelere yerim yo
Esra S.

Esra S.

Gazi Üniversitesi Rus dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum. Rusça dersi vererek gerek gramer gerek konuşma pratiği yapmak için ihtiyacınıza göre sizlere yardımcı olmak isterim. Amacım çeşitli yöntemlerle Rusça öğrenmenizi daha da kolaylaştırmaktır. Derslerimde Rusça-Türkçe karşılaştırmalı olarak öğreterek Rusçanın ve Türkçenin dil mantığının farkını kavramanızı sağlayarak temelin oturtulmasını hedefliyorum.
Begench C.

Begench C.

•Istanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim •2015 yılında Marmara Üniversitesi Elektrik Enerji bölümü mezunuyum •6 yıldır matematik ve IQ dersi vermekteyim •Ilkokul ve ortaokul seviyelerinde Matematik dersi vermekteyim. •8 yıldır cocuklara ve yetiskinlere Rusça dersi vermekteyim •Bildiğim Diller:Rusça-Inglizce- Türkmence-Türkçe •Ana dilim:Rusça •yabancı öğrenciler için olan YÖS sınavında 8 ay düzenli ders verdiğimde kazanma garantisi sağlıyorum •Instagram sayfamd
Efe S.

Efe S.

Lisede 2. Dilim rusça olmakla beraber üniversiteyi Ukrayna’da hazırlık dahil 5 yıl Rusça mimarlık bölümü okudum. 2 yıl Rusça-Türkçe rehberliğin yanı sıra yıllardır bu alanda ders vermekteyim. Akılda kalıcı metotlar eşliğinde eğlenerek kısa sürede Rusça konuşma, okuma, yazma becerilerinizi birlikte maksimum seviyeye taşıyabiliriz. Derslik olarak kullandığımız evimizde yazı tahtası, ses ve görüntü bağdaştırıcı, oturma düzeni bulunmaktadır. Aynı zamanda ders molalarında çay, kahve ikramımız, sigar
Meryem A.

Meryem A.

Rusça mütercim tercümanlık son sınıf öğrencisiyim, annem rus ve 2 yıldır rusça özel ders vermekteyim. Derslerimi çeşitli alıştırma ve uygulamalar ile yapmaktayım.
Svetlana R.

Svetlana R.

Ülkemizde son dönemlerde , popülerlik kazanan Rus dili birebir ve grup hizmetleri veren kurslarımızla ,Lomonosof Moskova Devlet Üniversitesinin (MGU - Rusiya Nr.1) "Communicative Approach" programları ve metodları doğrultusunda , temel zanları kavrayarak : günlük hayata dair cümleler kurulumu ile Rusça : anlayabilmek ve anlaşılabilecek seviyesi getirilmektedir . Programlarımız: - " 0" dan Rusça ( 22 ders) - A1-A2, B1-B2, C1-C2 seviyelere hazırlık - Seviye belirleme testleri - Business Rusça ku
Şeyda Büşra A.

Şeyda Büşra A.

Ukrayna Karazin Devlet Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler Ekonomi bitirdim 6 yıl yaşadım. Akademik seviyede Rusça biliyorum. Ticari,kariyer amaçlı öğrenmek isteyen yetişkinlere ve Üniversite öğrencilerine 3 yıldır özel öğretmenlik yapıyorum.
Galima S.

Galima S.

İyi günler. Adım Galima Soylu. 2001 yılında Rusya da Birsk Devlet Pedagoji Enstitüsünün mezunu olmuştum. Bölümüm İngilizce Öğretmenliğiydi ama ana dilim Rusça ve bölümüm filoloji olduğu için Rusça özel ders de vermekteyim. Derslerimi genellikle kendi evimde veriyorum ama şirketlerde ders verme tekliflerini de değerlendiririm.
Roxan O.

Roxan O.

Merhabalar. İsmim Oksana. Ukraynalıyım. Daha önce okulda öğretmen olarak ve tercüman olarak çalıştığım var. Skype te özel Rusça dersleri verebiliyorum. Bu karantina döneminde çok uygun fiyatla anlaşabiliriz.
Naiba Ş.

Naiba Ş.

Anadili RUSÇA olan Rus dili ve edebiyatı mezunu, yüksek lisanlı 40 yaşında bayan öğretmenim. Rusça öğrenmek isteyen yönetici, yönetici adaylarna, şirket çalışanlarına grup ve YDS ye hazırlanan adaylara cd, kitap vs. materyaller ile her yaşa özel ders veriyorum. Halihazırda İLM (İstanbul Lisan Merkezi), Bilkey Eğitim Kurumları, Bilmer Eğitim Kurumları’nda öğretmenlik yapmaktayım.
Zarima S.

Zarima S.

Ana dilim Rusça. Rusyada psikoloji ve öğretmenlik fakültelerini bitirdim. On iki yıldır eğitmenim. Özel ders ve sınıf dersleri veriyorum.
Emiliya Ö.

Emiliya Ö.

Rusça öğrenmek bu kadar kolay olmamıştır. Öğrenmek isteyenin yeteneklerine göre en kısa sürede Rusça konuşmaya başlayacaksınız.
Olga Ü.

Olga Ü.

Rusyada doğdum büyüdüm ana dilim rusça türk vatandaşıyım Rusyada eğitim aldım ilkokul öğretmeniyim halen öğretmenlik mesleğini bir rus okulunda yapmaktayım. Rus dilinin temelini ve gramer yapısını online olarak öğretilmesi konusunda dersler veriyorum Her yaş için ( küçük,genç,orta ve ileri yaş) rus dilini öğrenmek isteyen kişiler için buradayım Saygılarımla NOT :Dersler internet üzerinden online olarak yapılacaktır
Sabina Y.

Sabina Y.

Kırgızistan doğumluyum eğitimi mi ülkemde tamamladım.ülkenin ortak ve ana dili olarak geçen rusça dilinde eğitim gördüm. Lise ve üniversite dahil. Kırgız Ekonomik Üniversitesi Mal Tespiti Araştırma ve İnceleme Bölümü Eksperlik (sayım )(6 yıl) bitirdim. 10 senedir Türkiye de yaşamaktayım. Evliyim,bir çocuk annesiyim. Rusça seviyem yeterince yüksektir. Kişinin ihtiyacına yönelik yazma okuma rusça dersi verebilirim. Tercümenlik yapabilirim.
Gokce S.

Gokce S.

İstanbul üniversitesi Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Son 3 yıldır özel ders veriyorum . Moskova da 6 ay yaşadım.
Irina G.

Irina G.

Rusça benim ana dilimdir. Rus dilinde eğitimim var ve yabancılara Rusça öğretme deneyimim var. Deneyim: İSTANBUL LİSAN MERKEZİ, Istanbul Rusça öğretmeni Planlama kursları; Öğrencilerin düzenli değerlendirmelerini yapmak; Edebiyat eğitimi vermek; Öğretim. Uluslararası Eğitim Enstitüsü, VSU, Rusya İkinci Dil Olarak Rusça Öğretim Profesör Asistanı yabancı öğrencilere Rusça öğretmek. Aşağıdaki kursları yönetiyordum: Yabancı Dil konuşan bir uygulama olarak Rusça; Kelime ve Kelime Oluşturm
Burak S.

Burak S.

Istanbul Aydın Üniversitesi Rusça Mütercim-Tercümanlık mezunuyum. Eğitim süremin bir kısmını yurtdışında geçirdim. Okuldan mezun olduktan sonra Ingilizce öğretmenliği için TESOL sertifikası alıp hem Ingilizce hem de Rusça dilinde özel dersler vermeye başladım. 2016 yılından beri aktif olarak Amerikan Kültür Derneği nde öğretmenlik yapıyorum.
Aybek M.

Aybek M.

Rusça konusunda en üst düzeydeyim.Okula başladığımdan beri rusça eğitim aldim.Turkiye de Hacettepe Üniversitesinde okumaktayım.Rusca özel ders konusunda tecrübeliyim.
Emre Kaan  Ç.

Emre Kaan Ç.

-Rusça diyolog için yardımcı olabilirim, başlangıcı sizlere kolaylaştırabilirim. -elektrik montaj bilgim vardır. -3 Senedir Ukraynada gemi kaptanlığı okuyorum. -meslek lisesi çıkışlıyım elektrik elektronik okudum. Ama tercihkerimden dokayı ukraynaya kaptanlık okumaya gittim.
Engin Y.

Engin Y.

1997-2004 yılları arasında Rusya Fedearsyonunda eğitimimi tanımladım.Rostov devlet üniversitesine bağlı Astrahan Güney Rusya Sözel Enstitüsünde Filoloji bölümünü bitirdim.YÖK ten denkliği Rusça Mütercim tercümanlık üzerine aldım.
Olga C.

Olga C.

Merhaba. Moldoviyaliyim . İzmirde Dokuz Eylül Üniversitesi okudum . Ana dilim rusca . Öğrenmek isteyenlere şunu diyebilirim . Rusca çok güzel bir dil,zor değil , rahatça öğrenilebilir . 1 dil 1 insan ))
Gülan D.

Gülan D.

Merhabalar, 26 yaşındayım Yüksek Lisansa hazırlanıyorum. Buca Şirinyer'de yaşıyorum. Bir yıldır rusça özel ders veriyorum.Moskova Pedagoji Devlet Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Rusçayı çok seviyorum. Psikolog yönüme güvenerek, birlikte sizin için doğru olan öğrenme metodunu bulup, severek rusça öğrenmenizi sağlayacağım.
Elvira ( İnstagramda Elifhuseynoglu) G.

Elvira ( İnstagramda Elifhuseynoglu) G.

2010 St. Petersburg Devlet Üniversitesi pedogoji mezunuyum 2011 Fillandiyada kolay dil öğretme ve geliştirme yüksek lisansını bitirdim 2012 yılından beri türkiyede kolay ve anlaşılır şekilde rusça-türkçe olarak çeşitli yaş gruplarına ders vermekteyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
F.canan Gülcü
Rusça Özel Ders   14/06/2020

Çok bilgili ve çok ilgili bir öğretmen. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Her şey için çok teşekkür ederim. Tanıdığıma çok memnun oldum :)

         
Mehmet Arday
Rusça Özel Ders   20/05/2020

Gerçekten çok ilgili alakalı ders ücreti de çok uygun ücret odaklı değil eğitim odaklı çalışıyor çok memnunum kesinlikte tavsiye ediyorum

         
İlayda Fırat
Rusça Özel Ders   27/02/2020

Çok sabırlı, işini seven bir öğretmen ve ne kadar yapamam derseniz sizi o derece motive ediyor. Dersler çok interaktif ve eğlenceli geçiyor, asla sıkılmadan dersten keyif alıyorsunuz.

         
Selçuk Sakın
Rusça Özel Ders   21/02/2020

Efe hocam sayesinde, Rusça ya karşı olan korkum bir zevke dönüstü ve bu zor dili herkesin öğrenebileceğini bilgisi, eğitim kalitesi ve kişiliği ile göstermiş oldu.

         
HASAN KOYUN
Rusça Özel Ders   25/12/2019

iyi bir eğitmen olmanın yanı sıra öğrencilerini motive edebilme konusunda ki becerisi de takdir-e şayan...

         
Ergün Sevim
Rusça Özel Ders   08/12/2019

Omar çok displinli, işine çok hakim. Son derece sonuç odaklı bir dinamik öğretmendir. Armut Ailesine iyi bir öğretmen bulduğu için teşekkür ederim.

         
Muhammet İsmail Mavi
Rusça Özel Ders   03/12/2019

Efe Hocam gerçekten bilgisiyle ilk bakışta ben burdayım diyor. Siz öğrenmek istemesenizde bir yolunu bulup öğretecektir. Gönül rahatlığı ile kendisini tercih edebilirsiniz.

         
Abdullah Corduk
Rusça Özel Ders   28/11/2019

Reyhan Hanım çok iyi bir öğretmen. Başka eğitmenlerin haftalar içerisinde öğretebileceği konuları Reyhan Hanım sayesinde çok kısa sürede tamamladık. Bol bol konuşma pratiği yaptırması da benim için büyük artı oldu.

Rusça Özel Ders hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz