En İyi 10 Safranbolu Karabük Özel Mobilya Yapımı

4 Özel Mobilya Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Mudo Loft

Mudo Loft

Özel Mobilya Yapımı · Safranbolu, Karabük
İşletmemiz 1965 yılından bu yana batı karadeniz bölgemizde lider konumdadır.dekorasyon tasarım ve çizim konusunda imalat ve satış yapmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Cemal Bakıcı
Özel Mobilya Yapımı   06/02/2020

Yaşar Usta söylemiş olduğu zaman da imalatı bitirerek ürünün montajını tamamladı.Talep etmiş olduğumuz ürünü ölçü almaya geldiğinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak ortaya aklımdakinden daha da iyi bir ürün çıkarmıştı.sürecin en başından beri kurduğu iletişim , yapmış olduğu üründeki malzeme kalitesi işçilik zamanında teslim ve iş bitirme ile muazzam bir iş çıkardı.Bundan sonraki tüm işlerde kendisi ile çalışmak kaçınılmaz oldu. Yaşar usta ile asla pişman olmazsınız.

         
Haluk Çağ
Özel Mobilya Yapımı   28/11/2019

Konuşulduğu gibi tarifinde teslimat yapıldı. İşinin ehli olduğu getirdiği ürün kalitesinden belli oluyor.

         
Deniz Çolakoğlu
Özel Mobilya Yapımı   06/10/2019
gallery thumbnail

Özhan Bey hem istediğim mobilyayı istediğim sürede bitirip monte etti hem de süreç boyunca bana gönderdiği fotoğraflarla içimi rahatlattı. İyi ki kendisiyle çalışmışım:) Bir kez daha olsa bir kez daha onunla çalışırdım. EMeğinin karşılığını sonuna kadar hak ediyor. Ellerine sağlık Özhan Usta.

         
Ferhat Bilgin
Özel Mobilya Yapımı   25/03/2019
gallery thumbnail

Samimiyeti ve konuşması zaten yapacağı işi belli ediyor. Emin olun işinizi kendi evine yaparmış gibi benimseyerek çalışıyor. İş sonrası planladığınız ek bir özelliği kendi halledip mükemmel montajlıyor. Ellerine sağlık ustacım eksik olma. Kazandığın para helali hoş olsun.

         
Zeynep Akın
Özel Mobilya Yapımı   22/03/2019

Kadir bey ve yaptırdığımız genç odası takımında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.Temiz titiz ve zamanında tamamlanan işimiz için ne söylesem az kendilerini şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Türker Demirel
Özel Mobilya Yapımı   19/01/2019

Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İşçiliği ve insanlığı süper. Yusuf usta için para ikinci planda. Randevularına tam dediği saat ve dakikada yetişiyor. İyiki Yusuf ustayı tanıdım, Allah razı olsun. Bundan sonra tüm işlerimi ona yaptırmak istiyorum.

         
Sezgi Şahin Duyar
Özel Mobilya Yapımı   29/12/2018

Ersin beyin dakikliği titiz çalışması ve doğru yönlendirmeleri sayesinde hayal ettiğimizden daha güzel bir vestiyere sahip olduk.. hem de rekor sayılabilecek bir sürede.. emekleri için çok teşekkürler...

         
Özlem Bahtur
Özel Mobilya Yapımı   12/09/2018

Merhaba , Ömer bey ile çalışmamızdan gercekten çok memnunuz. Ölçü almak için gelip bizi saatlerce ,sabırla dinleyerek ,yaratıcı onerilerde bulunarak güvenimizi kazdı :) Kiracı oldugum için gömme dolap yaptırmaktan cekindim. Ama sagolsun kendısı istediğimiz özelliklere göre öyle mükemmel modüler bir dolap tasarladı ki .Her yerde kullanılabilir. Hayalimin cok üstünde. Malzemesi,işçiliği ,fiyat yaklaşımı, önerileri ve Ömer beyin karakteri dört dörtlüktü...Kesinlikle herkese tavsiye edeceğim.

Özel Mobilya Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz