Hizmet Ver
Lise Matematik Özel Ders

4 Sakarya Lise Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sakarya civarında 101 Lise Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sakarya Lise Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 101 Lise Matematik Özel Ders Öğretmeni, Sakarya içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Sakarya içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Sakarya içinde yazılan 298 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 208 kişi Sakarya Lise Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Sakarya Lise Matematik Özel Ders Öğretmeni

Enver T. photo

Enver T.

17.03.2022

Lise Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

Hayat yaşamaya değer eğer yaşamayı biliyorsanız.Yaşamayı bilmek tadında zordur ama önce bütün engellerinizden sıyrılabilmelisiniz.O engeller sizin içinizde kurtulmak ise sizin dışınızda bir yerlerde saklanmış onu bulmanızı bekliyor.Ne dersin beraber bulalım mı onları.?

Ersin İ. photo

Ersin İ.

09.01.2023

Lise Matematik Özel Ders · Erenler, Sakarya

Matematik düşüncesi olmadan anlama gerçekleşmez, anlama olmadan da sorular çözülemez. ODTÜ mezunu ile anlama yolculuğuna çıkıp, matematik sorularını çözme yolunda beraber ilerleyebilirsiniz.

Bilal Y. photo

Bilal Y.

17.03.2022

Lise Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

Merhabalar. Ben Matematik Öğretmeni Bilal YILDIRIM. 📌13 yıllık özel sektör ve özel ders konusunda tecrübe sahibiyim. 📌Her yıl birçok öğrenciyi sınavlara hazırlıyor ve okul derslerine destek veriyorum. 📌TYT -AYT- LGS ve okul derslerine yardımcı alanlarda yayınlanmış ve yayınlanacak Matematik...

Şükran İ. photo

Şükran İ.

10.09.2015

Lise Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

Ankara Gazi Eğitim İlköğretim Matematik Öğretmenliģi mezunuyum. Dershane ,özel okul ve özel ders deneyimliyim( yıllık).Ayrica kitap yazariyim. senedir profesyonel bir şekilde sadece özel ders vermekteyim.Ister ofisimde ister öğrenci evinde ders verebilirim.Işimi hakkıyla yaptığıma...

Kadri C. photo

Kadri C.

23.06.2018

Lise Matematik Özel Ders · Adapazarı, Sakarya

NUMARAMDAN ULAŞABİLİRSİNİZ Cevat Ayhan Fen lisesi çıkışlıyım LGS KPSS DGS ALES için gerekli olan,mantık ve yorum kabiliyetini geliştirici ezbere kesinlikle yer vermeyen bir sınav sistemi olduğu açıkça görülmektedir.Sözümden çıkmayacak,peşimden koşacak,beni gün içinde rahatsız edecek hedefi olan...

Ayla H. photo

Ayla H.

15.09.2017

Lise Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü ve Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon eğitiminden mezunum. Yaklaşık 4 senedir özel ders veriyorum ve 3 senedir de öğretmenlik yapıyorum. Öğrencilerim arasında ilköğretime giden, teog a hazırlanan , liseye giden ve...

Zehra S. photo

Zehra S.

17.03.2022

Lise Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

14 yillik tecrübeli dershane ve kolej öğretmeninden matematik özel dersi.tyt ayt lgs sinavlarina hazirlik,okul derslerine takviye danişmanlik ve koçluk.online veya yüzyüze.ilk deneme dersi ücretsiz :)

Esra E. photo

Esra E.

05.06.2016

Lise Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

Matematik-bilgisayar mezunuyum.Formasyonum bulunmakta. Lisede bir dönem matematik öğretmenliği yaptım. 5 yıldır sınavlara hazırlık ve okul derslerine yardım için özel ders vermekteyim. Lise ve üniversite hazırlık sınavları için, ara sınıflar için ise okula takviye özel ders veriyorum.

Zerrin C. photo

Zerrin C.

31.08.2015

Lise Matematik Özel Ders · Adapazarı, Sakarya

9 yıllık deneyimimle 2019-2020 egitim ogretim yili liselere giriş sinavi icin planlamizi simdiden yapip çalışmalarımıza başlayabiliriz. Ayrica 5,6,7 ve 8. Sınıf (LGS) öğrencilerimiz için genel tekrar, etüt calismalari ve yeni öğretim yılında gerekli çalışmalar için yardımcı olabilirim....

Mehmet Ali Ö. photo

Mehmet Ali Ö.

27.10.2016

Lise Matematik Özel Ders · Adapazarı, Sakarya

Selamlar Neden ben? -Sınavına dahi ortalama şartı olan bir özel liseyi burslu kazandığım için(Adapazarı Özel ENKA Lisesi) -Devamında İstanbul Üniversitesi SBF Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (Öss sıralamam 25.000) Şimdi Düzce Üniversitesi nde Çerkes Dili ve Edebiyatı nda master...

Ahmet A. photo

Ahmet A.

18.06.2017

Lise Matematik Özel Ders · Adapazarı, Sakarya

Odtü matematik mezunu.ygs,lys,kpss veya lise okula yardımcı olarak yanıbaşında.matematik ve geometri dersleri için tam destek.

Ali Osman K. photo

Ali Osman K.

05.02.2017

Lise Matematik Özel Ders · Serdivan, Sakarya

Lise matematik , Ortaokul matematik ve fen bilgisi dersi veririm. Üniversite 1. Sınıf Mühendislik Fakültesi öğrencisiyim.

Samet Ö. photo

Samet Ö.

12.06.2016

Lise Matematik Özel Ders · Adapazarı, Sakarya

Marmara üniversitesi matematik öğretmenliği mezunuyum. 7 yıldır sektörde özel okul ve dershanede çalıştım. Bir çok liseye hazırlık ve üniversite hazırlık öğrencisi mezun ettim. Sıkı bir takip ve istikrar sonucu sizde başarıya ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sakarya Lise Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Sakarya Lise Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Lise Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Lise Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Lise Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Lise Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Lise Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Lise Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Lise Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sakarya Lise Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sakarya Lise Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 600 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl