Hizmet Ver
Ses Terapisi

4 Samsun Ses Terapisi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Samsun civarında 45 Ses Terapisti hizmet vermeye hazır.

Samsun Ses Terapisi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 45 Ses Terapisti, Samsun içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,9 puan, Samsun içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Samsun içinde yazılan 37 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 30 kişi Samsun Ses Terapisi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Samsun Ses Terapisti

Esra K. photo

Esra K.

19.03.2024

Ses Terapisi · Atakum, Samsun

Almanya’daki Tıbbi Meslekler Akademisi’nde eğitimimi tamamladım. Bu süreçte dil, konuşma, ses ve yutma terapileri gerçekleştirdim. Eğitimimin ardından otizm için davranış terapisi olan ABA Terapisi’nde bir eğitim aldım.

Deniz A. photo

Deniz A.

14.03.2024

Ses Terapisi · Atakum, Samsun

Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi lisans bölümünden 2022 yılında mezun oldum, 2 yıldır aktif olarak çalışmaktayım. Kendiniz ve/veya çocuğunuzun dil ve konuşma terapisine ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız bir değerlendirme alabilirsiniz.

Algı Terapi ve Danışmanlık Merkezi photo

Algı Terapi ve Danışmanlık Merkezi

07.02.2022

Ses Terapisi · Atakum, Samsun

Kurumumuzda iki dil konuşma terapisti çalışmaktadır 2020 yılında Biruni üniversitesinden dil ve konuşma terapisti olarak mezun olmuştur. Kapadokya üniversitesinde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. 2020 yılında Hacettepe ünivertesi dil ve konuşma terapisti olarak mezun olmuştur. Ondokuz...

Fatma Çelik A. photo

Fatma Çelik A.

04.11.2020

Ses Terapisi · İlkadım, Samsun

Merkezimiz; dil, konuşma ve ses bozukluğu olan çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik terapi ve danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Amacımız; bilimsel kanıtlara dayalı terapi yöntemlerini kullanarak dil, konuşma ve ses bozukluğu yaşayan bireylerin en etkili biçimde sağlıklı dil ve...

İbrahim E. photo

İbrahim E.

07.07.2022

Ses Terapisi · Atakum, Samsun

2017 yılında Hacettepe Üniversitesi dil ve konuşma terapisi bölümünden mezun oldum. 2020 yılında Anadolu Üniversitesi dil ve konuşma terapisi bölümünde yüksek lisans eğitimi tamamladım. Uzman dil ve konuşma terapisi olarak çalışmaktayım.

Beyza B. photo

Beyza B.

02.03.2021

Ses Terapisi · Atakum, Samsun

Hacettepe Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Bölümünü Birincilik ile bitirdim Samsun 19 Mayıs üniversitesinde yüksek lisans eğitimime devam etmekteyim Hacettepe hastanesinde ve çeşitli özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde staj yaptım 2020 yılından itibaren çeşitli kurumlarda aktif olarak...

Eren Can P. photo

Eren Can P.

18.03.2023

Ses Terapisi · Çarşamba, Samsun

Merhabalar. Ben dil ve konuşma terapisti Eren Can Pak. İstinye Üniversitesi dil ve konuşma terapisi bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun oldum. DIR201 Floortime Terapistiyim. PROMPT Terapistiyim. Metin Sabancı Spastik Çocuklar Vakfı, İstanbul Bahçeşehir Liv Hospital, İstanbul GOP Medical...

Onur T. photo

Onur T.

27.07.2023

Ses Terapisi · Atakum, Samsun

Onur Takva, Dil ve Konuşma Terapisti, Mesleki deneyim: 2 yıl. Samsun Dil ve Konuşma Terapisti. Bilimsi Terapi Merkezi Kurucusu. Tüm yaştan bireylerde dil, konuşma, ses, yutma ve iletişim problemleri ile çalışır. Yetişkin danışan kabul eder.

Bengisu Ç. photo

Bengisu Ç.

20.08.2021

Ses Terapisi · Atakum, Samsun

Merhabalar. Ben Dil ve Konuşma Terapisti Bengisu Çakır. Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma terapisi lisans programından mezun oldum. Lisans eğitimimin yanı sıra Psikoloji bölümünde yandal programını tamamladım. Eğitim süresince çeşitli rehabilitasyon merkezlerinde, özel kliniklerde ve hastanelerde...

Ebru Nur Özyurt S. photo

Ebru Nur Özyurt S.

17.10.2023

Ses Terapisi · Atakum, Samsun

Uzman Dil ve Konuşma Terapisti, Floortime 201 Terapisti Ebru Nur Özyurt Seyhan. Atakum’da bulunan Moren Dil, Konuşma ve Gelişim Merkezi kurucusu olarak danışanlarına dil ve konuşma alanında hizmet vermektedir.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Samsun Ses Terapisi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Samsun Ses Terapisi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Ses Terapisi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Ses Terapisi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Ses Terapisi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Ses Terapisi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ses Terapisi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Ses Terapisi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Ses Terapisi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Samsun Ses Terapisi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Samsun Ses Terapisi fiyatları, talep detayına göre 400 TL ile 1.000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl