En İyi 10 Samsun Su Kaçağı Tespiti Servisi

4 Su Kaçağı Tespiti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Samsun civarında 36 Su Kaçağı Tespiti Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Rıdvan K.

Rıdvan K.

Su Kaçağı Tespiti · Çarşamba, Samsun
Son sistem cihazlar ile kırmadan noktasal olarak. 1. SU KAÇAĞI TESPİTİ.2. KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ. 3 .KOKU TESPİTİ.4 MAKİNA İLE KIRMADAN BORU TIKANIKLIĞI AÇILIR.SAMSUN İL VE TÜM İLÇELERİNE HIZLI HİZMET VERİLİR. YAPILAN İŞE GARANTİ VERİLİR.
Ahmet A.

Ahmet A.

Su Kaçağı Tespiti · Canik, Samsun
KAMERA ve son sistem cihazlar ile kırmadan dökmeden noktasal olarak SU KAÇAĞI tespiti yapıyoruz.pissu borularda tıkanıklık varsa kırmadan MAKİNA ile açıyoruz.yine pissu borularında kırık çatlak varsa, aşağı kata su sızdırıyorsa boru içine KAMERA salarak GÖRÜNTÜLEME yapım arızayı buluyoruz.yine evinizde iş yerinizde kötü koku varsa KOKU TESPİT CİHAZI ile kokunun nereden ve nasıl geldiğini bulup kokuyu yok ediyoruz.SAMSUN'UN TÜM İLÇELERİ hızlı şekilde hizmet veriyoruz .yapılan işlere GARANTİ ver
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ozer Erdem
Su Kaçağı Tespiti   06/11/2019

Usta hemen geldi, zamaninda gelmesi ve yaklasimi gayet guzel. Tamir konusunda detayli bir plan verdi. Tesekkurler.

         
Rabia Tunç
Su Kaçağı Tespiti   01/11/2019

Teklifi verir vermez hemen aradılar detaylı anlattı hemen gelindi ve 1 saat içinde sorun giderildi temiz hızlı güvenilir teşekkürler kesinlikle tavsiye ediyoruz maddi değil çözüm odaklı çalışıyorlar

         
Hakan Esma
Su Kaçağı Tespiti   30/10/2019

Kısa zamanda gelerek bize müthiş hizmet verdiler. Biz kendilerinden ve yaptıkları işlerden çok memnun kaldım. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Ellerinize sağlık ustalar.

         
Özlem Ege
Su Kaçağı Tespiti   27/10/2019

Devrim Bey ve ekibi sukaçağını hızlı bir şekilde tespit edip, sorunu çözdü ve tamiratını gerçekleştirdi. Daha sonra onlardan kaynaklanmayan bir sorunu bile aradığımda gelip hemen ilgilendi.

         
SABRİ KARABOĞA
Su Kaçağı Tespiti   19/10/2019

19/10/2019 Cumartesi günü geldiler. Banyodaki su kaçağı tespit edildi. Duş teknesi ve pis su giderinin değişmesi gerektiğini belirttiler. 01/11/2019 Cuma günü gelip gerekli çalışmaları yapmaları konusunda anlaştık. Şu ana kadar yapılan işlerden memnun kaldım. İş tamamlandığında tekrar yorum yaparım.

         
Tolga Girici
Su Kaçağı Tespiti   12/10/2019

Devrim Bey hemen irtibata geçip sorun hakkında bilgi aldı. Çözüm methodunu ve tahmini ücreti söyledi. Randevu günü çözüm odaklı ve müşterisini düşünerek en masrafsız ve temiz şekilde sorun çözümü için çaba gösterdi. Kendisine teşekkür ederim.

         
Sertaç Sürmeli
Su Kaçağı Tespiti   07/10/2019

Bizim talebimiz üst kat komşumdan daireme gelen ve birçok tesisatçının çözemediği sızıntının tespitinin yapılmasıydı. Devrim Bey ilgili kontrolleri eksiksiz yaptı, sorunu tespit etti ve raporunu yazdı. Talebimiz sadece tespitin gerçekleştirilmesiydi ve bu yönde kusursuz bir hizmet aldık. Farklı ihtiyaçlarım olması halinde kendisiyle hiç düşünmeden tekrar çalışabilirim.

         
Elif Doğanalp
Su Kaçağı Tespiti   27/09/2019

Devrim Bey teklif gondermekte de, eve tespit icin gelmekte de son derece hizli davrandi. Ekip olarak cok profesyonelce hizmet sundular. Cok memnun kaldik, gonul rahatligiyla tavsiye ederiz.

Su Kaçağı Tespiti hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz