En İyi 10 Samsun Su Kaçağı Tespiti Servisi

4 Su Kaçağı Tespiti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Samsun civarında 41 Su Kaçağı Tespiti Servisi hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Rıdvan K.

Rıdvan K.

Su Kaçağı Tespiti · Çarşamba, Samsun
Son sistem cihazlar ile kırmadan noktasal olarak. 1. SU KAÇAĞI TESPİTİ.2. KAMERA İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ. 3 .KOKU TESPİTİ.4 MAKİNA İLE KIRMADAN BORU TIKANIKLIĞI AÇILIR.SAMSUN İL VE TÜM İLÇELERİNE HIZLI HİZMET VERİLİR. YAPILAN İŞE GARANTİ VERİLİR.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Naciye Aslan
Su Kaçağı Tespiti   03/07/2020

Merhmet beyin iletişim kabiliyeti yüksek, ayrıca işinde de gayet başarılı. Ekstra şöyle bir sorunumuz da var dediğimiz işimizi de hemen hallediverdi sağolsun. Bir daha tesisat problemi yaşarsak arayacagimiz kişi belli.

         
Emrecan Ata
Su Kaçağı Tespiti   25/06/2020

Devrim usta işini titizlikle ve gayet başarılı bir şekilde yaptı. Banyo tadilatı ve su kaçağı tespit işlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz. Teşekkürler

         
Haldun HOCAOĞLU
Su Kaçağı Tespiti   20/06/2020

İşin ustası bir ekip hedeflenen süreden önce su tesisatındaki kaçağı tespit edip yeni hattı kullanıma açmaları çok başarılıydı Teşekkürler,

         
Su Kaçağı Tespiti   09/06/2020

Kesinlikle tavsiye ederim. Banyomda yaşadığım sıkıntı vardı. Kısa sürede sıkıntıyı tespit edip gerekli işlemleri yaptılar. Oldukça temiz çalıştılar. Çıkan çöpü bile giderken alıp götürdüler. Detaylı bilgilendirme yaptılar. Emeklerine sağlık.

         
Su Kaçağı Tespiti   31/05/2020

Basarili usta ancak tespit ettikten sonra buldugu yerin ustundeki fayansi kirmak icin extradan para aldilar; daha once de yaptirdigim ayni is icin fayans kirma parasi odemeye hicbir anlam veremedim; insanlar parayi cok sevmis herhalde

         
Aslı Kortel Turan
Su Kaçağı Tespiti   27/05/2020

Aynı gün gelip koşa sürede Murat usta işimizi halletti temiz ve titiz bir çalıştı. Teşekkür ederiz Murat usta .

         
Yalçın Uluğsu
Su Kaçağı Tespiti   11/05/2020

akşam aradım ertesi gün kaçağı tespit etti ve tadilatı tamamlayarak komşularımızı rahatsız etmeden işimiz görülmüş oldu. yaklaşımları da yapıcı ve kibardı.

         
TANER GÖREN
Su Kaçağı Tespiti   04/05/2020

Devrim tesisat dan aldığım hizmetten çok memnun kaldım sonuna kadar işlerinin arkasında duruyorlar teşekkür ederim Armut.com teşekkür ederim Devrim tesisat tavsiye ederim.

Su Kaçağı Tespiti hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz