Hizmet Ver
Online Fizik Özel Ders

4 İstanbul Sancaktepe Online Fizik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sancaktepe civarında 207 Online Fizik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sancaktepe Online Fizik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Fizik Özel Ders için Sancaktepe içinde toplam 207 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 175 yorum ve verilen 5 ortalama puan Sancaktepe içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 192 kişi Sancaktepe Online Fizik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Sancaktepe İstanbul Online Fizik Özel Ders

Derya Şengül photo

Derya Şengül

07.05.2021

Online Fizik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

İstanbul üniversitesi Fizik bölümü mezunuyum.20yıllık fizik öğretmeniyim. 9.10,11,12.sınıflar ve ayt-tyt dersleri vermekteyim.

Ceyda Ç photo

Ceyda Ç

12.05.2022

Online Fizik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

7 yıldır üniversite sınavına öğrenci hazırlayan çeşitli kurumlarda çalıştım.9 yıldır özel ders veriyorum.

Tayfun Hoca photo

Tayfun Hoca

07.05.2021

Online Fizik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

İŞİN EHLİ Yıllardır ülkenin en seçkin ve köklü kurumlarında Fizik öğretmeni olarak hizmet verdim ve vermekteyim. HİZMET ALANLARIM(22 Yıllık Deneyimlerim) Kolej, Fen L.(Yıllarca) ,Anadolu L, YKS hazırlık kursları, MEB'de ilçe Zümre başkanlığı ,özel birebir ve grup dersleri ,TUBİTAK Fizik...

Semra Yıldız photo

Semra Yıldız

01.12.2020

Online Fizik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Merhabalar,eğitime gönül veren özel okulda deneyim kazanmış 5 yıl tecrübe sahibi bir fizik öğretmeniyim. Eğitimin farklılaşması ve ezbere karşı bir öğretmen olarak sizlere fizik dersini sebep sonuç ilişkisi içinde kalıcı öğrenme hedefleyerek ama ilk temennim sevdirerek ilerlemeyi amaçlamaktır. ...

Esra Demirhan photo

Esra Demirhan

26.07.2020

Online Fizik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Birebir, grup ya da online eğitim verilir. Kişiye Özel çalışma programı düzenleyip, ödevlendirme ve düzenli kontrollerle öğrenme ve düzey gelişimini izlenir. Hedef sınavlar için öğrenci motivasyonu kuvvetlendirilir.

Tuğba Tek photo

Tuğba Tek

07.06.2021

Online Fizik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Özel bir kurumda Fizik öğretmeniyim. Lise 1,2,3,4 seviyesinde dersler verip, TYT-AYT' ye hazırlıkta ve tüm Fizik sınavlarınızda yardımcı olabilirim.

Enes Çoşkun photo

Enes Çoşkun

14.04.2020

Online Fizik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

2 yıldır Matematik,Fizik ve Ingilizce dersleri vermekteyim.Çağdaş öğrenme tekniklerini öğrenciler üzerinde uygulayarak %100 verimle derslerimi işlemekteyim.

Saffet Olcay photo

Saffet Olcay

25.04.2020

Online Fizik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

Merhabalar Fizik, genel fizik, lise, tyt ayt, ayrıca üniversite birinci sınıf fizik derslerinde gerek konu anlatımı gerekse de soru çözümü ile yardımcı olabilirim. Online olarak da skype ya da zoom programı üzerinden tablet ile ders anlatabilirim.

Hacer Kule Hersat photo

Hacer Kule Hersat

07.05.2021

Online Fizik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

20 yıldır dershane öğretmenliği ve yöneticiliği yapmaktayım. hatırlatmak isterim ki sınav sistemi tecrübe ister profesyonel eğitim ve koçluk şeklinde öğrenciye yardımcı olmaya çalışırım . öğretmen gibi değil de abla gibi öğrenci ile iletişim kurmayı tercih ederim . Ara sınıf öğrencileri için ise...

Fuad Dolu photo

Fuad Dolu

07.05.2021

Online Fizik Özel Ders · Sancaktepe, İstanbul

21 Yıllık tecrübem ile Lise arasınıf. AYT Ve TYT hazırlanan. 12. Sınıf. Ve Mezun öğrencilere BİREBİR DERS veriyorum Güncel yeni nesil konu anlatımı Ve ödevlendirme yapıyorum. Biliyorumki. Derste başarı öğretmenin bildiği değil. Öğrencinin anladığı ile artar. Bu nedenle severek anlatım...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sancaktepe Online Fizik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sancaktepe Online Fizik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Fizik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Fizik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Fizik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Fizik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Fizik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Fizik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Fizik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Sancaktepe Online Fizik Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Sancaktepe Online Fizik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 250 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl