Hizmet Ver
Online Psikolog

4 İstanbul Sarıyer Online Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 212 Online Psikolog hizmet vermeye hazır.

Sarıyer Online Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 212 Online Psikolog, Sarıyer içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Sarıyer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Sarıyer içinde yazılan 1,316 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 4,363 kişi Sarıyer Online Psikolog için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Online Psikolog

Güneş D. photo

Güneş D.

24.04.2021

Online Psikolog · Sarıyer, İstanbul

Güneş Dursun Uzman Klinik Psikolog, Psikoterapist www.gunesdursun.com Beykent Üniversitesi Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinden mezun olduktan sonra Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans programını “Kadınlarda Sosyal Medya Bağımlılığının Beden Algısı Ve Depresif Belirtiler Üzerinde...

İlayda Beyza Ç. photo

İlayda Beyza Ç.

24.02.2022

Online Psikolog · Sarıyer, İstanbul

Günümüzde oldukça fazla karşılaştığımız kaygı bozukluğu, sınav kaygısı, obsesyonlar, fobiler ve depresyon gibi alanlarda ayrıca kendimizi tanıma, davranışlarımızı anlamlandırma, iletişim ve benlik tanımlamalarında seanslar yürütmekteyim.

Sema Nur G. photo

Sema Nur G.

10.05.2022

Online Psikolog · Sarıyer, İstanbul

Üç yıldır online görüşme almaktayım, lisans eğitimimin ardından yetişkin ağırlıklı görüşme alan bir klinikte hizmet verdim. İşsizlik, ilişki sorunları, aile problemleri, öfke kontrolü gibi konularda psikolojik hizmet sağladım. Mobbing üzerine kapsamlı bir çalışmanın içerisinde araştırma ekibinde...

İrem Ecem M. photo

İrem Ecem M.

22.08.2021

Online Psikolog · Sarıyer, İstanbul

İstanbul Bilgi Üniversitesi Travma ve Afet Çalışmaları uygulamalı Ruh Sağlığı YL Programı -Tez aşamasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji -2018 Bilişsel ve Davranışçı Terapiler, EMDR, Süre Sınırlı Psikanalitik Psikoterapi, Aile Danışmanlığı Online Terapi hizmeti vermekteyim.

Ceren K. photo

Ceren K.

20.02.2021

Online Psikolog · Sarıyer, İstanbul

Klinik psikoloji yüksek lisansımı "yetişkinlerde yaratıcılık" temalı proje ile tamamladım. Seanslarda sanat terapisi, hikayeleştirme ve dramatizasyonu kullanıyorum.

Abdurrahman Taha Y. photo

Abdurrahman Taha Y.

19.01.2021

Online Psikolog · Sarıyer, İstanbul

Merhabalar, ben Psikolog Taha Yücel. 2 yıldır aktif olarak danışan kabul etmekteyim. Kısa Süreli Dinamik Terapi ekolünde çalışmalarımı sürdürüyorum.

Muhammed Talha B. photo

Muhammed Talha B.

24.12.2021

Online Psikolog · Sarıyer, İstanbul

Merhaba, ben Psikolog Talha Başıbüyük. İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim boyunca Uluslararası Öğrenci Derneği'nde gönüllü eğitim koordinatörü olarak çalıştım. Farklı bir kurumda 2 yıllık eğitim koçluğu tecrübem bulunmaktadır. Kısa Süreli Çözüm Odaklı...

Selva F. photo

Selva F.

10.02.2021

Online Psikolog · Sarıyer, İstanbul

Ankara Üniversitesi Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümünden mezun oldum. Lisans eğitim dönemimde altı ay süre ile Münster Westfalische Wilhelms Üniversitesinde erasmus programı kapsamında Almanya'da eğitim gördüm. Bunun yanında bilişsel davranışçı terapi, resim analizi, oyun terapisi ve...

Özgür Erdem A. photo

Özgür Erdem A.

06.10.2019

Online Psikolog · Sarıyer, İstanbul

Klinik Psikolog Doktor Özgür Erdem Arıcı Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesinde başladığı lisans eğitimini 2009 yılında tamamlamış, tam burslu okuduğu Haliç üniversitesi psikoloji bölümünden dereceyle mezun olmuş ve onur öğrencisi olarak ‘Psikolog’ ünvanını almaya hak kazanmıştır. İstanbul Arel...

Buket Emanet A. photo

Buket Emanet A.

05.01.2021

Online Psikolog · Sarıyer, İstanbul

İnternet sitem: https://www.buketemanetateser.com/ Yotube Kanalım: https://www.youtube.com/channel/UCHMQ5dtwVFMI0Samt5GvFIg Instagram adresim: https://www.instagram.com/psikolog.buketemanet/ Satıştaki kitabım: Duymak İstediklerimiz Aynı Şeyler Merhaba ben Buket Emanet Ateşer, psikolog ve...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sarıyer Online Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Sarıyer Online Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Sarıyer Online Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Sarıyer Online Psikolog fiyatları, talep detayına göre 120 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl