Hizmet Ver
Osmanlıca Belge Okuma

4 İstanbul Sarıyer Osmanlıca Belge Okuma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 145 Osmanlıca Belge Okuma Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Sarıyer Osmanlıca Belge Okuma için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 145 Osmanlıca Belge Okuma Uzmanı, Sarıyer içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Sarıyer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Sarıyer içinde yazılan 179 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 52 kişi Sarıyer Osmanlıca Belge Okuma için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Sarıyer İstanbul Osmanlıca Belge Okuma Uzmanı

Osman Ö. photo

Osman Ö.

07.10.2021

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Merhaba. Ben İstanbul Üni. İlahiyat Fak. Mezunuyum. Osmanlıca matbu ve mahtut eserlerin latin harflerine aktarılmasında aradığınız desteği 4 yıllık tecrübem ile sağlayabilirim.

Ömer F. C. photo

Ömer F. C.

14.10.2022

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Türk-Alman Üniversitesi Hukuk bölümü öğrencisiyim.Bu işte daha yeniyim ancak yapacağım işe özen gösteririm ve hak etmediğim parayı almam. Hem kazanç elde etmek hem de kendimi geliştirmek açısından çeviri yapıyorum. Almanca, İngilizce ve Osmanlıca çevirebileceğim diller.

Soner B. photo

Soner B.

05.08.2024

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Giresun Üniversitesi Yakınçağ Tarihi Anabilim Dalı bölümü yüksek lisans talebesiyim. Eski lisandan anlarım. Matbu basım hikâye, roman, şiir vs. olmak üzere el yazması belgeleri de çevirebilirim. Talep edenler teklifte bulunabilir.

Kağıthane Eğitim photo

Kağıthane Eğitim

17.04.2025

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Osmanlı Türkçesi ile yazılmış her türlü rika, siyakat vb. belge okunur ve çevirisi yapılır.

Hilmiye M. K. photo

Hilmiye M. K.

11.01.2026

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Türkçe ve Edebiyat derslerini birer 'ezber yığını' olmaktan çıkarıp, mantığını kavratarak başarıya dönüştürüyoruz. Sınav maratonunda süreyi yönetmek, paragrafları tek okuyuşta anlamak ve edebiyatın o karmaşık dünyasını hafıza teknikleriyle basitleştirmek için buradayım. Hedefimiz sadece ders geçmek...

Eray K. photo

Eray K.

23.04.2024

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Osmanlıca metin okuyabiliyorum. Türkçe Latin alfabesine çevirme gibi ödevlerde yardim

Aleyna Y. photo

Aleyna Y.

23.07.2023

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Osmanlıca'nın karmaşık yapısı ve tarihsel bağlamı, titizlik ve uzmanlık gerektiren bir çeviri süreci gerektirir. Bilin inceliklerini anlayarak metinleri en doğru şekilde tercüme etmeye çalışmaktayım. Biliyorum ki bazı projeler acil çeviri gerektirebilir. İhtiyaçlarınıza göre esnek çalışma...

Melikşah Y. photo

Melikşah Y.

22.02.2024

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Mimar Sinan G.S Üniversitesi Tarih bölümü mezûnuyum (Not ortalaması: 3,56/4,00) Üniversite döneminde gördüğüm Rusça, Farsça ve Arapça dillerinin yanısıra iyi derecede İngilizce (YDS2023 83,75/100) bilmekte ve orta seviyede olan Arapça bilgimi geliştirmeye gayret etmekteyim. Saydığım yabancı...

Murat B. photo

Murat B.

13.12.2021

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

14 yıl Osmanlı Arşivi'nde çalıştım, yeniçağ tarihi alanında yüksek lisans ve doktora yaptım, Bazı üniversitelerde Osmanlıca, Osmanlı Paleografyası ve Osmanlı Diplomatikası dersleri vermekteyim. Osmanlı Türkçesi (Giriş), Rika, Divani ve Siyakat yazılı belgelerin çevirisi ve özel ders hizmeti...

Hatice C. photo

Hatice C.

14.04.2021

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Tarih bölümü mastır mezunuyum. Mastır tezimde şerriyye sicillerini kaynak olarak kullandım. Mezun olduktan sonra özel şirket kamu ortaklığı Osmanlı vakıf belgeleri ve tapu belgelerinin okunması hakkında iki projede 3 yıla yakın çalıştım.

Seher C. photo

Seher C.

11.12.2021

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Mimar Sinan Güzel Snatlar Üniversitesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı okuyorum. Osmanlıca Türkçesi'ni biliyorum aynı zamanda YKS'ye hazırlanan öğrencilere Türk Dili ve Edebiyatı dersi anlatıyorum.

Aysan B. photo

Aysan B.

22.09.2023

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Uzun suredir Osmanlica matbu metinleri ve kitablari ve bazi aralikta olan el yazilarini okumaktayim. Orneklerinizin uzerinden anlasabilecegimizi dusunuyorum.

MAHMUT S. photo

MAHMUT S.

18.07.2024

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Kendini geliştirmeye açık, sosyal ilişkilerde kendine güvenen, ikna kabiliyeti çok yüksek, insanları bir düşünceye ve amaca inandıra bilen alanında yetkin bir kişiliğe sahibim.

Yusuf K. photo

Yusuf K.

01.07.2024

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Osmanlıca çeviri hizmetleri, geçmişle günümüz arasında köprü kuran önemli bir adımdır. Eski belgelerin anlamını gün yüzüne çıkarmak ve tarihin izlerini takip etmek için doğru adrestesiniz. Osmanlıca metinlerinizi titizlikle günümüz Türkçesine çeviriyor ve geçmişle bugünü buluşturuyoruz. Tarihin...

Sezer T. photo

Sezer T.

17.11.2024

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Derslerinde tamamen disiplin kurallarına uyum ve karşılıklı soru sorulması anlaşılmayan bir konu kalmayacak şekilde uyum içerisinde çalışmak ve güler yüzlü olmak

Ebubekir Ö. photo

Ebubekir Ö.

23.04.2026

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Istanbul Üniversitesi Tarih lisans ve Milli Savunma Üniv. Harp Tarihi yüksek lisans mezunuyum. Halihazırda Macaristan'da Szeged Üniversitesinde tarih doktora tez sürecindeyim. Yaklaşık 13 yıllık Osmanlıca eğitim-öğretim ve çeviri tecrübem var. Özellikle tez dönemlerimde ve bu iş sırasında...

İrem S. photo

İrem S.

07.01.2020

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Merhaba ben İrem Sözer Lise eğitimimi Grafik ve Fotoğrafçılık bölümü üzerinden tamamladıktan sonra, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü Eski Çini Onarımları Ana Sanat Dalı ndan mezun oldum bununla birlikte geleneksel ve çağdaş tasarım anlayışlarını öğrenmek,...

Furkan G. A. photo

Furkan G. A.

16.10.2023

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümüne 2012’de Türkiye 1371.si olarak girdim ve beş yıllık öğrenimin ardından 3,55 ortalamayla mezun oldum. Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünden “Faik Reşad’ın Talim-i Kitabet Adlı Ders Kitabının Yazma Eğitimi Açısından...

Emirhan Ü. photo

Emirhan Ü.

15.03.2023

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı 2.sınıf öğrecisiyim. Osmanlı türkçesi metinlerini latinize ediyorum.

Derya K. photo

Derya K.

29.03.2022

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tarih Bölümü Lisans 3. Sınıf öğrencisiyim. Matbu seviyede Osmanlı Türkçesi metinler ve el yazmaları okuyabiliyorum. Okulumda aldığım 6 Osmanlıca dersini de AA ile geçmiş bulunmaktayım. Tercüme ve transkripsiyon yapıyorum.

Rumeysa K. photo

Rumeysa K.

18.08.2025

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olarak Osmanlıca belgeleri günümüz Türkçesine aktarma konusunda tecrübeliyim. Akademik çalışmalar, bireysel talepler ve özel projeler için güvenilir, doğru ve zamanında çeviri hizmeti yapabilirim.

Ecem H. photo

Ecem H.

13.10.2022

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Klasik Türk Edebiyatı üzerine yüksek lisans yapıyorum. Osmanlıca okuma, özel ders ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak isterim.

Ramazan B. photo

Ramazan B.

05.05.2022

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Türkçe-Arapça, İngilizce-Türkçe, Osmanlıca Çeviri Hizmetleri ✓ 10 yıllık deneyim ✓ Çeviriden önce ücretsiz örnek çeviri ✓ Web sitesi, katalog, reklam broşürleri ✓ Kitap ve akademik makale çevirileri ✓ Çeviriler profesyonel bir şekilde, söz verilen süre içinde Word ve PDF formatında teslim edilir.

İbrahim T. photo

İbrahim T.

25.09.2025

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Eski Türk Edebiyatı alanında doktora derecesine sahibim. İleri düzey Osmanlıca matbu metinleri okuma noktasında deneyimliyim,

Zeynep S. photo

Zeynep S.

23.08.2022

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Osmanlıca transkripsiyon, belge okuma, değerlendirme, şeriyye sicili, avarız kayıtları, mühimme çevirilerinde ileri seviye çeviri hizmeti.

Tugay B. photo

Tugay B.

07.09.2021

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde lisans ve aynı bölümün Eski Türk Edebiyatı alanında yüksek lisans eğitimi aldım. Marmara Üniversitesinde yine Türk Dili ve Edebiyatı bölümünün Türk Dili alanında doktora öğrencisiyim. Osmanlıca öğrenmeye 2006'nın sonlarında ortaokuldayken...

Rumeysa Y. photo

Rumeysa Y.

25.12.2025

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Osmanlı Türkçesi (Osmanlıca) metinlerin günümüz Türkçesine yazılı çevirisini yapıyorum. Resmî belgeler, tarihî metinler ve arşiv yazılarında doğru okuma, anlam bütünlüğü ve metne sadakat esas alınır. Hizmet yalnızca online yazılı çeviri kapsamındadır.

Mehmet S. photo

Mehmet S.

09.12.2021

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Hacettepe Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Bitirme tezim Osmanlı Türkçesi ile kaleme alınmış "Aşkın Gözü" romanının Türkiye Türkçesi'ne çevirisi üzerineydi. Osmanlı Türkçesi eğitimi ve dil içi çeviri hizmeti sunuyorum

Ceren N. Y. photo

Ceren N. Y.

18.05.2021

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Üniversitenin Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezunum. Dört yıl boyunca derslerimizde Osmanlı Türkçesi ile yazılmış metin ve belgeleri çevirdik. Mezun olduğumdan beri Osmanlı Türkçesi metin çevirmenliği yapıyorum.

Semanur A. photo

Semanur A.

17.07.2023

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tarih Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim.

Merve B. photo

Merve B.

28.11.2023

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Daha önce yeni mersin ve Göksu gazetelerinin çevirilerinde bulundum ilk çeviriyi yapan kisi bendim arada hatalarım çıkabilir profesyonel degilim ama arapça da bildiğim icin bircok kisiden daha iyi yaptigimi düşünüyorum profesyonel olmadigim icin fiyatta anlasabiliriz

Bilal Y. photo

Bilal Y.

12.05.2021

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Merhaba, Ankara Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih bölümü mezunu olup 30 yıldır osmanlıca belge çevirisi yapmaktayım . Her türlü belge çeşidini gördüm ve okudum. Osmanlıca matbu-rika-siyakat-divani ve diğer belge çeşitlerinin çevirisini yapıp teslim edebilirim.

Büşra İ. photo

Büşra İ.

19.09.2025

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Tarih yüksek lisans mezunuyum. İleri seviyede Osmanlıca bilmekteyim. Arşiv belgeleri uzmanıyım.

Kübra K. photo

Kübra K.

08.06.2022

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Sosyoloji mezunu ama her alanda kendine birşeyler katan osmanlıca hüsnü hat uzak doğu sporu ve onun yanında görsel iletişim tasarımı bölümü ile video montajı ufak tasarımlar ile yeni şeyler üretmeye çalışan bol gezip bol okuyan bir kız

Salih B. photo

Salih B.

07.08.2024

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Mimar Sinan Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Devlet arşivleri ve özel arşivlerde çalışarak gazete ve dergilerden, günlükler, mektuplar, roman, öykü ve şiirlere kadar farklı türlerde hem el yazısı hem de matbu metinlerden yaptığım çeviriler farklı yayınevleri tarafından basıldı....

Ömer Ö. photo

Ömer Ö.

26.06.2025

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Merhaba Ben Ömer Özeren, Osmanlica alaninda egitim almis ve bu alanda uzun suredir calismalar yapan bir egitmenim. Amacim, tarihimize ve koklerimize ait olan Osmanlica’yi daha fazla insanin anlayabilmesini ve okuyabilmesini saglamak. Osmanli Turkcesi sadece bir yazi dili degil, ayni zamanda...

Evran İ. photo

Evran İ.

15.11.2024

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Merhaba! Boğaziçi Üniversitesi Tarih mezunuyum. 15 yıldır Osmanlı belgeleri ve yazma eser okuyorum. Arapça ve İngilizce biliyorum. 8 yıllık yayıncılık ve çevirmenlik geçmişim var. Her türlü Osmanlı Türkçesi belgeyi okuyabiliyorum ve ders veriyorum.

Tuğba İ. photo

Tuğba İ.

18.05.2022

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

OSMANLICA MATBU, RİKA BELGE ÇEVİRİ OSMANLICA GAZETE ÇEVİRİ OSMANLICA KİTAP ÇEVİRİ

Dilara Ö. photo

Dilara Ö.

21.08.2022

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Merhaba. Ben Boğaziçi Üniversitesi Dilbilim bölümünde son sınıf öğrencisiyim. Daha önce Bilkent Üniversitesi Mütercim Tercümanlık (İngilizce-Fransızca-Türkçe) bölümünde Fransızca hazırlık yılı ile birlikte bir süre okudum. Liseyi ise Sosyal Bilimler Lisesinde okuduğum için 10 yıldan fazla süredir...

Abdullah K. D. photo

Abdullah K. D.

10.01.2024

Osmanlıca Belge Okuma · Sarıyer, İstanbul

Adnan Menderes Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümlerini tamamladım. Kariyerim boyunca siyasi partilerde üst düzey yöneticilik ve milletvekilliği danışmanlığı gibi önemli görevlerde bulundum. Bu süre zarfında yazı yazmayı ve içerik üretmeyi işim ve eğitimim...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sarıyer Osmanlıca Belge Okuma Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Sarıyer Osmanlıca Belge Okuma ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Osmanlıca Belge Okuma talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Osmanlıca Belge Okuma için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Osmanlıca Belge Okuma talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Osmanlıca Belge Okuma taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Osmanlıca Belge Okuma talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Osmanlıca Belge Okuma için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Osmanlıca Belge Okuma hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Sarıyer Osmanlıca Belge Okuma fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Sarıyer Osmanlıca Belge Okuma fiyatları, talep detayına göre 250 TL ile 3.650 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl