En İyi 10 Sarıyer Web Yazılım | Armut

En İyi 10 Sarıyer İstanbul Web Yazılım

4 Web Yazılım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sarıyer civarında 77 Web Yazılım Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Emre S.

Emre S.

Web Yazılım · Sarıyer, İstanbul
Yapılan çalışmalar onaylanmaz ise paranızı kesintisiz iade ediyoruz. Secesta müşteri memnuniyetine %100 garanti veriyor. Web projesi sahibi binlerce kişi çalıştığı firmadan veya şahıstan memnun kalmamıştır. Gerek iletişim kanalları ile bize ulaşan müşteri adaylarından gereksede yaptığımız toplantılardan bu tespitin doğruluğunu biliyoruz. Secesta; çalışmaya başlayacağı her kurumun projesini alınan ücret karşılığında en iyi şekilde oluşturacağının garantisini vermektedir. Secesta web tasarım
Selim Ç.

Selim Ç.

Web Yazılım · Sarıyer, İstanbul
2010 yılından bu yana .NET ve Web Teknolojileri üzerine çalışmaktayım. Ağırlıklı olarak C#, ASP.NET MVC, Entity Framework CodeFirst, HTML, CSS, JavaScript ve jQuery ile uygulama geliştiriyorum.
Some Yazılım

Some Yazılım

Web Yazılım · Sarıyer, İstanbul
İşimiz sadece yazılım geliştirme ve yazılım proje danışmanlığı. Başka meziyetimiz olan bir sektör malesef yok. Web ve Mobil yazılım geliştirme konusunda hemen hemen her sektöre geliştirdiğimiz yazılımlarımız mevcut. Bu da bizi her sektör hakkında ufakta olsa bilgi sahibi olmamıza, bahsi geçen sektörün çalışma faaliyetlerini anlamamıza yetti. Ticaret anlayışının evrimleşmesiyle beraber E-Ticaret yazılımı alanında bizi, e-ticaret hedefleyen müşterilerimiz için mutlak başarıyı hedefleyen bir fe
Opendev

Opendev

Web Yazılım · Sarıyer, İstanbul
Koç Üniversitesi bilgisayar mühnedisliği, medya ve görsel sanatlar bölümleri mezun ve öğrencilerinden oluşan dinamik, bir kollektifiz. Web geliştirme ve tasarım işlerinizi talepleriniz doğrusunda sürdürürlebilir, şeffaf biçimde yapabilir ve teknik-tasarımsal destek verebiliriz.
Magnec

Magnec

Web Yazılım · Sarıyer, İstanbul
Şüphesiz ki web üzerinde iyi planlanmış görsel varlığı kusursuz, kolay gezinme imkanı olan, kullanılabilirlik ve zengin tasarım çalışmaları sunmak için Drupal harika bir araçtır. Drupal'den güç alırız. Uzun ömürlü sürdürülebilirlik ile planlar ve uygularız. Şimdi harekete geçin ve işinizi büyütün.
Defne Elektronik

Defne Elektronik

Web Yazılım · Sarıyer, İstanbul
HER TÜRLÜ WEB SİTESİ ÖZEL GRAFİK TASARIMCILARIMIZ İLE BİRLİKTE YAPILMAKTADIR WEB SİTELERİMİZİN SERVİSİNİ YAPMAKTA DEGİŞİMLER VEYA DÜZELTİLMESİ DİĞERLERİNE WEB TASARIMCILARINA GÖRE DAHA İYİDİR :)
9piksel

9piksel

Web Yazılım · Sarıyer, İstanbul
9Piksel alanında uzman ekibimiz ile birçok şirket ve kuruma hizmet vermekteyiz. Ekibimizde web programcısı, grafik tasarımcısı, sosyal ağ yöneticileri ve reklam yöneticileri bulunmaktadır. Müşterilerimize stratejik danışmanlık, tasarım, yazılım, veri tabanı yönetimi, e-ticaret danışmanlığı ve içerik düzenlemeleri, internet reklamcılığı ve güncelleme hizmetleri vermekteyiz. Müşterilerimizin projelerinde çekirdekten başlayıp, yapım ve sonrasında ihtiyaç duyulan bütün donanım ve hizmetler tarafımı
Eray E.

Eray E.

Web Yazılım · Sarıyer, İstanbul
Serbest zamanlı (freelancer) olarak çalışmayı amaç edinmiş bünyesinde Ağ yöneticisi (webmaster),web tasarımcısı ve seo uzmanı barındıran herbiri kendi alanında tecrübe ve birikimli bir ekibe sahiptir.Genç ve dinamik ekibimizle sektörün öncülerinden olacagımıza ve kaliteli hizmet vereceğimiz iddasına sahibiz
Doruk G.

Doruk G.

Web Yazılım · Sarıyer, İstanbul
Şirketlere ve şahıslara gerekli web, mobil yazılım ve tasarım süreçlerine yönelik ihtiyaçları karşılayabilirim. Bu alanda iki yıldır pek çok startup ve freelance projede görev almış bulunmaktayım.
Karahan Bilişim Ve Danışmanlık Hizmetleri

Karahan Bilişim Ve Danışmanlık Hizmetleri

Web Yazılım · Sarıyer, İstanbul
Karahan Bilişim ve Danışmanlık hizmetleri olarak 2014 senesinden bu yana web yazılım ve web tasarım alanlarında kurumsal hizmet vermekteyiz. Web tasarım ve yazılım alanları dışında, kurumsal çözüm ortaklığı ile projelere kurumsal otomasyonlar yazmaktayız. Ayrıca, markaların dijital dünyada kurumsal kimlik çalışmaları ile sosyal medya hesaplarının yönetimini üstlenmekteyiz. HTML ve CSS in görsel gücü, PHP ve MySQL ikilisinin hızıyla, websitelerinizi baştan şekillendiriyoruz. Kurumsal Otom
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Halis Balcı
Web Yazılım   10/03/2019

Sayın Armut yetkilileri organizasyonunuzda kayıtlı olup ve guvencenizle hizmet veren, Web ajans 34 ile sitenizin yapımı için anlaşma yaptık. Web ajans 34 taahhüt ettiği zamanda ve taleplerimizi kusursuz bir şekilde yerine getirerek web sitenizi hizmete açmıştır. Bu anlamda size ve şahsınızda web ajans 34 e teşekkür ediyorum. Selamlar saygılar sunuyorum.

         
Gökalp Akademi
Web Yazılım   24/11/2018

Şirketimin web tasarımı için mustafa beyden destek aldım tam istediğim gibi yardımcı oldu sağolsun tamamen müşteri odaklı çalışan biri sizin isteğiniz doğrultusunda ne gerekiyorsa yapıyor ben çok memnun kaldım kendisinden işini özverili yapan biri ihtiyaç duyan herkese tavsiye ederim

         
Murat AK
Web Yazılım   29/10/2018

Emrullah bey, konusuna hakim, ne istediğinizi anlayabilen, yeni alternatifler üretebilen ve çözüm odaklı çalışan oldukça başarılı,. İşi aldıktan sonra da tamamen işine odaklanan, sizin çalışma ne oldu ne aşamada dahi demenize fırsat vermeden gelişmeleri rapor eden, işine aşık, dahası sizin projenizi sahiplenen ve kendi işi gibi görüp gece gündüz çalışan, aldığı ücreti fazlasıyla hak eden çalışkan dürüst, güvenilir biri. Şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Mert Çağlayan
Web Yazılım   30/09/2018

Üst düzey ilgili ve işinde başarılı bir ekip. Her istenileni başarıyla yapıyorlar. Memnuniyet garantili.

         
Mustafa Aslan
Web Yazılım   27/06/2018

Kesinlikle tavsiye ederim, işin başından sonuna kadar hiç bıkmadan usanmadan her türlü isteğimizi yerine getirdik ve çok güzel beklentimizin üstünde bir iş çıkardı Armut.com araciligiyla kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Aydoğan ile tanışmamıza vesile oldugu icin Armut.com a ayriyetten teşekkür ederim.

         
Batuhan ATLI
Web Yazılım   17/06/2018

Anlaştıgımız süreden dahada kısa sürede bitirp teslim etti Secan bey aynı zamanda ilgi ve alakası harikaydı . Geçekten çok başarılı birisi tekrar çalışmak isterim açıkçası.

         
uğur Kartal
Web Yazılım   26/01/2018

Gayet ilgililer, ve resmi çalışıyorlar, sözleşme, fatura vs. şuana kadar sorun yok proje aşaması devam ediyor. Alakadarlıkları için teşekkür ediyorum.

         
Soner Sozer
Web Yazılım   25/10/2017

Bilvesile tanımaktan mutlu olduğumuz Şenbil-Kazım ikilisinin birlikte çok güzel işler başaracağına olan inancımız daha da pekişti. Yüreklerine sağlık..

Web Yazılım hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz