Hizmet Ver
İngilizce Koçu

4 Gaziantep Şehitkamil İngilizce Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şehitkamil civarında 31 İngilizce Koçu hizmet vermeye hazır.

Şehitkamil İngilizce Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 31 İngilizce Koçu, Şehitkamil içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Şehitkamil içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Şehitkamil içinde yazılan 249 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 19 kişi Şehitkamil İngilizce Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Şehitkamil Gaziantep İngilizce Koçu

Halil B. photo

Halil B.

07.12.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Bireylere özel planlarla kişiyi istediği seviyeye getirecek bir çalışma yapabiliriz.

Zehra T. photo

Zehra T.

07.06.2026

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

gaziantepte ingilizce öğretmenliği okuyorum lise ydt , ortaokul, ilkokul odaklıyım. küçük öğrencilerimle bol etkinlik ve sohbetli tekdüzelikten uzak ders avantajı sunuyorum. aynı zamanda ders ücretlerim öğrenci dostu ve çok uygun fiyatadır

Seda Ç. photo

Seda Ç.

26.03.2026

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

12 yıl Kıbrıs'ta yaşadım. Maarif Kolejleri'nde %100 İngilizce eğitim aldım. Türkiye'de Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Elektrik -Elektronik Mühendisliği (%100 İngilizce) mezunuyum. M

Fatma T. photo

Fatma T.

24.07.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Merhaba ben Fatmah, üç dil bilen birisi olarak yaşamımı farklı üç kişiyle geçiriyorum hissi inanılmaz bir duygu. Sabah dinlediğim ingilizce şarkı farklı hissler uyandırırken, akşam izlediğim mısır aksanıyla çekilmiş bir arapça dizi insana farklı renkte bir kapı açıyor. Özetle dil bilmek efsane bir...

Yiğit P. photo

Yiğit P.

07.07.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Amerikada bi dönem eğitim aldım Dil bölümünden mezun oldum (lise) 5- 17 arası öğrencilere ders verebilirim konuşma pratiği ve inglizcenizi geliştiremenize yardımcı olabilirim

Gül Y. photo

Gül Y.

29.06.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Merhaba, 18 yıllık İngilizce öğretmenliği tecrübesi sahibiyim. İngilizce öğretimi konusunda yetenekli ve tecrübe sahibiyim. Sınavlara hazırlık, pratik, konuşma gibi alanlarda son derece yetkinim.

Şevval B. photo

Şevval B.

10.10.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

İngilizce özel ders veririm özellikle küçük yaş gruplarına. Online ders de veririm.

Muhammet T. photo

Muhammet T.

26.07.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

İleri seviye İngilizce bilgisine sahip, deneyimli eğitmen ile online veya yüz yüze birebir ders imkânı. Dersler tamamen konuşma odaklı ve kişiye özel hazırlanır. İster sıfırdan başlamak isteyenler için, ister pratik yapmak isteyenler için uygundur. Esnek saatlerle çalışılır. İlk tanışma görüşmesi...

Murat G. photo

Murat G.

25.08.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Gaziantep Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Kişiye özel hazırladığım ders planımla öğrencimin öğrenme tarzını anlayarak her seviye için kişiselleştirilmiş İngilizce dersi verebilirim.

Özge İ. photo

Özge İ.

07.09.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Gaziantep Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunuyum. Şu anda ilkokul öncesi, ilkokul ortaokul, lgs, ydt ve yds gruplarına ders veriyorum.İlkokul ve ortaokul düzeyinde matematik ve Türkçe özel ders de veriyorum

Burak K. photo

Burak K.

11.12.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Uçak Mühendisiyim. İngilizce dilinde okuma, yazma ve konuşma becerilerinde C1 seviyesindeyim.

Burak A. photo

Burak A.

16.09.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Merhabalar, Hacettepe Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden onur öğrencisi olarak mezun oldum, pedagojik formasyon sertifikamı Hacettepe Üniversitesi'nden aldım. CEFR eğitici eğitmeni olarak eğitim aldım. Şu anda Gaziantep Üniversitesi'nde Eğitim Yönetimi alanında yüksek lisans...

Rıdvan Ü. photo

Rıdvan Ü.

13.04.2026

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Ege üniversitesini yüksek bir ortalamayla tamamlayıp KPSS de 406. Olarak dereceyle atandım. Çocuklar ile ilgilenmek ve onların gelişimi için çalışmak mutluluk verici.

Melisa B. photo

Melisa B.

31.03.2026

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Merhaba! 25 yaşında, Mütercim Tercümanlık mezunuyum. Pedagojik formasyon eğitimi aldım. Küçük yaş grupları ile çalışma deneyimim bulunmakta. Bir dönem ( yaklaşık 7 ay ) Polonya'da eğitim aldım ve birçok ülkede bulundum.

Yücel M. photo

Yücel M.

23.06.2026

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

İhracat alanında çalışan bir profesyonel olarak, kariyerim boyunca farklı ülkelerden ve kültürlerden insanlarla aktif olarak iletişim kurma fırsatı buldum. İngilizceyi yalnızca akademik bir konu olarak değil, günlük yaşamın ve uluslararası iş dünyasının vazgeçilmez bir iletişim aracı olarak...

Halil O. photo

Halil O.

19.06.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Özel bir kurumda İngilizce öğretmeniyim. Çeşitli kademeler için çocuklara özel ders verdim. Okul öncesi, ilk okul,orta okul,lise düzeylerinde özel ders verebilirim.

Batuhan K. photo

Batuhan K.

28.02.2026

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Merhaba, ben Batuhan. İngilizce Dil ve Edebiyatı mezunuyum ve eğitim alanında aktif olarak ders vermekteyim. Daha önce yurt dışı deneyimlerim (Erasmus) ve farklı ülkelerde bulunmam sayesinde dili hem akademik hem de günlük kullanım açısından etkili şekilde öğretiyorum. Derslerimde: • Öğrencinin...

Esra N. K. photo

Esra N. K.

08.08.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

İngilizce derslerinde başarı artık çok kolay! İlkokul, ortaokul, lise ve anaokulu seviyelerinde özel İngilizce dersleri ile okul başarınızı artırın. Okul müfredatına tam uyum LGS’ye etkili hazırlık Konu anlatımı + soru çözümü + ödev desteği Hemen iletişime geçin, başarıya birlikte ulaşalım!

Ayşegül A. photo

Ayşegül A.

21.07.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

İngilizce öğrenmek isteyen herkese seviyesine uygun, anlaşılır ve keyifli dersler sunuyorum. Öğrencilerimin ihtiyaçlarına göre planlama yapar, pratik ağırlıklı ilerlerim. Amacım, dili sevdirerek öğretmek ve özgüven kazandırmak

Sueda D. photo

Sueda D.

02.07.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Boğaziçi üniversitesi İngiliz Dili ve edebiyatı öğrencisiyim. İngilizce öğrenme hayali olan bir öğrenci ile güzel bir yol katedebileceğimize inanıyorum.

Ecem E. photo

Ecem E.

07.02.2026

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Merhaba Ben Ecem 28 yaşındayım ve İngilizce öğretmeniyim Erzurumda bir köyde öğretmenlik yapıyorum Öğrencilerime İngilizce öğrenmenin keyfini ve önemini aşılamak için buradayım

Kader G. photo

Kader G.

10.05.2026

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Merhabalar. Ben Kader Gökalp. Bingöl üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Özel olarak İngilizce birebir ve grup dersleri veriyorum.

Doğa N. photo

Doğa N.

03.07.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

İngilizce Konuşmak İşte Bu Kadar Kolay! Bir Lisan Bir İnsan. ​Konuşma İngilizcesi (telaffuz, deyimler, günlük İngilizce) Akademik İngilizce (tıp, hukuk, mühendislik, vb. alanlarda) İş İngilizcesi (iş hayatında kullanılan terimler, iş başvuruları) Sınavlara hazırlık (TOEFL, IELTS, YDS, Yökdil,...

Faik A. photo

Faik A.

18.12.2025

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

Yaklaşık 15 yıllık yurt dışı tecrübemle en hızlı şekilde İngilizce konuşmayı öğretiyorum

Nisa K. photo

Nisa K.

28.04.2026

İngilizce Koçu · Şehitkamil, Gaziantep

%100 İngilizce eğitim aldım ve ileri seviyede İngilizceye sahibim. Özellikle speaking konusunda güçlü olup, öğrencilerimin akıcı ve özgüvenli konuşmalarına odaklanıyorum. Derslerimi öğrencinin seviyesine ve hedeflerine göre planlıyor, pratik odaklı ve verimli bir öğrenme süreci sunuyorum. Detaylı...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Şehitkamil İngilizce Koçu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Şehitkamil İngilizce Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde İngilizce Koçu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! İngilizce Koçu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- İngilizce Koçu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    İngilizce Koçu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İngilizce Koçu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin İngilizce Koçu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- İngilizce Koçu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Gaziantep Şehitkamil İngilizce Koçu fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Gaziantep Şehitkamil İngilizce Koçu fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 1.600 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl