En İyi 10 Şehitkamil Koltuk Yıkama | Armut

En İyi 10 Şehitkamil Gaziantep Koltuk Yıkama

4 Koltuk Yıkama Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Tolga  T.

Tolga T.

Koltuk Yıkama Temizleme · Şehitkamil, Gaziantep
Gaziantebin en hızlı ve en güvenilir halı yıkama fabrikası hedefimiz çok müşteri değil müşteri memnuniyeti.
Murat S.

Murat S.

Koltuk Yıkama Temizleme · Şehitkamil, Gaziantep
Gaziantep Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır Tüyolar Burada En İyi Tavsiye Bir Koltuk Temizleme Şirketi Bulmak Ondan Hizmet Satın Almaktır. Koltuk Temizlemenin Püf Noktaları İyi Bir Gaziantep Koltuk Temizleme Firmasıyla Anlaşmak Ve Hizmet Satın Almaktır. Elle Koltuk Temizleme Faydadan Çok Zarar Veren Bir Uygulama Ve Kir Ve Lekelerin Alt Kısımlara İtme İşlemidir. Lekeli Koltuk Temizleme Bilgi Beceri Ve Tecrübe Gerektiren Bir İşlemdir Uzman Bir Elle Kanepe Çekyat Lekeleri Çıkarılabilir.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Başak Gümüş yılmaz
Koltuk Yıkama   09/08/2019

Filiz hanım ve eşi Uğur bey işlerini o kadar severek yapıyorlarki iyi ki yollarımız kesişmiş sanki yıllardır tanışıyormuşsunuz ailenizden biri gibiler işlerini özenli bir şekilde yapıyorlar çok özverili ve profesyoneller biz çok memnun kaldık şiddetle tavsiye ediyorum.

         
Dilek Turan
Koltuk Yıkama   02/08/2019

Koltuklarım ve yatağımı yıkattım. Detaylı temizlenir mi, özellikle yatakta sarı lekeler kalır mı gibi endişelerim vardı. Yapılan temizlikten çok memnun kaldım. Bundan sonra tek tercihim.

         
Ceren Saygılar
Koltuk Yıkama   28/07/2019

Çok ilgili ve profesyonel bir şekilde yatak ve halılarımızı temizlediler. Üstün körü geçiştirmeden, lekeleri çıkarmak için uzun uzun çalıştılar. Çok teşekkürler!

         
Dilek Arı
Koltuk Yıkama   18/07/2019

Firma dediği saatte evimde oldu,çalışanı oldukça kibardı,temizliğinden memnun kaldım,koltuğumun 2 yerinde beklemiş bir leke için ellerinden geleni yaptılar..

         
Nagihan Çetinel
Koltuk Yıkama   10/07/2019

Güler yüz, müşteri memnuniyeti en üst seviyede. Ailenin bir parçası gibi hissettirdiğiniz, İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

         
Gul Alcansoy
Koltuk Yıkama   23/06/2019

Bugün 23.06.2019. Koltuklarım yıkandı. Filiz hanım ve ekibine çok teşekkü ederim.Her keze tabisi ediyorum bundan sonra hep çalışmayı düşünüyorum. Tanıdığım için çok mutluyum.

         
Eda Kırtay
Koltuk Yıkama   02/06/2019

Memnuniyet oranının yüksek olması şaşırtıcı değil. Cenk Bey işini özenle ve severek yapan biri. Yapılacak işlemle ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirdi. Sonuçtan da çok memnun kaldım. Eşine de pozitif yaklaşımından dolayı ayrıca teşekkür ederim. İşiniz bereketle büyüsün 🙏

         
Tuğba Köymen
Koltuk Yıkama   29/05/2019

Tavsiye edeceğim güvenli bir firmadır. İşlerini titizlikle yapıyorlar. Bundan sonraki koltuk yıkamalarında tek arayacağım firmadır. Koltuklardaki lekelerin hepsi çıktı. Eren beyin güler yüzü ve emekleri için teşekkür ederim.

Koltuk Yıkama hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz