En İyi 10 Şehitkamil Gaziantep Site Bina ve Apartman Yönetimi

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şehitkamil civarında 18 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ortak Nokta Yönetim & Danışmanlık .

Ortak Nokta Yönetim & Danışmanlık .

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şehitkamil, Gaziantep
ADANA ve BURSA dan sonra üçüncü şubesi ile GAZİANTEP te de hizmet vermeye başlayan Ortak Nokta Yönetim; müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmeleri anlık takip etmeyi ve paylaşımı esas alan bir anlayışla alanında lider bir firma olmayı kendine amaç edinmektedir. Huzurlu ve Sorunsuz Bir Ortak yaşam İçin İŞİ Uzmanına Bırakın. Apartman ve Site Yöneticiniz Artık Profesyonel.
Gap Profosyonel Bina Yöneticiliği

Gap Profosyonel Bina Yöneticiliği

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şahinbey, Gaziantep
GAP PROFOSYONEL Bina Yönetim Merkezi, Müşterilerini her daim odak noktasına koyan, onların sorunlarını benimseyip profesyonel çözümler üreten, ilkeli, güvenilir, daima çözüm odaklı, sorumlu ve kurumsal değerlerine sadık kalarak, sektöründe lider yapmak. Komşunuz ile aranızın bozulmasını engellemek, daha sakin ve huzurlu bir hayat sürmenizi sağlamak, tek bir ustaya bağlı kalmanızı engellemek ve hayatın tadını çıkartmanız için buradayız.
Gym Management P.

Gym Management P.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şehitkamil, Gaziantep
Profesyonel bir apartman yöneticisi ile çalışarak tüm yönetim sorunlarınızı çözmek mi istiyorsunuz ? Apartman & Site gibi toplu yaşam alanlarının yönetimlerinin üstlenilmesi veya mevcut yöneticilerinin iş yüklerinin azaltılması ve tüm bunların hukuka uygun, şeffaf ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi için sizlere yardıma HAZIRIZ. SİZ VE SEVDİKLERİNİZİN HUZURLU VE KONFORLU YAŞAMI İÇİN.
Ayc Özel Güvenlik Hizmetleri

Ayc Özel Güvenlik Hizmetleri

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şehitkamil, Gaziantep
AYC Özel Güvenlik Şirketi olarak hiçbir zaman en çok noktada olmak ya da en büyük olmak amacımız olmamıştır. Tek amacımız; güvenlik sektörünün en güvenilir temsilcilerinden biri olarak faaliyetimizi sürdürerek en iyi şekilde hizmet sunmaya, genç ve dinamik kadromuzla birlikte eksiksiz, güler yüzlü ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinde rakipsiz bir başarı sağlamaktır.
Mars Yapı Profesyonel Bina Yönetimi

Mars Yapı Profesyonel Bina Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şehitkamil, Gaziantep
MARS YAPI; apartman, site, iş merkezi ve toplu yaşam alanlarında yönetim, denetim ve bakım işlerini üstlenerek sizlerin rahat, huzurlu ve güvenli yaşamasını sağlamayı amaçlamaktadır. Mars yapı, site sakinleri ve site yönetimi arasında sosyal ve mali ilişkileri düzenleyen bir yazılım programı dahilinde hizmet verir. Apartman-Site yönetimini amaçlayarak yazılmış bu programın adı Apsiyon ‘dur ve gerçek anlamda şeffaf yönetim sisteminin temelini oluşturur. Bu yazılım programı ile daire sa
İkrar Yönetim Ve Danışmanlık

İkrar Yönetim Ve Danışmanlık

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şehitkamil, Gaziantep
Firmamız, Gaziantep ilinde Profesyonel Bina Yönetim Hizmetleri olarak kurulduğu günden bugüne kadar Profesyonel Site Yöneticiliği hizmetlerinde ilkeli ve müşterilerine güven veren çalışmalar sunma çabasındadır. Globalleşen Dünya koşullarında, insan merkezli kişisel hizmet anlayışıyla, Profesyonel Site Yöneticiliği ve Emlak sektöründe saygın bir yere ulaşma gayret ve çabasıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Şirketimiz, müşteri profiline uygun hizmet ve pazarla
Eyüp Y.

Eyüp Y.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şehitkamil, Gaziantep
Gaziantep Apartman Yönetimi, firması olarak Ege Temizlik bünyesinde vermekte olduğumuz tüm hizmetler için kalite ve güven ilkesinden yola çıkıyoruz. Önceliğimiz sizin yaşam alanlarınızda sorunsuz ve kusursuz düzenlemeler sağlamak. Temizliğinden market hizmetine, kapıcı hizmetinden tamir bakım hizmetine kadar her işin tek muhatabı olmak istiyoruz. Komşularınız ile yaşayacağınız güven ve huzur ortamının mimarı olmak için sizleri bekliyoruz.
Diriliş Yönetim Ve Gayrimenkul Danış.

Diriliş Yönetim Ve Gayrimenkul Danış.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şahinbey, Gaziantep
GAZİANTEP İLİNDE SİTE YÖNETİM HİZMETLERİ VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI ÜZERİNE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ. FİRMA SAHİBİ OLARAK KENDİM BAŞTA OLMAK ÜZERE SPK BELGELİ İNŞAAT MÜHENDİS İYİM. MEVCUT TÜM EKİBİMİZ ALANINDA UZMAN VE EĞİTİMLİ PERSONELLERDEN OLUŞMAKTADIR. SİZ DEĞERLİ HALKIMIZA HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYARIZ. SAYGILARIMIZLA.
Rbs Yönetim Antep

Rbs Yönetim Antep

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şahinbey, Gaziantep
Frmamız site apartman ve iş merkezi yönetimi hususunda 16 yıllık bir tecrübe ile siz müşterilerimize profesyonel apartman site ve iş merkezi konusunda hizmet vermektedir.
Sanitasyon Site Bina Yönetimi Ve Temizliği

Sanitasyon Site Bina Yönetimi Ve Temizliği

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şahinbey, Gaziantep
Bugün Gaziantep başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde kurum ve özel kuruluşa temizlik hizmetleri vermekte olan Sanitasyon Temizlik Hizmetleri, alt yapıya yapmış olduğu yatırımlarla insan kaynakları departmanının üretkenliğini artırmıştır. Eğitimli ve nitelikli personel bulundurma, satın alma departmanının doğru malzeme alımı ve kullanımı, bünyesinde bulundurduğu mühendis ve tekniker kadroları ve profesyonel yöneticileri ile hizmet verdiği müşterilerine her alanda artı değer kazandırmaktadır.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selim Cengiz
Site Bina ve Apartman Yönetimi   02/02/2020

Apartman kurulu olarak diğer alternatiflerle de görüştük ve sonunda firmayı seçtik. Henüz yeni hizmet almaya başladık. Yaklaşımları ve fiyatları çok profesyonelce.

         
Duru Münevver Yılmazoğulları
Site Bina ve Apartman Yönetimi   27/01/2020

Fiyat konusunda mütabık kaldık, uygun fiyatları ile DİNÇER YÖNETİM e geçmeye karar verdik. Yönetim Firmasına vermemizden 1 gün içinde gelip eksiklikleri giderdiler. Profesyonel Bir Yönetim Firması. TEŞEKKÜRLER DİNÇER YÖNETİM

         
SEVGİ KÜÇÜKMERT
Site Bina ve Apartman Yönetimi   22/01/2020

Şirket yetkilileri ve tüm çalışan ekip mesleklerinde yeterliliklerini ve profesyonelliklerini tam manası ile ortaya koyarak özverileri ile sitemizde çok kısa sürede büyük başarılara imza attılar. ilgi ve alakaları için teşekkür ederiz.

         
Nacmiye Merve Kuruyemiş
Site Bina ve Apartman Yönetimi   15/01/2020

Firmalar arasında kaliteli ve referanslara göre iyi bir firma ile anlaştığımıza memnun oldum. Limited şirketi bazında çalışan tek firma olması biz apartman sakinlerini dahada cezbetti. Teşekkürler DİNÇER YÖNETİM

         
SALİH KARA
Site Bina ve Apartman Yönetimi   12/01/2020

Bina yönetimi için armut.com üzerinden hizmet almak istedim. Talebimizi oluşturduktan çok kısa bir süre içerisinde, NK Gayrimenkul ve Yönetim talebimize geri dönüş yaparak bizleri mutlu etti. Teklifleri çok makul ve kabul edilebilir olduğu için anlaşma sağladık. Ayrıca şirket sahibi bilgili ve çözüm odaklı bir insan. Bizim de onu seçmemiz kaçınılmaz oldu. Kendilerine başarılar diliyorum. Rize için verilen en büyük hizmetlerden birini gerçekleştirmiş bulunuyorlar. Saygı ve sevgilerimle.

         
Hamza Cüneyt Yapar
Site Bina ve Apartman Yönetimi   25/12/2019

ÇÖZÜM ODAKLI VE PROFESYONEL ÇALIŞAN BİR YÖNETİM FİRMASI. VERDİĞİ HİZMETLERDEN GAYET MEMNUN OLACAĞIMIZI BİLİYORUM. TEŞEKKÜR EDERİM DİNÇER YÖNETİM

         
Harun Çobanoğlu
Site Bina ve Apartman Yönetimi   23/12/2019

Aygök yönetimin sunumunu ve yaptığı mevcut işleri inceledik çok başarılı bir firma olduğunu gördük. Şeffaf yönetimlerini özellikle çok güzel her türlü veri ve kasa durumuna ulaşabiliyoruz. Günün her saati her şeye müdahale edebiliyorlar. Teknik alt yapıları çok güzel.yaptığı projeleri araştırırken her projelerinde kendi mülkleri varmış gibi çalıştıklarını ve bir çok sorunu çözdüklerini gördük. Bu nedenle yönetim işimizi AYGÖK YÖNETİME verdik. yahya bey ve ekibine teşekkür ederiz

         
Ali Ergin
Site Bina ve Apartman Yönetimi   15/12/2019

Hakan bey, ilk tanışmamızdan itibaren profesyonel yaklaşımı ve olaylara uzlaşımcı bakışıyla güven verdi.

Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz