En İyi 10 Şehitkamil Site Bina ve Apartman Yönetimi | Armut

En İyi 10 Şehitkamil Gaziantep Site Bina ve Apartman Yönetimi

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şehitkamil civarında 14 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Ortak Nokta Yönetim & Danışmanlık .

Ortak Nokta Yönetim & Danışmanlık .

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şehitkamil, Gaziantep
ADANA ve BURSA dan sonra üçüncü şubesi ile GAZİANTEP te de hizmet vermeye başlayan Ortak Nokta Yönetim; müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmeleri anlık takip etmeyi ve paylaşımı esas alan bir anlayışla alanında lider bir firma olmayı kendine amaç edinmektedir. Huzurlu ve Sorunsuz Bir Ortak yaşam İçin İŞİ Uzmanına Bırakın. Apartman ve Site Yöneticiniz Artık Profesyonel.
Gap Profosyonel Bina Yöneticiliği

Gap Profosyonel Bina Yöneticiliği

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şehitkamil, Gaziantep
GAP PROFOSYONEL Bina Yönetim Merkezi, Müşterilerini her daim odak noktasına koyan, onların sorunlarını benimseyip profesyonel çözümler üreten, ilkeli, güvenilir, daima çözüm odaklı, sorumlu ve kurumsal değerlerine sadık kalarak, sektöründe lider yapmak. Komşunuz ile aranızın bozulmasını engellemek, daha sakin ve huzurlu bir hayat sürmenizi sağlamak, tek bir ustaya bağlı kalmanızı engellemek ve hayatın tadını çıkartmanız için buradayız.
Duru Life Profesyonel Site Ve Apartman Yönetimi .

Duru Life Profesyonel Site Ve Apartman Yönetimi .

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şahinbey, Gaziantep
Kaliteli hizmet anlayışı ile profesyonel ve yenilikçi çözümler üreterek topluma ve çevreye faydalı olmak. Profesyonel Toplu Yapı Yönetimi, özellikle kentlere olan hızlı göç ve ülkemizde konut sektörünün hızla ilerlemesi, farklı kültürlere sahip insanların bir arada yaşayabilmeleri açısından düzenleyici bir rol almaktadır.
Ayc Özel Güvenlik Hizmetleri

Ayc Özel Güvenlik Hizmetleri

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şehitkamil, Gaziantep
AYC Özel Güvenlik Şirketi olarak hiçbir zaman en çok noktada olmak ya da en büyük olmak amacımız olmamıştır. Tek amacımız; güvenlik sektörünün en güvenilir temsilcilerinden biri olarak faaliyetimizi sürdürerek en iyi şekilde hizmet sunmaya, genç ve dinamik kadromuzla birlikte eksiksiz, güler yüzlü ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinde rakipsiz bir başarı sağlamaktır.
İkrar Yönetim Ve Danışmanlık

İkrar Yönetim Ve Danışmanlık

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şehitkamil, Gaziantep
Firmamız, Gaziantep ilinde Profesyonel Bina Yönetim Hizmetleri olarak kurulduğu günden bugüne kadar Profesyonel Site Yöneticiliği hizmetlerinde ilkeli ve müşterilerine güven veren çalışmalar sunma çabasındadır. Globalleşen Dünya koşullarında, insan merkezli kişisel hizmet anlayışıyla, Profesyonel Site Yöneticiliği ve Emlak sektöründe saygın bir yere ulaşma gayret ve çabasıyla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Şirketimiz, müşteri profiline uygun hizmet ve pazarla
Gym Management P.

Gym Management P.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şehitkamil, Gaziantep
Profesyonel bir apartman yöneticisi ile çalışarak tüm yönetim sorunlarınızı çözmek mi istiyorsunuz ? Apartman & Site gibi toplu yaşam alanlarının yönetimlerinin üstlenilmesi veya mevcut yöneticilerinin iş yüklerinin azaltılması ve tüm bunların hukuka uygun, şeffaf ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmesi için sizlere yardıma HAZIRIZ. SİZ VE SEVDİKLERİNİZİN HUZURLU VE KONFORLU YAŞAMI İÇİN.
Mars Yapı Profesyonel Bina Yönetimi

Mars Yapı Profesyonel Bina Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şehitkamil, Gaziantep
MARS YAPI; apartman, site, iş merkezi ve toplu yaşam alanlarında yönetim, denetim ve bakım işlerini üstlenerek sizlerin rahat, huzurlu ve güvenli yaşamasını sağlamayı amaçlamaktadır. Mars yapı, site sakinleri ve site yönetimi arasında sosyal ve mali ilişkileri düzenleyen bir yazılım programı dahilinde hizmet verir. Apartman-Site yönetimini amaçlayarak yazılmış bu programın adı Apsiyon ‘dur ve gerçek anlamda şeffaf yönetim sisteminin temelini oluşturur. Bu yazılım programı ile daire sa
MEHMET  B.

MEHMET B.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şahinbey, Gaziantep
ERHABA BEN MEHMET BALABAN 1985 GAZİANTEP DOĞUMLUYUM EVLİYİM BİR ÇOCUĞUM VAR.KAFKAS ÜNİVERSİTESİ İTHALAT İHRACAT BÖLÜMÜ VE İŞLETME FAKÜLTESİ MEZUNUYUM . 4 YIL ŞEHİTKAMİL BELEDİYESİNDE PARK BAHÇE BAKIM ONARIM TEMİZLİK İŞLERİN DE BÖLGE AMİRİ OLARAK ÇALIŞTIM ESAS MESLEĞİM İSE MUHASEBE DİR. APARTMAN TESİS SİTE AVM YÖNETİM İ TEMİZLİĞİ BAKIM ONARIM VE PEYZAJ ÇALIŞMALRI KONUSUN DA BELEDİYECİLİKTEKİ TECRÜBELERİM VE MUHASEBE FİNANS DENEYİMLERİM LE PROFESYONEL YÖNETİCİLİK ALANINDA BAŞARILI VE BU SEKTÖRD
Rbs Yönetim Antep

Rbs Yönetim Antep

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şahinbey, Gaziantep
Frmamız site apartman ve iş merkezi yönetimi hususunda 16 yıllık bir tecrübe ile siz müşterilerimize profesyonel apartman site ve iş merkezi konusunda hizmet vermektedir.
Ipekler temizlik yönetim ve danışmanlık

Ipekler temizlik yönetim ve danışmanlık

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Şahinbey, Gaziantep
Güler yüzlü hizmet,hızlı ve aktif çözüm,müşteri memnuniyeti önemseyen tecrübeli elemanlarımızla siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız.Referanlarımızdan aldıgımız tecrübe ve desteklerle etkin bir hizmet üretimimiz mevcuttur.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
HALUK DAMA
Site Bina ve Apartman Yönetimi   16/10/2019

01.08.2019 tarihi itibari ile Nesa Bina Yönetimine işleri devrettik.O günden bugüne gerek Barbaros Bey gerekse Burcu Hanım ile birlikte güzel bir ekip oluşturduk.Şu ana kadar aldığımız bütün hizmetlerden son derece memnunuz.Özellikle kendilerine ulaşma konusunda hiçbir sıkıntı çekmiyoruz.Gayet samimi ve dostane bir şekilde ilişkimizi sürdürüyoruz.Gerçekten gece gündüz demeden hizmette sınır yoktur mantığıyla hareket ediyorlar.Şiddetle tavsiye ediyorum.selamlar haluk dama

         
Ümit Çayır
Site Bina ve Apartman Yönetimi   29/09/2019

Yaklaşımları ve kadroları çok profosyonel bir şirket yönetim dışında hukuki ve mali hizmetlerin hepsini kendi bünyelerinde ücretsiz olarak anlaştık.Devamında da aynı profosyonelliği bekleriz.

         
Selvi Akcali
Site Bina ve Apartman Yönetimi   20/09/2019

Profistanbul yetkilileri öncelikle bir telefonla çözüm odaklı yaklaşıp zamanında yönetime el attığınız tesekkurederiz.sitemizde 2 blok olarak seferoğulları ve tellioğulları savaşını veriyorduk.Bizi yeşil vadiye topladınız.Bundan sonraki gayemiz sizin gibi enerjisi ve sinerjisi yüksek kalitede cozumlerle daha da mutlu olacağız.Sultan Hanim ve Savaş Bey..Basarilarinizin devamını diliyorum.iyi calismalar

         
Hatice Tülün Arıtmış
Site Bina ve Apartman Yönetimi   09/09/2019

Ortak Nokta Yönetimle anlaştığımızdan beri Bünyamin bey ile çok uyumlu ve koordineli olarak çalışmaktayız. Her türlü probleme derhal müdahale ederek çözüme kavuşturuyorlar, kendilerine teşekkür ederiz.

         
Elcin Yildiz
Site Bina ve Apartman Yönetimi   04/08/2019

14 yıllık yöneticimiz sağlık sorunları sebebi ile görevi bırakınca apartmanimizda kimse de bu görevi üstlenmek istemedi Control Yönetim firmasıyla bu süreçte irtibata geçtik. Bilgi, tecrübeleri ve yaklaşımlarıyla sundukları destekten dolayı hepsine teşekkür ediyorum. Bina ve apartman yönetimi işlerinde Control Yönetim firmasıni tavsiye ediyorum.

         
Mehmet Kaya
Site Bina ve Apartman Yönetimi   12/07/2019

zamanında geldiler piyasaya nazaran en uygun teklifi verdiler firma yetkilisi savaş bey ilgilendi halde ilgilenmektedir. böyle işle ihitiyacı olanlara tevsiye ederiz

         
Ertuğrul Yılmaz
Site Bina ve Apartman Yönetimi   01/07/2019

Profesyonel yönetim anlayışı ile farkını ortaya koyan, ikili ilişkiler ve diyalog konusunda uzman, duyarlılık, şeffaflık, dürüstlük ve çalışkanlık ilkelerini kendisine rehber edinmiş herkesin çalışmayı isteyeceği bir firma. Ortak Nokta Yönetim e teşekkürler.

         
Zeynep Dursun
Site Bina ve Apartman Yönetimi   12/06/2019

Daha önce yaşadığımız acı tecrübeler sonrası Çorlu yönetim ile yaptığımız görüşme ve anlaşma sonrası apartman yönetimi konusunda ne kadar tecrübeli olduklarına , işlerini akıllarda soru işareti kalmayacak titizlik ve şeffaflıkta uyguladıklarına bizzat şahit oldum . Yönetim konusunda huzur arıyorsanız kesinlikle tercihiniz ÇORLU YÖNETİM olmalı. Tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz