Hizmet Ver
Bina Yönetimi

4 Konya Selçuklu Bina Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Selçuklu civarında 26 Bina Yönetim Şirketi hizmet vermeye hazır.

Selçuklu Bina Yönetimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 26 Bina Yönetim Şirketi, Selçuklu içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,7 puan, Selçuklu içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Selçuklu içinde yazılan 75 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 18 kişi Selçuklu Bina Yönetimi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Selçuklu Konya Bina Yönetim Şirketi

Elmas U. photo

Elmas U.

17.01.2024

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Azra Profesyonel Site Yönetimi Mobil Kapıcılık Hizmetleri Olarak "Uzman Kadromuz, Şeffaf Yönetim Panelimiz ve Güvenilir Hizmet Anlayışımızla, Apartman ve Site Yönetiminiz Bizimle En İyi Ellerde. Sorunlarınıza Kesin Çözümlerle Yaklaşıyor, Sizlere Huzurlu Bir Yaşam Sunuyoruz."

Osman Toraman photo

Osman Toraman

23.02.2023

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Tüm bina yönetim işleri firmamızca 634 sayılı Kat Malikleri kanunu çerçevesinde yapılmaktadır

Ebubekir Y. photo

Ebubekir Y.

09.11.2020

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Genç ve disiplinli bir şekilde çalışma stilinin ekstrasinda hızlı atik ve kolay çözümlerle iletişim sıkıntısı olmadan çözümleri bulmak işimiz olduğu için bu işi yapıyoruz.Bu is icin özellikle tercih edilen Sausem toplu yapi ve bina yönetim i sertifikası ile Sakarya üniversitesi eğitim i alarak bu...

KATİBİM SİTE photo

KATİBİM SİTE

27.12.2022

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Yılların verdiği tecrübe ile profesyonel site yönetimi, aidat takip ve tahsilat, muhasebe, bina temizlik ve güvenlik hizmetleri konusunda çözüm ortağınız olmaya adayız , kat mülkiyeti kanununa hakim ekip arkadaşlarımızla birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz Hukuki danışmanlık ve destek hizmetleri firmamız...

Elmas U. photo

Elmas U.

18.01.2024

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

"Uzman Kadromuz, Şeffaf Yönetim Panelimiz ve Güvenilir Hizmet Anlayışımızla, Apartman ve Site Yönetiminiz Bizimle En İyi Ellerde. Sorunlarınıza Kesin Çözümlerle Yaklaşıyor, Sizlere Huzurlu Bir Yaşam Sunuyoruz."

Yunus O. photo

Yunus O.

31.05.2024

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

10 yıl önce Konya’da kuruldu firmamız.Şuan konyanın her bölgesine Prosfesyonel Site Yönetimi vermekteyiz.Yaklaşık 35 sitenin yönetimini yapmaktayız.Kurulmsal ve şeffaf çalışıyoruz.Detaylar için aramanızı bekliyoruz.

Evim Temizlik photo

Evim Temizlik

09.03.2024

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Profesyonel site yönetimi genellikle aşağıdaki hizmetleri içerir: 1. Yönetim Hizmetleri: Yönetim, site veya apartmanın günlük işlerini düzenler. Bunlar, sakinlerin taleplerini yönetme, toplantıların organize edilmesi, bütçe yönetimi, faturaların ödenmesi ve diğer idari işlerin yürütülmesi gibi...

MK MOBİL KAPICIM photo

MK MOBİL KAPICIM

12.11.2022

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Profesyonel hizmet ve teknoloji ile siz değerli site sakinleri için en güvenilir en şeffaf şekilde sizin için herzaman ön plandayız.

Erdal M. photo

Erdal M.

08.02.2021

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Her türlü site bina yönetimi mobil temizlik hizmetleri peyzaj emlak işleri oto alım satım vb hizmetleri itinalı ve deneyimli ekiplerimizle yapılır. Referanslarımız: Karfet at. Kutup güneşi at. Nakipoğlu çevirici st. Şirinevler st. Çağlar st. Kuşyılmaz st.

Oğuzhan Y. photo

Oğuzhan Y.

29.11.2022

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Oğuzhan Profesyonel Site Yönetim Hizmetleri En uygun fiyata şeffaf, kaliteli olarak sitenizi biz yönetelim. Siz keyfinize bakın. Komşularınızla iyi geçinin. Yönetimi dert etmeyin

Ali photo

Ali

04.02.2023

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Sitenizi en iyi şekilde şeffaf ve minumum aidatla en güzel kaliteli yönetmek . Ben yönetiyim siz keyfinize bakın. Siteniz daha temiz ve düzenli aidatlariniz en düşük seviye olacağını taahhüt ederim.

YÖNETCELL PROFESYONEL YÖNETİM HİZMETLERİ photo

YÖNETCELL PROFESYONEL YÖNETİM HİZMETLERİ

29.07.2023

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

- SİTE, AVM, APARTMAN, YAŞAM ALANLARI YÖNETİM HİZMETLERİ - MUHASEBE TAKİBİ - İŞ TAKİBİ - AİDAT TAKİBİ - HUKİKİ SÜREÇ TAKİBİ - APARTMANLARIN, SİTELERİN REVİZYON, TADİLAT, TAMİRAT İŞLEMLERİ - TEKNİK İŞLEM TAKİBİ - ELEKTRİK SU TESİSAT İŞLEMLERİ - ELEKTRONİK OTOMASYON İŞLEMLERİ

Ertaş T. photo

Ertaş T.

10.01.2024

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

YÜKSEK LİSANS MEZUNUYUM VE MEMUR EMEKLİSİYİM, 48 YAŞINDAYIM. PROFESYONEL SİTE YÖNETİMİ İLE İLGİLİ ÜNİVERSİTEDEN DERSLERE KATILIP SERTİFİKA ALDIM. HALEN 184 HANELİK BİR SİTEDE 4 YILDIR YÖNETİCİLİK YAPMAKTAYIM. AMACIM KALİTELİ VE UCUZA HİZMET VEREBİLMEK- HALEN GÖREV YAPTIĞIM SİTEDE OLUŞAN...

ENN YÖNETİM photo

ENN YÖNETİM

06.06.2024

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

konyada profesyonel site yönetimden, kanunlar ve yönetmenlikler çevresinde, kul hakkını gözeterek hizmet veren bir şirketiz. Lütfen bizimle görüşmeden site yönetimini teslim etmeyin.

Betül G. photo

Betül G.

28.09.2023

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Daha öncesinde mobil kapıcılık ve yönetim şirketim vardı eşim vefat ettiği için bırakmıştım. Tekrardan aynı işimi yapmaya başladım kendime güveniyorum ve bütün yönetmeliklere hakimim

Cemalettin S. photo

Cemalettin S.

27.08.2023

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Profesyonel yönetim müşteri memnuniyeti ile siz degerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz

Keziban K. photo

Keziban K.

23.01.2023

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Yıllardır ev, fabrika, cafe vb. yerlerin temizliğini yapıyorum şahsi olarak. Bir çok memnuniyetim var bunların içerisinde sizde olun. :)

Fatih Ü. photo

Fatih Ü.

20.11.2023

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Site bina yönetimi konusunda gelir gider tutumu odemeler profesyonel bir şekilde kayıtlarını tutup ihtiyaçlarını gidererek en güzel şekilde yönetimini sağlamak

EMRAH Ç. photo

EMRAH Ç.

31.12.2023

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

Emrah Çiftci Gayrimenkul olarak emlak ve gayrimenkul sektöründe müşterilerimizin beklentilerini, ihtiyaçlarına ve olanaklarına göre en iyi noktada buluşturarak satış ve kiralama öncesi ve sonrası en hızlı, güvenilir kaliteli hizmeti sunmaktadır...Hizmetlerimiz;- Her türlü taşınmazın alım, satım ve...

Serkan N. photo

Serkan N.

15.08.2023

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

NEDEN BİZ? Toplu yaşam alanlarında; toplanamayan aidatlar ve değişkenlik gösteren tadilat ve bakım onarım masrafları gibi teknik, hukuki ve finansal yönetim sorunlarını artık 'komşular' değil, Yönetcell Profesyonel Yönetim hizmetleri olarak çözüyoruz. Bağımsız bölüm sahipleri ile yapılan hizmetler...

Fsm Site Yönetimi Ltd.şti. photo

Fsm Site Yönetimi Ltd.şti.

31.05.2024

Bina Yönetimi · Selçuklu, Konya

FSM Yönetim FSM Yönetim , entegre tesis yönetimi, gayrimenkul yönetim ile sosyal tesis yönetim hizmetlerini bünyesinde barındırmaktadır. Deneyimli ve uzman kadrosu, sahip olduğu know-how ile etkin ve verimli yönetim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Selçuklu Bina Yönetimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Selçuklu Bina Yönetimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Bina Yönetimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Bina Yönetimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Bina Yönetimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Bina Yönetimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Bina Yönetimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Bina Yönetimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Bina Yönetimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Konya Selçuklu Bina Yönetimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Konya Selçuklu Bina Yönetimi fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl