Hizmet Ver
Psikolog

4 Sakarya Serdivan Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Serdivan civarında 58 Psikolog hizmet vermeye hazır.

Serdivan Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 58 Psikolog, Serdivan içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,9 puan, Serdivan içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Serdivan içinde yazılan 279 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 541 kişi Serdivan Psikolog için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Psikolog

İsa Yiğit photo

İsa Yiğit

12.09.2022

Psikolog · Serdivan, Sakarya

İSAK Psikolojik Danışmanlık olarak alanında uzman bir ekiple hizmet sunmaktayız. Haftanın her günü bize ulaşabilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Odağımız danışanlarımız. Gizlilik ve koşulsuz kabul ilkelerine bağlı kalıp danışanlarımızın duygu ve düşüncelerine saygı duyuyoruz. Aile-çift...

Mehmet Nuri T. photo

Mehmet Nuri T.

12.08.2021

Psikolog · Serdivan, Sakarya

Merhaba,Ankara üniversitesi eğitim bilimleri psikoloji mezunuyum, Sakarya eğitim araştırma hastanesinden emekliyim, kısa sürede ve çözüm odaklı çalışıyorum, Eft,Enelpi, Neuroformat domino terapi tekniklerini kullanmaktayım…Başarılı olmadığım vakalardan tedavi için ücret almıyorum

Neslihan O. photo

Neslihan O.

04.04.2022

Psikolog · Serdivan, Sakarya

Merhaba, Klinik Psikolog olarak mezun olduktan sonra farklı konularda aldığım eğitimlerle sizlere destek olmak için buradayım. Unutma aşamayacağın hiçbir şey yok…

Beyza Nur Ö. photo

Beyza Nur Ö.

23.06.2022

Psikolog · Serdivan, Sakarya

HAKKIMDA Bülent Ecevit Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldum. Aktif bir şekilde Yetişkin ve Ergen psikoloğu olarak Yüz yüze ve Online terapi hizmeti sunmaktayım. ÇALIŞTIĞIM YÖNTEMLER •Bilişsel Davranışçı Terapi •Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi •Bilişsel Davranışçı Terapi...

Vildan C. photo

Vildan C.

17.08.2023

Psikolog · Serdivan, Sakarya

Yaşam bir yol ve bu yolda dönem dönem yol ayrımları, zorluklar, iç çatışmalar karşımıza çıkabilir. Kendini bu zorlukların içinde yalnız hissediyorsan bu yolda beraber yürümek için bana ulaşabilirsin.

Kürşat D. photo

Kürşat D.

25.11.2022

Psikolog · Serdivan, Sakarya

Çocuklarda okuma-yazma problemlerine bilişsel müdahale programıyla çözüm bulmaktayım. Birçok yetişkine ve aileye danışmanlık hizmeti vermekteyim. Öğrencilere sınav kaygısı ve başarılarıyla ilgili danışmanlık hizmeti sunmaktayım

Ayşe Ceren Ç. photo

Ayşe Ceren Ç.

31.08.2022

Psikolog · Serdivan, Sakarya

İstanbul Üniversitesi psikoloji bölümünü yüksek onur derecesiyle bitirdim. Alp Karaosmanoğlu tarafından verilen şema terapisi eğitimini aldım. Şu anda online olarak terapi yapmaktayım.

Ceyda T. photo

Ceyda T.

23.07.2023

Psikolog · Serdivan, Sakarya

İstanbul Medeniyet Üniversitesi psikoloji bölümünü onur derecesi ile tamamladım. Lisans hayatım boyunca pekçok klinikte gönüllü olarak stajımı tamamladım. Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesindesinde zorunlu stajımı tamamladım. Oyun terapisi ve sanat terapisi eğitimleri süreçlerimi bitirdim...

Aleyna Zeyneb T. photo

Aleyna Zeyneb T.

06.09.2022

Psikolog · Serdivan, Sakarya

Merhaba, Acıbadem Üniversitesi'nde Psikoloji lisansını tamamladıktan sonra Klinik Psikoloji yüksek lisansımı da bitirdim. Bütüncül Psikoterapi perspektifinden danışan görmekteyim.

Müşteri Yorumları

Armut’ta Serdivan Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Serdivan Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Sakarya Serdivan Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Sakarya Serdivan Psikolog fiyatları, talep detayına göre 350 TL ile 1.300 TL arasında değişmektedir.