Hizmet Ver

3 Serdivan Video Çekimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Serdivan civarında 30 Video Çekim Uzmanı hizmet vermeye hazır.

Video Çekimi

En İyi 10 Serdivan Video Çekim Uzmanı

Zehra Arabacıgil photo

Zehra Arabacıgil

27.08.2021

Video Çekimi · Serdivan, Sakarya

•Ürün Tanıtım Fotoğrafçılığı •Mekan Fotoğrafçılığı •Doğum Günleri •Yenidoğan Fotoğrafçılığı •Baby Shower •Kına Geceleri •İsteme, Söz, Nişan •Düğün Reklam veya özel günlerinizde ihtiyaç dahilinde profesyonel fotoğraf ve video çekimi, 4K Kaliteli drone ile video çekimimiz de mevcuttur. İletişime...

Erol Güney photo

Erol Güney

24.08.2019

Video Çekimi · Serdivan, Sakarya

Düğün, Nişan & Davet Organizasyonları - Davet - Düğün - Etkinlik - Kır Düğünü - Nişan Fotoğraf & Kamera - Dış Mekan Çekimi - Doğum & Bebek Fotoğrafı - Düğün Katalog Çekimi - Evde Özel Çekim - Fotoğraf Çekimi - Video Çekimi Özel Gün & Parti Organizasyonları - Doğum Günü Organizasyonları

Yunus Uray photo

Yunus Uray

18.03.2021

Video Çekimi · Serdivan, Sakarya

İster küçük bir işletme, isterseniz büyük bir işletme olun, potansiyel müşterilerinizin sizi en iyi tanıma yolu, onların sizin neler yaptığınızı görmesidir. Video içerikli tanıtım filmleri fotoğraf ve görsellerden çok daha etkili ve doğru bir etkileşim biçimidir.

Anka otomotiv photo

Anka otomotiv

28.06.2021

Video Çekimi · Serdivan, Sakarya

SAKARYADA ARAÇ FOTOĞRAFLAMA STÜDYOSU AÇILDI Sakarya 'da Araç fotoğraflama stüdyosu açıldı. Anka otomativ sakarya şübesinde özellikle çevre galericileri rahatlatlacak, fotoğraf çekme derdine son verecek bir uygulama başlattı. Özel dekarasyon ve vitrin düzenleyerek araçları artık ...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Serdivan Video Çekimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Serdivan Video Çekimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Serdivan Video Çekimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Video Çekimi için Serdivan içinde toplam 30 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 56 yorum ve verilen 4.8 ortalama puan Serdivan içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 40 kişi Serdivan Video Çekimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl