Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 Antalya Serik Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Serik civarında 70 Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Serik Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 70 Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Serik içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4,8 puan, Serik içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Serik içinde yazılan 177 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 401 kişi Serik Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Serik Antalya Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Oya V. photo

Oya V.

29.06.2022

Online İngilizce Özel Ders · Serik, Antalya

Özel okul sistemine ve bunun yanı sıra devlet müfredatına hakimim. Ulaşılabilir ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilirim. Bunların yanı sıra young learner dediğimiz yaşı küçük öğrenci grupları ile tecrübem var. Güncel olarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerine de hem özel ders hemde eğitim...

Seda G. photo

Seda G.

25.03.2023

Online İngilizce Özel Ders · Serik, Antalya

Cambridge üniversitesinde dil eğitimimi tamamladım. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine okula ve sınavlarına destek için İngilizce listening speaking reading and writin eğitimini online olarak vermekteyim aynı zamanda öğrencilerimize aksanlı konuşmasını öğretmekteyim.

Murat G. photo

Murat G.

07.09.2023

Online İngilizce Özel Ders · Serik, Antalya

Merhaba ingilizce dil eğitimimi ingiltere de Cambridge üniversitesinde tamamladım 10 yıllık eğitim ve iş kariyerimle ülkeme döndüm ve burada birbirinden farklı 10 larca güzel öğrenciye özel ders verdim. Ve gelişen teknolojiyle beraber daha çok öğrencime faydalı olup daha çok öğrencime birşeyler...

Zeynep Ş. photo

Zeynep Ş.

21.07.2022

Online İngilizce Özel Ders · Serik, Antalya

Orta Doğu Teknik Üniversitesi 3. Sınıf İngilizce Öğretmenliği öğrencisiyim, kendimi kariyerime hazırlamak adına her seviyeye göre İngilizce dersi veriyorum.

Özlem Nazar A. photo

Özlem Nazar A.

23.11.2022

Online İngilizce Özel Ders · Serik, Antalya

Merhaba, ben Özlem. Akdeniz Üniversitesi'de eğitim görmekteyim. İlkokul-Ortaokul seviyesine uygun İngilizce dersi vermekteyim. Daha önce birçok çocuğa ders verdim. Olumlu sonuçlar aldım. Sizlere de uygun fiyatla yardımcı olmak isterim. 🙂

Inna Ü. photo

Inna Ü.

20.10.2023

Online İngilizce Özel Ders · Serik, Antalya

Merhaba, adım İnna, Ukraynalıyım, 9 sene İngilizce öğretmenliği yapıyorum, ünlü bir okulda çalışıyorum. İngilizce derslerimi konuşma yönelik hazırlıyorum. Eğer dili öğrenmek istiyorsanız, bana ulaşabilirsiniz. Dil bilmek testleri ful yapmak değil, o dil aktif kullanarak sohbet etmek demektir.

Fatma Gamze Y. photo

Fatma Gamze Y.

15.10.2023

Online İngilizce Özel Ders · Serik, Antalya

Akdeniz Üniversitesinden mezun oldum. Güncel metot ve yaklaşımlarla ders vermekteyim. Çok fazla özel ders deneyimim bulunmaktadır. Her yaş grubuyla da deneyimim bulunmaktadır.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Serik Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Serik Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Antalya Serik Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Antalya Serik Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 200 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl