Hizmet Ver
Sosyal Medya Tasarım

4 Ankara Sincan Sosyal Medya Tasarım Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sincan civarında 89 Sosyal Medya Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

Sincan Sosyal Medya Tasarım için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 89 Sosyal Medya Tasarımcısı, Sincan içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Sincan içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Sincan içinde yazılan 198 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 121 kişi Sincan Sosyal Medya Tasarım için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Sincan Ankara Sosyal Medya Tasarımcısı

Bedia F. photo

Bedia F.

21.01.2023

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Daha once sosyal medya, logo, kartvizit, broşür, afiş tasarımları yaptım. Sizi temsil eden sizin zevkinizi yansıtan yeni tasarımları hazırlamak için buradayım.

Ece S. photo

Ece S.

30.08.2022

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Merhaba ben Ece Başkent Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı 3. sınıf öğrencisiyim. Kendimi geliştirmek ve yaratıcılığım sayesinde sizlere yardımcı olabilmek için burdayım eğer bana tasarımlarınızı yaptırmak isterseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim :)

Mustafa Ş. photo

Mustafa Ş.

23.09.2021

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Sosyal medya için gönderilerinizi grafik çalışmalarınızı en kısa zamanda yapıp teslim ederim.müsteri memnuniyetli çalışırım.

Halil Y. photo

Halil Y.

27.04.2023

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Sosyal medya tasarımlarınızı yapmak için arzularınıza,istediklerinize karşılık vermek için kendime güveniyorum. Örnek tasarımlarımı görmek için lütfen mesaj atınız.

Gizem A. photo

Gizem A.

21.01.2022

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Merhabalar BeGi Medya olarak 2 öğrenci arkadaşın hayal dünyasını yansıttığı bir küçük işletme kurduk. Umarım çıktığımız yolda başarılı olur bizi seçen müşterilerimizide hayal kırıklığına uğratmayız. Şimdiden teşekkür ederiz ☺️

Yiğitcan A. photo

Yiğitcan A.

04.04.2022

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Merhaba ben Üniversite öğrencisiyim. 10 senedir sosyal medya içerisindeyim. İnstagram üzerinden 16.000'lik şahsi hesabım var. Ayrıca başka geniş kitleli sayfalarda adminliğim mevcut. İçerik üreticisi,tasarımcı,editör vs. arayanlar için "ders saatlerimin dışında" yardımcı olabilirim.

Mert K. photo

Mert K.

28.12.2021

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

2017 Afyon Kocatepe Üniversitesi Bilgisayar ve Öğrenim Teknolojileri Eğitimi Öğretmenliğinden mezunuyum. Adobe programları ile çalışıyorum. 3 senedir özel okullarda öğretmenliğin yanında sosyal medya yöneticiliklerini devam ettirmekteyim.

Ahmet F. photo

Ahmet F.

15.12.2021

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Merhaba. Ben Ahmet Filge 20 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. 11 yaşımdan berli ''PhotoShop , After Effects , Cinema 4d'' tarzı uygulamaları kullanıyorum ve çeşitli tasarımlar , videolar yapıyorum. Bu profili oluşturmamın amacı üniversite öğrencisi olduğum için kendime ek gelir sağlamak...

Sosyo C. photo

Sosyo C.

06.06.2021

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Merhaba, Sizin için sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak istediğiniz duyurular, kampanyalar, bildirimler, etkinlikler, indirimler, özel gün tebrikleri, yeni ürünlerinizin tanıtımı vb. organizasyonlarınız için dikkat çekici ve kaliteli gönderiler tasarlayabiliriz.

Özüm Y. photo

Özüm Y.

10.06.2022

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Merhaba. Ben Özüm. Kırıkkale Üniversitesi'nde Radyo Televizyon Programcılığı son sınıf öğrencisiyim. Yaşım 21. Hobi olarak yaptığım tasarım işini gelire dökme yolunda hızla ilerliyorum. Sosyal medya hesaplarına tasarım yapıyorum. Çoğunlukla discord adlı sohbet platformunda afiş yapmak oluyor...

Abdulkadir B. photo

Abdulkadir B.

24.12.2022

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Sosyal medya danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız ben iyi bir seçim olacağım. 2019 yılından bu yana bir çok firmaya verdiğim sosyal medya hizmeti ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktayım. Sosyal medya hesaplarınızın kurulumundan yükselişe geçmesine kadar tüm aşamalarda yanınızda olacağım. Kriz...

Sedanur A. photo

Sedanur A.

26.05.2022

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Ankara Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Tanıtım 2.sınıf öğrencisiyim. Kendi çapımda tasarım yapıyorum

Sude G. photo

Sude G.

06.05.2023

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Grafik tasarım mezunuyum. Tasarım konusunda kendime güveniyorum. Sizinde güveninizi kazanmam için bana şans vermeyi unutmayın :)

Halit Y. photo

Halit Y.

03.01.2023

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Sosyal medya paylaşımlarınız için sizlere özel tasarımlar yapıp sizinle hızlı bir şekilde paylaşıyorum.

Abdullah K. photo

Abdullah K.

23.11.2022

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Uzun yıllardır Ankara'da bir medya şirketinde çalışıyorum.İşleriniz profesyonel ve modern şekilde yapılır.

Büşra G. photo

Büşra G.

23.07.2022

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Merhaba , 6 yıldır profesyonel fotoğrafçılık yapıyorum. Yanı sıra photoshop eğitmenliği ve video grafikle uğraşıyorum. Youtube , İnstagram ve Twitch portalını aktif olarak kullanmaktayım. Şirketlerin sosyal medya danışmanlığını yapıyorum. Sektörde sürekli faaliyet gösteren biri olarak, tasarım...

Elçin Y. photo

Elçin Y.

27.09.2022

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Merhaba ben Elçin. Reklam sektöründe faliyet göstermekteyim. Sosyal medya hesaplara için post, banner, logo tasarımları yapıyorum.

İlknur G. photo

İlknur G.

02.01.2023

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Grafik tasarım uzmanıyım instagram, facebook, pinterest gibi mecralar için düzenleme ve görsel üretiyorum. FB Ads için görsel hazırlıyorum. Sosyal medya çekim ve içerik düzenleme işleri için bana ulaşın. Müşteri mağazanıza gelmeden önce sosyal medyanıza gelecek unutmayın. :)

Orhan T. photo

Orhan T.

04.03.2023

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Merhabalar. Sizler için tasarım ve içerik üretimi hizmeti veren bir lisans öğrencisiyim. Fikirleriniz ve istekleriniz doğrultusunda anlaşıp ortaya güzel işler çıkartabileceğimize inanıyorum. Hemen başlayalım mı?

Müşerref K. photo

Müşerref K.

04.12.2022

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Hali hazırda bir topluluğun sosyal medyasını yönetiyorum. Düşük bütçeli ve az zaman alan işler yapmak istiyorum.

Cihat Emre T. photo

Cihat Emre T.

21.02.2022

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Merhaba Ben Cihat; sosyal medya, e-ticaret ile ilgili tasarım, yönetim veya reklam konusunda deneyimim ile sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Bu konularla ilgili görüşmek için mesajlarınızı bekliyorum.

Ali Osman T. photo

Ali Osman T.

08.09.2021

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Minimalist tasarım konusunda istediğiniz bir çok tasarımı gözü kapalı karşılabilecek bir tasarım anlayışım var. Öncelikli hedefim bir markanın ya da tasarımın minimalist olması ve onu göze çarpıcı hale getirilmesidir.

Göksu Ş. photo

Göksu Ş.

10.12.2021

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Hacettepe üniversitesinde okuyan bir öğrenciyim. Alanım işletme aynı zamanda gönüllü olarak topluluğumuzda sosyal medya tasarımları, afiş tasarımları ve kartvizit tasarımları gibi birimlerle ilgilenen birimin direktörlüğünden sorumluyum. Bu uğraşımı kendi gelirimi elde etmek için bir işe...

Ferhat A. photo

Ferhat A.

20.07.2022

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Merhaba, ben Ferhat 16 yaşında espor tasarımları yapan bir tasarımcıyım. Espor takımlarına post forma ve banner işleri yapıyorum. YouTube thumbnail konusunda da çalışmalarım var. Daha önce Elazığspor Espor'un tasarımcılığını da yaptım. Her türlü tasarım işlerini yapabilirim vakit konusunda ve maddi...

Merve Y. photo

Merve Y.

13.06.2021

Sosyal Medya Tasarım · Sincan, Ankara

Merhaba, adım Merve Nur. Başkent Üniversitesini tam burslu olarak ikincilik ile bitirdim. Şimdi ise 14 firmanın hem sosyal medyalarını hem de web site tasarımlarını yönetiyorum. Bunun dışında tüm tasarımları(kitap kapağı, broşür, dergi, katalog, kartvizit, kurumsal kimlik, vb.) da en hızlı zamanda...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sincan Sosyal Medya Tasarım Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Sincan Sosyal Medya Tasarım ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Sosyal Medya Tasarım talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Sosyal Medya Tasarım için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Sosyal Medya Tasarım talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Sosyal Medya Tasarım taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Sosyal Medya Tasarım talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Sosyal Medya Tasarım için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Sosyal Medya Tasarım hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Ankara Sincan Sosyal Medya Tasarım fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Ankara Sincan Sosyal Medya Tasarım fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl