Hizmet Ver
Parti Organizasyon

5 İstanbul Şişli Parti Organizasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 758 Parti Organizasyon hizmet vermeye hazır.

Şişli Parti Organizasyon için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 758 Parti Organizasyon, Şişli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 5 puan, Şişli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Şişli içinde yazılan 28 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 97 kişi Şişli Parti Organizasyon için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Şişli İstanbul Parti Organizasyon

Nurgül A. photo

Nurgül A.

20.12.2021

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Yılbaşı mezuniyet bekarlığa veda adalar turu Boğaz turu her türlü organizasyonlarınızds hizmetinizdeyiz.

Furkan D. photo

Furkan D.

08.04.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Merhabalar, 2024 senesinde Anadolu Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun oldum. Aktif olarak bir yandan bağımsız film yönetmenliği, senaristliği ve yapımcılığı yapıyorum. 2023 senesinde çektiğim uzun metraj filmim ile Eskişehir’de yılın çıkış yapan yönetmen ödülü ve 2024 senesinde...

Mediha S. T. photo

Mediha S. T.

03.05.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Kına, düğün, nişan ve özel organizasyonlarınızda profesyonel wedding planner hizmetimizle en özel günlerinizi kusursuz hale getiriyoruz. Uygun fiyatlı, kaliteli ve şık dekorasyon çözümlerimizle hayalinizdeki organizasyonu zarafetle gerçeğe dönüştürüyoruz.

Eylül Ö. photo

Eylül Ö.

08.04.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

rhaba, ben Eylül. Mimarlık mezunuyum ve iç mekân tasarımı, cephe tasarımı, 3D modelleme ve render alanlarında hizmet veriyorum. Villa, daire, ticari mekân ve özel projelerde hem estetik hem de işlevsel çözümler üretiyorum. İhtiyaca uygun planlama, modern tasarım anlayışı ve gerçekçi 3D görsellerle...

Çiseli U. photo

Çiseli U.

13.01.2025

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Merhabalar Teklif fiyatına kurulum toplama nakliye dahildir Anlaşmalı mekanlarımızı tavsiye edebiliriz Armut profilinden gerçek müşteri yorumlarımızı okuyabilirsiniz. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz JoykidsEventİstanbul Çiseli Uçar

Ayşe . A. photo

Ayşe . A.

11.01.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Yılların verdiği tecrübeyle siz değerli misafirlerimize hayal ettiği organizasyonlarında ev sahipliği yapmaktayız. Tüm özel günlerinizde herşeyi sizin istediğiniz gibi planlıyor ve gercekleştiriyoruz.

İlknur B. photo

İlknur B.

11.06.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Özel günlerinizde balon süsleme yapıyoruz belirleyeceğiniz konsept üzerinden iş drtaylandırılır

Fatma N. O. photo

Fatma N. O.

01.12.2025

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

21 yaşında sağlık meslek çıkışlıyım üniversite dondurdum hobi olarak aşcılık pasta ve tatlı ile uğraşıyorum

Akın Ç. photo

Akın Ç.

22.06.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Profesyonel LED Ekran ve Sahne Çözümleri Organizasyon, konser, düğün ve kurumsal etkinlikleriniz için yüksek çözünürlüklü LED ekran kiralama, ses/ışık ve sahne ekipmanları kurulum hizmeti sunuyoruz. Son teknoloji cihazlarımız ve uzman teknik ekibimizle etkinliklerinizi kusursuz bir görsel şölene...

Deniz E. photo

Deniz E.

28.05.2022

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Party ve eğlence sektöründe 2016 yılından beri hizmet vermekteyiz . İstanbul beşiktaşta bulunan mağazamızda. Party ve eğlence malzemelerinin tedarik ve satışını yapmaktayız. Ayrıca sektörün ihtiyaç duyulduğunda doğum günü bekarlığa veda baby shower cinsiyet belirleme diş buğdayı hastane odası...

CLIQUE.events photo

CLIQUE.events

20.05.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

CLIQUE.events, insanları bir araya getiren anlar tasarlar. Kurumsal buluşmalardan marka deneyimlerine, düğünlerden özel kutlamalara kadar farklı ölçeklerde çalışıyoruz. Ancak bizim için mesele yalnızca bir etkinlik planlamak değil. İyi bir deneyimin; doğru insanlar, doğru his ve doğru zamanlama bir...

Nehir Medya Prodüksiyon photo

Nehir Medya Prodüksiyon

08.12.2025

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Nehir Event, Organizasyon ,davet ,etkinlik ve düğünlerden kurumsal toplantılara kadar tüm özel anlarınızı ve iş etkinliklerinizi profesyonelce planlayan, koordine eden ve yöneten eksiksiz bir etkinlik yönetimi firmasıdır.

VELİ V. V. photo

VELİ V. V.

21.01.2024

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

levent nispetiye de merkezi bir konumda yer alan bu özel mekan etkinliklerinizi unutulmaz kılmak adına özel olarak tasarlanmıştır. 2 farklı oturma alanına sahip olan bu etkinlik alanı özel kutlamalarınız için ideal bir ambiyans sağlamaktadır. Aynı zamanda bu mekanda dizi, film, reklam ve fotoğraf...

KAES E. O. photo

KAES E. O.

31.10.2025

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

KAES Events – Her Anınıza Renk Katıyoruz! Doğum günü, yılbaşı partisi, kurumsal etkinlik veya özel davetleriniz için balonlu ve yaratıcı konseptlerimizle yanınızdayız. Her bütçeye uygun paketlerimiz ve uygun fiyatlarımızla unutulmaz anlar tasarlıyoruz. Siz hayal edin, biz gerçeğe dönüştürelim!

Connect System photo

Connect System

06.02.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

2004'ten beri kurumsal etkinliklerde teknolojik altyapı hizmetleri sunarak etkili iletişim sağlıyoruz

LEGEND EVENT photo

LEGEND EVENT

04.09.2024

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Markanız bunyesınde gerceklesen toplantı organızasyonlar alanındakı ıhtıyaclarınız konusunda sızlerle bır ısbırlıgı başlatabılmeyı arzu etmekteyım Sıze kısaca on bır bılgılendırne olabılmesı adına markamızdan bahsetmek isterim Legend Event Organızasyon olarak kurumların yurt ıcı ve hem de yurt...

Yeliz H. photo

Yeliz H.

20.05.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Bütçe dostu organizasyonlar … siz hayal ediyorsunuz biz tasarlıyoruz . Hedef34 organizasyon.

Bi Kutlama photo

Bi Kutlama

13.06.2020

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Organizasyonlarınızı profesyonel ekibimiz ve tecrübelerimizle daha keyifli hale getiriyoruz. Sayısız mekan alternatifleri ve farklı konsept çeşitleri ile sizlerin ihtiyacını öğrenip en iyi alternatifi sunmayı amaçlamaktayız. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Murat Y. photo

Murat Y.

07.10.2023

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Cafemiz Beşiktaş Nüzhetiye cad.nüzhetiye cafe dir.cafemiz 70 adet koltuk sandalye 10 adet bar taburesi 8 adet 8 kişilik masa 12 adet 4 kişilik masa 5 adet 2 kişilik masa 5 adet orta sehba bulunmaktadır.cafemiz iç mekan olarak 150 m2 dir açılır kapanır dış mekan 60 m2 dir ve tam dış mekan 24m2...

Furkan B. photo

Furkan B.

03.03.2025

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Hello everyone. I continue my DJing adventure, which I started by receiving training in June 2023, as a Resident DJ at Maderia Sushi Bar in Nisantasi. I save myself by taking stages in various venues in Istanbul, I am here to share my sets with you Herkese selamlar.2023 Haziran ayinda egitimini...

Cafe S. O. photo

Cafe S. O.

13.11.2025

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

2017'den beri buradayız! Butik kafemiz, karavanımız, pasta siparişleri ve palyaçolu çocuk etkinlikleriyle tüm özel günlerinizi (Düğün, Kına, Tekne Düğünü, Evlilik Teklifi, Doğum Günü) unutulmaz kılıyoruz. Hayalinizdeki organizasyon biziz!

Jeff Cafe Brasserıe Shısha photo

Jeff Cafe Brasserıe Shısha

27.03.2019

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

JEFF' CAFE BRASSERIE AİLESİ OLARAK KENDİMİZ ÖĞÜTTÜĞÜMÜZ VE DEMLEDİĞİMİZ BİRBİRİNDEN GÜZEL DÜNYA KAHVELERİNİ, BİRBİRİNDEN LEZZETLİ DÜNYA MUTFAĞI YEMEKLERİNİ TATMAK İÇİN SİZLERİ SICACIK ORTAMIMIZA BEKLİYORUZ.

Samed H. photo

Samed H.

30.11.2025

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Yıldız teknik üniversitesinde okuyorum ve boş vakitlerimi değerlendirmek istiyorum daha önce birkaç organizasyonda tanıtım ve yönetim ekibinde çalıştım

Elanur Ö. photo

Elanur Ö.

28.04.2024

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Çocuklarla anlayabildiğimiz ortama ayak uydurabildimiz enerjimizle ortama neşe saçabilğimiz bir karaktere sahibim insanları ve çocukları eğlendirmekten zevk alırım hoşuma gidiyor sosyalleşmeyi ve iletişime geçmeyi severim teşekkür edeirm

Cennet S. photo

Cennet S.

09.05.2025

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Yaklaşık 3 yıldır aktif olarak palyaçoluk yapıyoruz. Çocuklarla iletişim konusunda deneyimliyiz ve onların keyifli vakit geçirmesi için çeşitli oyunlar ve eğlenceli aktiviteler sunuyoruz. Etkinlik içeriğimiz arasında yüz boyama, grup oyunları, balon şekillendirme, mini yarışmalar ve daha fazlası...

Sabiha T. photo

Sabiha T.

18.11.2022

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Mecidiyeköy Trump Avm'de doğumgünü, etkinlik alanımızı ister sadece mekan kiralama yaparak isterseniz ekibim ve iş ortaklarımla süsleme, catering, hizmet, temizlik dahil paketle kiralama yapabilirsiniz.

Mehmet E. D. photo

Mehmet E. D.

25.09.2024

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

İşini kaliteli ve güler yüzlü ve çocuklarla iletişimi kuvvetli bir insanim çocuklarla güzel bir etkinlik yapmak benim için ayrı bir güzellik ayrıca etkinliğimiz bubble gösterisi ile çocuklara büyüleyici bir anı hediyesi olarak etkinligimizi bitiriyoruz.

Cemre Ö. photo

Cemre Ö.

08.11.2025

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Merhaba! Biz 2kişilik, temizlikte titizlik ve güveni ön planda tutan bir ekibiz. Uzmanlık alanımız, ev ve ofis temizliğinde kaliteyi ve hijyeni sağlamak. İki kişilik ekibimizle, hızlı ve detaylı temizlik hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutarak, güvenilir ve profesyonel...

Event Ocean photo

Event Ocean

25.09.2016

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Event Ocean; Yaratıcı ve Profesyonel çözümler ile kurumların ve bireylerin etkinliklerini onlar için kolaylaştırarak, anahtar teslim organizasyonlar sunmayı amaç edinmiş bir etkinlik yönetimi ve organizasyon şirketidir.

FOKUR FOKUR MUTFAK photo

FOKUR FOKUR MUTFAK

20.03.2024

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Eğitimci yazar Hande ERTEM ERGÜN’ün “Yiyeceklerle arası iyi olmayan çocuklara komik ve eğlenceli hikayeler” fikrinden yola çıkarak yazdığı kitaplarındaki dünyayı gerçeğe dönüştürdüğü, çocuklarla eğlenceli atölye çalışmaları ve partiler organize edeceği ”FOKUR FOKUR MUTFAK” açıldı! FOKUR FOKUR...

Ali S. photo

Ali S.

25.01.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Organizasyon sektöründe yirmi yılı aşkın süredir teknik destek ve tedarikçi olarak çözüm ortaklığı görevimizi her seferinde başarılarla tamamladık. Kaliteden ödün vermeyen bir bir şirket olarak tecrübelerimizi sizinle paylaşmak isteriz.

Soykan İ. photo

Soykan İ.

18.10.2025

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Merhaba, Yaklaşık 4 yıldır müzik sektörünün içindeyim. Bu süre boyunca başta Bursa olmak üzere Antalya, İzmir ve Çanakkale’de sahne aldıktan sonra, şimdi İstanbul’da performanslarıma devam ediyorum. Genellikle elektronik müzik tarzını benimsiyorum ancak farklı müzik türlerinde de performans...

Everest Turizm Otelcilik photo

Everest Turizm Otelcilik

21.10.2022

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

SEMBOOL OUTSOURCİNG Merhabalar, Profesyonel Ekipmanlarımız ve Kalifiye Eibimiz ile Sizlere Kaliteli Hizmet Sunmak İçin Buradayız. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz. Saygılarımla, İSHAK KEVE www.sembool.com inst; sembool_outsourcing

İstanbul Dans ve Organizasyon photo

İstanbul Dans ve Organizasyon

19.06.2024

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

İstanbul Dans ve Organizasyon, dansın büyüsünü ve coşkusunu insanların yaşamlarına taşımak amacıyla kurulmuştur. Profesyonel ve yaratıcı ekibimizle, sizlere unutulmaz ve benzersiz dans deneyimleri sunmak için çalışıyoruz. Misyonumuz, her yaştan ve seviyeden insana dansın sevincini yaşatmak ve...

EMR EVENT photo

EMR EVENT

15.08.2023

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Emr Event olarak bireysel ve kurumsal organizasyon sektöründe doğum günü etkinliklerinden bayi toplantılarına, evlilik tekliflerine, takım etkinliklerine, temalı partilere ve pikniklere kadar çeşit çeşit organizasyonda hizmet göstermekteyiz. Pek çok bireysel etkinlik gerçekleştirdiğimiz gibi,...

K Sound photo

K Sound

19.04.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Güçlü ses sistemlerimiz, sahne ışıkları, beam ve efekt aydınlatmaları ile etkinliğinizi sıradanlıktan çıkarıp unutulmaz bir şova dönüştürüyoruz. Deneyimli ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde her organizasyonda kusursuz performans sağlıyoruz.

Umut K. photo

Umut K.

25.05.2025

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

7 senedir hope production olarak türkiye genelinde ses ışık ve görüntü sistemleri kiralama firması olarak hizmet vermekteyiz. Önceliğimiz kalite ve müşteri memnuniyeti. Düğün, mezuniyet, konser, after party, ses sistemi satışı ve kiralaması konularında gerekli bütün ihtiyaçlarınız karşılamaya...

Eyüp A. photo

Eyüp A.

08.05.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Profesyonel DJ Hizmeti | Düğün • Davet • Özel Organizasyon 2015 yılından beri müzik, ses ve sahne ekipmanları alanında aktif olarak çalışıyor; son yıllarda ise düğünler, özel davetler, restoran ve konsept etkinliklerde profesyonel DJ performansları sergiliyorum. House, hip-hop, lounge, nostalgic...

Kubilay S. photo

Kubilay S.

19.05.2026

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Profesyonel DJ olarak dugun parti club ve ozel organizasyonlarda sahne aliyorum. 80ler 90lar 2000ler ve guncel muziklere hakimim. Genis muzik arsivim ve yuksek sahne enerjimle her ortama uygun performans sunuyorum.

Efe A. photo

Efe A.

06.07.2025

Parti Organizasyon · Şişli, İstanbul

Sizin için projesyonel djlik yapabilirim. Dilerseniz etkinlik öncesi birlikte liste hakkında konuşabiliriz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Şişli Parti Organizasyon Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Şişli Parti Organizasyon ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Parti Organizasyon talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Parti Organizasyon için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Parti Organizasyon talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Parti Organizasyon taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Parti Organizasyon talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Parti Organizasyon için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Parti Organizasyon hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Şişli Parti Organizasyon fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Şişli Parti Organizasyon fiyatları, talep detayına göre 3.000 TL ile 120.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl