En İyi 10 Şişli İstanbul Psikolog

4 Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 107 Psikolog hizmet vermeye hazır.

BAŞLA
Merve  Karaman

Merve Karaman

Psikolog · Şişli, İstanbul
Merhaba, Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını tamamladım. Psikodinamik ve varoluşçu ekollerle çalışan bir terapist olarak Eylül 2018 ’den beri danışan kabul etmekteyim. Daha detaylı bilgi almak için web sitemi http://mervekaraman.org ziyaret edebilirsiniz.
Bedia Kalemzer  Karaca

Bedia Kalemzer Karaca

Psikolog · Şişli, İstanbul
Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Lisans öğrenimi sırasında Avrupa Birliği bursu almaya hak kazanmıştır. Lisans öğrenimi sırasında Uludağ Üniversitesi tarafından iki onur belgesi bir yüksek onur belgesine layık görülmüştür. Lisans öğrenimi sonrasında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Yüksek lisans tezini, 54. Ulusal Psikiyatri Kongresinde "Cinsel Yönelimin Cinsel Mitler, Yetişkin Bağlanma Stille
Mert Orak

Mert Orak

Psikolog · Şişli, İstanbul
Merhaba ben psikolog Mert ORAK Ağırlıklı olarak bireysel, cinsel terapi,çift ve aile danışmanlığı alanında danışan kabul ediyorum.
Zeynep Aygün

Zeynep Aygün

Psikolog · Üsküdar, İstanbul
Uzman Psikolog Zeynep Aygün Uzman Klinik Psikolog Zeynep Aygün , Lisans eğitimini İngilizce Psikoloji bölümünde,Klinik Psikoloji Yüksek Lisans (tezli) eğitimini rektörlüğünü ve kuruculuğunu Prof.Dr.Nevzat Tarhan hocamızın yaptığı Üsküdar Üniversitesi ‘inde tamamlamıştır . Lisans ve yüksek lisans öğrenimi boyunca NP BEYİN HASTANESİ’nde staj görmüş ve Klinik stajını da NP BEYİN HASTANESİ’nde yatılı servis kısmında tamamlamıştır. Bunun yanında Lisans eğitimi boyunca: Kartal Doğa Huzurevi ve Tuzl
İrem Özdeş

İrem Özdeş

Psikolog · Beşiktaş, İstanbul
Medipol Üniversitesi psikoloji bölümünü onur belgesi ile tamamladıktan sonra Kent Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisansımı tamamladım. Bakırköy ve Suadiye'de ergen ve yetişkin bireyler ile çalışmaktayım. Danışanın isteğine göre pandemi döneminden kaynaklı online olarak da terapi sürecini yürütmekteyim. Uzmanlık alanlarım; depresyon, panik atak, fobi, OKB, anksiyete, duygudurum bozuklukları, kaygı bozuklukları, DEHB, TSSB İletişim:
Emeç Serin

Emeç Serin

Psikolog · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben Uzman Klinik Psikolog Emeç Serin. Lisans eğitimimi Özyeğin Üniversitesi %100 İngilizce Psikoloji bölümünde burslu olarak tamamlayıp, ardından Klinik Psikoloji yüksek lisansı yaptım. Tez konum; alkol/madde bağımlılığı, yenilik arama davranışı ve anne-çocuk bağlanma stilleri hakkındaydı. Eğitimim süresince Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Florence Nightingale Hastanesi, Fransız Lape Hastanesi ve NP İstanbul Beyin Hastanesi’nde staj yaptım. Kariyerim doğrultusunda Portekiz,
Elif Cor

Elif Cor

Psikolog · Şişli, İstanbul
Merhabalar ben Psikolog Elif. Seanslarımı online ya da yüz yüze gerçekleştirmekteyim. Evlilik ve Çift terapisi, Cinsel terapi, Bilişsel davranışçı terapi ve Aile danışmanlığı eğitimlerim mevcut. Bu alanlarda aktif bir şekilde danışan görmekteyim.
Tuğba Kasap

Tuğba Kasap

Psikolog · Üsküdar, İstanbul
Merhaba ben Psikolog Tuğba Kasap. 2019 senesinde tam burslu okuduğum Yeni Yüzyıl Üniversitesinden mezun oldum. Objektif çocuk testleri uygulayabiliyorum. Farklı gelişen (otizm spektrumunda olan) çocuklarla ve aileleriyle 6 aylık çalışma deneyimim var. Şu anda oyun terapisi eğitimi almaktayım. Bireysel danışmanlıklarımı süpervizyon (uzman psikolog tarafından destek) alarak yürütmekteyim.
Atacan Küçükoğlu

Atacan Küçükoğlu

Psikolog · Beyoğlu, İstanbul
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. İstanbul Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programında ders aşamasını tamamlayıp tez döneminde akademik kariyerime devam etmekteyim. Psikodinamik yönelimle yürüttüğüm psikoterapilerin yanı sıra NGH sertifikalı hipnoterapi uygulayıcısıyım. Seanslarımı Beyoğlu Gümüşsuyu'da yürütmekte olup, online psikoterapi hizmeti de vermekteyim. Başlıca çalışma konularım; •Depresyon •Aile çatışmaları •İlişki sorunları •Evlilik anlaşmaz
Elnara Maharramova

Elnara Maharramova

Psikolog · Beşiktaş, İstanbul
Uzman Psikolog Elnara Maharramova çocuk, ergen ve yetişkinlerle yüz yüze ve online seanslar yürütmektedir. Elnara MAHARRAMOVA’ nın alanında iki farklı yüksek lisans derecesi vardır. Evlilik ve kadınlar üzerine yüksek lisans tezi ve bilimsel araştırmaları bulunmaktadır. İÜ-Cerrahpaşada Adli Tıp Enstitüsünde doktora yapmaktadır. Detaylı bilgi ve randevu için iletişime geçebilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Fırat K.
Psikolog   02/03/2021

Sayın gamze hocama ilk görüşmemiz olmasına rağmen samimi ve sıcak yaklaşımı için çok teşekkür ederim, yardımları ve bakış açısı ile eşim ile olan sorunlarımın sona ermesine yardımcı olacağına inancım tam teşekkürler gamze hocam

         
Gamze İ.
Psikolog   18/01/2021

umdugumdn fazlasiydi.Bazı şeylern farkına varmak bile insana kendini iyi hissettiriyor çünkü fark etmek değişmenin ve değiştirmenin ilk adımı bir şeylerin farkına varıp kaybettiğm benliği bulmamda ilk seansda olsa sizin kaybettiğinz bazı şeyleri gün yüzüne çıkarıp kendinizle yüzleşiyorsunz iç sesimiz olup kendi yorumlarıyla değil bizim kendimize sorduğumz sorularla kendimizle yüzleşmemizi sağlamıştır.iyi dinleyici olup aralarda kurduğu cümleler görünmyn bir aynayla bizi karşı karşıya getirmisdr

         
Buse Ç.
Psikolog   16/01/2021

Merhabalar. Nazan Memiş Şahin,hayatımı olumlu yönde değiştireceğine inandığım bir insan,bana değer veren,anlayan.Nazan Hanım işini gönüllü olarak;bizlere yardım etmek niyetiyle icra ediyor.İyi ki Rabbim onla karşılaştırmış. Teşekkür ediyorum.

         
Aylin S.
Psikolog   08/01/2021

Hamdi beyle ön görüşme sonrası seanslara başladık. Ön görüşmede bana kendisi çok büyük bir güven verdi. Sakinliğiyle yargılamadan beni dinledi. Kendisine çok teşekkür ediyorum güzel bir yol kat edeceğimizi düşünüyorum.

         
Muharrem Ö.
Psikolog   13/12/2020

Aykut Önder kılıç beyden aldığım teratıden çok memnun kaldım ilk terapi olmasına rağmen epey yol katettik kendisine yürekten teşekkür ediyorum

         
Elnur A.
Psikolog   17/11/2020

İzmir de ilk kez bir psikolog yanına gittim ve gittiğim ilk psikoloğun Selcan hanım olması benim şansım oldu. Hakikaten gittiğim seanslardan sonra kendimi çok iyi hissetmeye başladım ve problemleri birlikte çözmeye başladık. Kesinlikle tavsiye ederim çok memnun kaldım.

         
Abdurrakip A.
Psikolog   16/11/2020

Çok denedim olmadı, çözülmesi çok zor deseniz bile görüşmenizi tavsiye ederim. Umudunuz azda olsa kaldıysa çok faydasını göreceksinizdir. Danıştığıma çok memnun oldum.

         
Uğur A.
Psikolog   02/11/2020

Dikkat eksikliği ve depresyon sorunum için aldığım online terapide çözüme yönelik büyük aşama kat ettik. Bilgisi ve uzmanlığıyla bana güven verdi. Tavsiye ederim.

Psikolog hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz