Hizmet Ver
Python Özel Ders

4 İstanbul Şişli Python Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 88 Python Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Şişli Python Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 88 Python Özel Ders Öğretmeni, Şişli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.7 puan, Şişli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Şişli içinde yazılan 201 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 84 kişi Şişli Python Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Şişli İstanbul Python Özel Ders

Doğu Can E. photo

Doğu Can E.

06.05.2022

Python Özel Ders · Şişli, İstanbul

Merhaba ben Doğu, İTÜ Bilgisayar Mühendisliği yüksek lisans öğrencisiyim.Aynı zamanda özel bir şirkette Data Scientist olarak çalışmaktayım. Öğretmeyi sevdiğimi farkedip bunu tecrübelemek ve bildiklerimi verimli aktararak faydalı olmayı hedeflemekteyim.

Bedirhan Ş. photo

Bedirhan Ş.

09.05.2022

Python Özel Ders · Şişli, İstanbul

Bir siber güvenlik firmasında yaklaşık 4 yıldır full stack developer olarak çalışıyorum. PHP, javascript(jquery, ajax), html, c++, c#, python alanlarında deneyimliyim. En baştan öğrenmek isteyenler için yazılıma giriş, programlama mantığı, veri yapıları, algoritma ve pseudo oluşturma gibi adımlarla...

Barış K. photo

Barış K.

29.01.2022

Python Özel Ders · Şişli, İstanbul

Merhabalar, adım Barış Karaer, yaklaşık 5 yıldır yazılım ile uğraşmaktayım. Özyeğin Üniversitesinden 2021 Haziranda mezun oldum. Şu anda bir şirkette uluslararası bir projede Fulltime çalışmaktayım. Yazılım dilleri olarak Java, Python, C# ile yaklaşık 4 yıllık bir deneyimim var. Birbirinden farklı...

Defne Ç. photo

Defne Ç.

04.05.2022

Python Özel Ders · Şişli, İstanbul

Ben, Amerika'da online okuyan bir siber güvenlik öğrencisiyim. Python, CSS/HTML, ve Ingilizce online dersleri verebilirim. Liseyi Amerika'nın Middlesex School yatılı okulunda bitirdim. Sonra bilgisayar mühendisliği için Edinburgh Üniversitesine geçtim. Şu anda siber güvenlik okuyorum. Inglizice'yi...

Yazilim12 photo

Yazilim12

24.11.2021

Python Özel Ders · Şişli, İstanbul

Yazılım egitimi veriyoruz. Microsoft teknolojileri yazılım uzmanligi eğitimi veriyoruz.

Alp Eren K. photo

Alp Eren K.

08.08.2022

Python Özel Ders · Şişli, İstanbul

YKS'de sayısalda eşit ağırlıkta derecelerim bulunmakta, yılındaysa - şeklindedir. ALES puanım bulunmakta, bunların yaninda yila yakındır yazılımla ugrasmaktayim yazılım ve elektronik dersleri de verebilirim İTÜ Elektronik ve Haberleşme .sinif öğrencisiyim. Öğretmenlikle yıla yakın tecrübem...

Ozan D. photo

Ozan D.

16.04.2020

Python Özel Ders · Şişli, İstanbul

Üniversite sınavında Türkiye 151.'si olarak Koç Üniversitesi İngilizce Elektrik- Elektronik Mühendislik ve Çift Anadal İşletme bölümlerini okudum. Bu sürede 8 ay Kanada'da eğitim gördüm. Farklı zamanlarda Avrupa ülkelerinde bulundum. 3 senedir mezunum ve bu süreçte de uluslar arası bir firma olan...

Bilal T. photo

Bilal T.

18.05.2022

Python Özel Ders · Şişli, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğrencisiyim. Üniversite sınavında 106. oldum. Yaklaşık 5 senedir özel ders vermekteyim. 100'ü aşkın öğrenciye mentorluk ve yol arkadaşlığı yaptım.

Öykü B. photo

Öykü B.

25.04.2022

Python Özel Ders · Şişli, İstanbul

Merhabalar, ben Öykü. Koç Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği doktorası yapıyorum. Aynı zamanda üç senedir Java programlama dersinde asistanlık yapıyorum ve daha önce bir yıl programalama özel dersi verdim. Python, Java ve C programlama dillerinde ders verebilirim.

Ercan E. photo

Ercan E.

22.06.2022

Python Özel Ders · Şişli, İstanbul

En iyi yazılım geliştirme uygulamalarını kullanarak iyi tasarlanmış, test edilebilir, verimli kod yazma, Standart HTML/CSS uygulamalarını kullanarak web sitesi düzeni/kullanıcı arayüzü oluşturma, Çeşitli arka uç hizmetlerinden ve veritabanlarından gelen verileri entegre etme, Web programlamada...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Şişli Python Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Şişli Python Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Python Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Python Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Python Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Python Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Python Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Python Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Python Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Şişli Python Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Şişli Python Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl