En İyi 10 Şişli Reklam Ajansı | Armut

En İyi 10 Şişli İstanbul Reklam Ajansı

4 Reklam Ajansı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Şişli civarında 92 Reklam Ajansı hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Halil İbrahim  S.

Halil İbrahim S.

Reklam Ajansı · Beşiktaş, İstanbul
Dünyanın en akıllı insanı Erdal Demirkıranın reklam danışmanlığını yaptım. Profesyonel pazarlama iletişimine hakim. Sadece grafik tasarım değil metin yazarlığı video production gibi kreatif alanlarda uygulama yapabilir.
Fırat A.

Fırat A.

Reklam Ajansı · Şişli, İstanbul
Dijital Medya Danışmanlığı, Reklam Çözümleri, İçerik Oluşturma, İzleyici Trafiği, Sosyal Medya Planlaması konularında profesyonel olarak destek verebilirim. 7/24 müşteri desteği.
Hedef Kitle Ajans

Hedef Kitle Ajans

Reklam Ajansı · Beşiktaş, İstanbul
Hedef Kitlenize Ulaşmak Bizim İşimiz. 2008 yılından beri Hedef Kitle olarak markalarınızın Türkiye genelinde en uygun noktalarda pazarlama aktiviteleri ile hizmetinizdeyiz. Tadım Standları Fırma aktıvıtelerı Test Suruslerı Sampling dağıtımı, hane kapıları doorhanger çalışmalarıyla markanızı doğrudan hedef kitlenizle buluşturuyoruz. Door to door çalışmalarımızın yanı sıra Blok girişlerinde ve Asansör içlerinde yer alan panolarımızla birlikte ulaşmak istediğiniz her kesime en uygun ve en do
Efemstandreklam İnşaat Dekorasyon

Efemstandreklam İnşaat Dekorasyon

Reklam Ajansı · Üsküdar, İstanbul
Stand pleksi dekorasyon konusunda uzman.kalitei vezamanında teslimatla hızlı çözümler üreten kaliteden ödün vermeyen bir firmayız. siz hayal edin biz gercekleştirelim
Okay Reklam Ajansı Ltd. Şti

Okay Reklam Ajansı Ltd. Şti

Reklam Ajansı · Şişli, İstanbul
Okay Ajans, ‘’Tam Hizmet Reklam Ajansı’’dır. Reklam ve tanıtım faaliyetlerini bir bütün olarak değerlendiren, hizmet verdiği kuruluşlar için özel pazarlama ve iletişim yöntemleri geliştiren, bunları yaratıcı çözümlerle ve en etkili mecralarla hedef kitleye ulaştıran Okay Ajans, özellikle ‘Halka Arz Reklam ve Tanıtım Faaliyetleri’ konusunda uzmanlaşmıştır. Halka arzın tüm aşamalarındaki deneyimi dolayısıyla projeleri, gazete, dergi, radyo, TV reklamlardan gong töreni, basın PR çalışmalarına ka
Tolga E.

Tolga E.

Reklam Ajansı · Şişli, İstanbul
Yaratıcı reklam yazarlığı, metin yazarlığı, senaryo yazarlığı konusunda yardımcı olabilirim. Tasarım ve baskı dosyası hazırlayabilirim.
Büyükkaya A.

Büyükkaya A.

Reklam Ajansı · Şişli, İstanbul
Giyim ve tekstil ürünlerinin ile aksesuarların iyi bir şekilde tanıtılması için profesyonel manken arkadaşlarımız ile katalog çekimleri yapılır sizde bu fotoğrafları wep sitenize ve hizmet sayfalarınıza yükleyerek müşterilere ürünlerinizi daha iyi yansıtabilirsiniz. İyi kalite hizmet ve en uygun fiyatlar için bizi arayın.Tüm bedenlerde bay ve bayan mankenlerimiz mevcuttur.
Selin H.

Selin H.

Reklam Ajansı · Şişli, İstanbul
Logo yapımı ile tanıtım içerikli videolarınızı gerçekleştirmekte.Ürünlerinizi tanıtan reklam yapımları ve reklamlarınızın yayınlanmasını sağlamaktayız.Yapılan reklamların ücretsiz demo sunumları yapılmakta ve firmanın görüşleri dahilinde işleyiş gerçekleşmektedir.
Kamp İstanbul Reklam Ve İletişim

Kamp İstanbul Reklam Ve İletişim

Reklam Ajansı · Şişli, İstanbul
Şirketimiz 2008 yılında bu yana reklam ve iletişim hizmeti vermektedir. Şirket öncesinde McCann Erickson, Grey ve Republicada toplam 12 sene deneyim sonrası ajans hizmeti vermeye başladık. Siemens, Lassa, Hsbc, Garanti, Turkcell, İddaa, Cnn, Akbank, Balizza, Buyaka, Cnr, Gilan, Kanyon, Komşufırın, Petrol Ofisi, Paşabahçe, Yataş, Nurus gibi markalar ile çalışma fırsatı bulduk. Diğer bilgiler için lütfen irtibata geçiniz.
Medya Galaksi Reklam Tanıtım Dijital Medya

Medya Galaksi Reklam Tanıtım Dijital Medya

Reklam Ajansı · Şişli, İstanbul
Medya Galaksi Reklam Tanıtım ve İletişim Hizmetleri, 2006 yılından bu yana geleneksel ve dijital medya hizmeti veren tam hizmet ajansıdır. Bünyemizde kreatif çalışmaların yanı sıra medya planlama ve satın alma, eticaret,yazılım hizmeti ve sosyal medya yönetimi için de uzman bir ekip yer alıyor.Bir ajansın sahip olduğu en kıymetli ‘olgu’ bünyesin de oluşturup geliştirdiği iyi fikirleridir. Tasarım yapmak, üretmek, iletişim kurmak, var olan durumu bulunduğundan daha iyi noktalara getirmeyi amaç
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Meltem Keskin
Reklam Ajansı   11/09/2019

Bizim iş yoğunluğumuzdan dolayı işi tamamlayamadık ama firma ilgi ve iletişimi çok iyi beraber çalışmak isteyeceğimiz bir firma Teşekkür ederim

         
Tülayca Organizasyon
Reklam Ajansı   14/09/2017

Belirlenen süreden daha kısa zamanda istediğimiz işi yüksek kalitede teslim ettiler. İşbirliği yapılabilecek devamlılık sağlayabilecek bir ajans. Teşekkürler

         
Sıla Ökten
Reklam Ajansı   19/04/2017

işim gereği birçok reklam firmasıyla çalıştım ,Pay Reklam tam anlamıyla isteklerime cevap veren .Verdiği sürede işini tamamlayıp sorunsuz iş çözümüne ulaştıran sayılı firmalar arasına girmiştir benim için.....tereddütsüz tercih edebilirsiniz.

         
Reklam Ajansı   30/10/2016

İhtiyaçlarımıza her anlamda çözüm sağlayan, müşteri kazanma odaklı, kaliteli ve disiplinli çalışması olan bir firmayla bundan sonra çalışacağımız için mutluyuz.

         
Selen Cam
Reklam Ajansı   14/04/2016

ilgili, çalışkan ve öngürülü bir ekip. birlikte çalışmaktan çok memnun kaldım, uzun süreli bir çalışma ortaklığı olacak.teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

         
Didem Külahçı
Reklam Ajansı   29/02/2016

Aslında 5 yıldız veriyoruz ama tıklamamıza rağmen yıldızlar renklenmiyor. Çok hızlı ve kaliteli iş oldu . Her aşama ile birebir ilgilenildi. Bizim talep ettiklerimizin yanlış olduğu noktalarda doğru yönlendirmeler aldık. Logo altına duvar kağıdı istemiştik , görüntü hoş olmayınca artı bir ücret talep etmeden kağıtları söküp boya yaptılar. Çalışmayı düşünen firma ve şahıslara olumlu tavsiyemizi bildiririz.

Reklam Ajansı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz