4 Su Deposu Temizliği Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

200 Su Deposu Temizliği hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL

En İyi 25 Su Deposu Temizliği

Dezenfeksiyon İstanbul

Dezenfeksiyon İstanbul

Mutlaka belge sorun belgesiz iş yapan firmalara asla çalışmayın Ofis Ev Dezenfeksiyon Şirketi, Virüslere Karşı Tam Koruma Garantili Dezenfekte Hizmeti.Teklif Almadan Karar Vermeyin. Memnuniyet Odaklı Çalışma. Zamanında İşlem Garantisi. Fiyat Avantajı. Kalite Odaklı Hizmet
Gen Laboratuvar Ve Kimya

Gen Laboratuvar Ve Kimya

Maski Genel Müdürlüğü Tarafından yayınlanan yönetmelik uyarınca tüm içme suyu depoları yılda iki defa temizlenmelidir. ayrıca milli eğitim bakanlığının ilgili yönetmeliğine göre de içme suyu depoları yılda en az bir kez temizlenmelidir. ilimizde kimyager nezaretinde içme suyu deposu temizliği yapan tek firma olan Gen laboratuvar ve Kimya'dan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. temizlik sonrası su analizleri kimyagerimiz tarafından yapılıp rapor olarak size verilmektedir.
Deztaş Dezenfekte

Deztaş Dezenfekte

Merhaba 10 YILDIR SU DEPOSU TEMİZLİK SU DEPOSU İZOLASYON SEBİL TEMİZLİK VE DEZENFEKTESİ , İZOLASYON VE İNŞAAT YAPIM ALANLARINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.
Mahmut A.

Mahmut A.

Her türlü su deposu temizliği, Paslanmaz ve galvaniz modüler su deposu satış,montaj ve bakım onarım işleri SU DEPOLARIYLA İLGİLİ HER TÜRLÜ BİLGİ İÇİN TEL:
Ömer B.

Ömer B.

Su depolarının temizlik ve dezenfektesi uzman personellerimiz tarafından özenle yapılmaktadır Adres verirseniz gelip inceleme yaptıktan sonra fiyat verebiliriz
İdil İlaçlama Ve Su Deposu

İdil İlaçlama Ve Su Deposu

Su depolarını temizlemek ve dezenfekte etmek için en modern deneyime ve ekipmana sahibiz. Bu görevleri yerine getirmemizi sağlayan ilgili devlet kurumları tarafından verilen sertifikalara ve kayıtlara sahibiz. Piyasadaki en rekabetçi fiyatlar bizde.
Proaktif Su Deposu Temizliği Ve Dezenfeksiyonu

Proaktif Su Deposu Temizliği Ve Dezenfeksiyonu

Su depolarının temizliği ve dezenfeksiyonu Türkiye genelinde firmamız tarafından yapılır.Emlak konut ,Toki,Kiptaş blokları Proaktif Temizliği tercih etmektedir.
Su Deposu Dezenfektan Teknomodül

Su Deposu Dezenfektan Teknomodül

Korona vuruslerinden mikropplardan uzak durmak icin Kalitenin ve Hesabin Uygun Olduğu Adresiz. Depo temizliği Gerek Hidrofor Arızaları Montaj Ve Kurulumda Hizmet Vermekteyiz. Depo Temizliğinde Su analizi Yapılmayı Zorunlu Kilmaktayiz.Islerimizin Düzgün ve Kaliteli Olması Sizlerin Sağlığı Herşeyden Önce Gelmektedir
Biray İ.

Biray İ.

Biray Temizlik olarak kurulduğumuz günden bu yana bölgemizin her yerinden farklı müşterilerle çalıştık. Sıra dışı hizmet, tecrübeli ve sevecen çalışanlara sahip olmaktan geçer; ekibimizi oluştururken en iyi profesyonelleri seçmeye özen göstermemizin sebebi de bu. Tüm projelerimizi en doğru yöntemleri kullanarak tam vaktinde tamamlıyor, müşterilerimizle kalıcı bir ilişki oluşturmak için olağan dışı çaba sarf ediyoruz.
Pınar Modüler Su Depoları Satış&montaj&tamir&bakım&temizlik

Pınar Modüler Su Depoları Satış&montaj&tamir&bakım&temizlik

Su depolarının temizliği insan sağlığı açısından hayati öneme sahiptir. Zira temizlenmeyen su depoları bakteri oluşumuna sebebiyet vererek sağlığınızı tehlikeye atmaktadır. İçme suyu olarak kullanmasanız dahi kullanma suları içinde aynı durum geçerlidir. Su depoları yılda en az bir defa temizlenmeli çamur, yosun, bakteri ve mikroplardan arındırılmalıdır. Pınar modüler su depoları olarak bugüne kadar birçok modüler sistem su deposunun temizlik ve onarımı profesyonel ekiplerimiz tarafından itinay
Mersinsu Deposu Tem.hiz

Mersinsu Deposu Tem.hiz

Firmamız 2017 yılından bu yana kısa süre içerisinde mersin ve Adana çevresinde birçok okul ve hastane su depolarının temziliğini, haftalık apartman temizliği ve çöp alma hizmetlerini titizlikle yapmaktadır.Temziliği yapılan her depo için 6 aylık peryotlarla depoların kontrolleri tarafımızca ücretsiz yapılmakta olup hijyen kurallarına büyük ömen vermekteyiz.tek kullanımlık tulum,maske,eldiven,bone kullanmakta olup tse standartlarına uygun hizmet vermekteyiz.
Trakyatem Su Deposu Temizliği  V.

Trakyatem Su Deposu Temizliği V.

Su Deposu Temizliği Ve Dezenfektesi Hizmeti Sunmaktayız. Tüm Trakyada Ve Marmara Bölgesinde Bursa,Balıkesir,Yalova,Kocaeli de Hizmet Vermekteyiz. İşinde Yetkin Belgeli Tecrübeli Ekip İle Hizmet Vermekteyiz.
Depotez

Depotez

SU DEPOSU TEMİZLİK VE DEZENFEKSİYONU NASIL YAPILIR? Depo temizliği için tayin edilen randevu günüden önce depodaki mevcut suyun hidrofor seviyesine kadar tüketilmesi sağlanır. Çalışma emniyeti için temizlik işlerinden önce deponun havalandırılması ve aydınlatılması sağlanacaktır. Hijyenik giysi, bone, galoş, lastik çizme giyen teknik elemanlar depoya ip merdivenle inerler. Depodaki kalan sular, dalgıç pompalarla tahliye edilerek uygun görülen su giderine atılır. Depoda bulunan fiziksel
Temiz İstanbul Temizlik ve Halk Sağlığı Hizmetleri San Tic Ltd Şti

Temiz İstanbul Temizlik ve Halk Sağlığı Hizmetleri San Tic Ltd Şti

Uzun yıllardır su deposu temizlik ve dezenfekte hizmeti firmamız çalışanları ile sizlerin evinizde, iş yerlerinizde, apartman ve sitelerde kullanılan şehir suyunun su depolarında oluşturduğu pas, kir, mikrobik tüm olumsuz etkileri ortadan kaldırmak ve daha hijyenik kullanma suyuna sahip olmanızı hedefleyen bir takımız.
Sis Grup T.

Sis Grup T.

Firmamız, su depolarının temizliğini, dezenfeksiyonunu, izolasyonunu tse standartlarında yapmaktadır.
Burak Y.

Burak Y.

Ekip Edirne ve Trakya bölgesinde faaliyet gösteren Profesyonel apartman yönetimi,emlak,su deposu temizliği iş dallarında hizmet veren genç ve güleryüzlü kadrosu ile kurumsallığı ilke edinmiş firmadır. Dinamik kadrosu ile tüm apartman sakinlerinin yaşadığı problemlerle ilgilenir ve ivedilikle çözüme kavuşturmayı hedefler.
Mask Yönetim Temizlik İnşaat Ticaret Limited Şirketi

Mask Yönetim Temizlik İnşaat Ticaret Limited Şirketi

SU DEPOLARI,YANGIN DEPOLARI SAĞLIK BAKANLIĞI TEBLİĞİNE UYGUN PROFESYONEL EKİPLERİMİZ TARAFINDAN TEMİZLİĞİ YAPILMAKTADIR
İbs Haşere Çözüm Merkezi/havuzculuk Hizmetleri İ.

İbs Haşere Çözüm Merkezi/havuzculuk Hizmetleri İ.

İbs Haşere Çözüm Merkezi olarak profesyonel ekibimizle kurumsal olarak hizmet vermekteyiz.Ziraat Mühendisi Pınar Cangökce
Ahmet B.

Ahmet B.

Çukurova Hidrofor, uzun yıllar sektörde kazandığı tecrübeyle, teknolojiyi takip edip değişime ayak uyduran anlayışı ve kullandığı hijyenik, çevre dostu ürünlerle sağlığınıza önem verip siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
İlknur Y.

İlknur Y.

Sağlığınıza önem veriyoruz.tamamen ithal insan sağlığına zararsız ürünler kullanarak siz değerli müşterilerimize hijyenik bir ortam yaratma çabasındayız
Engin B.

Engin B.

6 ayda bir şu deposunun temizlenmesi gerekir. Aşırı miktarda oluşan yosunlaşma ve çamurdan arındırılıp, dezenfektanı yapılmalıdır.Güvenilir ve belgeli hizmet veriyoruz.
Samsun İlaclama Ve Dezenfeksiyon

Samsun İlaclama Ve Dezenfeksiyon

6 ayda bir su depolarının temizlenmesi ve kontrolü gerekir.hertürlü depo temizliği bakımı ve tamiri yapılmaktadır.
Kay-er Su Deposu Temizlik Ve Dezenfk.

Kay-er Su Deposu Temizlik Ve Dezenfk.

Kaski nin ilk yetkili firmalarından biri olup,ilimizde 2014 yılında alınan Hıfzısıhha Kurul kararının ardından tecrübe ve birikimi ile kalitenin adresi olmanın verdiği gurur ile Kayseri genelinde tüm özel hastanelerinizde içinde olduğu müşteri portföyümüzle güvenilirliğini hizmetinize sunmaktayız.Sadece temizlik değil Dezenfeksiyon sağlığımız için önemli bir detay., Sağlıklı su için.
Uçarkuş Su Depo Temizliği

Uçarkuş Su Depo Temizliği

Kayseri de su deposu temizliğinde güçlü firma. Firmamız TSE-HYB belgelidir. SU DEPOLARINDAKİ GİZLİ TEHLİKE . Dünya Sağlık Teşkilatı , hastalıkların %80 nin kirli sulardan bulaştığını açıklamıştır. Bu hastalıklardan başlıcalar şunlardır : -Tifo -Tifüs -Dizanteri -Kolera -Hepatit -Lejyoner Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan 08.08.2007 tarih B.10.TSH.0.10.00.04 sayı numaralı genelgeye göre,su deposu bulunan bina ve iş yerlerinin depolarını belirli periyotlarla (su kesintis
Kay-er

Kay-er

Kayseri de kurulan ilk su deposu temizliği ve dezenfeksiyon şirketiyiz Su deposu temizliği hakkında türk standart ları ensitüsünün vermiş olduğu hizmet yeterlilik belgesi olan TSE HYB Belgesine sahip olan şirketimiz sahasında lider olup çok kaliteli hizmet vermektedir. İlk görevimiz kayseri ilimizde su deposu kullanan vatandaşlarımıza temiz su depolarından su içmelerini sağlamak. Kayseri de kalitenin lideri olduğumuzu Hizmet verdiğimiz müşterilerimizden bilgi ala bilirsiniz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Nurhan Gürünlü
Su Deposu Temizliği   13/05/2020

Uğur beyin eline emeğine sağlık. Su depomuzu tertemiz yaptı çok memnun kaldım. Hayırlı işler bol kazançları olsun.

         
RUHİ ÖNOĞLU
Su Deposu Temizliği   06/03/2020

Firma Yetkilisi Uğur Bey ziraat mühendisi, işinin ehli. Ekibiyle birlikte apartmanınıza geliyor ve işle bizzat ilgileniyor. Apartmanımızın su depolarını emsallerine göre uygun fiyata ve çok güzel temizlediler. Teşekkür ediyorum.

         
Ülkü Akkor
Su Deposu Temizliği   21/12/2019

Apartmanimızin su deposunun temizliği için ; Zamanında istediğimiz gibi ve güzel temiz iş yaptılar. tesekkur ediyoruz.

         
Yavuz Ediz Atay
Su Deposu Temizliği   08/07/2019

Çok memnun kaldım, dedikleri gün ve saatte gelip bildirmiş oldukları sürede depo temizliğini yapıp etrafı da toplayıp temizleyip gittiler.

         
Çiğdem Çinici Küçükbenli
Su Deposu Temizliği   26/06/2019

Kesinlikle cok memnun kaldik. Soz verdikleri saatte geldiler ve buyuk titizlikle calisip depoyu temizlediler. Gozunuz kapali tercih edebilirsiniz.

         
SEMRA ÖZEN
Su Deposu Temizliği   08/05/2019

Gümüş Park sitesi olarak Uğur beyin verdiği teklifi kabul ettik. Verdikleri saatte geldiler, depolarımızın temizliği için çok uğraştılar. Anlaştığımız ücreti talep ettiler. İşinde profesyonel güler yüzlüler. Verdikleri hizmetten çok memnun kaldık Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

         
Fatma Yılmaz
Su Deposu Temizliği   06/05/2019

Uzun yıllardır temizlenmeyen bir su deposunun temizliği için hizmet aldım.. Zamanında ve eksiksiz ekipmanla geldiler. Son derece titiz çalışması, güler yüzüyle her şeyi çözen Ceyhun beye çok teşekkürler.. Son derece memnun kaldım..

         
Aydan Hayri
Su Deposu Temizliği   26/10/2018

Verdikleri saatten önce geldiler tabi uygunmudur diye telefon Edip sordular sorunsuz işi verdikleri zamanda bitirdiler biz çok memnun kaldık Tunç beye ve ekibine teşekkür ederiz

Su Deposu Temizliği hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz