En İyi 10 Süleymanpaşa Tekirdağ Klima Montaj

4 Klima Montaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Derman K.

Derman K.

Klima Montaj · Süleymanpaşa, Tekirdağ
Klima ve soğutma sistemleri bakım tamir montaj Teknik destek hizmetleri ve satışı, her türlü klima ve soğutma cihazları, soğuk oda buzhane buz makineleri vrv chiller hava perdesi ürünlerine hizmet vermekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Emre B
Klima Montaj   20/12/2019

Tam zamanında geldiler. İşlerini çok iyi bir şekilde yapıp , extra çıkan işlerde yardımcı oldular. Güler yüzlü , profesyonel ve yardımsever ekip için çok çok teşekkür ederim. Bol kazançlı işleriniz olsun.

         
Abdullah Uğur
Klima Montaj   19/11/2019

Kesinlikle tavsiye ederim hem kaliteli hemde cok uygun. Zamanında gelip kısa bir surede cok iyi iş cikardılar. Musterı memnuniyetine cok dikkat ediyorlar.hepsine ayrı ayrı tesekkur

         
Alican İlgili
Klima Montaj   06/11/2019

çok temiz ve dikkatli olarak çalıştıkları için teşekkür ederim Yılmaz Bey e. hem montaj hem elektrik işlerini güzel bir şekilde tamamladı.

         
Özgür Barış Polat
Klima Montaj   05/10/2019

İşletme sahibi Ömer Bey’e hızlı pratik çözüm sunduğu için teşekkür ederim ama 5 Yıldırım Hayati Ustaya vermiş olayım.Kendi evinde çalışsa bu kadar özen gösteremez,teşekkür ederim

         
Salih Kurt
Klima Montaj   21/09/2019

İşinin ehli güler yüzlü çözüm üreten düzgün bir usta. Klimalarımızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceğimiz bir usta. Teşekkür ederim.

         
Barış Bulak
Klima Montaj   16/09/2019
gallery thumbnail

Adnan bey sağolsun çok hızlı ve temiz çalıştı. Montaja dair bütün isteklerimizi olumlu karşıladı. Bizden kaynaklanan aksilikleri dahi halletmeye yardımcı oldu. İşçiliği çok temiz. Kendisine teşekkür ederim.

         
Oya Grn
Klima Montaj   16/09/2019

Arda bey'ler, demontaj ve montaj işlemini temiz ve istediğimiz bir şekilde yaptılar. Hızlı ve temiz işçilik. İşlerinin ehli, Bir dahaki tercihimiz yine kendileri olacaktır. Kesinlikle tavsiye ederim 👍🏻

         
Emin Dursun
Klima Montaj   13/09/2019

İşlerinde profesyonel ve kesinlikle dürüst personellere sahip çevrenize önerebileceğiniz bir firma. Ellerinize sağlık.

Klima Montaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz