En İyi 10 Süleymanpaşa Klima Montaj | Armut

En İyi 10 Süleymanpaşa Tekirdağ Klima Montaj

4 Klima Montaj Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Derman K.

Derman K.

Klima Montaj · Süleymanpaşa, Tekirdağ
Klima ve soğutma sistemleri bakım tamir montaj Teknik destek hizmetleri ve satışı, her türlü klima ve soğutma cihazları, soğuk oda buzhane buz makineleri vrv chiller hava perdesi ürünlerine hizmet vermekteyiz.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ceyhun Çakır
Klima Montaj   12/10/2019

Arda bey İşinde tecrübeli, çalışırken titiz ve çok saygılıdır. Kendisini her yeerde referans gösterebilirim. Çok memnun kaldık.

         
Fatmanur Polat
Klima Montaj   06/10/2019

Kesinlikle herkese tereddütsüz tavsiye ederim👌👍. Hızlı titiz kaliteli hizmet sunuyorlar harika bir iş çıkardılar 👏👏Ayrıca belirtmek isterim Ahmet usta çok titiz çalışıyor kendi evine ilgilenircesine titiz ve düzgün montaj yapıyor. İşçiliği 10 numara. Çözüm odaklı olması da cabası. Teşekkürler İnan Teknik. Bundan sonra ben ve bütün çevrem sizinle çalışacağız.

         
Ali Fahir Kayacan
Klima Montaj   02/10/2019

Uzman Teknik işini ehli bir ekip. Eski ofisimdeki klimayı söküp yeni yerine gayet güzel bir şekilde taktılar. Yeni yerde klima dış ünitesinin konulacağı yerin sorunlu olnasına rağmen çözüm üretip mevcut şartlar içerisinde montajı gerçekleştirdiler. Demontaj ve montaj ücreti de nakliye vs.dahil makul idi. Tacettin usta ve ekibine teşekkür ediyor işlerinde başarılar diliyorum.

         
Murat Asil
Klima Montaj   01/10/2019

muhteşem bir ekip. son derece profesyoneller. apartmandan kaynaklanan problemleri bile anlayışla karşılayıp çözüm üretmeye çalıştılar. fiyatları da çok uygun. herkese tavsiye ederim.

         
Korhan Barış Kaynar
Klima Montaj   26/09/2019

Konuştuğumuz zamanda gelip işini şahane yapan bir usta, benden kaynaklanan montaj geçikmesinde bile sorun etmeden malzemeleri 3 4 gün saklayıp sorunsuz bir şekilde dediğimiz saatte getirip montajını yaptı. Memnunum

         
Mehmet Gürsel
Klima Montaj   22/09/2019

Arkadaşlara teşekkür ederim. İşinin ehli, ne yaptığını bilen her konuda yardımcı arkadaşlar. Klima nakil işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiler. İş yaptırmak isteyenlere tavsiye ederim.

         
Gökhan Gül
Klima Montaj   06/09/2019

Hasan bey 2 adet klimamızın montajını yaptı ve kendisinden çok memnun kaldık. Sağolsun kendi evine yapar gibi titizlikle çalıştı. Kendi üretti fikirler, ustalığına diyecek söz yok. Herkese tavsiye ediyorum.

         
Halil Şenol
Klima Montaj   07/08/2019

Firma çalışanları açık sözlü, profesyonel, saygılı ve itina ile çalışıyorlar. Akşam yazdım sabah geldiler. Memnun kaldım. Tavsiye ederim. Kaliteli iş uygun fiyat.

Klima Montaj hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz