Hizmet Ver
Online YKS Matematik Özel Ders

4 İstanbul Sultanbeyli Online YKS Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sultanbeyli civarında 177 Online YKS Matematik Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Sultanbeyli Online YKS Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 177 Online YKS Matematik Öğretmeni, Sultanbeyli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 5 puan, Sultanbeyli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Sultanbeyli içinde yazılan 1.176 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 64 kişi Sultanbeyli Online YKS Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Sultanbeyli İstanbul Online YKS Matematik Öğretmeni

Özgül D. photo

Özgül D.

01.09.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

İlkokul öğretmenimin matematikle ilgili olduğumu sezmesinin ardından lisede gösterdiğim matematik başarıları ile matematiğe ilgili olduğumu keşfettim. Üniversite için hazırlanırken matematik bölümünü seçmeye karar verdim. Öğrenmeyi ve öğrendiklerini paylaşmayı seven biri olduğum için...

Ahmet B. photo

Ahmet B.

07.09.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Merhaba, ben Ahmet Bahadır. Ortaokul, LGS ve TYT–AYT seviyelerinde matematik özel ders veriyorum. Konuları anlaşılır şekilde aktararak bol soru çözümüyle pekiştirme yapıyor, öğrencinin seviyesine uygun programla ilerliyorum. Online ve yüz yüze ders seçenekleriyle öğrencilere destek oluyorum.

Emre A. photo

Emre A.

13.06.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

2019 YKS SAYISAL TÜRKİYE 6000.siyim (matematik 40/40). 2019 yılından itibaren öğrencilere matematik ve fizik üzerine özel ders veriyorum ayrıca öğrencilere YKS ve LGS sınavları için koçluk yapıyorum. Birçok öğrencim yüksek derecelerle iyi üniversitelere ve liselere yerleştiler. Tüm öğrenci ve...

Nurcan A. photo

Nurcan A.

13.03.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

20 yılı aşkın süredir özel eğitim kurumlarında üniversite sınavlarına hazırlık eğitimi verdim. Özel matematik ders isteyen öğrencilere hizmet vermekteyim. Tecrübe ve birikimimle motivasyon ve kararlılık isteyen bu zor maratonda en iyisini en kısa sürede verebileceğime ve hedefine ulaşmana yardımcı...

Aysun T. photo

Aysun T.

08.07.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Uludağ Üniversitesi Matematik bölümünden 2004 yılında mezun oldum.2005 senesinde Osmangazi Üniversitesinde Ortaogretim Matematik Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans programını bitirdim.17 senedir Matematik Öğretmenliği yapıyorum.Ortaokul, lise kademesinde sınav hazırlığı,ara sınıflar...

Gizem Ö. photo

Gizem Ö.

15.06.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Merhaba ben Gizem öğretmen Ege üniversitesi mezunuyum ve 14 yıldır düzenli olarak özel ders veriyorum. Bu süreçte çeşitli okullarda çalıştım. Herzaman özel ders vermeye devam ettim bu yıllarda çok sayıda öğrencim oldu ve hep uzun soluklu olarak öğrenim hayatlarında herbirine keyifle eşlik ettim.çok...

Erdem S. photo

Erdem S.

27.03.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

~ Neden Özel Ders Veriyorum Bilgilerimi belli bir sistematik içerisinde aktardığımda öğrencilerime faydalı olacağıma inanıyor böylece hayatlarındaki bazı dönüm noktalarında onlara yardımcı olmaya çalışıyorum. ~ Sunulan imkanlar & Öğrencinin ön bilgilerinin tespit edilmesi. & Çalışma düzeninin bu...

Kader T. photo

Kader T.

16.10.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Matematik özel dersleriyle konuları anlaşılır hale getiriyor, öğrenci koçluğu ile planlı ve motive bir şekilde ilerlemeni sağlıyorum. Her öğrencinin seviyesine göre ders işleyip, hedeflerine ulaşması için birebir destek veriyorum. Matematiği sadece öğretmek değil, sevdirmek için buradayım.

Dilan Ş. photo

Dilan Ş.

12.06.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Merhabalar uzun süre çeşitli kurumlarda çalıştım tecrübe sahibiyim beni tercih ettiğinize pişman olmucaksınız

Rabia H. photo

Rabia H.

12.02.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

İngilizce, Türkçe, Sosyal Bilgiler ve Matematik Alanlarında Özel Ders Fırsatı! Merhaba! İlköğretim ve ortaöğretim seviyesindeki öğrencilere İngilizce, Türkçe, Sosyal Bilgiler ve Matematik derslerinde özel ders verme konusunda deneyim sahibiyim. Öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına yönelik özel...

Mustafa K. photo

Mustafa K.

17.09.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Boğaziçi Üniversitesi Matematik bölümü öğrencisiyim. TYT'de ilk 3000'e girdim. YKS, LGS, KPSS Matematik için online ders verebilirim.

Haluk B. photo

Haluk B.

27.01.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Merhaba ben Haluk Bilgili , matematik bölümü mezunuyum, 3 4 yıldır matematik özel ders vermekteyim. Öğrencilerimle ikili ilişkisi iyi olan istediği sınava veya konuya iyi şekilde hazirlayıp eğitim sürecini dikkatli inceleyen bir eğitimciyim. İlkokul , ortaokul ,lise her sınıftan öğrencim oldu ve...

Ömer F. Y. photo

Ömer F. Y.

07.03.2023

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Merhabalar, adım Ömer. İstanbul Üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği mezunuyum, yıllarca sınavlara pek çok öğrenci hazırlayıp kazandırdım. Öğrenmek için hevesliysen ve matematiğin eğlenerek üstesinden gelmek istiyorsan iletişime geçelim :) İrtibat:

Saliha S. photo

Saliha S.

04.09.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Lisansımı Bülent Ecevit Üniversitesi nde 2. lik ile tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi nde pedagojik formasyon eğitimini aldım . Yine kendi üniversitemde yüksek lisans eğitimimi uygulamalı matematik geometri alanında 1. olarak tamamladım. 12 yıldır aktif matematik-geometri özel dersi...

İbrahim P. photo

İbrahim P.

31.08.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

26 yıllık öğretmenim.su an yurtiçi ve yurtdışı canlı ve online derslerim devam ediyor.

Buğra K. photo

Buğra K.

02.05.2023

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

8 yıllık matematik öğretmeniyim. Okul derslerine destek ve sınavlara hazırlık alanında öğrencilerime destek oluyorum. İyi bir takip ve doğru çalışma teknikleri ile tüm öğrenciler başarıya ulaşır. Başkent Üniversitesinden aldığım Eğitim Koçluğu sertifikam sayesinde; Tüm öğrencilerimi verimli ders...

Melike D. photo

Melike D.

19.08.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Ortaokul, lise, TYT–AYT, KPSS, DGS ve ALES hazırlık için öğrenciye özel ders programı hazırlıyorum.

Emine K. photo

Emine K.

17.12.2023

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Merhaba, 2007 den bu yana çeşitli özel dersane ve okulda çalıştım ve halen devam ediyorum. Dersimin içeriğini teknolojin imkanlarını kullanarak düzenliyorum. Yeni nesil için görsel algının önemini farkındayım. Ders içeriğini kendi anlatımından sonra yeni nesil sorulardan hazırlamış olduğum PDF...

Rabia A. photo

Rabia A.

07.03.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

2025 YKS sınavında derece elde ettim.Düzenli ders verebileceğim öğrenciler arıyorum

Yasir K. photo

Yasir K.

12.10.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Matematik öğretmeniyim. Online TYT-AYT, LGS ve okul destek dersleri vermekteyim. Öğrencinin ihtiyacına göre ders planı yapar, konuları sade ve anlaşılır şekilde anlatırım. Amacım, matematiği zor olmaktan çıkarıp başarıya giden yolda rehberlik etmektir.

Abdulhakim D. photo

Abdulhakim D.

05.09.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

MATEMATİK zor değildir sadece sabır gerektirir. Sürekli değişen eğitim sistemimizde değişmeyen tek şey sınav olduğudur. Bu zamana kadar yeterince ilgi ve destekle başarıya ulaşmayan öğrencim olmamıştır

Ali . K. photo

Ali . K.

11.09.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNUYUM . 11 YILLIK PROFESYONEL ÖZEL DERS VE DERSHANE TECRÜBESİNE SAHİBİM. BU SÜRE İÇERİSİNDE 8.SINIFTAN 12. SINIFA KADAR HER DÜZEYDEN ÇOK FAZLA ÖĞRENCİ İLE ÇALIŞTIM. MATEMATİKTE ETKİLİ ÖĞRETİMİN ANAHTARINI ÖĞRENCİNİN GÖZLEMSEL VE DÜŞÜNSEL SÜRECİN ANALİZİNDE AKTİF...

Samed G. photo

Samed G.

03.02.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Merhaba, ben Samed Gül. Gebze Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünde eğitimime devam ediyorum. 2024 YKS’de Türkiye genelinde 50 bin sıralama yaparak kazandığım sınav tecrübesini ve akademik bilgi birikimimi öğrencilerime aktarmak istiyorum.

Samet A. photo

Samet A.

22.05.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Merhaba, ben Samet. İstanbul Teknik Üniversitesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği öğrencisiyim. İstanbul Pendik'te ikamet ediyorum. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere birebir özel ders veriyorum. İngilizce dahil bütün derslerden ders veriyorum fakat mühendislik öğrencisi...

Aylin D. photo

Aylin D.

18.06.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Merhaba, ben Aylin Dursun. 11 yıllık deneyimli bir matematik öğretmeniyim. Yıllar içinde yüzlerce öğrencinin matematikle olan bağını güçlendirdim ve hedefledikleri başarılara ulaşmalarına rehberlik ettim. Neler Sunuyorum? Kişiselleştirilmiş Program: Her öğrencinin öğrenme hızına ve eksiklerine özel...

Şevval İ. K. photo

Şevval İ. K.

13.09.2024

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Marmara üniversitesi Matematik bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim.Üniversiteye başladığımdan beri matematik özel dersi veriyorum aynı zamanda dershanede öğrencilere yardım anlamında etütlere giriyorum. Öğrencilerle iletişimim iyi olduğunu düşünüyorum.

Eylem O. photo

Eylem O.

05.09.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

On yıla yakın süredir matematik öğretmenliği yapmaktayım. Son üç yıldır da bireysel olarak online ve yüz yüze birebir dersler vermekteyim. Benim başarım, öğrencimle kurduğum empati ilişkisinden doğmaktadır. Öğrencinin eksikliğini, sıkıntısını kendisi dile getirmeden ön görmekte ve buna uygun...

Hasibe N. D. photo

Hasibe N. D.

27.06.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Merhabalar Yıldız Teknik Üniversitesi mezunuyum formasyonumu da oradan aldım, Doktor Vasıf Topçu Fen Lisesi mezunuyum. Birebir derslerle %100 başarı yakalayalım.

İlyas K. photo

İlyas K.

16.08.2023

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Öğretim Teknik ve Yöntemlerim: Kişiye Özgü Yaklaşım: Her öğrencinin öğrenme hızı, tarzı ve ihtiyaçları farklıdır. Bu yüzden öğrencinin özelliklerini anlayarak ona uygun bir öğretim yöntemi seçiyorum. Görsel ve İşitsel Araçlar: Konuları daha iyi anlamaları için interaktif görsel ve işitsel araçlar...

Büşra Ş. photo

Büşra Ş.

01.12.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Daha önce Final Eğitim Kurumlarında 1 sene matematik öğretmenliği yaptım. Ortaokul, Lise 1-2 düzeyindeki öğrencilere özel ders verdim.

Hasret D. photo

Hasret D.

30.05.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Gebze Teknik Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. 3 yıldır öğretmenlik yapmaktayım. Tyt-Ayt, Lgs, Ales, ve Dgs sınavları için online ders veriyorum.

Fatma A. photo

Fatma A.

11.06.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Bir öğrenci olarak sınavlara hazırlanmanın en kolay ve en eğlenceli yollarını çözmüş bulunmaktayım. Matematikte olan bilgi ve sınav deneyimimle öğrenciye farklı bakış açılar kazandırıp ön yargılarını kırmayı hedefliyorum.

Elif N. K. photo

Elif N. K.

26.01.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Marmara üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Yks sürecinde edindiğim tecrübeleri ve mesleğimde edindiğim bilgileri kullanarak hem etkili bir ders anlatımı hem de sınav anıyla başa çıkmayı öğretmeyi hedefliyorum. Öğrenci merkezli bir eğitim anlayışına sahibim.

Süleyman D. photo

Süleyman D.

07.03.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Sizi sıfırdan öğretebilirim veya sizi olduğunuzdan daha iyi tekniklerle iyi sonuç almanızı sağlarım

Nuray K. photo

Nuray K.

31.05.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Yılların verdiği tecrübe ile öğrencilerime matematiği geometriyi sevdirmeyi matematik geometri soruları çözmenin zevkli olduğunu ve başariyi ulaşmalarını hedefliyorum.

Taha D. photo

Taha D.

28.03.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Her türlü matematik dersi verilir bölge olarak sultanbeyli sancaktepe kurtköy bölgesi

Erhan C. photo

Erhan C.

20.01.2023

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Matematik ve geometride uzman, yks de kpss de kendi alanımda full çeken biriyim. İşin özüne son derece sahibim ve hakimimdir. Lise birinciliğim, üniversite derecem mevcuttur. Geçmişte çalıştığım öğrencilerinden toplam 11' i Türkiye birincisi olmuştur.

Rana K. photo

Rana K.

06.11.2025

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Merhaba ben Rana Kılınç, Matematik öğretmeniyim ve iki yıldır özel bir akademik okulda görev yaptım. Bu yılda Özel Fen Lisesi de matematik öğretmeni olarak devam etmekteyim. Aynı zamanda beş yıldır özel ders vermekteyim. Bu özel derslerim Yks ve Lgs sınavlarına hazırlık aynı zamanda güçlü bir...

Emre K. photo

Emre K.

08.09.2022

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

Merhaba arkadaşlar, Ben Emre, Lisans eğitimimi Süleyman Demirel Üniversitesi Matematik bölümünde tamamladım. Aynı üniversitede yüksek lisansımı bitirdim. Eğitim sektöründe 8. yılıma girdim. Özel Eğitim Kurumlarında öğretmenlik yaptım ve şu an Milli Eğitimde matematik öğretmeni olarak...

Halime Z. photo

Halime Z.

13.06.2026

Online YKS Matematik Özel Ders · Sultanbeyli, İstanbul

​Matematik Öğretmeni & Eğitim Koçluğu Uzmanı ​2013 yılı Sakarya Üniversitesi Matematik bölümü mezunuyum; pedagojik formasyon ve eğitim koçluğu sertifikalarına sahibim. 13 yıllık özel kurum ve özel ders tecrübemle; LGS, TYT ve AYT süreçlerine bütünsel bir yaklaşımla hakimim. Öğrencilerime sadece...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sultanbeyli Online YKS Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Sultanbeyli Online YKS Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Online YKS Matematik Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Online YKS Matematik Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Online YKS Matematik Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Online YKS Matematik Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online YKS Matematik Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Online YKS Matematik Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Online YKS Matematik Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Sultanbeyli Online YKS Matematik Özel Ders fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Sultanbeyli Online YKS Matematik Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 600 TL ile 1.500 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl