Hizmet Ver
Tarih Özel Ders

4 Tarih Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

1,948 Tarih Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Tarih Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Tarih Özel Ders için toplam 1,948 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 269 yorum ve verilen 5 ortalama puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 671 kişi Tarih Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Tarih Özel Ders Öğretmeni

Ali Aydın photo

Ali Aydın

07.03.2022

Tarih Özel Ders · Üsküdar, İstanbul

18 senelik tarih sosyal bilgiler öğretmeniyim. her seviyeden öğrenci ye gerek birebir gerekse grup dersi verdim ve vermeye devam ediyor um.kendime güveniyorum.başarı garantisi de verebilirim

Tuğçe Dinçer photo

Tuğçe Dinçer

22.09.2020

Tarih Özel Ders · Çankaya, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Tarih Bölümü Mezunuyum. Yine aynı üniversitede pedagojik formasyon eğitimi aldım. Yüksek Lisansımı eğitim tarihi üzerine yaptım. Hala aynı üniversitede doktora eğitimim devam ediyor. Dört yıldır ortaokul İnkılap Tarihi ve Üniversite hazırlık tarih dersleri veriyorum. LGS,...

Kaan Durmuş photo

Kaan Durmuş

21.08.2021

Tarih Özel Ders · Çankaya, Ankara

Tarih bölümünde 2.sınıf öğrencisiyim, halihazırda ders verdiğim 3 öğrencim var. Ümraniye Uğur Temel Lisesinden Mezun Lisesinde Okul üçüncüsü YKS sınavında sözel alanından 11.250 sıralama Ankara Üniversitesi DTCF Tarih Öğrencisi Tarih Bölümü Topluluğu Üyesi birden fazla öğrenciyle bir seneden fazla...

Sibel Nazire Özgünaydın photo

Sibel Nazire Özgünaydın

23.01.2022

Tarih Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

Kocaeli Üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. İlk ve orta okul tüm dersleri anlatıyorum.Lise grubuna sözel tüm dersler özellikle Türk dili ve edebiyatı dersini anlatıyorum. Ayt-tyt grubuda sozel tüm dersleri anlatıyorum. Üniversite grubuna Osmanlıca ders ve tez çevirisi yapıyorum....

Veysi Ünlü photo

Veysi Ünlü

20.06.2022

Tarih Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba arkadaşlar 2018 yılında Abant izzet baysal üniversitesi fen edebiyat fakültesi Tarih bölümü mezunuyum. Birçoğunuz Tarih dersinin uzun bilgiler yığının ezberlenmesi olarak algıladığını biliyorum benimle birlikte ve sizinde emeklerinizle bu algıları yıkıcaz tarihin ezber olmadığı anlamlı...

Fadimenur Kocabaş photo

Fadimenur Kocabaş

08.06.2022

Tarih Özel Ders · Keçiören, Ankara

Veteriner fakültesinde öğrenciyim. Fen bilimleri ve matematikte birçok arkadaşıma yardımcı oldum. Boş vakitlerimi kitap okuyarak geçirdiğim özellikle lise dönemimde edebiyat ve tarih ile de özel olarak ilgilendim. Birçok konuda yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.

Bayram Özmek photo

Bayram Özmek

14.11.2021

Tarih Özel Ders · Şişli, İstanbul

Eğitim koçu ve Tarih öğretmeni TYT- AYT - YKS - LGS özel ders verilir. 8,9,10,11ve 12. Sınıflara yazılı hazırlık dersi verilir.

İlke Yemez photo

İlke Yemez

09.06.2022

Tarih Özel Ders · Odunpazarı, Eskişehir

Pamukkale Üniversitesi Sanat Tarihi mezunuyum. Anadolu Üniversitesi Sanat Tarihi uzmanlığım var. Online Tarih,Sosyal bilgiler dersi vermekteyim. Hızlandırılmış kpss tarih kursları açıyorum Genellikle verdiğim dersler İnkılap tarihi,Sanat Tarihi ,Tarih ve sosyal bilgiler dersleridir.

Ahmet Çandır photo

Ahmet Çandır

14.06.2022

Tarih Özel Ders · Bornova, İzmir

Adım Ahmet Çandır, Ege Üniversitesi Tarih Anabilim Dalı Doktora öğrencisiyim. Ayrıca İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği ve Turizm Rehberliği Anabilim Dalı’ndan yüksek lisans mezunuyum. Tarih konusunda kendi merakımdan dolayı birçok konuya hakimim. Derslerimde öncelikle...

Sefa İlhan photo

Sefa İlhan

13.06.2022

Tarih Özel Ders · Pendik, İstanbul

İstanbul üniversitesi Tarih mezunuyum Pedagoji Formasyon eğitimi aldım aynı zamanda kültürel Miras mezunuyum 5 yıldır öğretmenlik yapıyorum . Sanat tarihi uzmanıyım

İbrahim Bozbay photo

İbrahim Bozbay

12.06.2021

Tarih Özel Ders · Ödemiş, İzmir

Merhaba Akdeniz Üniversitesi Sosyal bilgiler öğretmenliği 2019 mezunuyum. Şu anda Akdeniz Üniversitesi Sosyal bilgiler öğretmenliği bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. Daha önce birçok kez özel ders verdim. Öğrencileri seven ilgili ve bölüme hakim bir öğretmenim

Cebrail Vural photo

Cebrail Vural

09.06.2021

Tarih Özel Ders · Fatih, İstanbul

Merhaba, İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği(2016-2020) mezunuyum.

Öznur Çifci photo

Öznur Çifci

25.06.2022

Tarih Özel Ders · Ünye, Ordu

Tarih Öğretmeni olarak 9 yıldır eğitim sektöründe hizmet vermekteyim. Ortaokul,Lise ve Kpss düzeyinde ders anlatmaktayım. Sınav gruplarında yüksek tecrübe sahibiyim.

Soner Şevik photo

Soner Şevik

13.02.2021

Tarih Özel Ders · Etimesgut, Ankara

17 yıllık özel okul ve kurs tecrübesiyle KPSS, TYT, AYT ve LGS sınavlarına öğrenci hazırladım. Eğitim koçluğu sertifikasına sahibim.

Alperen Yaşaryıldız photo

Alperen Yaşaryıldız

16.07.2019

Tarih Özel Ders · Gaziosmanpaşa, İstanbul

Lise Hazırlık 8.sınıf İnkılap tarihi Ortaöğretim 9-10-11. Sınıf Tarih konuları LGS-TYT hazırlık Memnun kalacağınız akıcı dersler.

Derya Karahan photo

Derya Karahan

28.04.2022

Tarih Özel Ders · Mezitli, Mersin

5 senelik tecrübe ve yüksek lisans eğitimli bir tarih öğretmeniyim. Alanıma ve aktarımıma çok güveniyorum herkes her şeyi öğrenebilir ama aktaramaz. Öğretmenlikte bence tam bir aktarım sanatı :)

Hasan Çopur photo

Hasan Çopur

22.04.2022

Tarih Özel Ders · Buca, İzmir

Gerek akademik gerekse üniversite giriş sınavına hazırlanan öğrencilere özel ders verecek doktora seviyesinde eğitime ve ayrıca dokuz Eylül üniversitesinde edinilmiş formasyonu sahibim.

Hanife Ünlü photo

Hanife Ünlü

22.09.2021

Tarih Özel Ders · Etimesgut, Ankara

Rizede Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde Tarih bölümü lisans bitirdim formasyonumu aldım

Taha Kemal Şile photo

Taha Kemal Şile

23.11.2020

Tarih Özel Ders · Çankaya, Ankara

. Hacettepe Üniversitesi Lisans ve Yüksek Lisans mezunu. . 2012 den itibaren Ankara nın önemli eğitim kurumlarında öğretmenlik tecrübesi. . Hız ve Renk Yayınları yazarı . TYT-AYT, LGS, KPSS gibi içerisinde tarih testi olan bütün sınavlar için hazırlık. . Lise ve üniversite dersleri için...

Sevil Alaçam photo

Sevil Alaçam

23.05.2022

Tarih Özel Ders · Tokat, Tokat

20 yıl tarih öğretmenliği yaptım halen çalışmaktayım. Uzman öğretmenim.,PEDOGOJİK FORMASYONUM VE yüksek lisansım var.ÖSS ve KPSS kurlarında öğretmenlik yaptım.

Ibrahim Şahin photo

Ibrahim Şahin

24.11.2018

Tarih Özel Ders · Bahçelievler, İstanbul

20 yıllık egitimcilik tecrubesinden faydalanmak istermisiniz.yks ve lgs tarihte sorun yaşamak istemiyorsanız birikimlerimden faydalanmalisiniz.

İbrahim Ethem Balaban photo

İbrahim Ethem Balaban

11.05.2022

Tarih Özel Ders · Ataşehir, İstanbul

İstanbul Üniversitesi Tarih bölümü mezunuyum. Pedagojik Formasyon Sertifikam mevcuttur. Tarih ( LGS, KPSS, YKS), Lise takviyesi, ilgili bölüm Üniversite takviyesi bağlamlarında özel ders verilir.

İpek Yücesoy photo

İpek Yücesoy

29.11.2020

Tarih Özel Ders · Karabağlar, İzmir

Ömer Halisdemir Üniversitesi Tarih Bölümünü derece ile bitirdim yedi yıldır ilk orta lise ve kpss öğrencilerine özel ders vermekteyim.

Rümeysa Gürcan photo

Rümeysa Gürcan

22.09.2021

Tarih Özel Ders · Keçiören, Ankara

Merhaba ben Rümeysa GÜRCAN. Gazi Üniversitesi mezunuyum. Özel bir kolejde Sosyal ve Tarih öğretmenliği yapmaktayım. Tyt ve Ayt deneyimim bulunmaktadır.

VEYSEL CAN Ertürk photo

VEYSEL CAN Ertürk

19.08.2021

Tarih Özel Ders · Edremit, Van

Lise 9,10,11 ve 12. sınıflar, YKS ve KPSS sınavları için Özel tarih dersi vermekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Tarih Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Tarih Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Tarih Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Tarih Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tarih Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Tarih Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Tarih Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Tarih Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Tarih Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Tarih Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Tarih Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 50 TL ile 200 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl