Hizmet Ver

4 Tarsus Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tarsus civarında 83 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Tarsus Matematik Özel Ders Öğretmeni

Murat Aydın photo

Murat Aydın

29.03.2021

Matematik Özel Ders · Tarsus, Mersin

Hacettepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliğinden 2020 yılında mezun oldum. Ardından Gazi Üniversitesinde Matematik Eğitimi alanında yüksek lisansıma kabul aldım ve şuan Gazi Üniversitesinde Master yapmaktayım. Aynı yıl girmiş olduğum KPSS sınavında Türkiye 156. sı oldum. Üniversite yaşantım...

Mustafa Aktaş photo

Mustafa Aktaş

11.08.2021

Matematik Özel Ders · Tarsus, Mersin

4-5-6-7-8 sınıflar birebir veys grupla online ve yüz yüze özel MATEMATİK dersi verilir . Öğrenci koçluğu hizmeti verilmektedir.

Eda Yıldız photo

Eda Yıldız

16.01.2021

Matematik Özel Ders · Tarsus, Mersin

Ağustos 2020 de eşimin tayini sebebiyle 5 yıldır Ankara'da keyifle çalıştığım özel okuldan aile bütünlüğümüzü korumak amacıyla ayrılarak Mersin-Tarsus'a yerleştim. İki çocuğumu yalnız bırakamayacak olmamdan dolayı bu sene aktif çalışmamayı tercih ettim. 2003 Ankara Üniversitesi Matematik bölümü...

Şeyma Özavcı photo

Şeyma Özavcı

22.09.2020

Matematik Özel Ders · Tarsus, Mersin

Anadolu üniversitesi Ilkogretim matematik öğretmenliği bölümünde okumaktayim.Ilkogretim 4,5 ve 6.siniflara matematik derslerinde yardimci olurum.

Sinem Tek photo

Sinem Tek

07.09.2021

Matematik Özel Ders · Tarsus, Mersin

Merhaba! Ben Sinem TEK, Endüstri Mühendisiyim :) Üniversiteye başladığım ilk yıldan itibaren geçimimi sağlamak için matematik özel dersi veriyorum. Üniversite de mühendislik derslerinde matematik derslerinden sıkıntı çekenlere yardımcı oldum. iletişimimin kuvvetli ve akıcı olduğu için soruların...

Sevim Kenarlı photo

Sevim Kenarlı

21.02.2020

Matematik Özel Ders · Tarsus, Mersin

Matematik alanına fazlaca hakimim.Matematikte eksiği olanlara veya kendini daha da geliştirmek isteyenlere özel ders verebilirim.

Fatma Gültekin photo

Fatma Gültekin

15.09.2020

Matematik Özel Ders · Tarsus, Mersin

Yeni müfredata uygun , verimli bir eğitim programı oluşturmak ve bu programa uyum sağlamak için birlikte çalışıp anlaşmamız gerekiyor . Bu uyum bize başarıyı da getirecektir

Merve Alp photo

Merve Alp

30.03.2020

Matematik Özel Ders · Tarsus, Mersin

Merhaba ben Merve Alp Mersin Tarsus 1995 doğumluyum ATA-AÖF de çocuk gelişimi öğretmenliğini okuyorum Diksiyon işaret dili bilgisayar sertifikaları var çocuk gelişimi ve çocuk psikolojisine dair belgelerim var bilgilerine güveniyorum iletişim ve empati yeteneğim güçlü araştırma yapmayı yeni...

Perihan Karaca photo

Perihan Karaca

07.08.2021

Matematik Özel Ders · Tarsus, Mersin

İlköğretim Matematik Öğretmeniyim. Pandemi nedeniyle ortaya çıkan öğrenme eksikliklerimizi giderip,yeni ders yılına hazır bir şekilde başlamak için matematik dersi veriyorum. Aktif öğrenme teknikleri ve sınava yönelik çalışmalarla matematiği severek öğreniyor, öğrencinin kendi ev konforunda...

Elif A photo

Elif A

07.02.2019

Matematik Özel Ders · Tarsus, Mersin

7 yıllık MEB tecrübem vardır. Bu dönem Ortaokul 5. 6. 7. ve 8. sınıflara özel ders vermek için zamanım olduğu için özel ders vermeye karar verdim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Tarsus Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Tarsus Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Tarsus Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Tarsus içinde toplam 83 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 88 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Tarsus içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 321 kişi Tarsus Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl