Hizmet Ver

4 Tekirdağ Öğrenci Koçu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tekirdağ civarında 73 Öğrenci Koçu hizmet vermeye hazır.

En İyi 10 Tekirdağ Öğrenci Koçu

Gizem Uymaz photo

Gizem Uymaz

11.02.2021

Öğrenci Koçu · Çorlu, Tekirdağ

Çalıştığım özel kolejde hem kurum öğretmeni olarak çalışmaktayım hem de öğrencilerime eğitim ve öğrenci koçluğu yapmaktayım. Uzman olarak 3 yıldır saygı, güler yüz, sevginin kucak açtığı samimi ama disiplinli ilişkilerle işimi yapmaktayım.

Fulya Kılıçkaya photo

Fulya Kılıçkaya

23.09.2020

Öğrenci Koçu · Çerkezköy, Tekirdağ

Yaklaşık 9 yıldır eğitimciyim, son 4 yıldır da hem öğretmenlik hem eğitim koçluğu yapmaktayım. Eğitim koçluğu sertifikam mevcut. Öğrencilerin hedef belirlemesi, amaca yönelik çalışma, kısa ve uzun vade ders planlama ve planlanan doğrultuda çalışma,...

Fatma Yavuz photo

Fatma Yavuz

03.09.2018

Öğrenci Koçu · Süleymanpaşa, Tekirdağ

Öğrencinin kendini tanımasına ve geleceği hakkında kararlar almasına, yeteneklerine uygun amaç hedef ve ders programı belirleme, zamanını etkin kullanabilen birey haline gelmesi için yardımcı oluyorum.

Aylin Dal photo

Aylin Dal

24.08.2020

Öğrenci Koçu · Çerkezköy, Tekirdağ

Yıldız Teknik Üniversitesinden aldığım öğrenci koçluğu sertifikam ve özellikle karantina gibi zorlu bir süreçte LGS sınavına hazırlanan kızıma verdiğim desteklerle edindiğim tecrübeyi birleştirerek sizleri de hedeflerinize ulaştırmak istiyorum.

Feyza Gündüz photo

Feyza Gündüz

24.11.2020

Öğrenci Koçu · Saray, Tekirdağ

Merhaba, ben Feyza. Uludağ Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Sınav maratonundaki öğrencilere öncelikle zeka türünü belirleyerek buna göre çalışma programı hazırlıyorum. Kariyer adımlarını birlikte atmaya hazır mısın?...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Tekirdağ Öğrenci Koçu Hizmeti Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Tekirdağ Öğrenci Koçu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Tekirdağ Öğrenci Koçu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Öğrenci Koçu için Tekirdağ içinde toplam 73 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 20 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Tekirdağ içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 298 kişi Tekirdağ Öğrenci Koçu için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl