Hizmet Ver
Online Psikolog

4 Tekirdağ Online Psikolog Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tekirdağ civarında 68 Online Psikolog hizmet vermeye hazır.

Tekirdağ Online Psikolog için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 68 Online Psikolog, Tekirdağ içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.8 puan, Tekirdağ içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Tekirdağ içinde yazılan 342 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 941 kişi Tekirdağ Online Psikolog için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Online Psikolog

Cansu Sinem D. photo

Cansu Sinem D.

07.05.2022

Online Psikolog · Süleymanpaşa, Tekirdağ

Psikoloji lisans eğitimimi İstanbul okan üniversitesinde tam burslu olarak tamamladım. Lisans eğitim sürecim boyunca mutluyuva derneğinde gönüllü stajyer psikolog olarak stajımı tamamladım. 2020-2021 döneminde türkiye psikoloji öğrencileri çalışma grubu (TPÖÇG) temsilci başkanlığı görevini...

Beria Y. photo

Beria Y.

04.07.2022

Online Psikolog · Çorlu, Tekirdağ

-Çocukluk Çağı Ruhsal Sorunları -Kaygı Bozuklukları -Depresyon -Panik Bozukluk -Sınav Kaygısı -Stres Yönetimi

Mert B. photo

Mert B.

12.11.2022

Online Psikolog · Süleymanpaşa, Tekirdağ

Merhaba. Ben Uzman Klinik Psikolog Mert Berber. Tam burslu olarak girdiğim İstanbul Aydın Üniversitesinden 2019 yılında mezun oldum.Daha sonrasında Klinik Psikoloji alanında uzmanlaşmak için İstanbul Aydın Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisansımı tamamladım. Bakırköy Prof. Dr....

Hande Ç. photo

Hande Ç.

12.10.2021

Online Psikolog · Çorlu, Tekirdağ

Ben Psikolog Hande Çelik. Danışanlarımla Psikodinamik psikoterapi ile çalışmaktayım. Danışanlarımla terapi süreci boyunca, geçmiş yaşantılarına dair izlerin güncel yaşamlarına etkilerini derinlemesine incelediğimiz bir ekolle destek vermekteyim. Depresyon, kaygı bozuklukları, fobiler, yas...

Taner D. photo

Taner D.

09.11.2022

Online Psikolog · Çerkezköy, Tekirdağ

Taner Demir 1977 yılında Çorlu'da doğdu. 1993 yılında girdiği Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Anabilim Dalından 1997 yılında mezun oldu. 1998 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinde yabancı dil eğitimi aldı. 1999 yılında yine Hacettepe Üniversitesi'nde Psikolojik Danışma ve...

Hüseyin Deniz Y. photo

Hüseyin Deniz Y.

02.11.2021

Online Psikolog · Çerkezköy, Tekirdağ

Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2016 yılında mezun olmuş. Lisans eğitimi süresince çeşitli kurumlarda sosyal sorumluluk projelerinde bulunmuş, devlet hastanesi ve okullarında gönüllü staj deneyimleri gerçekleştirmiştir. Lisans eğitimi sonrasında alanında kendini geliştirmek amacıyla...

Ezgi S. photo

Ezgi S.

11.10.2021

Online Psikolog · Çorlu, Tekirdağ

Merhaba, Ben Psikolog Ezgi Saraçoğlu. Doğu Akdeniz Üniversitesi Psikoloji lisans bölümünden onur belgesiyle mezun olarak eğitimimi tamamladım. Bilişsel davranışçı ekolü benimseyerek yetişkin, çocuk ve ergenlerle çalışıyorum. İhtiyaç duyan danışan ve ebeveynlere faydalı olmak isterim.

Neşe I. photo

Neşe I.

11.10.2020

Online Psikolog · Süleymanpaşa, Tekirdağ

2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Sosyoloji ve Psikoloji Bölümlerini derece ile bitirdim. Sonrasında Aile Danışmanlığı Eğitimlerimi de tamamlayarak 15 yıldır aktif olarak danışan görmekteyim. 2. Ofisimi Tekirdağ Süleymanpaşa da açtım ve danışanlarımızı misafir etmek için heyecanla bekliyoruz.

Gamze E. photo

Gamze E.

04.11.2022

Online Psikolog · Çorlu, Tekirdağ

Merhaba, ben psikolog Gamze Ergenç .İstanbul Maltepe Üniversitesinde psikoloji bölümü mezunuyum. Stajımı İstanbul Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde psikiyatri servisinde ve poliklinik de tamamladım.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Tekirdağ Online Psikolog Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Tekirdağ Online Psikolog ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Psikolog talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Psikolog için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Psikolog talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Psikolog taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Psikolog talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Psikolog için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Psikolog hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Tekirdağ Online Psikolog fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Tekirdağ Online Psikolog fiyatları, talep detayına göre 120 TL ile 500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl