En İyi 10 Tekirdağ Site ve Bina Yönetim Firması

4 Site Bina ve Apartman Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tekirdağ civarında 26 Site ve Bina Yönetim Firması hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Yıldız Yönetim Danışmanlık Profesyonel Apartman Site Yönetimi

Yıldız Yönetim Danışmanlık Profesyonel Apartman Site Yönetimi

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Süleymanpaşa, Tekirdağ
Tekirdağ da Apartman ve Site Yönetimi. Dürüst, Şeffaf, Modern, Ekonomik, Profesyonel Şahıs yöneticileri. Komşularınızla kötü olmayın. Yönetimi bize teslim edin. Siz keyfinize bakın. Biz taleplerinize, ihtiyacınıza göre yönetelim. Yöneticilik şirketlerinden memnun olmayan apartman sakinleri. Gelin, arayın. Kendimizi tanıtalım. Mevcut yönetiminizden daha uygun teklifimizi verelim. Daha kaliteli hizmeti daha iyi fiyata alın . Aidatlarınızı düsürelim.
Çorlu Yönetim

Çorlu Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çorlu, Tekirdağ
Çorlu merkezli firmamız klasik yönetsel işlerin yanı sıra çözüm ortaklarımız ile site/apartmanınıza temizlik, bakım, ilaçlama gibi hizmetler sunuyor ve konusunda deneyimli avukatlar ile çalışarak tahsilatlarda yüksek oran sağlıyoruz. Tamir, tadilat, onarım gibi durumlara da zaman kaybetmeksizin müdahale ederek size en doğal hakkınız olan konutunuzda konfor ile yaşama imkanı sağlıyoruz.
İbrahim E.

İbrahim E.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Süleymanpaşa, Tekirdağ
Vergi Dairesi Başkanlığı Vergi ve Hukuk bürolarında 32 yıl görev yaptıktan sonra emekli oldum. Kat Mülkiyeti kanuna hakim ve site yönetiminde tecrübeliyim. Yönetimimde şeffaf, saydam ve hesap verebilirlik önemlidir. Bu güveni 32 yıl memurluğumda topluma verdiğime inanıyorum.
TEKPAŞ BİNA VE TESİS YÖNETİMİ TİC.LTD.ŞTİ.

TEKPAŞ BİNA VE TESİS YÖNETİMİ TİC.LTD.ŞTİ.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çerkezköy, Tekirdağ
Tekpaş Yönetim, farklı ve modern yönetim anlayışı, esnek hizmet yelpazesi ile bina yönetimi ve işletmesinde kalitenin adresidir. Binanızın ihtiyaç duyduğu, A’dan Z’ye bütün hizmetleri ekonomik ve verimli olarak yönetir. Müşterilerinin keyifli ve konforlu bir binada yasaması için profesyonel ve uzman kadrolarıyla kesintisiz hizmet sunar. Hizmette ve yönetimde kalitenin anlamı da budur zaten. Nitelikli insan kaynağı, organizasyon becerisi ve deneyimi, bina yönetiminde özel tasarım geliştirm
Mask Yonetim

Mask Yonetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çerkezköy, Tekirdağ
2014 yılından beri tüm trakyada hizmet veren firmamız kaliteli ekibi ile 7 şubesi ile sizlere hizmet vermektedir.
Atakan Yönetim

Atakan Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Saray, Tekirdağ
Neden Atakan Yönetim ?  Nüfusu hızla artan ve sosyo-kültürel açıdan gelişen toplumlarda, müstakil yaşamdan toplu yaşama geçiş kaçınılmazdır. Bu süreçte, yıllarca müstakil konutlarda “kendi dört duvarından” sorumluluk duygusu ile yaşamış olan çoğu kişi, toplu yaşam alanlarına taşınırken yalnız eşyalarını değil, geçmişten gelen bazı alışkanlıklarını da beraberinde taşımaktadırlar. Eski evlerinin duvarları, zemin ve tavanı sadece kendilerine ait iken, yeni düzende bunları “ortak k
Kozam Yönetim Güvenlik Temizlik Hizmetleri

Kozam Yönetim Güvenlik Temizlik Hizmetleri

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çorlu, Tekirdağ
KOZAM Yönetim Güvenlik Temizlik Hizmetleri firmamızca kalite standartları çerçevesinde müşteri memnuniyeti ön planda tutularak bilgili tecrübeli ekiplerimizce yapılır
Vizyon Y.

Vizyon Y.

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çorlu, Tekirdağ
Vizyon Yönetim Çorlu’da profesyonel olarak apartman ve site yönetimlerinde hizmet veren Profesyonel Site Yönetim firmasıdır; Firmamız aynı zamanda İstanbul merkezli Famcoturk Site Yönetim Hizmetleri firmasının temsilciliğini yapmaktadır. Apartmanlarda Kat Mülkiyeti Kanunu çerçevesinde yönetim hizmeti vermektedir. Günümüzde apartmanlarda yaşanan yönetim problemlerini hukuksal boyutta çözen firmamız çözüm odaklı, kaliteli hizmet anlayışı ve 7/24 hizmet garantisi ile kat maliklerinin ve sakinl
Varol Yapı Yönetim

Varol Yapı Yönetim

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çorlu, Tekirdağ
Varol Yapı Yönetim Çorlu’da profesyonel olarak apartman ve site yönetimlerinde hizmet veren Profesyonel Site Yönetim firmasıdır; Firmamız aynı zamanda İstanbul merkezli Apsiyon Site Yönetim Hizmetleri firmasının temsilciliğini yapmaktadır. Apartmanlarda Kat Mülkiyeti Kanunu çerçevesinde yönetim hizmeti vermektedir. Günümüzde apartmanlarda yaşanan yönetim problemlerini hukuksal boyutta çözen firmamız çözüm odaklı, kaliteli hizmet anlayışı ve 7/24 hizmet garantisi ile kat maliklerinin ve sakin
Norma Group Entegre Bina Tesis Yöneti̇mi ve Danışmanlık

Norma Group Entegre Bina Tesis Yöneti̇mi ve Danışmanlık

Profesyonel Site Bina ve Apartman Yönetimi · Çerkezköy, Tekirdağ
Norma Group , Entegre bina ve tesis yönetimi bünyesinde bina yönetimi hizmeti paketleri ile sizlere en uygun hizmeti sağlamak adına profesyonel kat mülkiyeti kanunda uzman avukat , mali müşavir ve yöneticileri ile sizlere hizmet vermektedir . Tek yapmanız gereken sizlere uygun olan paketi seçmek .
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Selim Cengiz
Site Bina ve Apartman Yönetimi   02/02/2020

Apartman kurulu olarak diğer alternatiflerle de görüştük ve sonunda firmayı seçtik. Henüz yeni hizmet almaya başladık. Yaklaşımları ve fiyatları çok profesyonelce.

         
Burçin Aydın
Site Bina ve Apartman Yönetimi   16/01/2020

Firma İşlerinde özenli ve titiz çalışıyorlar, apartman ile ilgili artık herşeyi onlar takip ediyor ve gerekli bilgilendirmeleri yapıyorlar, yasal mevzularda da kafamız rahat çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

         
Şerife Köleoğlu
Site Bina ve Apartman Yönetimi   25/12/2019

Yapılan işlerin şeffaflığı ve profesyonel ekibi ile sorunlara çözüm odaklı çalıştığnızı daha önce görmüştüm. İskenderun da bu denli işine sağdık firma zor bulunur. Teşekkürler.

         
Harun Çobanoğlu
Site Bina ve Apartman Yönetimi   23/12/2019

Aygök yönetimin sunumunu ve yaptığı mevcut işleri inceledik çok başarılı bir firma olduğunu gördük. Şeffaf yönetimlerini özellikle çok güzel her türlü veri ve kasa durumuna ulaşabiliyoruz. Günün her saati her şeye müdahale edebiliyorlar. Teknik alt yapıları çok güzel.yaptığı projeleri araştırırken her projelerinde kendi mülkleri varmış gibi çalıştıklarını ve bir çok sorunu çözdüklerini gördük. Bu nedenle yönetim işimizi AYGÖK YÖNETİME verdik. yahya bey ve ekibine teşekkür ederiz

         
Merve Gökçen Gün
Site Bina ve Apartman Yönetimi   18/12/2019

Apartmanda kimse yönetici olmak istemeyince , dışarıdan yönetim destek hizmeti almaya karar verdik , armut.com üzerinden birçok firma ile görüşme sağladık , Control Yönetim ile bu süreçte irtibata geçtik. Temizlilkten , bakım onarıma ve aidatların düzenli toplanması kadar düzenli alt yapı oluşturdular. Ulaşılabilir, sefaff sistemleri vardır. Sizde benim gibi yönetici bulmakta zorluk çekiyorsanız önerebileceğim firmadır.

         
Cumhur Büyükakıncı
Site Bina ve Apartman Yönetimi   26/11/2019

30 Kasımda toplantı yaptıktan sonra mukavele imzalayacağız.

         
Burak Turan
Site Bina ve Apartman Yönetimi   15/11/2019

İstanbul Prestij Yönetim ile anlaştık. Binamız çok kısa süre içerisinde toparlanmaya başladı. İlgiliniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

         
Site Bina ve Apartman Yönetimi   01/11/2019

YOMO Yönetim çalışanları işlerinde titiz çalışıyorlar, site ile ilgili artık her şeyi onlar takip ediyor ve gerekli bilgilendirmeleri yapıyorlar, yasal mevzularda ve aidat toplama ile artık sıkıntı yaşamıyoruz. Gönül rahatlığı ile yönetiminizi devredebilirsiniz.

Site Bina ve Apartman Yönetimi hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz