Hizmet Ver
Ödev Öğretmeni

4 Samsun Tekkeköy Ödev Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tekkeköy civarında 33 Ödev Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Tekkeköy Ödev Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 33 Ödev Öğretmeni, Tekkeköy içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Tekkeköy içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Tekkeköy içinde yazılan 64 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 18 kişi Tekkeköy Ödev Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Tekkeköy Samsun Ödev Öğretmeni

Ferda Y. photo

Ferda Y.

04.01.2026

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

İlkokul ortaokul lise seviyesindeki öğrencilerimle ödev ve istikrarlı ders çalışma alanında ilerleme sağlıyorum

Sinem A. photo

Sinem A.

23.07.2024

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Hacettepe Üniversitesi Sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum. okuduğum okul ve aldığım ek eğitimler sayesinde çocuklar ile daha iyi iletişim kurabildiğimi düşünüyorum. Dersi tek düze anlatımdan uzaklaştırarak dansla, müzikle, resimle birleştirip çoklu öğrenme ortamları yaratıyorum.

Esra Y. Y. photo

Esra Y. Y.

12.05.2023

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

İlkokul öğrencilerine ev ödevi ve ders takviyelerinin yanında boş vaktimiz kalırsa zeka oyunları oynatarak analitik düşünme becerisini geliştirmek en büyük hedefim.İl 2.si olan öğrencimin fotoğrafını paylaşacağım.

Sema K. photo

Sema K.

28.09.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

marmara üniversite özel eğitim öğretmenliği bölümünden mezunu oldum. Özel bir özel eğitim kurumunda bir süre öğretmenlik yaptım.

Semanur S. E. photo

Semanur S. E.

01.10.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Anaokulunda yardımcı ablalık yaptım Çocuklarla iletişimim kuvvetlidir Saatlik ödevlerinde yardımcı olabilirim Saatlik oyun ablalığı yapabilirim

Mediha Ö. A. photo

Mediha Ö. A.

16.03.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhaba, Rehberlk ve Psikolojik Danışmanlık mezunuyum. Okul sorumluluklarına yardımcı olabilirim, ilkokul ve ortaokul düzeyinde konu anlatımları sağlayabilirim.

Zeynep Ç. photo

Zeynep Ç.

02.11.2024

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

20 yaşındayım. Öğretmek ve öğrenmek çok sevdiğim bir uğraş. İletişim becerilerim oldukça güçlüdür. Sabrım ve tatlı dilimle okuma yazma, türkçe, matematik, hayat bilgisi, sosyal bilgiler,fen bilgisi ve gerektiği yerde ingilizce dersleri eğitimini verebilirim. Ödev ablası arıyorsanız sizinle...

Hale Ö. photo

Hale Ö.

19.09.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Türkçe öğretmeniyim ilkokul öğrencilerinin günlük ödevlerini yapmada yardımcı olabilirim.

Esma N. photo

Esma N.

28.08.2024

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Siyaset bilimi ve kamu yönetimi lisans mezunuyum. Bu alanda Yüksek Lisans Yapmaktayım. 25 Yaşındayım.

Betül Y. photo

Betül Y.

16.07.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

ilköğretim matematik öğretmenliği mezunu LGS/TYT/AYT özel ders okul öncesi-ilkokul-ortaokul ödevlere yardımcı abla

Funda Ş. photo

Funda Ş.

21.01.2022

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

On yıllık sınıf öğretmeniyim. Lgs ve tur konularina hakimim. Okuma yazma öğretimi, çocukların ödev ve derslerine yardımcı olma ve özellikle matematikte yardımcı olacağımi düşünüyorum. Sınavlarda soyut kavramlar ve görsel hafıza çocukları oldukça zorlamakta. Daha kısa sürede Türkçe ve matematik...

Ece . Ö. photo

Ece . Ö.

14.05.2022

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Çocuklarla ders açıklarını kapatmak , dikkat dağınıklığını yok etmek , sınava hazırlamak , ödevlerine ve proje performans ödevlerine yardım etmek , zaman planlamasını sağlamak amaçlı özel dersler yapmaktayım

Gizem G. photo

Gizem G.

17.06.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhaba! Ben Gizem Gökçe Ak, İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunuyum. 4 yıldır hem ilkokul(1,2,3,4),ortaokul (5, 6, 7, 8. sınıflar) hem de lise (9, 10, 11, 12. sınıflar) düzeyinde birçok öğrenciyle birebir çalışarak özel ders veriyorum. Özellikle LGS ve YKS hazırlık süreçlerinde öğrencilerime...

Aysun A. K. photo

Aysun A. K.

03.12.2022

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Fatih üniversitesi Öğrenci koçluğu belgem var 3yıl deneyımim var Özel kurumlarda aktıf olarak çalıştım Branşım fenbilgisi öğretmenliği ilkokul öğrencilerine branş derslerinde ev ödevlerinde yardımcı olabilirm

İrem B. photo

İrem B.

05.05.2023

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Eğlenirken öğretme kabiliyetine güvenen, çocuklarla iyi anlaşan ve çocuğun ihtiyacına yönelik eğitim yöntemleri amaçlayan bir yapım var. Çocuğu sevmem kadar çocuğun da beni sevmesi lazım ki süreci güzel bir şekilde ilerletelim. Halihazırda da anlaşamayacağım bir çocuk olduğunu düşünmüyorum.

Ece S. photo

Ece S.

17.09.2024

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhaba, Dokuz Eylül Üniversitesi eğitim fakültesi Okul Öncesi Öğretmenliği mezunuyum. Şu an da Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Çocuk Gelişimi alanında yüksek lisans yapmaktayım. Amerika’da Aupair olarak otizmli çocuk bakımında aileye yardımcı oldum. Bu süreçte çocuklara ödev yaptırma konusunda...

Yasemin A. K. photo

Yasemin A. K.

28.08.2024

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Sahip olduğum eğitim ve çocuklarla kurabildiğim ilişki sayesinde onlara akademik anlamda yardımcı olabileceğime inanıyorum.

Hilal K. photo

Hilal K.

17.11.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhaba, Ben Hilal felsefe mezunu bir P4C uzmanıyım. Çocuklarla çalışmayı çok seviyorum. Ödevlerini yapabilir, eksiklerini beraberce kapatıp, kitap okuma alışkanlığı kazanabiliriz. Benimle çalışmak isterseniz teklif seçe basabilirsiniz.

Erman A. photo

Erman A.

01.11.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhaba ben Erman. Yirmi yıldır Türkçe öğretmenliği yapmakta ve özel dersler vermekteyim

Sadiye Ç. photo

Sadiye Ç.

03.12.2022

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

İlkokul tüm dersler özel ders ve ödev bitirme bireysel gelişim çalışmaları, 5,6,7. Sınıf ve LGS Türkçe özel ders, eğitim koçluğu.

Gülbahar G. photo

Gülbahar G.

03.12.2022

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Uludağ Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. Meslekte 7.yılım.Etüt öğretmenliği ve özel ders deneyimim bulunmaktadır. Aynı zamanda dikkat dağınıklığı ve okuma hızı üzerine de çalışmalar yapmaktayım. Ders takibi, çalışma planı, ödev takibinin yanı sıra öğrencimin bir çalışma disiplini...

Berru Ö. photo

Berru Ö.

10.09.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Ödevleri yaparken konu tekrarı yaptırarak öğrencimizin temelini sağlam tutmaya çalışıyorum.

İlayda F. photo

İlayda F.

23.06.2026

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhaba, ben İlayda Fidan. 2022 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum ve şu anda yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Üniversite yıllarımdan beri aktif olarak özel ders veriyor, ilkokul düzeyindeki birçok öğrenciyle birebir çalışma fırsatı buluyorum....

İrem D. photo

İrem D.

11.06.2026

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhaba, İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine online olarak ödev takibi, ders çalışma planı oluşturma, konu tekrarı ve okul derslerinde destek hizmeti veriyorum. Amacım sadece ödev yaptırmak değil; öğrencinin düzenli çalışma alışkanlığı kazanmasına, zamanını verimli kullanmasına ve derslerine...

Berna Y. Y. photo

Berna Y. Y.

01.03.2023

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Üiversite öğrencisiyim 3.sınıfım online olarak matematik üzerinden dersler verdim. Çocuklarla bire bir ilgilenmeyi severim ve yararlı olabileceğimi düşünüyorum.

Büşra A. photo

Büşra A.

22.09.2024

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhabalar; Ben Büşra Akçay. Kastamonu Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezunum. Öğrenciyken başladığım özel ders serüvenimde, yaklaşık 12 yıldır her seviyeden öğrenciyle çalışma fırsatı buldum. Eğitim yolculuğumda, Gaziantep Üniversitesinde isteğe bağlı olarak İngilizce hazırlık eğitimi...

Zeynep Y. photo

Zeynep Y.

15.11.2024

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Mühendislik 4.Sınıf öğrencisiyim. Yaşadığım şehirden farklı bir şehirde üniversite okuyorum ve aileme maddi olarak yük olmak istemediğim için çalışıyorum. Daha önceden de özel ders verdiğim öğrencim ve ödev ablalığı yaptığım bir öğrencim oldu. Öğreticilerin velilerinden almış olduğum olumlu geri...

Ayşegül K. photo

Ayşegül K.

31.07.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Samsun’da yaşayan bir üniversite öğrencisiyim. endüstri mühendisliği okuyorum. bütün ilkokul ve ortaokul derslerinde yardımcı olurum. ayrıca oyun ablalığı yapabilirim. çocuklarla aram iyidir. eğitici oyunlar oynatır, ingilizce konuşurum

BAHAR K. photo

BAHAR K.

06.12.2023

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhaba ben Bahar. Kimya mühendisliği 4. Sınıf öğrencisiyim. Son sınıf olduğum için çok fazla boş zamanım oluyor değerlendirmek istiyorum.

Kader D. photo

Kader D.

07.10.2023

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

19 Mayıs üniversitesinde son sınıfta Kimya mühendisliği okuyorum. Liseye giriş sınavında eğitim koçluğu,özel matematik,fen bilgisi,sosyal bilgiler,türkçe dersi verebilirim.İlkokul öğrencilerine de ödev ablalığı yapabilirim. Çocuklarla aram iyidir.

Gizem A. photo

Gizem A.

27.05.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhaba, ben inşaat teknikeri mezunuyum ve aynı zamanda ikinci üniversite olarak mimarlık eğitimimin son sınıfındayım. Eğitimim boyunca kazandığım teknik bilgi ve becerileri, çeşitli alanlarda hizmet vererek hem geliştirmek hem de paylaşmak istiyorum. Çizim ve modelleme konularında deneyimliyim;...

Ahsen T. photo

Ahsen T.

22.10.2023

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhaba ben Ahsen, Ordu Üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum. 2023 yılında mezun oldum okulumu çok severek okudum ve her zaman daha fazla öğrenmeye hevesli oldum. Fakültemde derece ile mezun oldum her zaman ne iş yaparsam en iyi şekilde yapmayı çalışırım çünkü eğer bir işe en önemli...

Duygu Ç. photo

Duygu Ç.

05.03.2021

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Okul öncesi anasınıfı ve ilkokul 1-2-3 e kadar özel ders verebilirim. Ders tekrarı ödevlerin yapılması konusunda destekleyebilirim

Gülşah E. photo

Gülşah E.

12.05.2023

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhaba, Ondokuzmayıs Üniversitesi felsefe anadal, sanat tarihi yandal öğrencisiyim. Öğretmenlik mesleğinde ilk adımları atmış olarak, kariyerime bu şekilde yön vermek istiyorum. Disiplinli, aynı zamanda stressiz bir şekilde kariyer hedefinize ulaşabilmek için tercih edebilirsiniz, iyi çalışmalar.

Orhan N. photo

Orhan N.

03.12.2022

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Rehberliğe ait öğrenci motivasyonunu artırıcı eğitim koçluğu veriyorum. Evde çocukların derslerine motive olması ödevlerini yapması zamanını planlaması evde dikkat artırıcı çalışmalar yapma konularında yardımcı oluyorum.

Yasemin G. photo

Yasemin G.

17.12.2023

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Çocuklarla iletişimi iyidir ve onlarla birlikte öğrenmeyi ve eğlenmeyi seviyorum. Beni öğretmenden ziyade arkadaşlari gibi görüyorlar ve derste ödev yaparken sıkılmıyorlar. Ders hem eğlenceli hem de verimli geçiyor.

Nurdan A. photo

Nurdan A.

26.04.2021

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Samsunda özel bir Fen ve Anadolu Lisesinde Rehber Öğretmeni olarak çalışmaktayım.Öte yandan Özel Ders Eğitmenliği yapmaktayım.On Dokuz Mayıs Üniversitesi,Atatürk Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinde Lisans ve ön lisans eğitimlerimi tamamladım. 2. ve 3. üniversitemi Çocuk Gelişimi üzerine okuyup...

Sevginur__Ozkn I. Ö. photo

Sevginur__Ozkn I. Ö.

23.10.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

İlkokul öğrencilerinin derslerini anlamalarına, ödevlerini keyifle tamamlamalarına ve öğrenmeyi sevmelerine yardımcı oluyorum. Sabır, sevgi ve yaratıcılıkla ilerleyen birebir özel dersler

Sümeyra A. photo

Sümeyra A.

23.08.2025

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Profesyonel ve özenli hizmet anlayışım ile işlerinizin her aşamasında yanınızdayım. Yüksek lisanslı bir biyolog olarak detaylara gösterdiğim titizlik, disiplinli çalışma prensibim ve çözüm odaklı yaklaşımım sayesinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı hedefliyorum. İster küçük bir proje,...

Yasemin O. photo

Yasemin O.

09.05.2023

Ödev Öğretmeni · Tekkeköy, Samsun

Merhaba ben Yasemin :) tarih 4 sınıf öğrencisiyim. Okumayı, araştırmayı, bildiklerimi aktarmayı çok seviyorum. Öğrenmiş olduğum yeni metotlarla sizlere destek olmaya hazırım :)

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Tekkeköy Ödev Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Tekkeköy Ödev Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Ödev Öğretmeni talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Ödev Öğretmeni için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Ödev Öğretmeni talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Ödev Öğretmeni taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ödev Öğretmeni talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Ödev Öğretmeni için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Ödev Öğretmeni hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Samsun Tekkeköy Ödev Öğretmeni fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Samsun Tekkeköy Ödev Öğretmeni fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 1.500 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl