En İyi 10 Terme Samsun Web Site Yapımı

4 Web Site Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Mehmet D.

Mehmet D.

Web Site Yapımı · Terme, Samsun
Web siteni mi ihtiyacınız var,ne tür bir site istediğinizi yazın 1 hafta içinde yapalım üstelik Seo ve Optimizasyon seçenekleri dahil.
Mehmet D.

Mehmet D.

Web Site Yapımı · Terme, Samsun
Profosyonel web siteleriniz ile artık daha fazla tanıtım yapabilir ve müşteri kazanabilirsiniz.Uygun fiyatlarla her türlü site üretebiliyorum.
Uygar A.

Uygar A.

Web Site Yapımı · Çarşamba, Samsun
19 yaşında Web Developer ve Samsunluyum.Web alanında bütün hizmetleri vermekteyiz.Kişisel web sayfam (Balikesirgencis.com)
Süleyman Emre A.

Süleyman Emre A.

Web Site Yapımı · Ünye, Ordu
2010 yılından itibaren çeşitli kurumsal firma ve devlet çalışmalarında aktif rol aldım. Microsoft, Apple, BlackBerry gibi firmalarda Bug Bounty yarışmalarında çeşitli ödüller aldım. Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Sürekli kendini güncelleyen ve eğiten bir girişimciyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Ömer Demirci
Web Site Yapımı   06/02/2020

İsmail beye gerçekten çok teşekkür ediyorum çok hızlı gece sabah 6 da bile mesaj atıp istekleri soruyordu güzel bir işçilik ve en uygun şekilde yaptırdım AYNEDD GROUP

         
Gül Aiberk
Web Site Yapımı   03/12/2019

Ozge hanım ile calısmaktan memnun kaldım. Uzaktan calıstık,ingilizce web sitesi yaptık.Hemen anlıyor ne yapmak istediğimi.Sabır ile bütün değisiklik, düzeltmeleri yaptım.Güzel bir web sitem oldu. İyi fiyata kaliteli servis aldım. Esnek zaman calısması icin ayrı tesekkür ederim.

         
Göksel İpek
Web Site Yapımı   22/11/2019

Başka bir firmaya yaptırmış olduğum web sitesi ile ilgili eksiklerin onarılması için açmış olduğum teklife altuğ bey cevap verdi iyikide verdi sanki siteyi kendi yapmış gibi ilgilendi ve tüm sorunları ivedi bir şekilde halletti işinden önce karşıya yqklaşımı çok mütevazi ve siz sormadan söylemeden eksikleri kendi bulup öneri ile onarım yapması çok güzel çok teşekkür ederim başarılarının devamını dilerim

         
Volkan Ali Bozdemir
Web Site Yapımı   16/11/2019

İnternet sitemizin tam olarak istediğimiz şekilde transfer işlemini yaptı ekstra olarak düzenlemeler yaptı, gönül rahatlığı ile herkese önerebilirim.

         
Selim Durur
Web Site Yapımı   20/10/2019

Ekibiyle sizi en küçük ayrıntısına varıncaya kadar dinleyen anlayan bir çalışma tarzları var, en yakın zamanda tekrar çalışacağız.

         
Can Akalın
Web Site Yapımı   20/09/2019

Hızlı ve kaliteli çözüm üretti kendileri, isteklerimizi profesyonelce yaptı. Çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

         
Gül Çakıray
Web Site Yapımı   18/09/2019

Anıl beyin teklifinden sonra 4 gün içerisinde sitemiz aktif hale geldi ve kullanıma açıldı umduğumuzdan kısa sürede halletmiş olduk kendisine çok teşekkür ederim uygun fiyata bizi sarsmadan mükemmel bir sitemiz oldu

         
Havva Yılmaz
Web Site Yapımı   23/07/2019

Hüseyin Bey işi vaktinde bitirdi yaptığı İnternet sitesi tam istediğim gibi oldu. Kaliteli ve güzel bir hizmet sunduğu için kendisine teşekkür ediyorum.

Web Site Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz