En İyi 10 Terme Web Site Yapımı | Armut

En İyi 10 Terme Samsun Web Site Yapımı

4 Web Site Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

4 TEKLİF AL
Mehmet D.

Mehmet D.

Web Site Yapımı · Terme, Samsun
Profosyonel web siteleriniz ile artık daha fazla tanıtım yapabilir ve müşteri kazanabilirsiniz.Uygun fiyatlarla her türlü site üretebiliyorum.
Mehmet D.

Mehmet D.

Web Site Yapımı · Terme, Samsun
Web siteni mi ihtiyacınız var,ne tür bir site istediğinizi yazın 1 hafta içinde yapalım üstelik Seo ve Optimizasyon seçenekleri dahil.
Uygar A.

Uygar A.

Web Site Yapımı · Çarşamba, Samsun
19 yaşında Web Developer ve Samsunluyum.Web alanında bütün hizmetleri vermekteyiz.Kişisel web sayfam (Balikesirgencis.com)
Süleyman Emre A.

Süleyman Emre A.

Web Site Yapımı · Ünye, Ordu
2010 yılından itibaren çeşitli kurumsal firma ve devlet çalışmalarında aktif rol aldım. Microsoft, Apple, BlackBerry gibi firmalarda Bug Bounty yarışmalarında çeşitli ödüller aldım. Bilgisayar Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Sürekli kendini güncelleyen ve eğiten bir girişimciyim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Funda Kök
Web Site Yapımı   25/05/2019

Tolga Bey ile iletişime geçtiğimiz andan itibaren tüm taleplerimizi özenle değerlendirerek, beklentilerimizin ötesinde bir servis verdi. Sabrı, çözüm odaklılığı ve bilgi birikimiyle oldukça kaliteli bir hizmet sundu. İlerleyen süreçte ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarımızda ilk danışacağımız kişi olacak.

         
Soner Ozer
Web Site Yapımı   20/05/2019

Genç ve dinamik bir arkadaş, Şirketimizin ihtiyaçlarını tam istediğimiz gibi yaptı. İleride de çalışmayı isteriz.

         
Çiğdem Ergin
Web Site Yapımı   08/04/2019

Erkan beye teşekkür ederim her konuda çok yardımcı oldu tam istediğim gibi bir web sitesi kurdu tarif etsem bukadar denk düşmezdi ellerine emeğine sağlık

         
Rabia Can
Web Site Yapımı   01/04/2019

İbrahim beyin tam istediğim gibi bir tasarım oluşturması ve şirketimizin kurumsal kimliğini ön plana çıkaracak çalışmalar yürütmesi, takdire şayan. Her istediğim detaya dikkatle yoğunlaşıp özenli bir çaba sergilemiş olduğu için kendisine çok teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum. İşini kaliteli yapan ve profesyonel biri olduğu aşikar. Başka bir işte tekrar görüşmek dileğiyle.

         
Gülsüm Kırdar
Web Site Yapımı   15/03/2019

Mert beye gerçekten çok teşekkür ederim hem saygısı, hem işi çok iyi bilmesi ve kreatif düşünmesi, hemde çok hızlı olması. Gerçekten mükemmel bir iş çıkarttı 10 yıldız olsa 10 yildiz vereceğim, beni mert bey ile buluşturan Armut.com a teşekkürlerimi sunarım.

         
Burhan Korkmaz
Web Site Yapımı   05/12/2018

Anıl bey hayalimdeki web sitesine kısa sürede ulaşmama yardımcı oldu .İlgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum :)

         
Fatih Baydoğan
Web Site Yapımı   15/08/2018

ERKAN BEY ÇOK HOŞ BİR İNSAN, İLGİLİ VE SABIRLI. BÜTÜN TALEPLERİMİZİ YERİNE GETİRDİ SAĞOLSUN. ÇOK MEMNUN KALDIK. FİRMA OLARAK TÜM WEB SİTELERİMİZ İÇİN KENDİSİNİ TERCİH ETTİK. BURADAN İLGİSİ VE GÜLER YÜZÜ İÇİN BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR ETMEK İSTERİM.

         
Sevilay Hanım
Web Site Yapımı   12/04/2018

Yeni iş atılımımda gerekli olan web sayfamı Murat Tarakçı Bey son derece alanına hakim bir şekilde , çözüm odaklı olarak ve benim bitmeyen sorularıma sabırlı cevapları ile tamamladı . Kendisine hala çözemediğim durumlarda sorular sorabiliyorum , kendisi de eğitim videoları ile yardımcı oluyor , emeğine sağlık , herkese tavsiye ediyorum 😊

Web Site Yapımı hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz