Hizmet Ver

4 Torbalı Matematik Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Torbalı civarında 146 Matematik Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Matematik Özel Ders

En İyi 10 Torbalı Matematik Özel Ders Öğretmeni

Sedat Yilmaz photo

Sedat Yilmaz

07.10.2017

Matematik Özel Ders · Torbalı, İzmir

Merhaba, 4 yili öğrencilik toplamda 16 yildir matematik ozel ders vermekteyim. Bu süre içerisinde Final dersanelerinde 3 yil ugur dersanelerinde 1 yil calistim. Halen bakanliga bagli bir ortaokulda ogretmenlik yapmaktayim. Her zaman sunu derim; bir isi yaptiracaksan ehline yaptirmalisin. Matematik...

Yasin Eren photo

Yasin Eren

28.05.2017

Matematik Özel Ders · Torbalı, İzmir

12 YILLIK MATEMATİK ÖĞRETMENİYİM. TÜBİTAK MATEMATİK OLİMPİYAT ÖĞRETMENİYİM. ORTAOKUL SEVİYESİNDE 5.6.7. SINIFLAR VE TEOG HAZIRLIKTA 8. SINIFLARDA KESİN BAŞARI SAĞLAYABİLİRİZ.

Emre Demirtekin photo

Emre Demirtekin

24.07.2021

Matematik Özel Ders · Torbalı, İzmir

Merhabalar. Öncelikle herkese çıktıkları bu yolda başarılar dilerim. 10 yıllık mesleki tecrübeye sahibim. TYT, AYT, LGS, DGS, KPSS sınavlarına yönelik konu anlatımı, soru çözümü, konu tekrarı ve öğrencinin talebi doğrultusunda özel ders vermekteyim. Ayrıca ara sınıflara yönelik de okula yardımcı...

Hatice Diremci photo

Hatice Diremci

30.01.2021

Matematik Özel Ders · Torbalı, İzmir

Her seviyede matematik dersi için anlatım, soru çözüm, nesil soruların çözümü ile birlikte öğrencinin başarılı olması adına haftalık ödevlendirme ve ders çalışma programı yapmaktayım

Şahin Emre photo

Şahin Emre

31.07.2021

Matematik Özel Ders · Torbalı, İzmir

19 yıllık öğretmenim. 19 yılın tamamında özel sektörde çalıştım. Piyasadaki değişik yayınların matematik ve geometri kitap ve denemelerine soru hazırlamaktayım. Yakında 12. Sınıflar için Logaritma ve Diziler konusundaki kitabımı çıkaracağım. Matematik dersinde tüm seviyelere uygun konuları...

Orhan Karasu photo

Orhan Karasu

04.10.2020

Matematik Özel Ders · Torbalı, İzmir

İlkokul,ortaokul,lise ve kpss tyt matematik dersleri verilir.fen bilgisi öğretmeniyim ortaokul fen bilgisi dersleride anlatıyorum yaklaşık 2-3 senedir özel ders vermekteyim.

Talha Akbay photo

Talha Akbay

20.08.2021

Matematik Özel Ders · Torbalı, İzmir

Maden Mühendisiyim 32 yaşındayım evde ders verirken hiçbir şekilde öğrenciyle yalnız kalmam ebeveyn olmak zorunda dersten önce öğrencinin durumuna bakmadan kabul etmem saygısız ve ciddiyetsiz insanlar lütfen yazmasın.

Emrah Cansız photo

Emrah Cansız

28.02.2019

Matematik Özel Ders · Torbalı, İzmir

2005 selçuk üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. Evli 2 çocuk babaaıyım. 15yıllık aktif matematik öğretmenliği yapmaktayım. Torbalı bahçeşehir kolejinde çalışıyorum. TYT,AYT,KPSS,LGS 4.sınıftan mezun a kadar her kademe matematik özel dersi verilir. Okul sınavlarındada yardımcı oluyorum. Yazın...

Hilal Baş Tunç photo

Hilal Baş Tunç

17.12.2019

Matematik Özel Ders · Torbalı, İzmir

Okul derslerine takviye ya da her düzeyde sınav için hazırlık konusunda özel ders veriyorum. Ege üniversite matematik bölümü mezunuyum. 10 senedir öğretmenlik yapıyorum. Tyt, ayt, lgs ve diğer sınavlarla ilgili çalışma yapıyorum.

Serap Özgün photo

Serap Özgün

10.01.2019

Matematik Özel Ders · Torbalı, İzmir

8 yıllık özel ders deneyimim bulunmaktadır.Pedagolojik formasyonun bulunmaktadır.Devlet okullarında,Delta koleji ve fen bilimlerinde deneyimlerim bulunmaktadır.İstenildiği takdirde çalıştığım kurumların referanslarına danisilabilir .Amacım öğrencimin başarısını arttırmak ve en önemlisi onun varsa...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Torbalı Matematik Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Torbalı Matematik Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al Karşılaştır

Teklif Al Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Torbalı Matematik Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Matematik Özel Ders için Torbalı içinde toplam 146 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 199 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Torbalı içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 1,144 kişi Torbalı Matematik Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde hizmet talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Taleplerin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Hizmet verenlere yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl