En İyi 10 Trabzon Kablo ve Hat Çekme Ustası (Elektrikçi)

4 Kablo ve Hat Çekme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Trabzon civarında 36 Kablo ve Hat Çekme Ustası (Elektrikçi) hizmet vermeye hazır.

4 TEKLİF AL
Mesut A.

Mesut A.

Kablo ve Hat Çekme · Akçaabat, Trabzon
Elektrik ariza. Pano montorlugu. Tesisat. Led aydinlatma konularinda deneyimli titiz ve kaliteli iscilik. Kalfalik ustalik usta ogreticilik pano montorlugu ve ic tesisat yuksek gerilim orta gerilim ve alcak gerilim ve zayif akim belgelerine sahibim.
Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Müşteri Yorumları

         
Mehmet DİNÇ
Kablo ve Hat Çekme   31/03/2020

Şaban ve Mevlüt kardeşin ellerine ve emeğine sağlık çok güzel bir iş çıkardılar herkese tavsiye ederim

         
Fatma Özdemir
Kablo ve Hat Çekme   30/03/2020

İnternet bağlantı sorunu ve kablo değişikliğini sağlayarak kendisi işinin hakkını kesinlikle verdi. Söz verdiği saatte geldi ve güvenilir bir insan. Kesinlikle tavsiye ederim.

         
Kablo ve Hat Çekme   26/03/2020

Mustafa Bey, zor durumda olduğum için iki kez gelmeyi dert etmeyerek sorunumu çözdü. Kendisine bu konuda minnetarım. Herkese tavsiye ederim.

         
Kübra Tuncar
Kablo ve Hat Çekme   19/03/2020

Aldığım hizmetten çok memnun kaldım gayet temiz ve güzel iş çıkardılar. Dedikleri saatte geldiler ve beni başka ustalar gibi saatlerce bekletmediler. Kesinlikle memnun kalırsınız diye düşünüyorum 👍🏻👍🏻 Teşekkürler

         
Onur Koçer
Kablo ve Hat Çekme   18/02/2020

İşinin ehli. İşini kaliteli yapıyor. Çok memnun kaldım. Bu tür konularda ihtiyacım olduğunda başkasını aramam artık. Hiç düşünmeden ihtiyacınız olduğunda kendisiyle iletişime geçin, işiniz halloldu bilin..

         
Kablo ve Hat Çekme   12/02/2020

Serkan Kardeşimin eline sağlık. Tam anlamıyla işinin ustası. Ttnet 25 günde halledemedi Serkan kardeşim 1 günde çözdü işi. Eline emeğine sağlık kardeşim.

         
zeynep eda turfanda
Kablo ve Hat Çekme   01/02/2020
gallery thumbnail

cok iyi iletişim, çok iyi hizmet. çok memnun kaldim. işlerini çok iyi biliyorlar. ve cok tatlı ve becerikli insanlar. ayrıca cok ozverililer ve sabirla tum isteklerime cevap verdiler saolsunlar.

         
Andaç Duru
Kablo ve Hat Çekme   26/01/2020

Murat bey'ez teşekkür ederim. İlgili, yardımsever, "ben parama bakarım" diyen biri değildi. Aklıma takılan tüm soruları saat kaç olursa olsun yanıtladı. Mümkün olduğunca alternatif öneriler ve görüşler önererek yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kablo ve Hat Çekme hizmeti veriyorsan   Profesyonel Üye Ol - Ücretsiz