Hizmet Ver
Online İngilizce Özel Ders

4 Trabzon Online İngilizce Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Trabzon civarında 87 Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Trabzon Online İngilizce Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 87 Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni, Trabzon içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan, Trabzon içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Trabzon içinde yazılan 240 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 750 kişi Trabzon Online İngilizce Özel Ders için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 25 Trabzon Online İngilizce Özel Ders Öğretmeni

Nisa E. photo

Nisa E.

11.11.2022

Online İngilizce Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Online İngilizce özel ders veriyorum. Yazma, konuşma, dinleme ve anlama becerileri üzerinde duruyorum. Aynı zamanda küçük yaş gruplarına, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine de ders veriyorum. Detaylı bilgi ve her türlü sorunuzda bana ulaşabilirsiniz Telefon...

Tanaka C. photo

Tanaka C.

06.01.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

Sana temel ve ileri düzeyde İngilizce öğretebilecek ana dili İngilizce olan biriyim. Konuşma, Yazma veya Dinleme olsun, İngilizce becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacağım.

Zehragül K. photo

Zehragül K.

27.09.2022

Online İngilizce Özel Ders · Akçaabat, Trabzon

İngilizce öğretmenliği bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Hem bu zamana kadar öğretmenlik becerilerini teorik olarak edinmiş, hem özel dersler vererek tecrübe etmiş, hem de hala öğrenci olan biri olarak öğrencilerin İngilizce ile ilişkilerini, sorunlarını kolayca anlayıp ihtiyaçlarına karşılık...

Emine G. photo

Emine G.

05.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Arsin, Trabzon

Akas üniversitesi ingiliz dili ve edebiyatı 2. Sınıf öğrencisiyim ingilizce metin çevirileri yapma konusunda ilgiliyim hazırlık sınıflarınada rahatlıkla speaking antremanları yaptırabilirim

Songül T. photo

Songül T.

19.02.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

Merhaba, Okul öncesi öğretmenliği mezunuyum.Şuana kadar Türkiye, Litvanya ve irlanda 'da öğretmenlik deneyimlerim oldu. İrlanda' da bir buçuk yıl dil eğitimi aldım ve hala İrlanda'da yaşamaktayım.İngilizce seviyem C2 (Proficiency). Öğrencilerime karşı sabırlı ve sevecen bir yaklaşımım var.

Zeynep Cemre G. photo

Zeynep Cemre G.

18.07.2022

Online İngilizce Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

İngilizce Öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim ve özel bir dil kursundan küçük yaştan beri eğitim aldım. Yakın çevremdeki öğrencilere hem speaking hem de grammar üzerine yardımcı oluyorum. Eğlenerek öğrenmenin temel eğitime çok katkısı olduğunu düşünüyorum ve derslerimde de buna önem veriyorum. Çocuk...

Emine Feyza C. photo

Emine Feyza C.

09.04.2022

Online İngilizce Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisiyim. İlkokul, orta okul lise müfredatına dahil dersler ile günlük konuşma pratik alanlarında İngilizce dersi vermekteyim.

Oğuz B. photo

Oğuz B.

19.11.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

Ben Oğuz, 2020 yılında Izmir Ekonomi Universitesi ingilizce Çevirmenlik bölümünden mezun oldum. Şu anda Karadeniz Teknik Üniversitesi Ingiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde aktif olarak okuyorum. Aynı zamanda 2020 nisan ayında Amerikaya gitmek için Work and Travel mülakatlarını başarıyla geçtim....

Tuana Ş. photo

Tuana Ş.

27.07.2021

Online İngilizce Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

Atatürk Üni. İngiliz dili ve edebiyatı öğrencsiyim . İngilizcenin içerisinde birisi olarak nasıl çalışacağını tamamen bilen ve öğrencinin halinden anlayan bir öğrenciyim.Üniversite sınavına yönelik özel derslerimden verim olacağınızı düşünüyorum.kelime üzerine çalışmalarımla başarılı bir sonuç...

Semiha B. photo

Semiha B.

13.05.2022

Online İngilizce Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

Merhaba. İngilizce öğretmeniyim. 9 yıllık deneyimimle her seviyede özel İngilizce ders vermekteyim. Wish you guys a fun day ahead.

Deniz T. photo

Deniz T.

16.07.2022

Online İngilizce Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

Uluslararası ilişkiler mezunuyum aynı zamanda açıktan havacılık okuyorum hazırlık okudum ve kursa gittim eğitimler aldım ingilizce dilinde ilkokul ve ortaokula ingilizce özel ders veriyorum.

Sinan M. photo

Sinan M.

08.11.2022

Online İngilizce Özel Ders · Ortahisar, Trabzon

K.T.Ü. doktora öğrencisiyim. Daha önceden yüksek lisans hazırlık öğrencilerine de özel ders verdir. Asıl alanı tarih olan ve bu veçhe ile tarih alanında okuyup da İngilizce öğrenmek isteyen kişilere çok daha fazla yardımım dokunabilir. Öğretim için mesai saati tanımayan yapımla hizmet vermekteyim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Trabzon Online İngilizce Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Trabzon Online İngilizce Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online İngilizce Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online İngilizce Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online İngilizce Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online İngilizce Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online İngilizce Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online İngilizce Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online İngilizce Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Trabzon Online İngilizce Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Trabzon Online İngilizce Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl