Hizmet Ver
Trio Müzik Grubu

3 Trio Müzik Grubu Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

212 Trio Müzik Grubu hizmet vermeye hazır.

Trio Müzik Grubu için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 212 Trio Müzik Grubu en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 4.9 puan doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Yazılan 192 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 255 kişi Trio Müzik Grubu için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Trio Müzik Grubu

Ankara Müzik O. photo

Ankara Müzik O.

09.12.2021

Trio Müzik Grubu · Çankaya, Ankara

Dğün öncesi karşılama müziği, nikah öncesi veya sonrası dinleti müziği, mağaza açılışı, lansman organizasyonu , sürpriz doğum günü, ve aklınıza gelebilecek tüm organizasyonlarda profesyonel müzisyenlerden oluşan Trio ekiplerimizle ihtiyaçlarınıza göre cevap veriyoruz

Yılmaz B. photo

Yılmaz B.

07.01.2022

Trio Müzik Grubu · Kadıköy, İstanbul

Tamamı profesyonel müzisyenlerden oluşan ekiplerimizle İstanbul un her noktasında:gelin alma,düğün,sünnet,açılış,doğum günü ,karşılama,kurumsal etkinlikler ve canlı müzik ihtiyacı olunan her etkinliğe eğlence ve coşku katmak bizim işimiz

Hakan U. photo

Hakan U.

31.08.2021

Trio Müzik Grubu · Beşiktaş, İstanbul

6 yil boyunca 5 yildizli otel olan Asya Termal otel (BALIKESIR)de hem trompetimle hemde solis olarak calismis biri olarak Deneyimli saz ustatlarim ve solistlerimle ve dans ekibimle ,fasil ekibime,dugun bandosu ekibimle guzel gunlerinizde gorusmek dilegimleee.

Şeyda B. photo

Şeyda B.

21.05.2022

Trio Müzik Grubu · Beşiktaş, İstanbul

Profesyonel olarak uzun yıllardır ekibimle kokteylerde, iş yemeklerinde, karşılamalarda, teknelerde ve birçok özel etkinliklerde yabancı ve yerli parçalardan oluşan geniş repertuvarımızla sahne almaktayız. Ekibimizin üyeleri konservatuvar mezunu ve alanında uzman müzisyenlerdir.

Serkan S. photo

Serkan S.

01.06.2022

Trio Müzik Grubu · Nilüfer, Bursa

Bursa'da ve çevre il, ilçelerde sadece müzik ile ilgili profesyonel müzisyenler ile Düğün, sünnet, eğlence, gelin alma, pasta çıkarma, kına, balkan geceleri, açılış, doğum günü, evlilik teklifi ve daha nice özel etkinliklerde hizmetinizdeyiz, şahsım başta olmak üzere 20 yıldır bando ve müzik işleri...

Alper S. photo

Alper S.

17.07.2022

Trio Müzik Grubu · Üsküdar, İstanbul

✭Armut.com'da 9. yılımız✭ Sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Tecrübeli ekibimizle çeşitli etkinliklerde, karşılamalarda, evlilik tekliflerinde, nişan - düğünlerde, fuarlarda, kurumsal organizasyonlarda, davetlerde, açılışlarda, sergilerde, kokteyllerde, canlı müzik etkinlikleri ve...

Hale B. photo

Hale B.

21.09.2021

Trio Müzik Grubu · Kadıköy, İstanbul

Caz Vokal Performans eğitimi aldığı müzik bölümünü dereceyle bitirmiştir. İstanbul'da caz, r&b, soul ve bir çok müzik türünde çalışmalarına devam etmektedir.

Energymusic ▪️ Müziğe Dair H. photo

Energymusic ▪️ Müziğe Dair H.

28.07.2021

Trio Müzik Grubu · Küçükçekmece, İstanbul

Balkan Bandosu Trio Ekibi Düğün Bandosu Avm etkinlikleri Sportif faaliyetler gibi özel günlerinizde Bando Takımımızla sizlerin hizmetindeyiz.

Kahraman O. photo

Kahraman O.

02.05.2022

Trio Müzik Grubu · Yenişehir, Mersin

Bandoturunc.mersin olarak düğünlerinizde doğum günlerinizde evlilik tekliflerinizde pasta bandosu olarak yada açilislarinizda sizlerleyiz. Özel ve güzel anlarınızda birlikte anılar biriktirmek için biz hazırız . Deneyimli ve tecrübeli bir ekip olarak bir telefon uzağınızdayız.

Engin O. photo

Engin O.

11.12.2021

Trio Müzik Grubu · Bodrum, Muğla

5 yıllık organizatör ve 7 yıllık profesyonel muzisyenim.birçok düğün , nişan vb organizasyonlarda sahne aldım , ses sistemi kiraladım ve tüm organizasyonu üstlendim (mekan dahil).youtube a Engin Özçelik yazarak hakkımda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tuna S. photo

Tuna S.

17.06.2022

Trio Müzik Grubu · Maltepe, İstanbul

Uzun yıllar Opera ve Bale Orkestra Keman Sanatçılığı yanında 25 Yıldır Özel Derslerle Öğrenci Yetiştiriyorum. Hakkımda detaylı bilgi için bknz: https://www.tunasagay.com/tuna-sagay-kim/

Bando Re Mi F. photo

Bando Re Mi F.

11.09.2021

Trio Müzik Grubu · Kadıköy, İstanbul

Açılış, kokteyl ve düğünlerinizde konuklarınızı en güzel ezgilerle karşılamak için doğru adrestesiniz

İhsan G. photo

İhsan G.

19.08.2021

Trio Müzik Grubu · Kadıköy, İstanbul

Müzik alanında çalışmalarına 16 sene evvel başlayan İhsan Gönen, klarnet, saksafon ve piyano çalmaktadır. Konservatuvar eğitiminin yanı sıra Türk ve Batı müziği alanlarında pek çok hocadan ders almış olup, yaklaşık 12 senedir de eğitmenlik yapmaktadır. Eğitmenlik dışında sahne çalışmaları ve...

Eva M. photo

Eva M.

24.04.2022

Trio Müzik Grubu · Muratpaşa, Antalya

Atalya ve çevresi düğün nişan sünnet kına vb organizasyonlarınızda müzisyen kadromuzla sizlerleyiz

Kayhan D. photo

Kayhan D.

23.03.2022

Trio Müzik Grubu · Ataşehir, İstanbul

Etkinlikleriniz için, Klasik müzik, Latin, Caz Blues Solo enstrüman, İkili üçlü, veya daha büyük orkestralar. Enstrüman alternatifleri Saksofon, flüt, keman, akordiyon, gitar, solist, davul,bas gitar Piyano İstanbul ici ve çevresi Sezonluk işler için ek olarak İstanbul dışına organize...

Hayrettin A. photo

Hayrettin A.

23.05.2022

Trio Müzik Grubu · Serdivan, Sakarya

Konservatuvar mezunuyum. Yıllardır çeşitli düğün ve organizasyonlarda karşılama ekibimizle performans sergilemekteyiz.

Soner K. photo

Soner K.

21.07.2022

Trio Müzik Grubu · Pendik, İstanbul

Her türlü Füsun Nisan Tören acilis çin profesyonel Sanatçılardan oluşan canlı performans yapıyoruz.

AYTAÇ ORGANİZASYON photo

AYTAÇ ORGANİZASYON

24.04.2022

Trio Müzik Grubu · Muratpaşa, Antalya

1988 yılında başlayan sanat yaşamımız, gelişerek devam etmektedir. Bize inanan ve güvenen, çalışan ve çalıştıranlarımızla “ Ülkemizde bu kadar geniş ve zengin sanat kervanının bir tek bizde oluşunun 32. yılının sevinç ve gururunu yaşıyoruz. “ Katıldığımız organizasyonlar, sergilediğimiz...

Ozan T. photo

Ozan T.

17.01.2022

Trio Müzik Grubu · Karşıyaka, İzmir

Bütün üyeleri konservatuvar mezunu olan Voce Band, Pop/Latin orkestrası olarak kuruldu. Halihazırda sahne almaya devam ediyor. Grup büyüklüğü mekanın fiziki yapısına ve müşterilerimizin istediği müzik tarzına göre trio' ya kadar değişkenlik gösterebiliyor. Kaliteli müziğin adresi Voce Band.

Gözde Düğün Organizasyon photo

Gözde Düğün Organizasyon

09.07.2021

Trio Müzik Grubu · Bakırköy, İstanbul

Etkinliklerde karşılama yapmak üzere üç müzisyenden oluşan müzik grubu temin edebilmekteyiz.

Ali T. photo

Ali T.

22.02.2022

Trio Müzik Grubu · Mamak, Ankara

Canlı Müzik için orkesta, tek veya birkaç kişiden oluşan, kaliteli müzisyenlerle, ortamın gerekliliğine uygun (ters düşmeyecek) ekip ve müzisyen arkadaşlarımızla talebinize yanıt verebiliriz. 28 yıllık bir müzik geçmişine sahip olduğum ve tüm versiyonlarda sahne gördüğümden durumun bilincindeyim....

Rasim Y. photo

Rasim Y.

04.07.2022

Trio Müzik Grubu · Osmangazi, Bursa

1982 Bursa doğumluyum. Babam da müzisyen olduğu için çocukluğumdan beri müzisyenlik yapıyorum. 2000 yılından bu yana özel dersler veriyorum. Notaları 5 dk içersinde %100 doğru okumanıza garanti verebilirim.

Ayberk A. photo

Ayberk A.

07.09.2021

Trio Müzik Grubu · Seyhan, Adana

9 yıldır aktif olarak tüm tarzlarda güncel repertuara ve müzisyen grubuna hakimizdir. Düğün giriş karşılama olarak tüm enstrümanlara sahibizdir.

Hüseyin A. photo

Hüseyin A.

28.12.2021

Trio Müzik Grubu · Muratpaşa, Antalya

Hertürlü canlı müzik işleriniz müşteri isteği üzerine ister 2 kişilik ekip ister 10 kişilik orkestra halinde hizmet verebiliriz isteğe göre yöre sanatçıları temini sağlayabiliriz.

Art Organizasyon/Art Orkestrası photo

Art Organizasyon/Art Orkestrası

26.02.2018

Trio Müzik Grubu · Bakırköy, İstanbul

ART ORGANİZASYON Wedding&Event olarak 20 yılı aşkın süredir sektöründe faaliyet gösteren firmamız; düğün&davet organizasyonları, düğün consept süsleme organizasyonları, masa,sandalye ve ekipman kiralama hizmetleri, catering ve servis personel hizmetleri,müzik organizasyonları, ses-ışık-sahne ve...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Trio Müzik Grubu Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Trio Müzik Grubu ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Trio Müzik Grubu talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Trio Müzik Grubu için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Trio Müzik Grubu talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Trio Müzik Grubu taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Trio Müzik Grubu talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Trio Müzik Grubu için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Trio Müzik Grubu hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta Trio Müzik Grubu fiyatları ne kadar?

  Armut'ta Trio Müzik Grubu fiyatları, talep detayına göre 1000 TL ile 3500 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl