Hizmet Ver
Dikey Perde

4 İstanbul Tuzla Dikey Perde Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Tuzla civarında 177 Dikey Perdeci hizmet vermeye hazır.

Tuzla Dikey Perde için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 177 Dikey Perdeci, Tuzla içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Tuzla içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Tuzla içinde yazılan 1.040 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 61 kişi Tuzla Dikey Perde için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Tuzla İstanbul Dikey Perdeci

Mustafa H. photo

Mustafa H.

29.06.2026

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Fabrika satış mağazası olarak yaklaşık 5 yıldır pendikte hizmet vermekteyiz. Teknolojik makinelerimiz ile atölyemizde ölçünüze göre üretim yapıyoruz. 3000 den fazla Tül perde, Fonluk kumaş, Pano fon, Plicell, Jaluzi, Stor Perde seçeneği ile her eve uygun fiyat ve kalite garantisi ile hizmetlerimize...

Ufuk Ö. photo

Ufuk Ö.

28.04.2025

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

uygun fiyat yüksek kaliteli hizmet perde ile alakalı her türlü hizmet mevcut evlerde ölçüyle birlikte kartela sunulabilir dilersenizde dükkanımızda sonsuz çeşitleri görebilirsiniz.

Yavuz S. G. G. photo

Yavuz S. G. G.

28.11.2025

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Ev ve iş yerleri için modern, şık ve uzun ömürlü perde sistemleri üretiyor ve uyguluyoruz. Ölçü alma, tasarım, üretim ve montaj süreçlerini profesyonel ekibimizle sorunsuz şekilde yönetiyoruz. Temiz işçilik, doğru yönlendirme ve estetik sonuç odaklı çalışıyoruz. ICON Perde – Mekânınızı en doğru...

Mükerrem E. photo

Mükerrem E.

04.07.2025

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Merhabalar Efendim Uras Perde pendik olarak hizmet vermekteyiz perde konusunda her hizmet vermekteyiz yerinde hizmet hızlı ve güvenilir bir şekilde evlerinize şıklık katıyoruz.

Metin K. photo

Metin K.

11.07.2025

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

İç ve Dış mekan gölgelendirme sistemleri. Kaliteli, estetik ve uzun ömürlü perde imalatında uzmanız. *Mekâna özel ölçü ve tasarım *Estetik, modern ve fonksiyonel tasarımlar *Kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü ürünler *Montaj hizmeti

İdil İ. photo

İdil İ.

26.12.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Merhaba ben İdil sizlere zarif home olarak Sektörde yaklaşık 10 yıldır hizmet vermekteyim.

Samet İ. photo

Samet İ.

12.04.2026

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Merhabalar; 15 yıldır perde ve ev dekarasyonu alanında hizmet vermekteyiz. Armut plartfomunda yeniyiz sizlere hizmet vermek için tecrubeli ekimimizle beraber isteklere yanıt vermeye hazırız.

Serdar B. photo

Serdar B.

16.09.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

My Stil Home olarak stor perde, zebra perde, tül perde, fon perde, jaluzi perde, dikey perde, plicell perde, zip perde, sahne perdesi, motorlu perde, döşemelik kumaş, en güzel duvar kağıdı modellerimizle hizmetinizdeyiz.

Musa K. photo

Musa K.

26.08.2025

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Perde sektöründe yirmi yıllık deneyim ile hizmetinizdeyiz Sultanhamam ve Pendik'te hizmet veriyoruz

Fengo P. T. photo

Fengo P. T.

14.08.2022

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

UCUZA DEĞİL UYGUN FİYAT PİRENSİBİ İLE 1. Sınıf ürünlerimiz ile Ücretsiz keşif sonrası İster evinizde ister mağazamızda sunum yapılır

Deniz Perde photo

Deniz Perde

02.04.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

40 yılı aşkın süredir sektörde hizmet vermekteyiz. Yenilikçi bakış açımızı sizin isteklerinizle birleştiriyoruz. Unutmayın ki sizin eviniz, bizim vitrinimiz.

Hüseyin O. photo

Hüseyin O.

07.01.2022

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Yıllarrın vermiş olduğu tecrübeyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. nolu telefondan fiyat alarak işe başlayabilirsiniz.

Emir A. A. photo

Emir A. A.

11.04.2026

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Perde işinde sadece ürün değil çözüm sunuyorum. Ölçü almadan üretime, montajdan son kontrole kadar her aşamada bizzat ilgileniyorum. Hazır iş yok, her perde evinize özel yapılır. Temiz işçilik, doğru ölçü ve sağlam montaj benim işim. Zebra, stor, tül, fon ve sineklik fark etmez; hem şık hem uzun...

MEKANİK P. photo

MEKANİK P.

22.08.2022

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

PERDE HAKKINDA HERŞEY İMALATTAN PERAKENDE SATIL EN UCUZ FİYAT GARANTİSİ VE PİYASAYA NAZARAN EN DİP FİYATLAR VE EN YENİ ÜRÜNLERLE HİZMET VERİYORUZ

DK PERDE ÇEYİZ photo

DK PERDE ÇEYİZ

15.11.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

DK PERDE&ÇEYİZ olarak fon, tül,güneşlik, stor, zebra, jaluzi ve blackout store perde satışı yapmaktayız.

Turgut M. P. S. photo

Turgut M. P. S.

10.05.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

2016 yılından günümüze dek sektörde yerini koruyan Turgut Mekanik Perde Sistemleri, her zaman müşteri odaklı çalışıp, kaliteli ürün, ekonomik fiyat politikası ile Türkiye geneline perde sistemleri imalatı yapmaktadır. 2016 yılında kurulmuş olup Türkiye genelinde bayilerimize başta ahşap jaluzi,...

Yusuf A. photo

Yusuf A.

17.07.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Ev ofis iş yeri tüm yaşam alanlarınızdaki perde ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz Store zebra dikey motorlu perde kumandalı perde jaluzi perde hizmet ve montaj

Ayhan A. photo

Ayhan A.

13.06.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Siparişiniz üzerine perdeler 1. Kalite kumaş ve malzemelerle uygun şekilde hazırlanır

Mehmet Ö. photo

Mehmet Ö.

09.10.2022

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Gebze ve çevresinde tüm perde modellerimiz , geniş renk ve desen çeşitleri ile hizmet vermekteyiz. -Çok ucuza bir ürün arıyorsanız,bu biz değiliz öncelikle. -hem kalite,hem ucuz ürün bir arada olamaz -kalite=fiyat -bu benim düşüncem ucuza ürün aldım diye sevinmeyin,nasıl bir ürün aldigiz...

Havva C. photo

Havva C.

31.10.2025

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Bayan girisimci olarak sektorde 10 yildir hizmet vermekteyiz Perdeye dayir her hizmeti kolaylikla ekibimiz ile sunmaktayiz

Dursun D. photo

Dursun D.

06.09.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Merhaba perdenin her türüyle ilgilenen ve hepsinin üretiminin bulunduğu bir mağazayız kaliteli ve temiz iş sunmaktayız.

Burak T. photo

Burak T.

25.12.2023

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Evinizin her odasına şıklık katmak, tarzınızı yansıtmak ve konforu hissetmek için Perdeci Ayhan sizinle! Kaliteli kumaşlar, özel tasarımlar ve uygun fiyatlarla evinizi renklendiriyoruz .Her pencere farklıdır, biz de bunun bilincindeyiz! Perdelerimizi isteğiniz doğrultusunda özel ölçülerle...

Atkar H. photo

Atkar H.

08.07.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Mağazamız 1982 den beri hizmet vermektedir. Adres Genç Osman caddesi no :10 Darıca / Kocaeli

Bedirhan K. photo

Bedirhan K.

12.07.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Perde sektöründe 23 yıl hizmet vermekteyiz. Online ve parekende mağazalarımız var.

Perdefon & Çiğdem Perde Dekorasyon photo

Perdefon & Çiğdem Perde Dekorasyon

06.03.2022

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Perdefon; Çiğdem Perde & Dekorasyon kuruluşudur ve Tesçilli markamızdır. www.perdefon.com Gebze- Darıca - Çayırova- Şekerpınar- İstanbul Anadolu yakasına Hizmet vermekteyiz, Tüm Ev Dekorasyon ürünlerini Mağazamızdan alabilirsiniz, Kaliteli Ürün, Kaliteli Hizmet ve müşteri menuniyeti...

Faikoğlu Perde photo

Faikoğlu Perde

17.07.2023

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Evinize özel tasarımlarla mağazamız yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize profesyonel hizmeti vermektedir. Uzun yıllardır perde sektöründe öncülük eden firma olarak en iyi perde markaları ve kumaş üreticileri ile çalışmaktayız. ▫️Kolay sipariş garantisi ▫️%100 Müşteri memnuniyeti ▫️Çoklu perde...

Mert Ş. A. photo

Mert Ş. A.

09.07.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

On yıldır bu işin içerisinde A kalite ürünlerimizle siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz turkiye ve dünyanın her yerine hizmet ediyoruz bizi tercih eden müşterilerimize memnuniyetle ilgeniriz.

EMTA PERDE TASARIM photo

EMTA PERDE TASARIM

27.07.2022

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Emta Perde Tasarım olarak Gebze’de hali hazırda dükkanımızda zaten hizmet vermekteyiz. Sektörün getirdiği noktada kendimizi geliştirmek için şu an burdayız. Size daha iyi hizmet verebilmek için elimizden geleni yaparız 😌

İbrahim A. photo

İbrahim A.

03.04.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

1996 tan beri perde ve perdeye ait her şey Fabrika , ev ,işyeri, ve ofis alanlarında hizmet vermekteyiz Renk perde Ve Tasarım Evinize renk gelsin

Metin S. photo

Metin S.

28.02.2026

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

firmamız kadıköyde yer almaktadır. Tüm mekanik ve mefruşat perdelerin imlatını toptan parekende hizmet olarak vermekteyiz

Deniz D. photo

Deniz D.

02.12.2025

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

30 yılı aşkın bir süredir perde sektöründe hizmet vermekteyiz perakende ve toptan satış ile beraberinde perde ile alakalı ölçü montaj dikiş yerinde hizmet verilmektedir.

Deniz D. photo

Deniz D.

02.12.2025

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

30 yılı aşkın süredir perde sektöründe hizmet vermekteyiz perakende ve toptan satış ile beraberinde perde ile alakalı ölçü montaj dikiş yerinde hizmet verilmektedir.

Bilal H. photo

Bilal H.

08.10.2023

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Perdeci ali perde sistemleri olarak imlatci bir firma olarak toptan parekende satis yapmaktayiz satisini ve montajini yaptigimiz her urunun 2 yil garantisi bulunmaktadir

SancakMarine L. photo

SancakMarine L.

25.08.2025

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Kendi teknenizde yelken eğitimi, eğitimler paket program veya saatlik olabilir. Tekne transferi yapılır. 1. Güvenlik: Güvenlik ekipmanları ve kullanımı Acil durum prosedürleri 2. Pratik Uygulamalar: Denizcilik düğümleri ve bağlama teknikleri Yelkenli tekne kullanımı ve manevralar 3. Yanaşma...

MS STOR PERDE SİSTEMLERİ photo

MS STOR PERDE SİSTEMLERİ

13.03.2023

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

STOR PERDE-ZEBRA PERDE-DİKEY KUMAŞ PERDE-AHŞAP JALUZİ -CAM BALKON PLİSE PERDE İMALATI

Erdem T. photo

Erdem T.

29.08.2022

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Zebra perde Stor perde Tül dikey perde Kumaş dikey perde Ahşap Jaluzi perde Metal jaluzi perde

Recep C. photo

Recep C.

10.05.2026

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

"Sektördeki tecrübemiz ve yenilikçi vizyonumuzla; Her türlü Perde sistemlerinin tasarımı, üretimi ve montajı konularında profesyonel çözümler sunuyoruz. Sadece bir perde değil, ışığı yöneten ve mekanın ruhunu değiştiren perde sistemleri tasarlıyoruz. Evlerinize şıklık ve sıcaklık katarken, ofis ve...

Berk Ç. photo

Berk Ç.

25.07.2025

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Merhaba, 30 yıldır perde sektöründe hizmet veriyorum. İşimi severek yapar, her çalışmamda titizlik ve özen gösteririm. Tül, stor, zebra, fon perde gibi birçok modelde ölçü alır, dikimini yaptırır ve montajını gerçekleştiririm. Müşteri memnuniyetine önem veririm, temiz ve düzenli çalışırım.

Hakan T. photo

Hakan T.

05.05.2025

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

Perdenin Ötesinde Bir Deneyim Nero Bianco, sadece perde değil; bir yaşam tarzı sunar.

Figen T. photo

Figen T.

24.12.2024

Dikey Perde · Tuzla, İstanbul

15 yıldır bu sektörde kaliteden ödün vermeden siz değerli takipçilerimize hizmet vermekteyiz

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Tuzla Dikey Perde Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Tuzla Dikey Perde ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Dikey Perde talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Dikey Perde için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Dikey Perde talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Dikey Perde taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Dikey Perde talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Dikey Perde için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Dikey Perde hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Tuzla Dikey Perde fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Tuzla Dikey Perde fiyatları, talep detayına göre 510 TL ile 25.500 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl