Hizmet Ver
Online Rusça Özel Ders

3 İstanbul Ümraniye Online Rusça Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 123 Online Rusça Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Ümraniye Online Rusça Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

Online Rusça Özel Ders için Ümraniye içinde toplam 123 hizmet veren en kaliteli hizmeti sunmak için hazır

Bu zamana kadar bu hizmet için yapılan 154 yorum ve verilen 4.9 ortalama puan Ümraniye içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

Yılda 242 kişi Ümraniye Online Rusça Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

Online Rusça Öğretmeni

Hurma Atabayeva photo

Hurma Atabayeva

23.05.2022

Online Rusça Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Ingliz Dili ve edebiyatı bölümü mezunuyum. 2 sene özel ders tecrübeli. Genel inglizce ve akademik inglizce odaklı mnemonik tekniklerle ders eğlenceli Bi şekilde sürdürülüyor. Rus ve Kore dilleri için de baş vurabilirsiniz. Dersler online webcam yada zoom arkalı olacak yada öğrencinin evi .

Zarina İplikci photo

Zarina İplikci

03.08.2021

Online Rusça Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhaba. Adım Zarina. Rusça öğretiminde 18 yıllık deneyime sahip kalifiye bir uzmanım. Rusça anadilimdir. Derslerim, öğrencinin olabildiğince çabuk konuşmasını ve anlamasını amaçlamaktadır. Her öğrencinin bireysel özelliklerine bağlı materyalleri ve farklı yöntemleri kullanmaktayım, böylece...

Diana Viktorovna photo

Diana Viktorovna

01.02.2022

Online Rusça Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Rusya vatandaşıyım. Evlilik dolayısı ile 10 seneye yakındır Turkiyede yaşıyorum. Rusya'dan (Moskova) Rusça öğretmenliği mezuniyetim bulunmaktadır. Rusyadayken çeşitli okullarda öğretmen olarak çalıştım. Uzun süredir burada da eğitimler vermekteyim. Öğrenme, yaş ve diğer pedagojik durumlardan dolayı...

Yasmina Abdurakhmonova photo

Yasmina Abdurakhmonova

05.05.2022

Online Rusça Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhabalar. İngilizce Uluslararası ilişkiler okuyorum. 12 yaşımdan beri 7 ülkede yaşadım. C1 seviyesinde 5 dil konuşabiliyorum. (Rusça, İngilizce, Türkçe, Ukraynaca, Tacikçe) 4 yıldır çocuklara Rusça ve İngilizce özel ders veriyorum. Her çocuğun öğrenme metodu farklıdır ve kişiye özel plan yaparak...

Olga Aslan photo

Olga Aslan

29.11.2021

Online Rusça Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Belarus devlet üniversitesi öğretmenlik mezunuyum. Ana dilimde insanlarla iletişim kurmayı,konuşmayı, dilimi öğreterek katkıda bulunmayı seviyorum. Derste kaynak kitap kullanma harici,audio dinlemeler ile konuları pekiştiriyorum. Kelime ve gramatik bilgisini artırarak, öğrenciyi konuşturmak...

Svetlana Russart photo

Svetlana Russart

17.07.2021

Online Rusça Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Ülkemizde son dönemlerde , popülerlik kazanan Rus dili birebir ve grup hizmetleri veren kurslarımızla ,Lomonosof Moskova Devlet Üniversitesinin (MGU - Rusiya Nr.1) "Communicative Approach" programları ve metodları doğrultusunda , temel zanları kavrayarak : günlük hayata dair cümleler kurulumu ile...

Aynura Salimjanova photo

Aynura Salimjanova

18.05.2022

Online Rusça Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Merhabalar, ben Aynura. Mimarlık öğrencisiyim, okulum ve derslerim haricinde, ana dillerim olan Rusça ve Türk dillerinde online çevirmenlik yapıyorum ve online ders veriyorum.

Nurdan Hacıoğlu photo

Nurdan Hacıoğlu

19.08.2021

Online Rusça Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

İkinci ana dilim Rusça'dır. Rus dili ve edebiyatı mezunuyum. Sadece dil bilgisi ağırlıklı değil aynı zamanda konuşma becerilerini de geliştirmeye yönelik dersler veriyorum. Her seviyede öğrenci ile çalışabilirim.

Nina Sadıkoğlu photo

Nina Sadıkoğlu

31.01.2022

Online Rusça Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

Aslen Rusum ve profesyonel Rusça eğitmeniyim, bu alanda 15 senelik iş tecrübesine sahibim. Kaliteli eğitim almak ve bu süreci sıkılmadan geçirmek isteyenlere eşlik etmeye hazırım

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu photo

Özel Linguist Yabancı Dil Kursu

19.08.2021

Online Rusça Özel Ders · Ümraniye, İstanbul

2013 yılından beri Gerçek Öğretmenler ile İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, (Yabancılara) Türkçe, Japonca gibi dillerde eğitim veren butik bir dil okuluyuz. İş hayatınız için veya sınava hazırlık gibi farklı amaçlarınız varsa doğru yerdesiniz. Özel ders başta olmak üzere, küçük kapalı gruplar...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ümraniye Online Rusça Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ümraniye Online Rusça Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Online Rusça Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Online Rusça Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Online Rusça Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Online Rusça Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Rusça Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Online Rusça Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Online Rusça Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Ümraniye Online Rusça Özel Ders fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Ümraniye Online Rusça Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 60 TL ile 130 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl