Hizmet Ver
Robotik Kodlama Eğitimi

4 İstanbul Ümraniye Robotik Kodlama Eğitimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Ümraniye civarında 184 Robotik Kodlama Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Ümraniye Robotik Kodlama Eğitimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

 • Toplam 184 Robotik Kodlama Eğitmeni, Ümraniye içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

 • Ortalama 5 puan, Ümraniye içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

 • Ümraniye içinde yazılan 27 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

 • Yılda 191 kişi Ümraniye Robotik Kodlama Eğitimi için Armut'a güveniyor.

 • Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 10 Ümraniye İstanbul Robotik Kodlama Eğitimi

Ozan K. photo

Ozan K.

27.03.2021

Robotik Kodlama Eğitimi · Ümraniye, İstanbul

Robotik kodlama eğitimi Scratch ile kodlama eğitimi Blok tabanlı kodlama eğitimi Kodlama eğitimi Metin tabanlı kodlama eğitimi

Sinem A. photo

Sinem A.

28.12.2021

Robotik Kodlama Eğitimi · Ümraniye, İstanbul

İlkokul ortaokul lise ve anaokulu öğrencilerinin kodlama ile daha analitik düşünebilmesi ve kendini yazılım alanında geliştirebilmesi amacı ile robotik ve kodlama eğitimi vermekteyim. Bu aşamada WeDo, Scratch, Kodris, Minecraft Education, Lego Wedo 2.0, Ev3, Appinventor, Fusion 360, Tinkercad gibi...

Neslihan Ö. photo

Neslihan Ö.

30.05.2022

Robotik Kodlama Eğitimi · Ümraniye, İstanbul

Robotik kodlamaya olan merakım bundan altı yıl önceye lisans yıllarıma dayanmaktadır. İstanbul Üniversitesi'nde sınıf öğretmenliği bölümünü okurken önderliğini doçent hocalarımın yaptığı bir robotik kodlama ekibi kurduk. Bu ekipte çok çalıştık, en iyi robotik kodlama setlerinin yöneticileri ile...

Selime H. photo

Selime H.

31.01.2021

Robotik Kodlama Eğitimi · Ümraniye, İstanbul

İlkokul, orta okul, lise düzeyi kodlama ve yazılım dersleri, yetişkinlere özel Mac ve windows eğitimleri, ofis programları eğitimleri, ileri düzey excel eğitimleri, web 2.0 araçları, 3D tasarım eğitimleri .

Mustafa Burakhan K. photo

Mustafa Burakhan K.

06.11.2017

Robotik Kodlama Eğitimi · Ümraniye, İstanbul

Çocuklarımızı, çağın en büyük ihtiyacı olan kodlama, Robotik ve 3D tasarım gibi alanlarda yetiştirmek istemek her ebeveynin hakkı. Çocuklarımız peki bu eğitim ile birlikte aslında hangi düşünce yapısını benimsemesi gerekiyor tabiki Maker. Çocuklarımızı Maker düşünce yapısına göre yetiştirmek ve...

ROBOKODLAMA photo

ROBOKODLAMA

31.08.2020

Robotik Kodlama Eğitimi · Ümraniye, İstanbul

Robotik Kodlama, İngilizce, Matematik ve Satranç Eğitimleri ile çocuklarınızın zihinsel ve psikolojik becerilerini geliştiriyoruz.

Abdulsamet A. photo

Abdulsamet A.

24.09.2020

Robotik Kodlama Eğitimi · Ümraniye, İstanbul

7 yıl boyunca bilişim teknolojileri ve yazılım öğretmenliği yaptım. Halen bu alanda öğretmenlik yapmaktayım. Çeşitli robotik turnuvalarında öğrencilerimizle dereceler yaptık.

Merve E. photo

Merve E.

07.09.2021

Robotik Kodlama Eğitimi · Ümraniye, İstanbul

İstanbul Üniversitesi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünden mezunum. Yüksek lisans eğitimimi Bahçeşehir Üniversitesi, Eğitim Teknolojisi alanında tamamladım. Robotik ve kodlama alanındaki bilgimin yeterliliğine, öğrencilerimize faydalı ve yönlendirici bir model olacağıma...

Ezgi Ü. photo

Ezgi Ü.

25.01.2020

Robotik Kodlama Eğitimi · Ümraniye, İstanbul

Okul öncesi ve ilk öğretim öğrencilerini, algoritma mantığını ve programlamayı eğlenceli etkinlikler ve son teknoloji robotik eğitim kitleri ile öğrenecekleri dersler bekliyor.

Tolga D. photo

Tolga D.

27.08.2021

Robotik Kodlama Eğitimi · Ümraniye, İstanbul

Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği mezunuyum. Özel bir kolejde Robotik Kodlama ve Zeka Oyunları öğretmeni olarak görev yapmaktayım. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine bu alanlarda dersler veriyorum.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Ümraniye Robotik Kodlama Eğitimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

İhtiyacını Anlat

Ümraniye Robotik Kodlama Eğitimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

 • 1- Sitenizde Robotik Kodlama Eğitimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

  Tamamen ücretsiz! Robotik Kodlama Eğitimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

 • 2- Robotik Kodlama Eğitimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

  Robotik Kodlama Eğitimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Robotik Kodlama Eğitimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

 • 3- Armut Garantisi Nedir?

  Tüm hizmet verenlerimizin Robotik Kodlama Eğitimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

 • 4- Robotik Kodlama Eğitimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

  Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

 • 5- Armut'ta İstanbul Ümraniye Robotik Kodlama Eğitimi fiyatları ne kadar?

  Armut'ta İstanbul Ümraniye Robotik Kodlama Eğitimi fiyatları, talep detayına göre 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl